Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

kwetinnka
27. aug 2009

U nas v ruzinove je par doktoriek ktoré aj chvalia..bohuzial ja som sa k nim nedostala...ja som sa rozhodla si zazmluvnit...aj ked som nad tým dost dlho rozmyslala...pre pokoj duse.
Tak ja asi do toho aska pojdem vyzbrojim sa vodou a pernikom...pri najhorsom budem sediet na gauci niekde.o)
My este poriadne nemame ziadny nabytok..celkom vyhoda..nemam z coho utierat prach,.
A to som zvedava ktorá bude skor.
Ozaj silvi....a meno mate vymyslené?

silvuskaa
27. aug 2009

aj ja som bola rozhodnuta zazmluvnit si lekara..nakoniec to nevyslo, ma toho vela a musi odmietat pacientky...takze nechavame to uz tak.
Ano mame uz meno....David...nakoniec vyhralo toto meno nad meno Jarko, ktore chcel samozrejme moj manzel 😀 😀
V asku mas istotu ze len tak lahko neodpadnes na zem, isti to tam vsetok ten nabytok🙂)))

kwetinnka
27. aug 2009

a hlavne milion ludi...u nas toho maju tiez dost..ze byva aj 15 porodov za den...ale na starostlivost na sale sa tam nikto nestazoval...a ak by som rodila cez den budem tam mat aj tu znamu...porodnu asis.

Ozaj,Olalka sa neozýva..som zvedava ako sa maju..ako to nakoniec dopadlo..dufam ze už je Lujzinka na svete a tesia sa z nej:o)................už aj ja by som chcela...
a to este cez vikend chcuy prist grsatulanti...lebo som mala aj narodky..tie sa mi podarilo odsabotovat..ale teram ma to už asi neminie..

silvuskaa
27. aug 2009

no co plodne obdobie🙂)
my dnes trocha posedime s mojimi rodicmi, urobime si chlebicky a cez vikend kamoska, ostatni mi uz gratulovali skor, aj svokra kedze k nej do porodu uz urcite nepojdeme a po tiez dlhsiu dobu nie🙂)))
Normalne sa mi neda upratovat tak je tu horko a tazky vzduch....hroza:(

kwetinnka
27. aug 2009

strasnee dusno je...ledva dýcham:o)....noo ved sa hovori ze bol v zime zly program v telke:o))

silvuskaa
27. aug 2009

Alebo ako mne kolegyna povedala ze vesely silvester🙂

kwetinnka
27. aug 2009

noo alebo..tak ja letim do toho aska..drzte mi palce nech to prezijem v zdravi 😀

silvuskaa
27. aug 2009

drzim palce🙂
Konecne upratane a teraz idem do sprchy🙂

juliett99
27. aug 2009

kwetinka jasne ze to zvladnes,, ved tam budes mat kopec sedaciek a posteli kde sa mozes posadit aj lahnut,,
dobre vyberte a nakupte..

a ty co silvusk auz si poupratovala??

ja som si schrupla,, skoro 1,5 hodiny,, dadus pri mne sedel a pozeral telku ani nemukol,, zato krpcek sa vtrel,, 🙂 teraz ked som hore tak on spi,, chrobacik maly 🙂

alexandrah
27. aug 2009

baby, co je asko??
inak, aj ja sa pripajam, vsetko naj k meninam obom!!!
ja dneska podla planu nic len telku, a idem si citat knihu!!! aj som chcela cosi, ale fakt je teplo, mala som furt ventilator zapnuty, uz ratam minuty do soboty!!!
julie, som rada, ze ti je lepsie! 🙂

juliett99
27. aug 2009

dakujem alexx,, aj ja sa tomu velmo tesim.. som zvedava co nam povedia na poradni..
pridala som foto baliku co prislo vcera k meninam samiho,,, 🙂 🙂
takze aj ty si dnees vegetis?? ja som si poobede schrupla 🙂

alexandrah
27. aug 2009

hej, aj ja dneska veget, ale nejaka som z toho nervozna, aj by som aspon cosi porobila (nemusia to byt nutne domace prace, ale chcela som si napr. ulozit kniznicu alebo podobne ...), ale v tomto teple sa nic neda, este prezijem zajtrajsok, docitala som dalsiu knihu, uz tretiu za 5 dni ... fakt, samko mal vcera meniny, risko ma tusim niekedy v aprili ... tak sa citim divne, snad to bude zajtra lepsie ... sa moc tesim, ze ti to preslo!!! ty s babatkom uz zvladnete vsetko!!! inak, ten dado vyzera fakt uzasny, jak o nom pises, aj ja uz chcem mojho chlapceka!! 😀 😎

