Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

alexandrah
12. aug 2009

julie - ja uz mam fusak, krasny, biely (vsetci ze nie biely!!! ale bol taky kraaasny s mackom!!!), bundu som kupila na rocne babo, a jednu som dostala na 0-3 mesiace ... kupujete aj spaci vak?

juliett99
12. aug 2009

spaci vak sme kupili ale aj svagrinka mi dala jeden po jej rebeke,,
na fusak zatial cakam este nam neprisiel,, ale uz ho expedovali ,, 😉 😉 😉
ja som videla krasny overal,, biely,, no mamina vravela ze biely??? tak sme ho nevzali,, ☹

alexandrah
12. aug 2009

aj mne mam ze biely??!!!! a aj tak som ho vzala, hehe!!!! manzel bol na mojej strane!!! ved v bielom bude krasny!!! spaci vak chcem kupit, asi jeden? a su zimne aj letne ... neviem, ci nebude na zaciatku aj tak spat v perinke??? tak do 3 mesiacov, alebo ako?? neviem, pomooooc

juliett99
12. aug 2009

no ja mam zatial len tie dva zimne,, nas prcek sa ma narodit v novembry,,tak hadam to vyuzime,, a myslim ze aj ty,, ved co ak by ti ju nahodou precurkal,,?? 😕 😅 😅 😅
si ma navnadila na ten biely overal moja,, 😀 😀 😀

alexandrah
12. aug 2009

treba si urobit radost, aj nepriek vsetkym!!! sak obcas aj tak kupime cosi neprakticke, len preto, ze je to kraasne, a mame z toho radost, no a co!!! nie?? ked sa ti paci, kup ... (tvoja mam ma potom zmlati, ze ta nahovaram 😀 ) no aj ja kupim ten spaci vak ...

juliett99
12. aug 2009

nee neboj nezmlati,, proste si ako obycajne postavim hlavu xixix 😀 😀 😀 😀
myslim ze banovat nebudeme ani jedna ty zo spacim vakom a ja s bielym overalom 😀 😎

kwetinnka
12. aug 2009

Julie neviem ci lepsie,ale velmi sa mi to pozdavalo ze to nemusi mat pod dupkami,napr doma je lepsie,a nemusis davat aj bavlnenu,ale mam aj normalne,sice vel.1,a potom uvidim,sak do tych 4 mes. ju tak aj rak balit budem musiet.A s tym balenim do perinky...budes ho tak balit do kym sa ti do nej zmesti,svagrinina mala ma 3 mes a z perinky sa vykope akurat este do nejakej zavinovacky sa zmesti,vak som este nekupila,uvidime.Ta radost z toho nakupovania patri k tomu, preco by mali mat radost len ty co to kupuju( babky,kamaratky) ale v provm rade by sme mali mat radost my..
A fusak som kupila kraasny cerveno bordovy ,s dierkami na autosedacku...a aj ked mas biely..sak zmrzlinu v tom papat nebude 😀

juliett99
12. aug 2009

vdaka kwetinka za radu,, no aj tak ti poviem moja ze uplne tomu nerozumiem,, sak hadam porozumiem,, ked uz sa budeme starat o nase miminka,, este ze sa mame koho pytat no nie,?
inak veru v tych zavinovackach nam dlho nevydrzia coskoro zacnu kopkat.. 😉

kwetinnka
12. aug 2009

ked budem doma,tak ti to odfotim,vyzera to proste ako tie postolky,len je to z pevnejsieho materialu,nieco ako plast+ guma,to mas v tom potahu a je to na cvocky,je to samozrejme trosku vacsie aby si to mohla dat na dupy,mne to prislo prakticke.MAm aj zavinovacky ale mam aj deku na zips a cvocky,tak ked ju do toho dam nevykope sa mi,aj ked casom si urcite najde fintu:o)a to je to ze tie zavinovacky su vsetky rovnako velke,mam jednu aj s takou maslou,tak snad z tej sa tak rychlo nedostane

juliett99
12. aug 2009

oki kwetinka budem rada ak to odfotis,, 🙂 nech som v obraze,, dakujem 😵 😵

alexandrah
12. aug 2009

kwetinka - mas pravdu, sak v prvom rade z tych veciciek musim mat radost ja, moje babatko, nech si mama kupi ine ... ona sa mohla realizovat pred rokmi ... 😎 a ked sa zaspini ... no co, tak operiem ...

kwetinnka
12. aug 2009

presne tak...Ariel profesional to isti:o)) 😀 ,netreba sa nechat nikym odradit

juliett99
12. aug 2009

veru veru,,, aj tak to malinke zaspini ci je to biele alebo hnede no nie,,
🙂 🙂 🙂 🙂

mausy21
12. aug 2009

jé juliet ahojky ako sa darí?

