Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
28. máj 2009

ahojcek
maci az teraz som si uvedomila ze cakate dvojicky to je super gratulujem

babenky moc dakujem za podporu. akurat zas mi dali infuzku a injekciu uz ma prdelka pobolieva mam zakaz chodenia stale spinim. 😒
ale dobra sprava drobcek dnes ma posteklil tak aspon ze ho zas citim 🙂

saska73
28. máj 2009

juliett, drobcek ti signalizuje, že sa nedá a bude bojovať. Ešteže máš notebook, ked už musíš stále ležať. Aj ti hovorili ako dlho si ťa tam plánujú nechať ?

silvuskaa
28. máj 2009

juliet to sa ti drobec ozyva ,,mami som v poriadku, neboj my to spolu zvladneme" 🙂

juliett99
28. máj 2009

dakujem moje pekne veru slzicky som mala a malinkemu som hovorila ze dakujem my to dokazeme.

ozaj nepoznate nahodou dr. stefanikovu? z trnavy

silvuskaa
28. máj 2009

juli nie ja nepoznam lekarov z TT. Dobre sa o vas staraju?

saska73
28. máj 2009

Som z TT ale o tej dr. som nepočula.

juliett99
28. máj 2009

saska tak to je len dobre lebo jej pristup je strasny
ked ju ku mne zavolali tak prisla odhrnula paplon ze co by ste chceli u vas je to otazka casu. to nieje ani na porod a ani na ozivenie skoro piclo.

silvusja az na tu menovanu sa nestazujem sestricky maju trpezlivost 😉

perla200
autor
28. máj 2009

juli.....to mi dvihlo tlak...ale prečo akože sa tak správala? suka..... juli.....a tvoj dr. kedže ti nerobil sono možno keby ti urobil tak to zistí nehovorili ti to? 😔

saska73
28. máj 2009

julie to čo má znamenať, však je tiež žena, mohla by trochu súcitiť.

juliett99
28. máj 2009

veru suka je to a kedze je zena tak sa divim ze ma taky pristup.
veru keby sono robil tak by to videl na miesto tych vsetkych otazok co mi dal.

kwetinnka
28. máj 2009

Bree raaanko, Lulie som rada ze ta tu vidim...drzte sa s malickym, a co ti povedali--..ako to s vami vyzera? do kedy tam budes ,aj krvacas ci nejake spinenie.myslime na Vas:o)

silvuskaa
28. máj 2009

tak toto je sila, nemam na nu slov ako moze niekto takyto pracovat s tehotnymi zenami, teda ako moze niekto takyto existovat. suka je na nu slabe slovo.
juli a ako sa vlastne citis? Mala si u seba dufam aj nejakeho ineho- normalneho lekara.

macilaci
28. máj 2009

no ja by som ju asi niekde poslala a žiadala iného ošetrujúceho lekára

juliett99
28. máj 2009

veru baby nechapem ju.
chvala bozku moj lekar je dr. cervienka ten je fajn. domou netusim kedy zalezi od tej placenty. este spinim a boli spodok bruska aj stale tvrdne ale susnik sa pred par minutami ozval zas dufam ze to uz bude castejsie.
silvuska mne takto nic nieje len to brusko je jak skala

silvuskaa
28. máj 2009

a tvoj lekar co hovori? Moooc na teba myslime. Hlavne oddychuj a vsetko bude dobre, 🙂

juliett99
28. máj 2009

vcera som volala z mojim gyndosom povedal nestresovat vsetko bude dobre lezat placenta vytiahne bude uz dobre 😉
baby drobcek sa zas ozval jupi tesim sa hadam aj to brusko zmakne

perla200
autor
28. máj 2009

no juli.....to je hrozné....a že si mame vychutnávať tehotenstvo, ved to je holý boj o život celých 9 mesiacov ☹

kwetinnka
28. máj 2009

noo hlavne pozitívne mysli a vy dvaja to urcite zvladnete..aj ti davaju nejake lieky? infuzie?..a to je výborne ze sa mrvi..a´dava ti vedieť ze je v poriadku