kwetinnka
28. aug 2009

Breee raanko.....fuuuha som si myslela ze ranne vtacata tu už budu a nic....Julie ma dnes poradnu tak sa asi chysta:o) Drzime palce a som zvedava na správy.
Alex ASKO je nabytkový obchod,vcera ho otvárali na zlatých pieskoch vedla tesca.NAkupili sme,vsetko to maju na skladoch tak celý víkend sa bude nabýtok skladat, teplo tam nebolo,ludi tiež nie vela..takze sme to v poho zvladli...a ako inak vyskusas sedacku ak si na nu nesadnes:o)
Ja som vcera dostala puzzle...drahý si mysli ze ma tak doma viac zamestn a nebudem behat kade tade. A malinká dostala obrazy s MAckom Pooh..ta budem kráásnu izbu..budeme sa na ne chodit pozerat ked nebude spat...aby sa aspon ocino vyspal 😀

silvuskaa
28. aug 2009

juli alex dakujem za prianie🙂
Vcera som sa uz nemala ani kedy ozvat, prekvapila ma kamoska a prisla na navstevu a potom som sebela s nasimi v obyvke. Napapala som sa chlebikov a celu noc ma trapila taka zaha ze som ani spat nemohla.
Takze dnes mame zasa krasne teplo:( Ale zajtra sa nam ma ochladit ...uz sa tesim 😉

kwetinka ja mam tiez doma puzzle, este od januara ich mam nachystane a zatial je len ram, nejako sa k nim nemozem dostat a ani sa mi moc teda nechce.

kwetinnka
28. aug 2009

Moj drahy si mysli ze ma nimi trosku zamestna:o)..aspon neupratujem a nevymyslam ....a ako sa dnes citis?

alexandrah
28. aug 2009

ahojte, aha, dik kweti, ked je novootvoreny, tak o o nom ani neviem. my sme nateraz s nabytkom skoncili, lebo sme sa vystavili, ked sme byt kupovali, fakt drahy, a nabytok taky nevyhnutny, sedacka sa nam podarila velka a pekna v kike iba za 25 tis., aj postel a vstavane skrine mame, to na mieru, tak nateraz sme s nabytkom skoncili. dokonca aj z detskej izby je zatial hostovska, ani ju nebudem zariadovat (iba dam postielku a prebalovak), zariadim ju, ked bude mat maly vek uz tak na nabytok - postel, maly stolik a podobne ... este chceme zariadit pracovnu, aby som sa mohla realizovat, ked som doma, to bude tak posledna vec, lebo tam potrebujeme na vsetky steny kniznicu na mieru, tak to bude palka!! no kuchynu a kupelnu zariadenu mame äaz na zrkadlo v kupelni ... 😀 )
ja som puzzle nikdy neskladala, nemam na to trpezlivost ...
nejak sa mi zase vracia to soplenie, a to je dneska najviac teplo, to si mam v tom horku varit caj??!!!!!

juliett99
28. aug 2009

tak babulky som doma, poradna trvala dlho lebo pani dr.mala surny pripad,,
vysetrovala ma velmi dlho dokonca dva krat,,a silno zvazovala ci ma hned aj neprijme do nemocky,,
nakoniec sa rozhodla ze nie kontrola o dva tt magne stale brat a ak bude treba aj viac ako 4x1 treda si dat plus nospu od bolesti.
ak by tvrdnutie stale trvalo treba ist hned do nemocky,, takze nadalej kludovy rezim. ☹
ani neviem kolko maly vazi ,, iba tolko ze zodpoveda 30tt
a kde ste dnes babulky?? 🙂

alexandrah
28. aug 2009

ahoj julie!!! tak pekne vsetko ber podla predpisu, a nic nerob, len telka, kniha a podobne aktivity!!! ja kukam do pc, na programy divadiel a tak, ze reku co na jesen, ked uz ziadna dovolenka a podobne, tak aspon nejaky program ... este dobre, ze si ta nenechali v nemocnici, ale aj tak fakt len nohy hore vylozene!!! 😀

juliett99
28. aug 2009

no hej dlho rozmyslala co urobi asi aj preto ma dva krat vysetrovala 😉 no ked by povedala ze musim tak musim nebranila by som sa. 😉
takze teraz tu budeme tvrdnut spolu moja 😀 😀 😀

kwetinnka
28. aug 2009

Ahoj Julie...a ako placenta? ta je v pohode? a koli comu ta chceli nechat v nemocke koli tomu tvrdnutiu a spineniu? JA detsku tiež neriesim,zatial tu mam len prebalovak a postielku a ta pojde aj tak do spalne.Sedacku sme zatial nekupili...ale mame jednu vyhliadnutu za 21tis.co bola supis cena...na mieru budeme musiet tiež rieisit jednu izbu ale neda sa vsetko naraz...mam to co potrebujem...a kde vy bývate...?

svistik
28. aug 2009

Ahojte dievcata!!!

