Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

luka04
21. aug 2009

to aj ja dufam...sak som bola v lekarni, ale zavreta je...jedina lekaren siroko-daleko v okoli a maju dovolenku...akurat tak do Nitry mozem ist...ak mi bude horsie do vecera, pojdeme na pohotovost...

juliett99
21. aug 2009

skusila si si kloktat so solou?? mne to celkom vtedy pomohlo.. 😉
ale ako vravis ked ti to neprejde utekaj na pohotovost 😉

luka04
21. aug 2009

nie Juli...to ma moc nelaka, ale asi by mi to ponohlo...a co ty dneska ako????

juliett99
21. aug 2009

ani mna to nelakalo ale pomohlo mi to vtedy.. 😕 😅
ja som mamine pomahala robit este poslednu varku leca,, a teraz pozeram telku nechce sa mi ist ani von,, hrozne sa mi tam zle dycha.
a netusim co dnes budemrobit nic sa mi nechce ☹ som nejaka otapena 😒

luka04
21. aug 2009

ani ja nejdem dnes von, vcera mi stacilo...zacala som trosku varit, nech ma ten moj chlap aspom voalco papat 😅 uz domalovava spalnu...

juliett99
21. aug 2009

u nas dnes vari mamin gumak,, 😀 mne to nejako nevonia,, pojdem si dat radsej pirohy mnam s tvraohom..
nechapem preco som taka otapena,, a to by chceli ist do TT do baumaxu ale nechce sa mi 🙂

luka04
21. aug 2009

jaj to mas paradu, ked ma kto navarit a nemusis stale ty..mne sa aj dnes taak nechcelo, ale ked mato robi v spalni, nemozem chciet od neho aby aj varil..aj ked mi nieje bohvieako...

juliett99
21. aug 2009

to hej,, ale mne od neho nejako extra nechuti, on tak zvlastne ochuti jedlo,, 😝
poviem ti ze radsej by som si uvarila ja sama..
ved to hej moja,, takze matko drie ,, chudaci nasi chlapy nam dru a potia sa v tom horucom pocasi.,. normalne by som najradsej isla dakde do vody sa ponorit,, 😉
akurat zistujem ze ma boli hlava ☹

kwetinnka
21. aug 2009

Ahojte tehulkacky:o), noo dnes mi je nejak extra teplo...bola som u kamosky,dostala som pre malu haldu hraciek a taku hrazdicku motivacnu na zem,potom isla za kamoskou do robotky- do zelovocu..zobrala kukuricku a uz ju tlacim nadsene..mnam mnam.,...
Luka ako sa citis?co sa tyka hrdla mozes homeopatika... HOmeovox,Coryzalia alebo Osciloccocninum..ak kasles tak Stodal,kloktak neviem co sa moze..ale ta sol je zarucena,a v poslednom trimestri..ak by si sa necitila dobre si mozes dat aj paralen..zaviaz si hrdielko..priznicovy obklad...keby si mala biolampu tak lampovat...uz si presne nespominam co som vsetko brala ked ja som bola chora..ale mala som aj nejake pastilky...Septisan...tusim...neviem uz...aby ti to rychlo preslo.:o)

luka04
21. aug 2009

dakujem kwetinka za rady, si zlata 😉 dnes som mala kopec prace, upratovali sme po prerabke, takze som ani nemala cas sledovat, ako sa citim...ale slaba som bola...idem hodit vanu a asi teda kloktat...tie homeopatika musim ist kupit, nemam doma nic take... od zajtra sa ma ochladit, dufam, ze konecne to pride 😀
inak, mala Lili sa este nechysta na svet???? 😅

kwetinnka
21. aug 2009

Ako som tak dnes pozerala tu predpoved...ci viac sa to ochladenie chysta..tym je vzdialenejsie...nejak rapidne ochladenie nebude.V pondelok ma byt zas 30. Zatial sa nikam nechysta...uz by aj mohla...ale dufam ze v ten den bude len 20C

luka04
21. aug 2009

coo?? ja som ani nepozerala nic, len mi vraveli a ja cakam neviem aku zimu!!! som sa tesila...a pocity z porodu???

kwetinnka
21. aug 2009

Ja som si myslela ze tiez bude...ale trosku zajtra to bude take...ze od zapadu..miestami prehanky..a v nedelu do 27 C. Pocity? ked sa velmi zamyslim tak mozno ani nemam strach ..len sa bojim ako budem reagovat na taku bolest,ci to vobec s mojou astmou zvladnem,a dufam ze nas nebudu dlho trapit...skor sa bojim toho ze budem za hysterku 😀

kwetinnka
21. aug 2009

Akurat som pozerala inu temu tak Olalka ma este aj predbehne...uz je v nemocnici a ak sa to nerozbehne tak ma naplanovanu sekciu na 27.8....fnuk...aj jej to zavidim....

