Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

macilaci
13. máj 2009

ahoj baby, dobré ráno 😉 ja som si farbila vlasy ked som bola asi v prvom mesiaci nevedela som o tom. neviem či to škodilo alebo nie, ale ako keby farba rýchlejšie vybledla, takže teraz to asi nebudem skúšať.

perla200
autor
13. máj 2009

hanam....ono môžeš si zafarbiť vlasy...ale nijaká farba ti nechytí......ja som si farbila myslím na konci prvého trimestra...a bolo to v pohode....

kwetinnka
13. máj 2009

bree raanko babulky.....

hanam
13. máj 2009

nuz saska sedive vlasy ma velmi trapia najma po stranach. to asi tie hormony lebo predtym som nemala ani jeden. A moznoze uzz zacinam starnut 😀 😀 😀 Neviem tak to s tym farbenim asi necham tak. Budu sa vytrhavat ako doteraz. Co sa tyka chlpkov tiez mam podobny problem a chemiu teraz nepouzivam. O vyrazkach viem tiez svoje 😠 A co kozmeticka? Moze sa ist na cistenie? To by som tiez potrebovala, len neviem ci sa mi tvar potom rychlo yahoji alebo budem chodit cela cervena 😝 Je to zlozite v tomto tehotenstve. A to sa stale pozeram do zrkadla kedy uz pride ta avizovana krasa, kedze cakam chlapceka a mam teda skrasniet 😀 😀 😀

macilaci
13. máj 2009

čistiť sa môže ale mne to kozmetička nechce robiť lebo že nechce spôsobiť tehotným bolesť aby si ju bábo nepametalo v zlom 😀

silvuskaa
13. máj 2009

Ahojte kvetinky🙂 Perla tak to stym cestovanim mam aj ja take iste cestujem rano do Ba 80km a vecer spat 80km a tie zapchy su otrasne 😒
Juliet este si uz tu? Ako babatenko sa usmievalo 🙂
macilaci vitaj
vlastne vsetky vas zdravim............ Ja by som inak tiez potrebovala ist ku kadernicke a aj kozmetika by sa zisla

perla200
autor
13. máj 2009

hanam....myslím že v tehu ti nepomôže najlepšia kozmetička....to sú proste hormony...ja som mala krásnu pleť...a teraz? samé pigmentové škvrny po ksichte...a na to ti nič nepomôže

silvuskaa
13. máj 2009

mne sa zacali tiez robit teraz v tehu pigmentove skvrny na dekolte, ale prisplo k tomu aj slniecko.

hanam
13. máj 2009

tak to pekne dakujem za taky optimizmus, ze nic nepomoze 😀 😀 😀

saska73
13. máj 2009

Čistenie pleti sa v tehotenstve môže robiť, už som raz bola, akurát mi robila klasické čistenie a nie laserom. Mne všetci tvrdia, že budem mať určite chlapčeka, lebo že som vraj skrásnela a popritom som si len kúpila super makeup 😀 😀 😀
Apropó mám už dosť rokov, tak neviem, či sa nám podarí ešte ďaľšie dieťatko a keby malo byť toto len jedno, radšej by som chcela dievčatko. 😵 Aaaale je to vlastne jedno, len nech je zdravé.

saska73
13. máj 2009

na pigmentové škvrny - ich predchádzaniu: krém na opaľovanie a makeup

andrejka10
13. máj 2009

Ahojte tehulky. Tak keby ste videli moju pleť 😀 . Náš úžasný tatik prišiel domov z turnusu a prvé čo mi povedal, joj mamka to bude dievčatko 😀 😀 😀 A vlasy som si farbila pri každom, síce menej ale v poho. Mám zdravé deti. Len mi strašne smrdela, fuj. 🙂

silvuskaa
13. máj 2009

mne sa nastastie tuk, tuk plet nezhorsila 🙂 podla mna je to vsak povera ze ked zena skrasnie bude chlapec a naopak..dievcatko ubera z krasy.

andrejka10
13. máj 2009

Jasné aj ja si to myslím, ale hádaj sa s manželom, ktorého si nevidela 6 týždňov. A zase to mi nevadilo, skôr mi vadilo, že mi nepriamo povedal, joooj, ako si zoškaredela. No čo, aj tak ho ľúbim 😀

silvuskaa
13. máj 2009

andrejka z toho si nic nerob, uzivaj si tehotenstvo, kazda tehulka je pekna 😉 Mne v poslednej dobe zasa vsetci naznacuju ze som ,,sirsia" ako napr. poznamka, mas dost miesta v aute?? ... ja zo srandy ze a co tym chcete povedat???, ale mne to nevadi tie ich pripomienky som stastna ze rastieme.