Dlho som vam nic take nepisala, ale poctivo som vas sledovala a citala!!! Prerabanie bytu ma absolutne vycerpavalo!!
Juliet... mrzi ma, ze mas stale patalie, ale ked ste dosli uz do takehoto stadia tak urcite bude vsetko v poriadku! 🙂

Chcela som sa vas dievcata spytat... tie, ktore chodite na nakupy do Polska... kam to konkretne chodite??

juliett99
28. aug 2009

kwetinka o placente ani nehovorila,,ale ked ma vysetrovala tak sa jej to nezdalo,, a aj to brusko ze je tvrde,, vsak to videla aj citila,,
no podla vsetkeho je to tou mojou zle vyvynutou maternicou co mam aj v zaznamoch a uz sa nestiha prisposbovat malemu,, asi preto to vsetko..
teraz to nechala tak ze za 2tt sa uvidi ,, ale ak sa nieco zhorsi tak hned mam prist.-.
no super cena na tu sedacku,,

ozaj volala mi ta pani z rajadeti a mam jej to poslat naspat a ona mi vrati vsetky peniazky aj s postovnym,,bola velmi mila a ospravedlnila sa ze nevedela o tom ze zmenili vzor,, ☹

kwetinnka
28. aug 2009

AAAhoj svistik,noo veru dlho si sa neukazala....my chodime do Tesina a boli sme v Bialsku..neviem ze z ktorej strany to mas blizsie..a vy samate ako s drobcom?...Vidim ze už viete co to bude..tak bude dalsia Leuska:o)

kwetinnka
28. aug 2009

zlata....a poslu ti to co si chcela potom.
Maju tam teraz celkom dobre uvadzacie ceny...kupili sme aj skrinu do spalne nieco ako vstavana.. 3m dlha,s obrovským zrkadlom za 12tis....no nekup to 😀

luka04
28. aug 2009

ahojte...kto tu bude mat LEu????? 😀 😀 Juli a nestaci im to poslat, ze by ti len vymenili vzor?? bude ti vracat peniazky?? lezkate pekne?? co robi Dado?

kwetinka, ty sa ako citis, vidim, ze plna sily, po nakupoch beha 😉

kwetinnka
28. aug 2009

A co mi ine ostava....cakat doma na spasu..to nie..a po tom co mi Dr povedal..mozem este veselo behat.
Svistik bude mat leusku...aj svagrina ma leu. A ty ako? vlastne...VY?

luka04
28. aug 2009

jaj mi fajn, vcera sme boli na poradni, vsetko je ok, aj plodova voda, aj placenta, mala je otocena dole hlavickou...mame 1515 gramov.. ale kopka potvorka stale, aj teraz pod rebra 😀 tak aj vy mate Leu?? ja v okoli ani rodine este nie..budeme prvi... ved ked sa citis fajn, tak mozes chodit jasne..

juliett99
28. aug 2009

babulky nie uz taky vzor nemaju a mat nebudu..
oni to objednavaju od jednej firmy,,a ta pani jej povedala ze ona meni vzory kazde dva mesiace a ze by ju to vyslo draho keby mala stale menit obrazky na nete.
jako reklamu jej robi uplne super,, ta zenska.

veru babulky lezim,, teraz velice poctivo ako nikdy inak ,, aspon mam taky pocit. 😀 my to z malym dotiahneme tomu verim.
dado si bol kupit zmrzku a teraz pozera telku ,, a ked sa dam do polosedu uz mi frfle jak stary chlap!! ze nemas ty nahodou lezat???

svistik ahojky,, mala y si nas castejsie navstivit.. nech vieme ako sa vam dari,, 😵

kwetinnka
28. aug 2009

Dava na teba pozor..to si musis vazit....TAk to už je vela baba..nasa 2811g... a akurat robi take vesele vlnky..ko keby sa chcela cela otocit..

juliett99
28. aug 2009

ved to si aj vazim,, moja,, akurat som sa zobudila,, ako nas hafan knuci,, strhla som sa,,, pytam sa co si mu urobil??
ticho len kuka na mna a uz place,, nakoniec z neho vyslo ze on nechcel aby tam lezal,, ze mal ist von,,
ach tie deti,, 😀
ja neviem kolko ma nas chrustik,, ☹