Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

kwetinnka
27. júl 2009

AAhojte dievcence, dobre sa to cita ze vsetky deturence sa maju dobre,veselo si kopkaju...a ako moj doktor hovori..si bahnia. Vo stvrtok sme boli na 4d sone,mala spala,a bola tak otocena ze okrem toho ze ma ruku za hlavou nebolo skoro nic vidiet,Dr povedala ze to este raz skusit mozme,ale ze tomu vela sanci nedava,ale co uz.Bez fotiek to nejak vydrzime o to ich bude mat voac ked tu uz bude. Juliet to je super ze sa ma samko dobre,a uvidis ze to s tou placentou nejak uspesne dobojujete,len ty rob len odborny dozor na tom prerabani,aj ked sama viem ze to take lahke nieje,my budeme este tento víkend malovat,to bude zas bordeluuu:o) a aky kocik ste nakoniec kupili? Olalka ziadne depky,vybehni von,chod si kupit nieco pekne a den bude hned krajsi:o))

kwetinnka
27. júl 2009

A ako sa citis? okrem toho navalu emocii? Drzime palceky,nech to vsetko vyborne dopadne....

juliett99
27. júl 2009

perluska takze uz ides pre simonku no super,, ten plac bol skor od radostie nie??

olalka ved chod radsej von ako by si mala cely den plackat,, ako sama hovoris potom si zas budes vycitat ze robis zle Lujzicke,,

ahojky kwetinka,, kupili sme baby smile v-max v cerveno ciernej kombinaci,, sme snim fakt spokojny.. 🙂 aj cena bola super,337 eur a v polsku vyjde na 300
no aj ja verim ze je este moznost aby sa vytiahla ,, sice zatial je tam kde aj bola ale hlavne je ze nerobi problemy Samkovi..

a kde mame silvusku a svistika??

olalka
27. júl 2009

jej perla, to je super, o chvilku mas simonku doma, tak drzim palceky 🙂
kwetinnka, kupit nieco pekne na toto telo? 😀 😀 😀

kwetinnka
27. júl 2009

Tak to mas pravdu.. hlavne ze si tisko cusi a nerobi vam neplechu.mysle si nakoniec objedlali Ozon4,tam sa mi viac pacilo ako sa dava dole sportova cast..ale inak boli s V-maxom velmi podobne.

kwetinnka
27. júl 2009

noo nemusis oblecenie....to uz ani ja neskusam, ale nieco co ti spravi radost...kvety,ja som si od samje radosti nalakovala nehty na nohach 😀

juliett99
27. júl 2009

a vas na kolko vysiel? 🙂

olalka aspon nejaky kvietok si kup,, ja by som si aj tak vedela urobit radost alebo s 5 kopcekmi zmrzlinky 😀 😀

kwetinnka
27. júl 2009

noo zmrzka tiez urobi radost....tiez vide asi tak na tych 330E,len mna vo Vmaxe odradio to polohovanie,ale ked ich mas oba vedla seba tak kazdy ma nieco co sa ti paci viac alebo menej...a zdalo sa mi ze ma trosku hrubsie furto ako V max...aj ked to bol moj favorit...

kuspitka
27. júl 2009

Ahojte dievcata pomozete mi??

juliett99
27. júl 2009

kwetinka,, no hadam budeme aj neskor spokojny ked do neho uz ulozime Samika,, 🙂
mrknem ten tvoj na nete,, mrkla som tvoj albumik,, ale nemas ho tam.

ahojky kuspitka cim ti mozeme poradit?? 😉

kwetinnka
27. júl 2009

niee nemam ho tam...chcela som ze ho doma vyfotim..este este ho doma nemam..ako dalsich isic veci...sme same ucho 😀

kuspitka
27. júl 2009

juliett boli ma spodok kde su vajecniky obcas citim ako nieco take ako krc a boli ma to na dotyk

kwetinnka
27. júl 2009

a boli ta to stale alebo ked chodis? a picha? alebo len tak boli?

juliett99
27. júl 2009

uz som ho mrkla je fakt dost podobny.. 🙂
inak kwetinka ako si spokojna s internetovym obchodom objednavala si tak?
ja som par veci nasla len nejako sa neviem rozhodnut najradsej by som videla a drzala v ruke.. 😒

kwetinnka
27. júl 2009

no ja akurat pozeram tu stranku co hodila andrejka,lebo kupila som obliecky s hniezdom v polsku a chcela som k tomu vreckar,tak ten tam pozeram...ale viem si predstavit materilal ked uz ho mam,ostatne veci som kupovala osobne...ak nemas na vyber je to moznost...ale aj kocik napr. ked nevidis nevies aky je to material...niektorych veci by som sa bala hlavne oblecenia...lebo ani vel 62 nemusi byt 62 😀 .Takze zatial som neobjednala nic,ak najdem tu istu farbu co mame tak objednam vreckar....len este musim kuknut dodaciu lehotu...najlepsie je si to okukat:o)

