Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

silvuskaa
30. júl 2009

no co mame lacne fakt netusim..teda povedala by som ze nic ale viem co mame najnizsie..predsa platy a zlavy 😀
Vysiel nas 8000sk, ale len ta 2kombinacia...3kombinacia neviem kolko stal.
Inak bola som aj v babetkove a vobec som si ho tam nevsimla:(

alexandrah
30. júl 2009

ahojte, ja kupim odsavacku avent, sice draha, ale 2 kamosky ju maju, tak ju chvalia, plienky mi vravela sesternica, ze sa jej lepsie osvedcili Huggies, a nie Pampers, ze tie tolko "toho"nepobrali, tak vyskusam sama ... inak, ja budem chodit kupovat plienky do madarska, su tam cca o 150 sk lacnejsie na 1 balik, to uz je cosi, aj take ze drogeriove veci, ako prasok na pranie ... tuto sobotu ideme, tak kuknem, ci su tam aj nejake oblecenia ...

kwetinnka
30. júl 2009

Ahojte, poradna v poriadku, mala je dobre otocena,tlak ledva nejaky som mala, CS 2,takze v poriadku,mam viac oddychovat s vylozenymi nohami koli tym opuchom a bolestiam bruska,buduci tt si idem este pre vysledky na streptokoka a potom uz hura do poradne v porodnici. Jaaj to bol len odber....a naco ti to brali..?
No tie plienky su u nas zufalstvo..aby som kupovala jednu po 7 sk,a to nehovorim o tych bavlenenych,su skoro priesvitne..a tiez nie najlacnejsie.

juliett99
30. júl 2009

kwetinka,, ani neviem ale vraj su to uz posledne odbery v tehu.. 🙂

alexandrah ,, no ak to nemas daleko do madarska,, mas vyhodu.. 🙂 my to uz ma´me dost daleko ale aj tak sa nam tam vela veci oplatilo kupit hlavne teraz na stavbu 🙂

kwetinnka
30. júl 2009

alex a kam do madarska chodite,tie newborn pampers som kupila tiez v madarsku,ale tie tesko sme kupili v cechach a julie aj v polsku sa da natrafit na dobru cenu.A co sa tyka drogerie tiez,madarsko uz nevychadza tak vyhodne od kedy forint isiel hore a zvysili dane.A co som pozerala tak hugies nevychadzaju lacnejsie...teda aspon u nas nie...ale mate pravdu...co je tu lacnejsie...asi fakt nic...aspon nie babetkovske veci....

julet a nieje to nejak skoro na posledne odbery...alebo tym myslim ze specialne,sak sa neskor este beru v 32 tt...krvny obraz a tie ostatne.a neviem ci nie aj v 36 tt.

alexandrah
30. júl 2009

juliett99, no ja som z BA, tak planujem nakupovat v madarsku a rakusku, u nas je fakt vsetko sialene predrazene, aj ked na to mam, ale aj tak, peklo, mozem kupit nieco ine, tak zoberieme auto, a nakupime cely kufor, ked sa minie, poslem manzela, my sme tam tak do pol hod. autom

kwetinnka
30. júl 2009

noo tak to potom chodite asi do mosognu nie? tam sme boli aj my...

juliett99
30. júl 2009

kwetinka no ja netusim ,, mne tak sestricka povedala ze posledne odbery, 😕
no aj tak predpokladam este budu brat krvicku..ved podla vsetkeho ma caka cisarak 😉
jaj moja mi sme z HC a ked uz tak najblizsie to mame do madarska.. polsko je pre nas velmi daleko.

alexandra.. to mas super aj my sme boli v gyori a tiez sme isli jak cigani,, full car 😀 😀 na stavbu sa tam este stale oplatia veci, 🙂

kwetinnka
30. júl 2009

jaaj...ja som myslela ze ked som ti posielala kontakty do toho polska tak tam chodite,som si vobec neuvedomila ze to nireje az tak blizko.No a koli tej tvojej placente ti este urcite brat budu,tam vlastne musis mat vsetko ako pred operaciou..ak je to v poidstate planovana sekcia. ..a v gyori sa da nakupit koopa veci...my tam chodievame dlhe roky...a nieje to daleko

juliett99
30. júl 2009

kwetinka,, ja som si pytala tie kontakty ze sme mali na plane ist do polska na nakupy,, no lenze situacia nedovoli aby som tolko cestovala,, tak sme s anakoniec rozhodli ze pokupime veci tu a v madarsku,.
moja mama ma celkom dobry vkus a tak ak bude nieco treba lacnejsie tak my oni kupia,, my sme zatial pokupili veci iba tu v tescu,,
a dnes som objednala fusak od emitexu v trojkombinacii z babetkova 🙂

alexandrah
30. júl 2009

ahojte, kwetinka, my sme v madarsku este neboli nikdy, ale planujeme ist prave do mosognu a do gyoru, je tam prosim ta nejaky obchod s babatko oblecenim, nevies mi poradit? my nevieme, a vybrali by sme sa tam len tak na blind, sak to nemoze byt velke, niekde by sme uz zaparkovali, ocenim radu, dik.

