Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

saska73
30. máj 2009

počkaj ešte aj 10 rokov po škole sa ti bude snívať sem tam o skúškach. Ty to máš kwetinnka teda riadne nabité. Dom, štátnice 😝

perla200
autor
30. máj 2009

ved ja som presvedčená že schudnem....ale už na tom nezáleží ako predtým....ja som si dávala velký pozor na postavu.....ale teraz je dôležitejšie to malé stvorenie v brusku 😀

kwetinka - no aj my sa stahujeme ale až v oktobri....a tiež vsetko nakopu...ja musím zvládnuť rigo skúsky do pôrodu.... 😔

andrejka10
31. máj 2009

Ahojte babulky. Čo dnes, máte voľno???? 🙂 🙂
Konečne som si na vás našla trochu času. A vy nič. 😀 Máte pravdu, mám sa učiť, vydržať, ešte do konca skúškového a nie tu surfovať po nete. xixi.
Ako sa vám dnes vodilo??
Juliet, tebe v tej nemocnici??? Sú k tebe milí????
Vítaj adula 13. 😉
Babenky a s tými prerábkami a sťahovaním pomaly. Aj ja mám ten syndrom "zahniezdenia", ale už toľko nevládzem 😵

silvuskaa
31. máj 2009

Ahojte🙂 andrejka u nas je dnes cely den skaredo ale ja som aj rada, aspon lenosim 😀
adula vitaj🙂
babulky vy sa vsetky stahujete do noveho...my len prerabame pomalinky. Byvame u mojich rodicov, nasi maju dolne a my horne poschodie, ale mne to takto aj vyhovuje.

olalka
31. máj 2009

🙂 ahojte, mozem sa k vam pridat?

silvuskaa
31. máj 2009

ahoj, jasne olalka🙂 robim si krupicnu kasu tak kazdu chvilku odbehujem 🙂

olalka
31. máj 2009

dobra vecera silvuska, to sa uz pripravujes, ako budes pre babo varit? ja rozmyslam nad jahodami so zmrzlinou, len som uz od stredy priserne prechladena, tak neviem, co somnou spravi ta zmrzka, asi si ju necham roztopit

perla200
autor
31. máj 2009

ahoj olalka....silvuskaa ano my momentálne sa trápime s dokončovaním nového domu, ale nestihneme to do pôrodu ani nechcem ja osobne, chcem byť u mamy....aspon lež sa nespamätám....

olalka...na prechladnutie je výborné homeopatikum coryzalia...

olalka
31. máj 2009

ja som iba na cajickoch, ale uz som zufala, vobec nemozem dychat a stale to neustupuje, kvapky co sa mozu v tehu- mar a pinosol absolutne nepomahaju, najradsej by som ich vyhodila z okna ☹ , naparujem sa, lezim poctivo a mam pocit, ze to nie je ani trochu lepsie. hadam si zajtra kupim tu coryzaliu,aj ked mne povedala jedna dr. ze ona neodporuca ziadne liekys, ani len homeopatika ☹ , tak co ma teda robit chora tehotna zena? je to na porazenie ☹ a to som objednana zajtra ana hematologiu, taqk dufam, ze mi tu krv odoberu a nevyhodia ma, lebo, kym ma znovu preobjednaju, tak hadam aj porodim, im to tam strasne trva ☹

silvuskaa
31. máj 2009

olalka nechaj zmrzku trocha roztopit a mozno ti na hrdielko pomoze...ved vies ako sa hovori...klin sa klinom vybija 😉
perli presne tak na zaciatku su rady a pomoc nasich mam nadovsetko 🙂

olalka
31. máj 2009

uz sa zmrzka topi, mnam
🙂

kwetinnka
31. máj 2009

Ahojte dievcence...ja som si dnes bo9a obrat jahodky,trosku pobehala zahradu,dnes som tomu ucenie moc nedala...ale potrebovala om aj pauzu....adulka statnice za 10 dni a z verejneho zdravotnictva...a perli ty si ako na tom s rigozkou?Ja ked som byvala chora som ficaLa na mrazenom ovoci...a vzdy mi to pomohlo. Silvis dobru chut, a ti poviem ze to stahovanie ma aj klady aj zapory:o))

perla200
autor
31. máj 2009

olalka a prečo chodíš na hematologiu???

ja som na tom na nič kwetinka s rigorozkou...teda s učením na skúsky....lebo nemam konkrétny termín tak to nerieším čo je moc zle🙂)))

olalka
31. máj 2009

ja si musim pichat od zaciatku tehu kazdy den injekcie na riedenie krvi, sice mi nezistili poruchu krvi, ale mam za sebou viac potratov, tak mi to dali vraj preventivne ☹ . a zajtra idem na kontrolu a mozno mi zvysia davku, musim si to vraj pichat az do konca sestonedelia ☹ teda, ja nie, ja by som si to sama nedokazala, musel sa drahy naucit, nic prijemne

juliett99
1. jún 2009

pekny dnicek vam prajem tehule,, tak ako sa tu mavate???

andrejka veru nemozem si stazovat sestricky su fajn tu mrchu dr. som uz nastastie nemala moznost vidiet no a strava nic moc ale mam zasoby z domu. 😉

silvuskaa
1. jún 2009

Ako sa maju buduce maminky?
Ahoj Juli, co mas nove? Podbrusko boli menej?