luka04
21. aug 2009

jeej ano?? neboj, ,coskoro to aj teba chyti...ja mam znamu, ta ma termin v nedelu, a stale nic...vies aka je ona nervozna? 😉

kwetinnka
21. aug 2009

noo uz by mohlo,ale bojim sa ze to tak skoro nebude....no viem si tu jej nervozitu predstavit...cloveku nevadi teplo,ani nespavost,brusko...nic...len je clovek netrpezlivý.

juliett99
21. aug 2009

caute babule,, tak ako vidim ze preberate pocasko,, vraj az take rapidne ochladenie sa nechysta,, tak neviem ci nam to vobec pomoze,, 😎
hmm takze olalka uz je v nemocnici,, no toto,?
pani jak sa nam tu uz rozpadaju tehulky,, coskoro bude na rade kwetinka,,a potom tusim silvuska ,, luka a ja 😀

kwetinnka
21. aug 2009

na tom to vidis..ako ten cas leti:o)..este nedavno bol november daleko...a vlastne za chvilku je tu...moja mamina je 9.11 narodena..to uz mozem rozmyslat nad darcekom:o)

juliett99
21. aug 2009

no veru,, uz zachvilu nam bude november klopat,, a ty budes rozmyslat uz s lili nad darcekom,, 😀 ja mam termin 9.11 xixix
tebe sa ako dnes darilo??
mne tiez bolo dnes nejako divne horko,, len som sa zasivala v dome,, 🙂 tebe uz zajtra pride drahy vsak??

luka a ty ako?? hrdielko este moc boli?? dnes ste uz aj vsetko dokoncili?? no wau ten tvoj matko je ale sikulka 🙂

kwetinnka
21. aug 2009

HEj,hej uz sa vrati...musim skusit ten sexik:o))....teplo mi je dnes nejak...inokedy to zvladam fajn,dnes uz som bola 4 x v sprche...uz som vypotila aj krem z bruska 😀 .Co som bola dnes kuknut kamoskynu malu ...ta sa narodila 5.9..tak bude nasa na termin tak bude medzi nimi presne rocik.
A vy ako? prestavba? uz stahujes veci hore?

juliett99
21. aug 2009

no som zvedava cito zaberie xxixixi 🙂 🙂 🙂 bodaj by ze??
juj mojja u nas este daleko do stahovania sa hore,, este len cakame na elektrikara,vodara-plynara ti by mali prist buduci tyzden,, a asi buduci tyzden sa bude robit aj podlaha,, a otvor na schody,,takze ja tak v kutiku duse dufam ze sa to stihne 🙂

kwetinnka
21. aug 2009

to stihate neboj..a ja pevne dufam ze u nas tato metoda uspeje...mohla by...keby sa este trosku ochladilo nech ma tam od tepla nepicne...

juliett99
21. aug 2009

to verim moja,, ked som bola v nemocke takzrona bolo to hrozne teplo,,
a na kolko ti pride drahy domou?? 🙂

juliett99
21. aug 2009

kwetinka moja,, nejako ma chyta spanie tak idem rychlo skusat,, dobru nocku a pekne snicky,,
a uzite si s mangelikom vikendiku,, a sexiku.... 🙂 🙂 🙂

kwetinnka
21. aug 2009

uz pride na stalo..aspon tak skoro sa uz nikam nepoberie...toho sa bojim ze v tom teple sa budem trapit...tam asi klima nieje 😀

juliett99
21. aug 2009

np vveru,, asi ti klimu nedaju,, tak sa drzkaj aspon kym sa ochladi,, 🙂

kwetinnka
22. aug 2009

do oktobra asi nevydrzime..inak ahojte...vidim ze aktivne vykendujete...tak sa drzkajte, vela nepracujte.o)

luka04
22. aug 2009

ahoj kwetinka, ja vikendujem v posteli...je mi hroze.. ☹ skusam vsetky domace prostriedky, aj v lekarni som bola, dali mi MUlerove pastilky so salviou..naparujem sa, kloktam, caj pijem...ale zatial je to nic moc...len lezim, akurat si drahy robi palacinky, musi sam chudiatko...malinkej sa moje lezanie asi nepaci, strasne kopka....

olalka
22. aug 2009

ahojte, kde ste kto? ja sa nudiiiim ☹

silvuskaa
22. aug 2009

olalka ahoj, ja som tuuuuuuu🙂