juliett99
30. júl 2009

alex mi sme boli v gyori,, kusok za arkadom je velky obchod INTERSPAR a vnutry je velky obchod s detskymi potrebami,..
ako vchadzas do gyoru,, po lavej ruke mas obchodny dom arkad,, cez kruhovy pojdes rovno a to uz potom uvidis..
dufam ze som to vysvetlila dobre 🙂

alexandrah
30. júl 2009

jej, diky moc, hned si to napisem, a v tom mosogni? tam je tiez nieco? a v tom interspari je to niekde dole, ci na poschodi (ak tam je?). dik moc

juliett99
30. júl 2009

hned ako vojdes do obchodu tak je to po pravej ruke velky obchod,, to uvidis uz z parkoviska 🙂
to druhe neviem moja tam sme neboli,, 😒

alexandrah
30. júl 2009

oki, dik moc aj tak, tak vyskusame, napisem, ci sme nieco poriesili, aspon viem kam ist ... ozaj, a to je v sobotu dlho otvorene, alebo len doobeda?

juliett99
30. júl 2009

tak to ti moja uz neviem povedat my sme tam boli cez tyzden..
inak skus na stranke www.brendon.hu.. ak vies po madarsky zistis stadial daco..
oki budem rada ak sa ozves ako ste pochodili 🙂

alexandrah
30. júl 2009

no, po madarsky neviem ani slovo, ani sa nechystam naucit 🙂 , tak dam vediet, pa, este raz diky

juliett99
30. júl 2009

😀 tak asi jako ja,, xxixi tiez len klikam a otvaram stranky xixi 😀

kwetinnka
30. júl 2009

alex,v mosogni je babetkovsky obchod,ale ten je v sobotu len do 12,v tom interspare a v akrad su obchody ako u nas v poluse napr....az do vecera. A ako ti vysvetlim ten moson..nikdy si tam nebola? tesco nevies kde je? ak by ste mali navigacny a das si tam tesco moson,tak okolo toho obchodu by ste presli,je to chicco obchod. Vsade je tam parkovisko platene.Ale ked tak rozmyslam,tak stale po hlavnej,a pred velkou krizovatkou je nieco ako autobusove nastupiste a po lavej strane budes mat nemocnicu tak tam to je...neviem ti to nejak lepsie vysvetlit.

kwetinnka
30. júl 2009

a pri tescuv mosogni jej aj KIK...neviem ci je aj u nas...tam som kupila malej par veci na oblecenie..ten obchod je aj v rakusku v brucku....aj tehu veci mam odtial za par supiek doslova.

alexandrah
30. júl 2009

ahoj kwerinnka - nikdy som tam nebola, ani nemame gps, takze sa to vola chicco obchod? aby som sa vedela ked tak opytat. ale napisem si to, a snad to najdem, tak najprv pojdeme do mosognu, a potom do gyoru, cize aj v tom arkade su obchody pre baby? ozaj, da sa platit kreditkami?

kwetinnka
30. júl 2009

nad tym uz chvilu rozmyslam ze ako som tam platila...ale kartou sa v tom chiccu platit nedalo len eurami alebo forintami...to je len taky mensi obchod ale maju tam aj tehu veci.a v tych centrach sa da aj kartou.

Proste pojdeme stale po hlavnej,a po pravej strane pri tom mini nastupisti..alebo co to je ,je ten obchod,neviem ci to nieje aj jednosmerka..aleee...asi nie:o)fakt neviem...

kwetinnka
30. júl 2009

alex mam pocit ze som ti nasla mapku..ale niesom na 100% ista.... http://www.matti.hu/partnerek/16

alexandrah
30. júl 2009

diky, kuknem urcite, sak nejak to najdeme, takze sa da aj eurami? pre istotu si aj tak zamenime par forintov 😕

juliett99
31. júl 2009

dobre ranicko tehulenky, ako sa dnes mame?? vyspinkane do ruzova?? 🙂
my sme spali celkom dobre,, a vcera sa prvy krat ukazal Samko tatikovy konecne videl ako sa hybe a nakoniec aj citil.. doteraz sa maly zakazdym len schovaval ked tatik prilozil ruku 😀 😀

kwetinnka
31. júl 2009

AAhojte, alex tam sa dalo aj eurami,preratali nam to. Tie nase deturence to asi citia,lebo nasa mala vzdy prestalôa ked dal tatino ruku na brusko. My sme aj vyspinkany,bola som uz aj u ocnej...tak len tak zmurim na ten monitor.Dnes dalsi stavebny den julie?

juliett99
31. júl 2009

ano moja,, murary este stale majstruju,, zajtra by mali hadam aj salovat a robit veniec.. a potom budeme cakat. kym nam vytvrdne 😉

kwetinnka
31. júl 2009

tak vela pevnych nervov:o)

juliett99
31. júl 2009

to teda hej,, uz dnes boli hadky,, tak dufam ze sa nejako dohodneme.. ☹

andrejka10
31. júl 2009

Awojte tehulky. 🙂 Dnes ste veľa toho nepopísali. Normálne ste ma zmiatli a chvíľu som si myslela, že je sobota. 😀 😀. Lebo cez víkendy píšeme menej. 🙂
Juliet, nezávidím ti. Ale vydržte a budete to mať peknučké, novučké. 😀
Babulky, dnes mi tak strááášne opuchli nohy. ☹ Ani nosiť ma už nechcú.Toto je moje tretie tehotenstvo, ale tak zle som sa necítila ani pri jednom. Dáva mi tá malá "srajdula" poriadne zabrať. Citim sa, ako by som bola v 42 t.t. a nie v 37t.t. Och joj, ešte dáko vydržať.