Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

alexandrah
26. okt 2009

boze kocky, julie, sweet - co to tam mate za kravu lekarku?? toto keby pocul moj manzel, tak zdrava domov nedojde!!! sak to je hruza, ako sa niektori chovaju!!!
luka - ja budem rano asi spat, ale az sa prebudim, tak budem vediet, ze uz si aj s leuskou v poho 😀 😀 aspon ta nenechaju prenasat!!!

kwetinnka
26. okt 2009

Ahojte dievcence..boze ako to strasne leti.....a už sa Luka ani nenazdas a už tu bude leuska s Vami...drzim palce a budeme sa tesit na nove spravy.Dievcence...k tomu strachu a obavam..podla mna nieje je jedna zodpovedna tehulka ktorá by nemala o toho drobca strach,strach o to ako to cele pojde..vlastne je to strach z neznama...ale poviem vam jednu vec...boli by sme sialenci keby sme sa nebali..lebo ani jedna nevieme..resp sme nevedeli do coho ideme...ja som bola presvedcena ze ja tlacit?? a to ako?? a ani som sa nenazdala a bolo to, treba mysaliet pozitývne,vsaetky hororove scenare len jedným uchom pocuvat. Spomente si na to ked budeme po porode sediet na posteli a hladiet na tých drobcov s nedovercivým pohladom ze ci ten malý uzlik je vazne vas. Ja som mala stale pocit ze niekto pride a zoberie ju..ze to snad ani nieje mozne aby bola moja.A vsetko sa zvladne aj ked placka..lebo ked prestane a podvedome sa usmeje..zabudnes na to ze si pomali cely den nic nejedla len s nim prebehala.LIlinka je nastastie dobrucke babo...samozrejme ze placka..ma svoju vecernu hodinku,ale inak ine problemy nemame,už ani brusko tak neboli.
Drzim Vam vsetkým palceky..

alexandrah
27. okt 2009

kweti - presne ako pises, budem na neho asi kukat, a nejak sa stipat do zadku, ze to je moje?? na furt?? co s nim mam robit??? ach jaj... 😲

juliett99
27. okt 2009

dobre ranko kocky,, 🙂 🙂 🙂
luci zlatko nestresuj sa , nebojkaj ty to z leuskou zvladnes lavou zadnou a je uplne jasne ze tu radostnu spravu sem velmi rada napisem ved uz sa neviem dockat tej novinky a prvej fotecky leusky,,
urcite bude krasna ako jej maminka alebo zeby tatik?? 🙂

sweet nechcela som ta tym vyplasit ale ja s nu fakt nemam dobre skusenosti a aj vela som sa napocuvala v cakarni,,malo ktora o nej hovorila v dobrom.
Ona vraj nema svoje deti,,a aj pri poroddoch je surova ak zacnes moc plakat. Dufam ze ked pojdeme my rodit tak nebude mat zrovna ona sluzbu. 😒

alex no teda to by sme mali oslavit,, bodaj by si aspon do porodu dobre alebo aspon takto spala.

luka04
27. okt 2009

ahojte babky...

ahoj kweti..jak si to krasne napisala 😵 ja viem ze je to tak ako pises, ale takto si to cele uvedomim az ked budem ozaj lezat na izbe a daju mi malinku...

no co s dnesnym dnom??? 😅 musim sa nejako zamestnat....

juliett99
27. okt 2009

luci ako ta poznam tak urcite zacnes upratovatttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀

kwetika az teraz citam co si napisala a veru napisala si krasne slova v ktorych je 100% pravda... 😵 😵 😵

luka04
27. okt 2009

Slavy 😀 😀 😝 😝 dnes to bude cisto z psychologickeho dovodu, aby som nemyslela na somariny

juliett99
27. okt 2009

chapem moja,,
mas to teraz tazke ked vies co ta uz zajtra pozajtra caka,, ale ten pocit moja ze Leuska uz bude v tvojom naruci ti veru aj zavidim,,, aj uz chcem 😵 😵 😵

sweet84
27. okt 2009

caute babenky,
juli ja mam svojho doktora co ma ma robit, takze ona ma netrapi, moj doki je super a aj keby mu asistovala ona,tak nech sa strci! ale velmi dufam ze sa neujde tebe ked to na teba pride moja.. takze som mala z nej taky pocit ako ty,dobry odhad 😠

alex ta doktorka ma len sluzby v nemocnici ked tam chodime, ja by som ju nechcela!

lukaaa mam stale taky isty termin ako ty, zajtra ideme!!! ja nemam ani dokoncenu tasku, ani dojcensku podprsenku 🙂 musim dneska kupit...

juliett99
27. okt 2009

dobre ranko sweet,,
takze aj ty zajtra nastupujes??
to uz len ja tu zostanem 2v 1??? ☹

juliett99
27. okt 2009

no povedala som ze ak ona bude mat sluzbu tak aj kontrakcie sa mi zastavia 🙂 🙂
a ty koho mas svojjho doktora??

