Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
11. máj 2010

ahoj moja zatial som nedavala ziadne kvapky lebo neviem ci mozem .. ale idem von a spytam sa v lekarni ale zavolam nasej dr. co mi ona poradi.
chuda LILI uz teraz zeby mala alergiu??
nostek nema zapchaty pekne pije mliecko 🙂

kwetinnka
12. máj 2010

Mohla si mu dat aspon nasivin...ale ked sa mu dobre dycha mozno ani netreba..a co ti Dr poradila??ozaj Luka sa ma ako? už sem vobec nechodi...

juliett99
13. máj 2010

dobre ranko
hej dala som mu nasivin.. u dr som nebola iba v lekarni.
zatial este sopli ale tiez uz uvazujem ci to nema nejaku alergiu. ☹
Luka sa ma myslim fajn Lejka pekne rastie je z nej kocka ma bohovsky kukuc a krasne vlasky 😵 😵 😵

kwetinnka
13. máj 2010

hej hej fotky som nejake videla...len neviem ci chodi do inej temy ci nechodi vobec..noo my už sme dobrali pamicon..a soplik tecie stale...ale už mame dva zubky...už ich zacina byt pekne vidiet..Inak vsetko naj samimu k pol rocku..

juliett99
13. máj 2010

dakujeme Silvika 😵 😵 😵
teda uz mate dva zubky super uz mate teda domka selmicku zubatu my zatial iba bezzubuuuuuuuuuu xixiixi 😀 😀 😀
myslim ze uz sem nechodi vobec neviem veru.
obcas si napiseme 😉
a kolko uz ma LIli soplik?? Mas prcek uz vyse tyzdna co sa mi zda dost dlho nie?

kwetinnka
13. máj 2010

noo už sme neboli 2 tt plavat..ale dnes sa mi už zdalo ze sa to zlepsuje...už nemala taku sviecku:o)ale zas zacaka laslat..zas zmena pocasia.Ale naladu ma super beha v odrazadle po zahrade aspon maminka moze sadit kvetinky:o)A ma tie sopliky take biele,svetle? alebo zlte?

juliett99
14. máj 2010

take biele priesvitne svetle mal doteraz no dnes sme odsali hiuste a su take kriedove biele ☹ o
no sak bodaj by mu to preslo ked Dado aj s Robim to maju tiez a k tomu kaslu jak stary fajciary 😠
no Samik pre zmenu v behaku nechce byt jemu sa viac paci drzat pod pazusky a cupkat alebo sediet a hrat sa z knizkami 😵 😀 😀

kwetinnka
14. máj 2010

Ju to bavi tiež len chvilku ale ked si chcem nieco spravit kam ju mam dat....ked ju necham samu krici mama mama...nasa tiež tak kasle..ten kasel prichadza a odchazda..už nemam silu bojovat..vzdy jej dam calciovy sirup..a stotusin a už ked velmi kasle tak tussin.No Lili by tiež najradsej stala..len ona sa vzskriabe aj sama...pomalicky..

juliett99
14. máj 2010

lili uz krici mama?? jejej to musi byt uzasne 😵 😵 😵 😵
nas maly stale vola len dede, ded, dejeeeeeeeee,, to su jeho slovicka,, alebo este nejdeeeeeeeeeee
dajjjjjjjjj 😵 😀 😀 😀
sa na nom smejeme.
Sami zatial nekasle chvalabozku len ten soplik nas trapi
uz aby boli fit cco?? Aj my by sme mali ist plavt no neviem ci bude fit kym zacne novy kurz 😕

kwetinnka
14. máj 2010

Noo už hovori..a yacina hovorit hav ked vidi havka...zlata je...ale vzdy krici ked ostane sama..ale je nieco velmi vazne...teraz je v tom obdobi ze mame ani sa nepohni na krok..lebo bude zle..rpi tom spolocenska je velmi,deti ma velmi rada ,vsetky by vystiskala,vyobjimala keby mohla len ostatne deti su take vyplasene z nej.-..aj cudzim sa vypyta na ruky..len musim byt bliyko..my už v nedelu ideme..sak nam polovica kurzu prepadne..a už sama podstatne lepsie...