andrejka10
28. máj 2009

Awoj, juliet, keď som čítala, aký prístup má tá "doktorka", tak mi krv vrela v žilách. To snáď ani možné nie je. Hovorí jej niečo ľudský prístup???? No ja so svojou povahou, tak neviem, pani doktorka by zrejme mala problémy. Ale viem si živo predstaviť, ako sa bojíme o to bábätko, a zrazu ked ti niekto takéto niečo povie, ako by ti vrazila jednu v pysk, ktorú nečakáš. Vtedy predsa čakáš slová pochopenia, vysvetlenia a utešenia. Vtedy nemáš chuť s niekym bojovať a zvlásť s hlúpou doktorkou. No normálne som rozčúlená, hneď by som to tam išla vybaviť za teba. Len si tak ďaleeeekkooooo.
Juli, veľmi, veľmi vám držím obom palce. A každú voľnú chvílku myslím na vás.

andrejka10
28. máj 2009

Babenky, taká som rozčúlená, až som sa vám zanbudla poďakovať. Ste také zlatučké a viete napísať povzbudivé slová. Díííky. Inak zvládli by ste to aj vy v pohode. A nie všetko vyzerá tak ružovo 🙂 , keby ste boli u mňa doma tak bordel, ach jaj, veľká kopa na žehlenie ach joj, no proste nestíham. Ale veď som na rizikovom tak oddychujem 😀 😀 😀
Mám pocit, že malá Sára sa už obrátila dole hlavou 🙂 , lebo mi zacala kopať úplne hore, tak sa teším. Potvorka moja malá, ona, nemá žiadne problémy, "nejaké protilátky", super pocit.
A ešte jedna dobrá správa, diabetes test dopadol dobre. 🙂 Aspoň nejaký. xixi

kwetinnka
28. máj 2009

tak to gratulujem....takze aspon mozes to zle zajedat sladkostami 😀

perla200
autor
28. máj 2009

ja som sa tiež rozčúlila andrejka...ale čo už.....ja ked som bola v nemocnici v 9tt s ružovým výtokom a pýtala sa doktora že ako to vyzerá on mi len odvrkol že uvidíme....možno dobre možno zle....proste ma vyplasil...potom odišiel a prijímal ma iný doktor ktorý videl aká som vyplasená tak ma zobral za ruku, odviedol ešte raz na ultrazvuk, všetko vysvetlil, urobil fotku, ukludnil ma, povedal že to zvládneme.....a fakt sme to zvládli

saska73
28. máj 2009

vidíš - všetko je to len o ľuďoch a prístupe

kwetinnka
28. máj 2009

vsetko je to o pristupe, oni su neuvedomuju ze mi niesme odbornici...ze sa na to pozerame uéplne inak nez oni

saska73
28. máj 2009

Viete mi poradiť, cítim tam dole nejaký diskomfort, nejadná sa podľa mňa o kvasinkovú infekciu, doma mám čípky, kt. mi dal dr. ešte na začiatku tehotenstva, niečo ako bórové alebo tak podobne, myslíte, že to môžem použiť

kwetinnka
28. máj 2009

Je to biiele?alebo take nejake....ak ti to dal ked uz si bola tehotna tak to asi mozes,tak skus....ale mne doktorka povedala ze mikozy v tehotenstve su bezne a ze ak to nesvrbi tak si na to nemam davat nic....ale mam doma nejake masticky

saska73
28. máj 2009

nie nesvrbí, len cítim dáky iný pach. Zajtra si idem pre lístok na peniaze a opýtam sa sestričky.

kwetinnka
28. máj 2009

a farba? lebo od farby dost zalezi...mne dotkroak povedala ze tehotenstvom sa meni ph...a to tým kvasinkam teraz viac chiuti

saska73
28. máj 2009

biela, ale vidíš môže to byť sladkým, prvých 12 týždňov som vôbec sladké nejedla a teraz si dám, aj veľa ovocia mi chutí - tak to mohlo naštartovať tie mrchy kvasinky. Umývam sa vodou alebo lactacydom

kwetinnka
28. máj 2009

tvoje ph az tak velmi sladkosti neovplyvnuju..to by si musela mat cukrovku aby si tolko cukru vylucovala inou cestou...ja mam tiez lactacid,ale velmi dobra je aj saforela...mozno este trosku lepsia nez lactacid...a ovocie by na to nemalo mat vobec vplyv..ja jem ovocie cely den...jem len jedlo normalne jedlo denne...a mala som taký problem skoro od zaciatku...vlastne asi tak ako ty..od toho 12-14 tt