saska73
27. okt 2009

Juliett99 - akurát som dnes na teba myslela, či si ešte 2v1 😉 🙂

saska73
27. okt 2009

a tá spomínaná dr., je ževraj dosť na peniaze - osobne ju nepoznám, len z počutia

juliett99
27. okt 2009

veru hej este stale mam Samiho len pre seba ale uz by sme sa najradsej s neho tesili vsetci domka,, 😉
a ty ako sa mas a co vas drobcek ako??

sweet84
27. okt 2009

juli, ja mam dr.strbu, poznas? on byva v nemocnici stvrtky..ona mava tusim pondelky,a piatky ma taka celkom zlata dr. chovanova.. tak musis povedat samkovi nech sa prihlasi nejaky vhodny den.. No a neboj neostanes sama ved ti budeme pisat, a hej ja zajtra nastupujem..

juliett99
27. okt 2009

saska to neviem ale vraj je preto taka ze nema svoje deti.. ale tak ludia vedia toho aj vela narozpravat ze ano.. 😕

sweet.. takze budem drzat palceky dvom babulka,, nech porodia cim skor a nech su cim skor zahojene,,
no hej chovanova robi pondelky a piatky,, takze dohovaram malemu ze ak sa mu ten predpokladany datum porodu pozdava je to akurat v pondelok tak kludne budem rada 😀 😀
ved aj jeho maminka sa narodila v pondelok,,, 😀 😀 😀

sweet84
27. okt 2009

diky juli si zlata, co ty vies mozno sa tam nakoniec este aj stretneme 😉 a este kedy mas najblizsiu kontrolu ?

juliett99
27. okt 2009

hehe ja idem zajtra rano,,, a ty ides tiez zajtra rano na prijem vsak?? tak mozno ta aj uvidim..
jaj a strbu poznam ten zachranil moju mamu,, operoval ju,, po nepodarenej operacii ineho suflikanta 😠

sweet84
27. okt 2009

takze poznas, on je fajn chlap 🙂 .. no idem ale neviem o ktorej lebo este sa mam rano zastavit u nho, inak tam je vzdy taky naval v tej rizikovej, ze..aj vcera, uplny chaos

luka04
27. okt 2009

ahoj sweet..jasneee, potom mi trklo ze ideme naraz, ale uz som tam capla tu otazku 😀 nevadi... ja tam idem zajtra az naobed...kazal mi moj doki ze netreba skor...skor jak o 12 nejdem z domu..mam sa hlasit rovno na porodnickom prijme...aj tak neviem co tam budem robit cele popoludnie a vecer ☹

juliett99
27. okt 2009

jaj tak takz najskor pojdes k nemu,, tak to sa asi nestretneme,, lebo ja idem hned rano tak aby som tam uz o 7 maximalne 7:15 bola lebo uz potom to tam je na cele doobedie.
tam je stale chaos obdivujem sestricku ze to tak super zvlada.. 😵

luci no co nam robkas,?
no co by si robila budes klekoznit s nejakymi buducimi mamickami no nie,? 😉

sweet84
27. okt 2009

to ta obdivujem ze tak skoro dokazes vstat 🙂

luka04
27. okt 2009

Slavy, uz som utrela vsade prach, poliala kvety, umyla riady, dobalila tasku, bola tu svokra na kavu lebo ide na poobednu... teraz netujem 😅 a este som ti poslala IP 😀 😀 😀 😀 😀
no starsne som zvedava ako budeme na izbe a s kym...lebo to tam cele prerabali, sestonedelie je hotove, vraj krasne novucke ale teraz idu robit poschodie nizsie co je gynekologia a vraj su zeny pokope hore na porodnickom....

sweet84
27. okt 2009

luka ja si tiez myslim ze lepsie neskor.. ja tiez neviem co tam budeme robit.. cakat a cumet do stien 🙂 ja si asi zoberem notebook..

juliett99
27. okt 2009

sweet ja zas nejako moc neviem spat som skoro jak alex,, ale tak spim podstatne viac ako ona.. 😝

luci idem mrknut co si odpisala,,, no hadam to tam buds mat krasnucke,, 😀 a hlavne budes spokojnucka 😵

luka04
27. okt 2009

sweet, ja moju masinu nebudem trepat, aj tak by som mala na nu cas asi len prvy den a potom by zavadzala..mam zbalene casopisy pre mamicky 😅 a pri najhorsom budem prezvanat kamosov a rodinu aby mi zavolali...ale to ani nemusim, lebo mi denne volaju aj 3-4 ci som cela, kedy to bude..... az ma to jeduje dakedy 😅

juliett99
27. okt 2009

ozaj luci ty mas orange vsak,? tak po 20 hodine ti mozem aj ja zavolat mam volne minuty,,aby ti ten cas rychlejsie utiekol.. 😵

luka04
27. okt 2009

joj Slavy nemam Orange ale T-mobile 😀

juliett99
27. okt 2009

fnuk skoda,, ☹

juliett99
27. okt 2009

tak ako babulky uz ste nachystane a zbalne,??? 😉 myslim na vas 😉