Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

silvuskaa
4. máj 2009

Ja som teraz zacala pouzivat krem z DM babylove, nemate skusenost? Nechcem kupovat drahe kremy...

babullka1
4. máj 2009

Silvus ten veru nepoznam 😒 Ja idem spinkat tak sa s vami lucim....A prajem dobru noc 😀

dadkag1
4. máj 2009

silvuska hlavne normalna strava a ziadne pocuvanie niekoho ,ze musis papat za dvoch. Jedz to co ti chuti a radsej menej a viaca krat do dna a hadam sa ti to potom nikde neukaze iba na brusku.

dadkag1
4. máj 2009

dobru nocku babulka

O takom som nepocula ale ten od dermacolu nestoji vela a je to velke balenie ,nepamatam presne ale zda sa mi,ze stal okolo 170 sk

silvuskaa
4. máj 2009

to nemam rada ked mi niekto povie ze musim jest za dvoch...to je nazor este starej skoly. Snazim sa jest primerane ale niekedy to troska prezeniem, hlavne vecer mi berie 😀

silvuskaa
4. máj 2009

Dobru nocku vsetkym🙂

dadkag1
4. máj 2009

dobru aj ja uz idem off

silvuskaa
5. máj 2009

je tu niekto? Ci este spinkate?

perla200
autor
5. máj 2009

ahoj silvuska...ja som len na chvílu, lebo v noci ma chytila nejaká črevná viroza.....zvraciam a prehána ma od polnoci ☹

silvuskaa
5. máj 2009

☹ vazne? To je hruuuuza. Ja mam zasa stale nadchu ...lenze okolo mna je vela chorych ludi. Ides k lekarovi?

juliett99
5. máj 2009

dobe ranko,,, 🙂 🙂 🙂
perluska nasa co to citam,, dufam ze budes coskoro fit,, zeby si nieco zle spapala?? 😉 😉

babullka1
5. máj 2009

Ahoj Perla..to je neprijemne,ja som mala tiez jeden den taky ze maz vsetkeho prehanalo,ale akosi to samo preslo.Dufam ze ti bude co najskor dobre 🙂

hanam
5. máj 2009

Ahojte babky, toto je fajn tema, mozem sa zaradit? 😉

michala.l
5. máj 2009

Dobre ranko!
perla, to je nemile ...mna posledne dva tyzdne stale napina. Ale obavam sa, ze u mna to neni viroza 😀
Tak nech ti to rychlo prejde a nezabudni vela vela pit 😉
Ja som dnes az do polnoci v robote, som zvedava ako to tu prezijem 😒 .... uz sa neviem dockat materskej 😅

michala.l
5. máj 2009

Vitaj hanam 🙂

Baby, myslite, ze by zajtra na UZV mohlo byt uz vidiet pohlavie? Uz som skoro 15tt a doktorka ma 4D UZV ...ja som hrozne zvedava 😀 ..., ale asi si este pockam, co? 😨

macalc
5. máj 2009

Ahojte babenky.Ako tak čítam že poniektoré z vás majú nadchu a nejaké virozy to aj mna trápi od zaciatku tehu ale verím že ma to prejde,celkom dobra téma asi sem budem chodit častejšie.Pekny dnik vám prajem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

juliett99
5. máj 2009

vitajte nove tehulky,, jasne pridajte sa k nam,, 🙂 🙂 🙂

michala ty ides zajtra na uzv?? super,, ja idem v pondelok.. 😉 😉 uz aby to bolo,, 😉 😉 😉

babullka1
5. máj 2009

Ahoj Hanam..vitaj u nas 😀 Je to tu supre tema 🙂 ...Babule ja som na rizikovom a mne dal doktor konrolu az o mesiac 😠 naposledy som bola v 28 a idem az v 32 😠 😠 😠 my to pride dost dlho

silvuskaa
5. máj 2009

AJ ja vas vitam novutehulky 😉 Ja som sa prave dozvedela ze tu u nas v robote ma jeden kolega podozrenie na chlamidie. Az ma striaslo, zacinam sa obavat aby som nieco nechytila aj ja 😖
michalka na 4D by ti mali povedat pohlavie, ale neviem ci to bude vidiet uz v 15tt, podla mna by malo. Ja idem na 3D az 26.5.

hanam
5. máj 2009

dakujem za privitanie 😉 babulka1 inak niekde som citala ze od 30tt by mali byt kontroly dokonca kazde 2 tyzdne...tak neviem neviem co tvoj doktor vymysla...ja som inak uz pocas tehotenstva zmenila lekarku...teraz mam fajn dokinu...ale bohuzial mam aj tehu cukrovku takze som stale u nejakych doktorov...posledne tyzdne som aspon svakrat do tyzdna niekde na vysetrenie...ak ratam aj vcerajsieho zubara 😉

michala.l
5. máj 2009

Ja som strasne zvedava. Jasne, ze je najdolezitejsie, aby bolo mimco zdrave, ale mam pocit, ze to bude tentoraz dievcatko a chcela by som to uz vediet naisto, nech mozem ponakupovat vybavicku 😅
No uvidim, ci zajtra budem vediet ...
Chlamidie? Brrr, ale myslim, ze od kolegu by si sa nemala bat - ved WC-ka asi nemate spolocne a inak by sa to nemalo preniest..., ale aj by som asi bola trochu nesvoja.

hanam
5. máj 2009

michala.I urcite uz budu vidiet pohlavie 🙂 potom napis 😉

michala.l
5. máj 2009

ja mam to 4D uz zaratane v rocnom poplatku myslim 2x pocas tehu - inak by som nesla tak skoro ...

babullka1
5. máj 2009

Michaela ja si tiez myslim ze by uz mohlo byt vidno 😝 ...Hanam ja som itez svojho doktora zmenila ,tento je ok,som spokojna a z na tu terajsiu kontrolu 😠

michala.l
5. máj 2009

hanam, to by som bola veeelmi rada - od zvedavosti puknem 😀 Jasne, potom hned zmenim profil 😉

kwetinnka
5. máj 2009

ahoj julie:o) zajtra sa chystas na uvz? to ja tiež....ako sa inak citis?

juliett99
5. máj 2009

michala tak to som aj ja zvedava ze co to bude,,, asi budes prva co to budes vediet.. ja si nato budem musiet pockat,, este dost dlho,, ale nevadi,, 😉 😉

silvuskaa
5. máj 2009

Chlamidie sa daju preniest pohlavnym stykom,co sa mna samozrejme v tomto pripade netyka ale aj vzduchom vraj. Tieto postihuju dychacie cesty, fuha este takyto stres mi chybal.

michala.l
5. máj 2009

Ved to ubehne 😉 Ja by som uz najradsej bola, keby mimco bolo uz s nami vonku. Velmi sa uz tesime, ale este si na nas pokladik pockame ... Ja som ale nedockava 😀 , ale zda sa mi, ze sa to vlecie pomaly ... 🤐

juliett99
5. máj 2009

tda to si ale nedockava,, ja zatial sa tesinkam z toho ze malinke vo mne rastie,, je to vsetko pre mna nove a krasne ,, snazim sa prezivat kadduckuu chvilocku tehulkovania,, 🙂 🙂