juliett99
15. máj 2010

no to je super slecna LILI je sikovnica mala.. 😵
no nas dnes povedala ze tata doteraz len dedeeeeeeee, dejeeeeeeeeeeeeeee,, deddddddddddddddd
a este k tomu sa podaril tento kusok

kwetinnka
16. máj 2010

Noo super..zlaty je..cim je starsi tým je krajsi...dnes už sme boli plavat..bola uplne vo svojom zivle..vsetky deti vystiskala...a este soplikujete?

juliett99
17. máj 2010

dakujeme. takze ste si to pekne uzili co??
Juj dufam ze nas krpcek sa do vtedy dostane z toho soplika,.. hej soplime a vsetco traja chlapy doma soplia takze asi preto sa to tak dlho drzi..
jej a od soboty uz pouziva dalsie slovicko takze okrem dede, daj, nejde uz povie aj tata

kwetinnka
17. máj 2010

noo zlaty...a mama stale nic..a ozaj..ako papate..chuti vam?

juliett99
18. máj 2010

no mama nic zatial ale dnes rano sme sa nasmiali prisla som k postielke a maly na mna tataaaaaa 😀 😀 😀 😀
nejako sa sekol xixi 😝 😝 😝
papat nam chuti tusim by uz jedol vsetko co vidi nam . A lili ako jej chuti?
my jedine co sa trapime je ten jeho spanok 😠 aj dnes v noci sme boli 3,5 hodky hore

kwetinnka
18. máj 2010

noo nasa spi celkom fajn..aj 10 hodin..len sa obcas napoje a spi dalej...ale tieto posledne dve noci...neviem co sa deje..okolo pol noci sa zobudi lebo je hladna..kedze vecer nechce nic..ale už nechce ostat sama v postielke..muz ju uspal asi 5 krat na rukach ale akonahle ju dal do postielky..pustila taky krik ako by sme ju opustali...tak spala s nami...ale vies aky to je spanok..a aj tak spi len do 5.
Lili by tiež jedla to co jem ja..ale ona skor papa tak ze..malo a castejsie..ona predsa nebude len tak sediet a jest..este by jej nieco dolezite uslo

juliett99
18. máj 2010

uff Silvi tak to ti zavidil mne by stacilo keby aspon 3x do tyzdna spinkal .
Dnes je hore od 13.30 zaspal mi az o 19 velmi malinko spinkava. ☹ Je to na nervy a teraz ked si vyzaduje viac pozornosti uz fakt nic neporobim.
my sme posledne 4 dni uz v noci nepapali iba cajik pili ale dnes ked spanim vypil iba 130 tak uvidime ci budeme papat.
NO to maju asi obdobia ze spekuluju ,, a skusaju ako na nas xixiix
Dnes som papala masko z ryzou a maly my kukal do taniera a prehlatl so mnou herec sme sa na nom smiali
Silvi ako vidim ze len my dve sme tu zostali

kwetinnka
20. máj 2010

Noo vyzera to tak..vsetky nas opustili...Viem o com hovoris ..ja stiham nieco spravit len takto rano...ked spi dlhsie...ma už nastastie taky rezim ze ked sa rano zobudi do 1 a pol hodky spi..a spi tak 2 hodinky..ako kedy..potom okolo obeda a okolo 3 ale len tak po 20 min.Nasa ani nezjedla nikdy viac ..už ked zje tých 100 tak si gratulujem..napr vcera sme boli prec tak som jej dala okolo pol 6 mliecko a nejedla pred spanim už nic.v noci nic..ay o 6 rano papala..a tiež som jej dala len vodu trosku.
Lili nam vcera skoro spadls z pracky...som ju zachytila vo vzduchu.-...som sa triasla este15 min...a pritom sme boli v kupelni aj s mm..lôen ja už som drzala vsetko na odchod a mm este chcel skusit radiator..a sup a letela...este ze sa jej nic nestalo..len sa zlakla..a za3 min už ani nevedela..za to ja som si dobre poplakala..
Nasa tiež tak pozera..aj jej trosku dam...ked to nieje nejak extra slane...alebo ked mam cestoviny jej dam samotne cestoviny do misky..a tie pomaly vsetky zje...to lubi velmi..aj ryzu...dnes dam vlocky...a zajtra kukuricky baby uvarim ..uvidim co povie...Vcera som kupila aj bataty tak urbime na desiatu

saska73
20. máj 2010

Ahojte maminky,
už si ma možno ani nepamätáte, zo začiatku som sem prispievala, potom už len do Najkrajšieho vianočného darčeka, omrkla som vaše fotečky, krásne detičky máte a juliet to už malý takto krásne stojí?

