Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

svistik
6. máj 2009

normalne vam zavidim, ze si uz citite babatka... ja budem mat pocit az ked ho budem citit, ze je vsetko v poriadku, ale dnes idem o 2hej na sono, tak dufam, ze vsetko bude ok

poseidonka
6. máj 2009

svistik, držím ti palce nech sa tvoje babetko usmieva 🙂

hanam
6. máj 2009

ja som citila od 20tt, ale naozaj druhorodicky mozu citit aj skor...je to prijemne 😀 😀 😀

silvuskaa
6. máj 2009

poseidonka mne zacalo byt vidno brusko cca v 15tt, ale uz si to presne ani nepamatam.
svistik presne tak som to citila aj ja, ale ked zacnes citit kopanceky, neboj hned budes mat iny pocit🙂

inffinity
6. máj 2009

Ahojte holky, já se k vám připojím jestli to nevadí 😉 já čekám první mimi a cítila jsem pohyby už od 16tt no však takové jako by mi tam plavala rybička 🙂 Hele a jak jste tu řešili to sexíkování, tak myslíte, že ještě můžu? Nechci se na to ptát doktora.. ☹

svistik
6. máj 2009

dobre, ze ste nacali temu brusko... pri prvom tehotenstvo som v 12tom tyzdni nemala ani gram navyse az mi to bolo divne, ale teraz sadloviem tiez rychlo...

hanam
6. máj 2009

mna malinky najradsej tusim najradsej kope do mechura 😀 😀 😀 juj niekedy mi je z toho normalne do smiechu, lebo sa bojim ze sa pocikam 😝 😀 najhorsie je to v noci lebo na chrbate neviem spat a ked som na jednom boku hned sa tam dole preplava aj on a otocim sa a zasa hned plava dole...normalne sa bojim ze ho tam stlacim 😖

hanam
6. máj 2009

co sa tyka hmotnosti ja mam od zaciatku 6 kg navyse

hanam
6. máj 2009

ale teraz mi zacana uz velmi chutit...esteze musim mat dietu kvoli tej cukrovke lebo inak neviem neviem 😀 😀 😀

babullka1
6. máj 2009

Cavte babule...ja som sa akurat zobudila 😝 dnes som sa super vyspala,maly kopkal len do polnoci a potom spal az do teraz somnou 😀

svistik
6. máj 2009

ozaj dievcata a predsa vas este poprosim o radu, ked idem na sono... viem, ze u nas nedavaju snimky, mozem si ho vypytat?? lebo mam pocit, ze kamaratke ho nedali a ked sa potom na to pytala, tak jej odvrkli, ze musi povedat dopredu , ze chce aj fotecku... neviete ako to je?

babullka1
6. máj 2009

No ja som si tiez vzdy pytala snimku zo sona sama,neboj sa a vypytaj si ju 😉

silvuskaa
6. máj 2009

hanam ved to neni vela 6kg, ja mam navyse 4kg a to som len 23tt.

svistik
6. máj 2009

hm... ja mam navyse 2kg a to som len 11tt 🙂... uz to vidim, ze budem slon 🙂 ale to aj preto, ze som cvicila vo fitku 4x do tyzdna a teraz som len doma tak sa to na mna lepi i ked myslim si, ze sa stravujem zdravo 🙂

svistik
6. máj 2009

a dakujem za radu... urcite si vypytam 🙂

ivella
6. máj 2009

na mne nepoznal brucho nikto este ani v 20.tt.,ale to preto ze som silnejsia normalne..
inffinity-ak ti to nevadi a neprekaza,nic ti nie je,tak stale mozes,malej to neuskodi,len davajte pozor skor na pravidelny rytmus,ziadne velke narazy 😅 (mne to takto vysvetlil doktor aj pri prvom aj teraz-naposledy v pondelok-mame rovnaky termin)

babullka1
6. máj 2009

Ja mam navyse 15kg vcera som sa vazila 😠

hanam
6. máj 2009

no ved ja som celkom spokojna, akurat sa bojim tychto poslednych mesiacov, vraj vaha moze teraz vyskocit najviac 🙄

babullka1
6. máj 2009

hanam to mas skvele ze si este moc nepribrala..nie ako ja 😀

juliett99
6. máj 2009

infinity,, jasne ze sa mozes pridat ,, budeme len radi,,
rada by som ti poradila ale neviem,, ci mozes,, urcite ti niektore ine tehulky poradia,,
ale ak nemas problemy urcite mozes,, 🙂

co sa tyka bruska ,, tak mrknite do albumu,, mne brusko trcslo uz od 6tt ,,

ivella
6. máj 2009

svistik,vypytaj si fotecku hlavne dost vopred,nech stihne super zaber,ja ked som to spomenula az ked koncil,sice ma len upozornil,ze som mala povedat skor ale citila som sa previnilo,akoze ho oberam o cas..

svistik
6. máj 2009

babulka... ked bola moja segra tehotna pribrala 25 kg a po porode zhodila 31kg... teraz je len kost a koza... a vela kamaratiek hovoria, ze to nemas cas na nic, len skaces okolo babatka a chudnes ale podla mna to je zasa u kazdeho ine 🙂

poseidonka
6. máj 2009

Dakujem za odpoved kočky. Zelám vám krásny den

babullka1
6. máj 2009

Svistik,ja ked som nebola tehotna som bola chudunka,nemala som ani specik 😝 a teraz si pripadam jak kinder vajco 😠

svistik
6. máj 2009

a este k tej fotecke zo sona?? plati sa za to ci nie?? ja ju chcem bez ohladu na to, ale aby ma nesokovali 🙂

babullka1
6. máj 2009

U nas sa plati 50sk za kazdu jednu co ti vytlaci. 😉

juliett99
6. máj 2009

ja som zatial neplatila,,, 🙂

svistik
6. máj 2009

take kinder vajce nikdy nie je zle 🙂 ... hlavne, ze sme spokojne a stastne, vahu budeme riesit potom 🙂 Mne vzdy hovorila mamina, ze si nevie predstavit, ze budem tehotna a ze budem priberat na tom mojom vyrysovam bruchu, a teraz priberam a citim sa fajn... mamina je az prekvapena ako tie kila a tuky dobre znasam, vzdy som na to bola citliva 🙂

babullka1
6. máj 2009

A Perla nam este nenapisala ci sa jej polepsilo 😒

kwetinnka
6. máj 2009

Ahojte, prajem kraasnt dnik, ako juliett? ako sa ma drobec? už si bola dnes na tom uvz?