saska73
13. máj 2009

veru tak, každá tehulka je krásna, veď predsa v sebe nosí nový život. Pri kolegyni som si všimla, že je v tom, ked na nej ešte nebolo nič vidieť a ani to nepriznávala - mala akýsi krajší výzor v tvári, iný pohľad, a takto isto si to zase na mne všimla jedna staršia kolegyňa

andrejka10
13. máj 2009

Joj, dievčatá taká som rada, že vás mám. 🙂 náš tatko to zrejme tak nemyslel, ale prestrelil. 😀 Toto tehulkovsto si naozaj vychutnávam, a na tých poznámkach sa dobre pobavím. 🙂 Ale ako tak vidím, nemiňajú tie poznámky ani vás. 🙂 🙂 🙂

perla200
autor
13. máj 2009

no silvusska , ale ja som tá povera...lebo som velmi ospatnela...teda ja si to tak myslím....malá bude krásavica...ale inak jasné, že každá tehulka je krásna.....

andrejka10
13. máj 2009

Saska, prepáč, že sa ťa tak otvorene pýtam, koľko máš rokov? Veď dnes majú aj pomerne staršie ženy ako ty bábätká a sú šťastné. Ja sama som toho príkladom. A sú žienky aj odo mňa staršie. 🙂

saska73
13. máj 2009

Teraz mám 35 rokov ale cítim sa na 28 😀 Vždy som chcela mať 3 deti, ktovie, možno sa mi to ešte splní. 😵

andrejka10
13. máj 2009

No, veď to máš skoro čo ja. Ja budem mať v auguste 36 🙂 Ja verím, že ešte stihneš aj viac detičiek. Pozri na Čobejovú, Mičkovicovú, Mórovú....... Držím ti palce, nech sa ti splní tvoj sen.

perla200
autor
13. máj 2009

ja mám 28🙂 cítim sa na 17🙂

silvuskaa
13. máj 2009

jej saska este v pohode stihas aj 4deti 😀
andrejka jasne ze manzel to nemyslel v zlom, aspon vies akeho mas uprimneho muzika, moj je taky isty co na srdci to na jazyku, ale hlavne je ze sa lubime.

juliett99
13. máj 2009

ajocek tehulenky,
tak uz som domka,, poradna dopadla dobre,, pribralla som 1kilo, a tlak mam vraj na tehotnu dost dobry 110/60 moc ok,, sono nerobili vraj to neria stale ze to nieje dobre pre babinko..
ale stale plati zakaz chodenia a sexiku tiez. na buduci tyzden idem na odber krvicky kvoli tomu dawnovmu syndromu,, a inak mam zatial vsetky vysledky dobre,co mi brali krv na prvej poradni.
doktor je spokojny ako som sa pekne zagulatila,,
co sa tyka toho hlienu tak ze uvidime na buduci tyzden,, ale ze ked nesvrbi nepali tak by to malo byt ok..
na vysledky sa mam potom spytat v pondelok 25.. tak dufam ze vsetko bude ok..

fnuk sono mi nerobil vraj az v 20tt to sa este nacakam.. ☹
nadalej musit papat -pit magnezium,,

a co sa tyka toho steklenia,, tak uz by to mohlo byt mimco,, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

poseidonka
13. máj 2009

juli chcela som sa opýtať ty si asi doma však? ako to je s tou PN-kou? koľko z platu dostaneš 55-percent, alebo ako?

som rada, že ti to tak dobre dopadlo, nech sa vám nadalej dobre vodí, a pozdrav bábiku ked bude štekliť 🙂

juliett99
13. máj 2009

poseidonka
presne ako pises robi mi to 9.48 na den ,,, nieje to nic moc ale ked musim tak musim,, prvorade je mimco,,
oki pozdravim,, a o tebe ako sa dari? 🙂

perla200
autor
13. máj 2009

poseidonka záležína hrubom príjme tvojom...ja som mala nejakých 17 euro na den.....

poseidonka
13. máj 2009

julie: no az na to, že som sa včera ráno pozvracala dobre, mala som potom tep 110 a tla ani nevravím, ale do večera to bolo OK, tlak 125/75 a tep 77, takže tak, to si na tom ešte dobre ja mam na parieri len 332 euro mesačne takže keby som ostala doma bolo by to velmi biedne

perla tak ty si iná šefka ked si mala 17 euro na deň, to kde pracuješ, mala si len 55-percent, ja som totiž niekde čítala, že to može byť aj 90-percent platu

ale u toho mojho zamestnávatela asi tažko 😒

juliett99
13. máj 2009

no pekne peseidonka,, ale tak to grckanie asi patri skoro kazdej tehulke,, teda ja som bola aspon v tomto vynimka,, kedy ides na poradnu?

babullka1
13. máj 2009

Juliett...to je fajn ze poradna dopadla dobre... 😉 ja idem buducu stredu 🙂