kwetinnka
20. máj 2010

coo by sme si ta nepametali...a vy sa ako mate??vy ste už tiež velkaci:o)

saska73
20. máj 2010

kwetinnka - veru, letí to veľmi rýchlo, tu je môj loptoš 🙂 😉 a tu aj ja s ním na plávaní

saska73
20. máj 2010

Inak začala som s príkrmami a zatial to nie je veľký úspech, tak v priemere 8 lyžičiek a aj to mu viac chutí kupované ako doma uvarené

kwetinnka
20. máj 2010

ztoho si nic nerob..nasej chuti ale vela naraz nezje..a este kojis:?? dari sa?My chodime tiež plavat,...a je to super

saska73
20. máj 2010

kwetinnka - sa musím smiať, tu sa nič nezmenilo, pár príspevkov za deň, v "mojej" téme je ich od rána ale 20 strán 😀
Kojím stále, malý si veľmi rýchlo navykol na kojenie a to bol priložený až niekoľko týždňov po operácii - zistil, čo je lepšie a už mamine prsko nepustil. 😀

kwetinnka
20. máj 2010

Hejk obcas vas sledujem...ale vas bolo aj podstatne viac..a relativne manaicky 😀 ..my sme tu ostali len skalne..a to je super zeeste kojs..nech vam to vydrzi co najdlhsie

kwetinnka
21. máj 2010

Slavi tu budes mat v nedelu narodky....tak aby som nezabudla vsettko najlepsie..hlavne aby ste boli zdravy..a kolko to budes mat:o) 😀 😀

kwetinnka
21. máj 2010

tu su nejake fotky malej...nieco je aj na FB

juliett99
21. máj 2010

ahojky kwetinka a vitaj naspat Saska veru pamatame si ta.. 😉 ako maly po tej operacii je vsetko OK?? 😵

Kwetinka moc dakujem ku gratulacii xixix si prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 a kolko budem mattttt??? 33 vraj kristove roky 😝 😝

Saska maly je krasnucky a je vidiet ze si vodicku uziva. Aj nas caka plavanie uz sa nevieme dockat.
No vidim ze aj Lili sa vodicka paci,, Sami zje 150 zeleninky aj kase.
Aj nas Sami ked pocuje vodicku uz len z vodovodu uz sa smeje a chce ist hned do vody. 😀

kwetinnka
21. máj 2010

Nasa este viac ako 120 kase ani nezjedla a je o 2 mes. starsia..a jednu ovocnu vyzivu do nej tlacim cely den..na obed tak max 100-150 ale pomalicky..ona totiy nema cas jest..bude sa plazit..vsetko ine ju zaujima..takze beham za nou ..lebo v stolicke neobsedi.Vodu ma velmi rada.Aj moj mm budemat tento rok kristove roky.....to ja si este pozkam 😀 😀 😀 a tesim sa ze som prva..lebo by som zabudla a bola by som posledna..

juliett99
22. máj 2010

ahojky
no nas prcek aje asi dobry jedak,, 😀 ten otvara pusku skoro stale ale na kilach to nieje vidiet este nema ani 7kil
vyzivu ani Sami nemusi to tu malu od Ham tiez papa na 2x doobeda a potom trosku poobede ale to skor ja dojem xixiix
Jujj tak to nas ked je tak sedi a otvara pusku dufam ze mu to aj ostane ked uz bude chodit xixi
Nas zas vodu nie ale najviac mu chuti mrkvovy stava 😵
Hej takze budes posledna no pekne a za kolko ??
Inak ako si pisala ze vam skoro Lili padla tak aj mne prebehol mraz po chrbte veru.. zle sa stane fakt rychlo..
No nas maly uz tiez mal karambol spadol mi z postele.. 😠 ☹ na brusko.. to bola tiez len sekunka. postavila som sa z postle otocila vzala plienku a krpcok bol na zemi nic sa nestalo len sa lakol poplackal si a bolo ok.. ale triasla som sa jak osika od vtedy ho nenecham ani na sekundu bez pohlaadu dohladu 😉