mausy21
12. aug 2009

normálne vám trošku závidim baby to bruško a aj ten porod....je to užasný pocit

kwetinnka
12. aug 2009

my zas zavidime tebe 😀 ,teda ja urcite 🙂

mausy21
12. aug 2009

prečo kwetinka?

kwetinnka
12. aug 2009

Uz by som mala drobca najradsej doma....a teraz uz ked zacinam mat vselijak bolesti by to nebolo zle:o)

mausy21
12. aug 2009

no to inak ano aj ja som sa nevedela dočkat ale teraz čoraz častejšie myslim na ten den ked sa malá vypyzala medzi nas bolo to užasne napriek tým neskutočnym bolestiam,bolo to krasne a aj ked som tvrdila že už nikdy tak určite si ešte jedno dietatko dovolim,hi 😀

kwetinnka
12. aug 2009

tak super ze mas na to dobre spomienky..

alexandrah
12. aug 2009

fiha mausy, toto by ma v zivote nenapadlo, zavidiet tehotenstvo a porod ... asi si to mala dobree, ja sa pridavam ku kwetinke, a zavidim, ze uz mas po tom, a babatko pri sebe.

mausy21
12. aug 2009

baby vobec som to nemala jednoduche bolesti mi začali v nedelu navečer a porodila som až v pondelok o 22 večer bez epi takže jednoduche to teda nebolo no napriek tomu krasne....
aj ja by som neverila že to niekedy ešte poviem ale je to užasne

alexandrah
12. aug 2009

no snad na to budem tiez takto spominat, ale to je jedno, ja som rozhodnuta, aj keby to malo byt peklo, este aspon 1 dieta ... deti by som chcela ako smeti, ale nie byt tehotnaaa

juliett99
13. aug 2009

dobre ranko babulky

ahojky mausy,
sorry ale isla som spat nejako mi vcera nebolo dobre,, hrozne ma zas bolel spodok bruska,, mala som pocit ze my vypadne,, ani magnezko nezaberalo,, dnes uz je to lepsie , boli ale uz nie tak ako vcera vecer.
len spat sa mi neda.. ☹ ☹
tak ja zatial nezavidim a ani este nechcem aby Samik uz bol s nami,, kvoli prerabke ,no na druhej strane ked pridu problemy tak uz by som aj chcela aby tu bol..hmm takze u mna je to skor na dilemu,, xiixix
super mausy ze mas takyto pocit hadam aj my ho mat budeme.. 🙂 🙂 🙂

alexandrah
13. aug 2009

ahoj julie, nemohla si spat? ani ja nie, tuto noc je to nejak na prd ... bolieva ta podbrusko?

juliett99
13. aug 2009

no hej zas to zacina,, bojim aby sa zas nezopakovalo krvacanie,,ani magnezko nepomohlo vcera a to uzivam denne 4x1
aj teraz mam tvrde brusko,, tak bojim,, ale zas poctivo lezkam,, ako mi bolo nakazane.
a uz sa neviem dockat zajtrajsej poradne co mi doktorko povie..
a ty preco si nemohla spinkat?? 😒

luka04
13. aug 2009

ahoj Juli...ako ti je?? ja som mala hroznu noc 😖

juliett99
13. aug 2009

ahojky moja,
tak da sa,, hadam sa to vsetko umudry,, mam aj ten vytok silnejsi ,,tak neviem uz nech e zajtra.
a ty si preco nemohla spat,, kvoli tej nafukovacke,? 😒

luka04
13. aug 2009

aj kvoli tomu, ale mala strasne kopala, nedalo sa zaspat..musela som sa prechadzat aby prestala..no a ta postel nafukovacia, no koment 😒 ani mato nespal, obaja sme celu nocu buntosili, raz sa ma pytal on ci spim, raz ja jeho...v noci ma dvihal na wc 😀 chuda moje, on musel do prace, ja sa aspom vyvalim na gauc a budem cely den lenosit...asi ide prsat..a vytok hadam nemas nejaky, co by naznacoval krv?? 😕

juliett99
13. aug 2009

no pekne takze ani vy ste neni vyspaty ani my,, u nas zas ked som isla na wc tak robi sa ma hed pytal ci je vsetko ok..takze ani on chudak nespal..
ten vytok mam ten zltkasty hlien ale je ho o dost viac ako normalne,,a aj viac mam mokre gatky,, takze mam uz vlozku. 😒
mojka a to ako chcete zvladnut kym to prerobite??
sak budete jak matohy,,
ozaj v sobotu uz na 100% iste ze sa strecha dokonci,, 😀