Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

silvuskaa
5. jún 2009

adula ahoj 😉
Perli sak uz som ho dnes zrusila cez sms 😀

adula13
5. jún 2009

ahoj silvy,vravíš,že tvoj chlap sedí pri telke často?a robil to aj pred tým?napadlo ma..či ho niečo netrápi..a či to nechce takto z hlavy vymazať..veď skús niečo naplánovať pre vás oboch na večer..nejaký príjemný podnik spojený s vychádzkou..hmm?? 🙂

silvuskaa
5. jún 2009

nniekedy to prehana, lebo on musi vidiet spravy a samozrejme sport. Nemozem sa stazovat ze by mi nepomahal, ale ja sa potrebujem aj porozpravat a vcera ma uz vazne dobre vytocil. myslim ze keby ho nieco trapilo, tak by mi to povedal. Zajtra ideme na oslavu tak dufam ze si to tam troska uzijeme 🙂 Aj ked by bolo najlepsie nieco podniknut kde budeme len my traja 🙂

adula13
5. jún 2009

Ale aj tá oslava bude fajn,uvidíš..my ideme tiež..a celkom sa teším.No a v nedeľu chceme ísť do BA do Ikei..vraj cez týždeň sú na cestách do BA nenormálne zápchy ale cez víkend by to malo byť v pohode..tak som zvedavá.. 🙂

silvuskaa
5. jún 2009

cez vikend to bude v pohode len zasa bude asi prepchata ikea. Cez tyzden je to hruza, ja do Ba dochadzam takze to poznam 😒
Co idete kupovat do Ikei? 🙂

adula13
5. jún 2009

Takže poznáš tie zápchy..asi súhlasíš,že je najlepšie pre nás ísť cez víkend..niečo prerábajú na ceste?vraj funguje len jeden pruh.. 😕
Chceme pozrieť botník,zrkadlo do kúpelky a doplnky..lampy atď...a ja si chcem ešte mrknúť nejaké topky..

silvuskaa
5. jún 2009

No su na dialnici sice 2uzsie pruhy ale aj tak sa vytvaraju zapchy. Na buduci rok v maji by to mali dokoncit...potom budu od TT do BA a naopak 3pruhy.
V ikei sa da vzdy nieco vybrat, teda aspon ja si tam musim vzdy nieco kupit 😀

adula13
5. jún 2009

Ikeu poznám veľmi dobre..nechodím tam síce často,ale vždy túto návštevu pocítila naša peňaženka..no nikdy som tie nákupy neľutovala.Majú tam fakt veľmi pekné veci..a ako som si všimla,aj naše seriály ako Panelák či Mafstory..majú veľa vecí z Ikei..potom si poviem,presne to som si obzerala.. 😀

adula13
5. jún 2009

Silvy,vidím že si z Piešťan.Mám tam dobrú kamošku a boli sme 2 roky po sebe na Lodenici..paráda!!Trošku som prepadla týmto country festivalom,no nateraz si budem musieť dať z nich nejakú pauzu.. 😢

silvuskaa
5. jún 2009

to aj ja som mala take obdobie ze som chodila na festivaly ale uz posledny rok nechodim a teraz tiez asi nebudem 🙂
adula a ty ze odkial?

adula13
5. jún 2009

Ja som z Prievidze.. 🙂

olalka
5. jún 2009

ahojte, ja vzdy ked sem pridem, tak tu uz nikto nie je.
bola som cely den u segry, hrala som sa s detmi a povyberala som si plno veci pre nasu bambulku. aj ked segra ma dvoch chlapcov,mala aj dost neutralnych veci a sem tam nasu Lujzicku obleciem aj do modrej 😉

perla200
autor
5. jún 2009

ale čo by nie...olalka...ja som tu....

olalka
5. jún 2009

jeej, ahoj, ako sa mas? tebe sa to uz blizi. ja mam pocit, ze to tehotenstvo trva nekonecne dlho 😒 asi aj preto, ze som hned od zaciatku doma na rizikovom a strasne mi chyba praca, nie som zvyknuta sa cele dni povalovat doma... ale zasa lepsie doma ako dakde v nemocnici.

kwetinnka
5. jún 2009

AAhojte dievcence...ja som tu len na skok..ale uz mi to ucenie zacina liezt usami, Andrejka dufam ze skuska dopadla skvelo,ze ti Sarinka nieco poradila. Saska nooo presne tie nohavicky som si kupila naposledy,dva pytlicky...take trosku vzssie a trosku nizsie,velmi dobre je v nich. Ja by som tiez potrebovala prepadnut ikeu,ale do statnic to este musi vydrzat...potrebovali by sme kupelnovy nabytok a predsienovu stenu ,ale asi sa este pojdeme pozriet do aska...teraz tam maju mat nejake akcie. Perli tak gratulujem ze uz si doma,si to mozes uzivat:o)
Olalka , ja som doma tiez ale vobec si to tehu nestiham ani uzivat,furt mam nieco....práce do skoly, statnice...potom stahovanie kým sa to vsetko utrasie budu ma viest do porodnice:o) 😀

perla200
autor
5. jún 2009

tak to sa ti musí vliect olalka...lebo ja som robila do 30tt a som rada,lebo inak by to tehotenstvo trvalo hrozne dlho..... ale teraz je to také, že nevládzem tak som rada, že som doma....ale ked som bola do 12tt doma tak ma mrle žrali.... už som nevedela čo od dobroty:(((

kwetinka - ja som sa ani nezačalaučiť:(

kwetinnka
5. jún 2009

a uz vies kedy ako? rigorozka a tak.....a co vlastne studujes?