kuspitka
27. júl 2009

ked aj lezim a nic nerobim tak to citim.nieje to ani pichanie.len take krce slabe.a prestanu a o par minut zas

juliett99
27. júl 2009

kuspitka zlatko a jak casto mas tie bolesti?? nekazali ti uzivat magneB6?
ja ho uzivam kvoli stahom a tvrdnutiu bruska uz od 17tt 😉 teraz je vsetko ok.. len musim mat kludovy rezim..

kwetinka ved prave to. bojim sa toho objednavania,, najradsej by som si to pekne omakala aby som potom nebola nejaka smutna z tych veci..
len co ked stale mam kludovy rezim??

kwetinnka
27. júl 2009

to som mavala aj ja casto...teraz uz skor pichanie,ja som mala pocit ako keby mi cele brucho stiahlo a za chvilku nic...ze mam brat poctivo magnesko:o)

juliett99
27. júl 2009

moja nechcem strasit no na tvojom mieste uz by som sla radsej k lekarovy.. necakaj dlho 😒

kuspitka
27. júl 2009

ja ho beriem od zaciatku tehu som mala taka bolesti,ze ani chodit som nevedela.
mam taky zlty lepkavy vytok

juliett99
27. júl 2009

mne kolko krat ani to magnezko nezaberie,, uz viem rozoznat kedy mii tvrdne zo samika a kedy je to maternica to je vtedy fakt citit jak loptu,,

kuspitka
27. júl 2009

len zas viem co povie lekar na pohotovosti to nic nieje.mam ist domkov na kamosku tak nahulakar ,ze sa rozplakala

kwetinnka
27. júl 2009

to je len ako povedala moja dr kvasinkova infekcia,ze tehotne zeny maju ine ph a to sa im paci,...ak ta to boli velmi a magnesko nepomaha.juliet ma asi pravdu..alebo aspon tej Dr zavolaj...ked to bolelo mna az vtedy som ho zacala brat,takze to bolo ine.A aj ti tvrdne?

juliett99
27. júl 2009

to mam aj ja taky vytok zlto- zelenkavy vytok,, uzivala som uz 2x lieky ale zakazdym sa to vrati vraj v tehu je to normalne.

juliett99
27. júl 2009

to mate nejaku blbu dr ze na vas tehulky krici,, a este k tomu ked si tak dlho nemohla mat mimi..no nie?
po mojich skusenostiach by som radsej sla pre pokoj na dusi,, aby som vedela ze je drobcek ok,, a uz citis aj pohyby?

olalka
27. júl 2009

no taka zmrzka urobi radost, alebo cokolada...keby ste vedeli, ako by som si dala. len mne zistili ten cukor a mam dietu, tak len nasucho slintam, ale najradsej by som si kupila tu velikansku milku a celu ju zjedla 😀 trpim akutnym nedostatkom cokolady
ja som si zvykla robit radost nakupovanim pre malu, ale ked som to vsetko vyprala a vyzehlila, tak som zistila, ze mam dost pre tri deti, nie pre jedno 😀 tak s tym musim prestat. jednak to ide do penazi a okrem toho uz to ani nemam kde davat.
inak ten vreckar chyba aj mne, tiez som kupovala v polsku, ale asi si ho radsej skusim usit, len musim zohnat taku podobnu latku.
kuspitka, tak ja ti s tymto velmi neporadim, ja som sice mavala take male krce v brusku zhruba v tom tyzdni ako si ty, ale na dotyk to urcite nebolelo. a dr. mi na to predpisal magnezium, tak to preslo. ked sa ti to nevidi, radsej zbehni k dr. mozno je to len blbost, ale radsej nech ta vysetri.

kwetinnka
27. júl 2009

presne...ja uz som na to mala tiez vselico...ale vraj je najlepsie ak ta to nesvrbi nechat to tak....

kuspitka
27. júl 2009

pisala som manzelovi asi ideme na pohotovośt.
bojim sa tej kvasinkovej choroby ,ze to ublizi babu.
moj lekar ma dovolenku dva tyzne preto sa bojim teraz

kuspitka
27. júl 2009

tak mna nesvrbi nic ani nepali ani ked cikam.len obcas mi ujde a ciknem si

kwetinnka
27. júl 2009

Ja som tam nasla presne v ten istej farbe ako mam obliecky...tak to asi nebudem riesit sitim,aj som na to leniva:o)nekupila si nahodou feretti obliecky?