adula13
1. jún 2009

Ahojte baby..zvlášť olalka a silvuuska.
Olalka,na margot tvojho prechladnutia.Poznám to veľmi dobre.Držalo ma to hlavne v 2.trimestri.Myslela som si,že ma chytá alergia,len mi to bolo divné,že už v decembri..januári..najhoršie boli noci,keď sa mi nedalo dýchať..nič príjemné.Prekvapila ma vtedy moja kolegyňka,ktorá mi povedala,že tiež mala tento problém,keď čakala 2.synčeka..a že to kludne môže súvisieť s tehotenstvom.Organizmus je vtedy oslabený..vtedy ma to fakt šokovalo,lebo ani vo sne by som si to nedala dohromady s 2.stavom..no,môže to byť pravda.Mňa to držalo cca 3 týždne,potom chvíľu kľud a ešte raz..to už bolo kratšie.Tiež som sa bála dať si nejaké kvapky,tak som to musela nejako pretrpieť.Kupovala som si tuhé cukríky..Colia..tie mi uvolnili trochu dutiny..tak len musíš to nejako vydržať..si predsa bojovníčka,nie? 😉
inak,baby,ak ste tu,navrhujem jednu zaujímavú tému,nad ktorou som si už nie raz lámala hlavičku..ako prežívate intímny vzťah počas tehotenstva?Vyhýbate sa tomu,máte obavy?..Ja osobne som mala nenormálny apetít po sexíku hlavne v 1. a aj 2.trimestri.Teraz je to už trochu iné..i keď..no,najprv počkám,kým sa niekto pridá..k tejto debate.. 😎

juliett99
1. jún 2009

silvuska ani nie vcera zacali zo slabsou liecbou injekcie vymenili za tabletky infuzky polovicne lenze uz poobede sa pridruzili zas bolesti tak hned nasadili infuzky a dnes zas injekcie a infuzky,, vraj sa to len velice pomaly zlepsuje takze tu budem asi len predsa dlhsie, 😒

silvuskaa
1. jún 2009

juli urcite to tam je o nicom, hlavne ked si sama, myslim bez muza a je ti smutnucko, ale vydrzis to, aspon tam je o teba co sa tyka zdravotnej stranky dobre postarane.
adula, mne lekar dovolil nasivin sprej, vraj tie jedine kvapky z tychto klasickych su protialergicke.
No co sa tyka sexu, zo zaciatku to bolo v pohode ale teraz sa moj muz boji o maleho, vraj nema z toho dobry pocit ...takze abstinujeme 😀

saska73
1. jún 2009

Juliett99 chodia ti často návštevy? Ty ležíš v TT nemocnici, že ? Ak by ti bolo veľmi veľmi smutno, napíš mi a prídem ťa pozrieť. 😉

adula13 my máme zatiaľ sex zakázaný, 17.6. idem na kontrolu, tak sa opýtam, či už môžeme, lebo chuť mám hlavne ja veľkú, MN tiež, len je dosť laknutý.

perla200
autor
1. jún 2009

adula....asi je normálne že sa ti nechce sexovať....ako my sme zatial v pohode, ale samozrejme to nie je také ako pred tehu.....ale n astastie stále je🙂)))

no muži sú väčšinou z toho laknutý....aj ten môj🙂

silvuskaa
1. jún 2009

😀 moj je z toho teda tiez laknuty 😀
A ja sa ho potom vypytujem ze ci ho uz nepritahujem, a rozmyslam preco sa tak boji??????

perla200
autor
1. jún 2009

no sivluskaa....ja som na tom tak isto....ale tvrdí že som krásna....ale kedže ja som už v 8 mesiaci tak je to asi normálne

adula13
1. jún 2009

Takže máme podobné pocity..a správanie našich chlapov tiež..silvuskaa,tiež som si jednu dobu myslela,že už tak nepriťahujem moju polovičku,ale bolo to presne z toho dôvodu,že sa bál, chcel byť opatrný..a to bolo zrovna v 2.,keď ja som mala naopak hroznú chuť.. 😅 ..a teraz je nejako žhavý..baby,včera som zažila niečo,čo som zatiaľ nezažila..mali sme naraz orgazmík..krásne..a je mi trošku smiešne,že to bolo v 8.mesiaci..ani som to nečakala,nakoľko som pri tom tiež už opatrná..no čo.vravím si,že naša Kika bude isto športovkyňa.. 😀

silvuskaa
1. jún 2009

perli myslim ze u teba je to uz normalka, kedze za par tyzdnov uz bude mala na svete ale u nas je este cas, no ale nevadi....po porode si to vynahradime 😉

saska73
1. jún 2009

v článkoch píšu, že to prežívanie rozkoše je mimoriadne intenzívne, pretože žena má všetko prekrvené.

perla200
autor
1. jún 2009

no môže byť saska🙂)))))))))))))))

juliett99
1. jún 2009

saska chodia ale v podstate ja mam zakaz sedenia a dokonca ani ja sama neobsedim,, a navstevy na izbu nepustaju ,, nasi mi iba prinesu nieco papat a ciste veci,, to ich vidim cca 5 minut.. 😠

adula13
1. jún 2009

Juli,to je mi ľúto..pomaly,ako väzenie,keď ani návštevy nemôžu byť s tebou dlhšie..a na ako dlho to tam ešte s tebou vypadá?nepustia ťa do domácej liečby??

juliett99
1. jún 2009

adula veru netusim oni cakaju kedy sa placenta dvihne hore ,, lebo je dole a tlaci ma. asi aj z toho mam bolesti v podbrusku.
veru ked vedia ze neobsedim a zaroven aj nemozem sediet mohli dovolit navstevy na izbu,, ☹