Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

perla200
autor
8. jún 2009

čau hanam...takže už si na MD???? super.... cítim sa dnes na chuja....lebo mi trošku opuchli nohy a bolia ma kolená.... ty ako?

hanam
8. jún 2009

tak nohy to poznam otras, staci mi ked dve hodky popracujem a musim si ist oddychnut a vylozit...u mna je teraz ale najhorsie ze v noci vobec nemozem spat...malinky ma vtedy asi den 😀 😀

perla200
autor
8. jún 2009

ani ja nemôžem spávať hanam..... celé noci som hore....

silvuskaa
8. jún 2009

babenky moj maly ma tiez cez noc den🙂 Len aby to tak nebolo aj po narodeni 🙂
Inak kedy sa otaca babo dolu hlavickou? Mna stale kopka este dolu.

hanam
8. jún 2009

tak sme dve...dufam len ze ked sa malinky narodi nebude mat rovnaky rezim 😀

perla200
autor
8. jún 2009

silvusska...tak v 30tt by malo byť baby otočené....

aj ja v to dúfam....ale mne je teplo, nedá sa mi spať

silvuskaa
8. jún 2009

A uz citis kopkat male hore??

perla200
autor
8. jún 2009

práveže ktovie čo robí, ona kope vkuse a vsade....ja neviem ako to dieťa tak dokáže...mam malého copperfielda v brusku

olalka
8. jún 2009

ahojte 🙂
mne uz malicka zacina kopkat vyssie, aj ked este pred tyzdnom bola otocena rituskou dole, asi sa uz otocila. teraz zrazu tak inak kopka. a cela sa mi tak nejak vypucuje v brusku, normalne citim, ako sa mi tam cela toci 🙂

silvuskaa
8. jún 2009

No dufam ze aj moj maly stuplik sa zacne pomalinky otacat.

olalka
8. jún 2009

silvuskaa, teraz by mal mat este dost miesta, este sa nam mozu parkrat pretocit 🙂 mna len tesi, ze momentalne dava mojmu mechuru pokoj, lebo to bolo niekedy hrozne

perla200
autor
8. jún 2009

tak to olalka...je otočená hlavičkou dole...lebo aj mne vypúča to malú riťušu....

olalka
8. jún 2009

no idem hadam daco zjest. dnes som nejaka bez nalady, nejako som vstavala hore zadkom, ci co. a este stale som v pyzame 😀

olalka
8. jún 2009

kde ste sa vsetky statili?
chcem sa spytat, kedysi tu niektora spominala nejake adresy baby obchodov v polsku. chcem ist niekedy v blizkej dobe na nakupy, viete mi poradit?

perla200
autor
8. jún 2009

do polska neviem, ale do madarska viem🙂)))

saska73
8. jún 2009

prezraď to Maďarsko, len neviem kto mi bude prekladať 😀

perla200
autor
8. jún 2009

jaj saska...daj si www.brendon.hu a tam sú super veci za super ceny...a poviem ti.... ja tiež neviem ani ceknúť po madarsky, ale oplatí sa to tam velmi velm

olalka
8. jún 2009

madarsko je pre mna daleko 😀 a pocula som, ze uz tam nie je tak lacno, je to pravda?

perla200
autor
8. jún 2009

je tam velmi lacno podla mna...

saska73
8. jún 2009

olalka mám pocit, že všade je lacnejšie ako u nás 😠 Dnes som bola mrknúť v obchode s kočíkami a ten čo sa mi páči v obchode stál viac ako 18 000, na nete je za 16 000 a verím tomu, že niekde v Polsku bude ešte menej. Jedná sa o zn. CAM.

perla dakujem, uložila som si to 😉 🙂

olalka
8. jún 2009

saska, presne ten cam som pozerala aj ja, ale u nas som ho v obchode nasla skoro az za 20. a na nete je celkom dobra cena, ale verim, ze v tom polsku bude fakt menej. ale chcem aj ine nakupit, vsetko od kozmetiky pre babo, cez plienky az po kocik. teda pokial sa to oplati, tak uvidim.

kwetinnka
8. jún 2009

AAhojte dievcence....olalka to ja som vtedy juliet pisala tie adresy kde mi sme boli na nakup v polsku, len som ich asi nechala u rodicov tak ti ich mozem poslat ked tak dodatocne...ak ich najdem..a aký cam chcete? 3-kolku?a poviem ti ze sa tam vela veci oplatilo....kozmetiku som kupovala v lekarni..sice nemali vsetko ale bolo to vyhodnejsie...plienky v cechach, aj vlhcene obrusky..vsetko

juliett99
9. jún 2009

ahojky babenkyy 😉
hlasim sa stale z nemocky,, drobcovi sa tu nejako moc paci hovori dr. Inak vcera o polnoci ma zas museli napichnut na infuzku,, ☹
a inak ako sa tu mavate? 🙂

silvuskaa
9. jún 2009

Caute🙂 juli mala si bolesti alebo tvrdlo brusko v noci? Neboj tam je o teba dobre postarane, radsej to tam par tyzdnov vydrzis ako keby si doma a nesleduju ta lekari. Drzim palceky🙂
No dnes nas caka dobry hic🙂

saska73
9. jún 2009

Ahojte tehulky,
juliett veru radšej v nemocnici, doma by si sa stresovala, čo sa deje, tu sa o teba aspoň postarajú.

juliett99
9. jún 2009

silvuska ahojky tvrdlo mi brusko ako vlastne stale. dufam ze sa ta placenta umudry,, je vraj hlboko vrastena do krcka co je dost problem,, no mi z drobcom a vasou podporou to dokazeme 🙂

silvuskaa
9. jún 2009

juli ako inak aby ste to nedokazali 🙂 Ta babenka je este s tebou na izbe? Aby si si mala s kym pokecat.

juliett99
9. jún 2009

hej je tu so mnou,, ta tiez netusi kedy ju pustia,, 😒

perla200
autor
9. jún 2009

ahojte babenky....juli no je to nanič že musís takto ležať...ale neboj sa, vsetko bude v poriadku.....

silvuskaa
9. jún 2009

inak juli aj nam priberas vlastne, ked je tam taka plana strava? 😉