perla200
autor
5. jún 2009

sociálnu prácu

olalka
5. jún 2009

ja som prve tri mesiace myslela, ze sa zblaznim, ja som dost hyperaktivny clovek a zrazu som musela doma lezat, potom som si postupne nejako zvykla, ale nie je to nic moc. prihlasila som sa na anglinu, na tehu cvicenie a tak sa mi to pomalicky vlecie. ale uz sa neviem dockat, kedy bude drobcek na svete, aj ked teraz si toto obdobie celkom uzivam, zboznujem tie jemne kopanceky 🙂 ale tie do mechura nie su zrovna prijemne 🙂

babullka1
6. jún 2009

Juliett drz sa,ja som si zaciatok tiez odlezala a pozri kde uz sme 😀 A ako sa mas?Ja som tu dlho nebola ked sme sa stahovali,nemali sme net 😠

juliett99
6. jún 2009

ahojcek tehulenky moc dakujem ze tu vsetky tak silno na mna myslite a drzite nam palceky 😉
tak ako sa tu mavate?, 🙂
mne je fajn sunky si stale valam,, vcera som uz nemala infuzky no zato dnes rano hej zas som mala vecer nejake krce bolesti isli do chbtice ,, no a dnes mi aj praskla zila a infuzka isla mimo tak som uz od bolesti nevydrzala a volali sme sestricku tak nanovo pichnut.. ta uz drzi v pohodicke 😉
tak teraz neviem preco dnes ta infuzka ,, ☹ dr. povedal este v piatok rano na vizite ze ak sa nic nevyskytne tak mozno ma pustia domkou,, preto ten smutny smajlik,,uz dufam ze sa nic neprihodi 😉

babullka1
6. jún 2009

Juliett isto sa nic nestane ..len pekne odpocivaj a prihovaraj sa miminku ono to citi 😉 uvidis ze ta pustia 🙂 Babenko je isto bojovnik ako aj moje 😵

silvuskaa
7. jún 2009

Ahojte tehulky🙂 je tu nejako posmutno...nikto nikde?
Juli ako? Dufam ze budes co skoro domenka.
Vcera sme boli na oslave, veru som si aj trsla,nevydrzala som sediet...bolo super, potom maly celu noc kopkal a teraz buva 😀

perla200
autor
7. jún 2009

ja neviem kde sa flákate?🙂)))))

babullka1
7. jún 2009

veru babule akesi to tu je mrtve 😒 nikoho nikde ☹ Juliet ako???dufam ze uz dobre a ze uz pojdes domkov 😀

saska73
8. jún 2009

Ahojte dievčatá, veru málo tu píšete, dúfam, že je s Vami všetkými všetko v poriadku. Už som sa pýtala aj v inej téme: Aký máte názor na vankúše na kojenie? Videla som rôzne druhy na nete ale väčšinou také v tvare " rohlíčkov".

jja
8. jún 2009

dievcence, chcem sa vas spytat....ako casto ste mavali nevolnosti na zaciatku tehotenstva? je mozne ze vkuse aj cele dni? ja som si robila test, moje telo je ine...viem ze som tehu....len k doktorovi som sa este nedostala..bola som na sluzbke, ale tie nevolnosti , to je strasne, mne je zle a na vracanie po cely den. v noci sa zobudim a tiez. je to normalne?

saska73
8. jún 2009

jja to je individuálne, dievčatá, čo si s nimi píšem v inej téme mali nevolnosti, hlavne v 1 trimestri, ja nie ale skor mi začínajú teraz.
Vychystaj sa, čo najskôr k doktorovi. Kúp si kyselinu listovú a začni ju hned užívať. Je to dobré, najmä v prvých mesiacoch, lekár ti ju určite predpíše. Dobre je aj jesť vitamín B6 pyridoxín - bude ti menej zle.
Pravidelne jedz,min. 5 krát denne malé dávky. A vela pi. Ked ti je zle už ráno alebo aj večer pred spaním, v noci. Kludne si nachystaj k posteli nejaké slané paličky, suchár a pohár vody. Uvidíš, pomôže ti to.

perla200
autor
8. jún 2009

saska...určite si ho kúpim.... chcela som spací vak ale to je hovadina tak kúpim ten vankúš....

jja...ja neviem, mne nebolo zle vôbec, teda nevracala som.....ale mala som žalúdok ako na vode... mne pomohli tie cocculine - homeopatiká....

hanam
8. jún 2009

ahojte babky, ako? Perli ako sa citis?
jja...ja som mala nevolnosti 3 mesiace na zaciatku a to cely den, uplne nechutne, nevedela som zrazu jest maso a proste nic poriadne...vsetko mi pachlo...potom to preslo...a teraz lubime s malinkym skoro vsetko 😀 😀 😀