Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

andrejka10
22. máj 2009

Tehulky tak mám dve správy z dnešnej poradne. Tá dobrá je, že plod zatiaľ nie je poškodený. Tak to sa tešíííím. Dúfam, že nám to vydrží. Tá druhá, tá horšia, je, že môžem vytvárať tri druhy protilátok. Samozrejme ja vytváram 2 a jeden druh z toho je agresívnejší, kt. poškodzuje plod ☹ Ja mám práve túto hodnotu zvýšenú. Doky vravela, že by bolo dobré, ak by sa tieto hodnoty už nezhoršovali. Tak uvidíme po odbere. Držte nám palčeky, budeme to potrebovať. 😉

kwetinnka
22. máj 2009

Andrejka,budeme velmi silno drzat palceky aj tebe a hlavne malinkej,nech ste v poriadku. Som nevedela ze su az tri druhy tych protilatok.Pri prvých dvoch detoch si nemala vobec protilatky zvýsene,alebosa to postupne zvysovalo?

Lebo ja som tiez negat a muz pozit no prve protilatky boli negativne,ale to je asi tym ze je to prve babo.ze vraj pri prvom to nebyva take dramaticke

andrejka10
22. máj 2009

Ďakujééééme kwetinka. Si zlatá. A ty sa nemusíš obávať ani sa zbytočne stresovať. Ževraj naozaj pri prvom nie sú žiadne problémy. A ani pri ďalších nezvyknú byť katastrofálne dôsledky. Vedia to ustrážiť. Ja som taký problémový človiečik, už si na to začínam pomaly zvykať. 😀 Veď načase. Už mám aj dosť rokov na to 🙂 🙂 🙂

perla200
autor
22. máj 2009

a to ti robili tie testy čo sa robia v 25tt?

neboj andrejka, bude to dobré, baby sú bojovníčky...aj my sme boli hroziaci potrat v 9tt a ja som vedela, že budeme mať babu, lebo som to tak cítila a zabojovala a ostala s nami🙂)))))

andrejka10
22. máj 2009

Perla to mi je ľúto, že si malá také problémy, ale vidíš, dnes si v 31tt a ja ti tichučko "závidím" ale aj prajem. 🙂 dúfam, že teraz ste obe už OK. A plne s tebou súhlasím, tie malé potvorky sú veľkými bojovníkmi. 😀

kwetinnka
22. máj 2009

Ja sa ani tak neboljim,len som bola zvedava ako to prebiehalo u vas,baby su bojovnicky...zvladnu to:o)

perla200
autor
22. máj 2009

ano odvtedy sme úplne v poriadku....ved pozri album...malá je krásna....vsetky testy ok, to len proste bola vtedy moja chyba a ja to viem....lebo mi každý hovoril nech spomalím tempo, lenže mne nebývalo zle, nemala som problémy tak som pracovala aj 13 hodín denne a potom ma niečo muselo pribrzdiť, a to som len potrebovala takéto ponaučenie....teda výstrahu....a malo to účinok, mesiac som si poležala doma a potom isla do práce, ale už som to nebrala tak vážne🙂

andrejka10
22. máj 2009

Pozrela som si album. Málá Simonka je naozaj nádhernáááááá. 🙂 🙂 🙂 Inak tá noha nemá chybu. 😒 a aj kočiarik je suprový, pozerám, že výbavu už máš. 🙂

perla200
autor
22. máj 2009

no snažím sa....dakujem andrejka....no ona je expertka už teraz..po mame....🙂)) nechcem moc kupovať už, lebo určite vela vecí dostaneme

silvuskaa
24. máj 2009

Ahojte babenky 🙂 Nejako je tu tichucko. Ja som dnes oslavovala vcerajsie narodky a teraz uplne plna vsetkeho mozneho vas idem pozdravit ....a nikde nikto??

saska73
24. máj 2009

Ahoj a všetko najlepšie. Akurát som išla vypnúť PC a ešte som sem mrkla. My sme boli včera na oslave u švagrinej - grilovačka na dvore, pohodka, celé poobedie som presedela na hojdačke.

silvuskaa
24. máj 2009

ahoj saska ...dakujem 🙂 , teraz je super cas na grilovacky, aj my sme vcera boli, kamaratkyn maly mal 2rocky. V maji mam narodenu skoro celu rodinu a aj niektorych znamych 😀

saska73
24. máj 2009

Aj my v máji 😉 ešte aj svokor mal 70 tku pred týždňom. Mne nejako posledné dni nechutí jesť. Dnes som spravila rybu a ani kúsok som si nedala, nejako mi počas tehotenstva nechutia ryby, ešte tak treska.

adka_8
24. máj 2009

Ahojky,ja som tu uplne nova,ako sa mate?
🙂

saska73
24. máj 2009

Ahoj adka_8 - vitaj.

silvuskaa
24. máj 2009

mne tiez nejako pred 2dnami nebralo jest v robote, az som mala z toho zly pocit. Ale zato vcera a dnes som to dobehla 😀 Mne ani moc ryby nevadia, skor mi teraz nechutia salaty- vlazsky a parizsky.

adka_8
24. máj 2009

Dakujem pekne saska73 🙂 Chodis tu casto?Ake su tu baby?Z citania sa mi zdaju byt v poho vsetky 🙂

silvuskaa
24. máj 2009

adka ahoj ...vitaj 😀

saska73
24. máj 2009

Adka, je tu rušno skôr cez týždeň 🙂 Ani ja sem cez víkendy moc nechodím. Všetky kočky sú fajn, jasné. Poklebetíme, posťažujeme sa jedna druhej, popýtame radu,... 😉

adka_8
24. máj 2009

Ahojky silvuskaa 😀

adka_8
24. máj 2009

saska73budete mat prve babo?Aj ty silvuskaa?

silvuskaa
24. máj 2009

adka ano cez tyzden je tu veselsie, ja vypisujem väcsinou z prace..ak mam cas a dost tehuliek je na rizikovom a podobne. Cez vikend je to tu biednejsie ale da sa. Troska nam o sebe napis 🙂

saska73
24. máj 2009

áno prvé a veľmi sa s manželom tešíme 😵 Lekár ma nechal doma a do práce už nenastúpim. Tak si to teraz doma užívam a konečne oddychujem.
Ty máš už chlapca alebo dievčatko a koľko má rokov?

silvuskaa
24. máj 2009

adka aj my cakame 1mimino. Este zatial nevieme pohlavie 🙂
Ja este zatial pracujem ale dufam ze uz nie nadlho 🙂

adka_8
24. máj 2009

momentik,trosku som vypadla,ale hned to napravim-a co Vas zaujima 🙂 Je tazke len tak o sebe nieco pisat

adka_8
24. máj 2009

silvuskaa-ja som uz tiez doma na rizikovom,uz pri prvom som mala mensie problemy a siel na sekciu-mam chlapceka-betára velkeho 😀

adka_8
24. máj 2009

silvuskaa-uz si daj pokoj s pracou,pokial mas nejaku namahavu 😉

saska73
24. máj 2009

dobrú nocku, už ma pomaly ukladá na spánok

silvuskaa
24. máj 2009

nemam moc namahavu pracu, skor stresujucu a som tam aj 12hod denne, z toho cestujem vyse 80km do a 80kmz prace. Ja viem ze by mi bolo lepsie doma ale potrebujeme peniazky, ved este mam aj dost dovolenky, tu si chcem vybrat este pred materskou. V stredu idem k lekarovi tak sa ho musim spytat od kedy mozem ist najskor na matersku.

adka_8
24. máj 2009

saska73-skoda-dobru,ale aj ja pomaly pojdem