Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

miska2220
26. jún 2009

ahojte tehulky,ja som prvy krat tehotna v17 tyzdni a mam obcas pocit ze citim jemne slabucke pohyby 🙂 je to mozne tak skoro alebo len fantazirujem?

perla200
autor
26. jún 2009

ano miska....to je ono...môže to byť v 17tt...aj mne to vtedy začalo....

bože andrejka...dávaj si pozor na seba

kwetinnka
27. jún 2009

Ahojte dievcence, ako sa mate,ako zvladate toto sialene pocasie? Andrejka davaj si pozor,ja som sa vcera zgulala zo schodov,ale nastastie som neletela uplne dole ale udrzalo ma zabradlie. Olalka to renie pomaha,ale to uz u nas nepredavaju vsak? Mangel ti ho kupil v cr alebo v pl?

olalka
27. jún 2009

ahojte
kwetinnka u nas ho uz nemaju, dal ho kuupit v cr, maju dokonca aj rozne prichute 🙂

maja177
27. jún 2009

ahojte babuly prepacte ze len tak skacem do vasej debaty, ale zaujala ma tu silvuska 🙂 az budes rodit v piestanoch, tak mozno sa tu aj stretneme, mame nejaky podobny termin 🙂

kwetinnka
28. jún 2009

a pomaha ti to??

silvuskaa
28. jún 2009

Caute🙂
maja to ano, mame blizko seba termin, to by bolo super keby sa stretneme v nemocnici. Mas aj zajednaneho lekara?
Inak toto pocasie mi aj v celku vyhovuje, aspon trocha sa lepsie dycha, v tom horku som ledva funela. I ked rada sa vyvalujem aj na slnku🙂

maja177
28. jún 2009

silvi, lekara nemam zajednaneho, myslim ze je to jedno kto to pride odrodit, kazdy tam uz ma nieco za sebou... ty mas niekoho? ja keby si mam vybrat, tak asi glesa, ale nejak sa tym nezatazujem.

toto pocasie mne vyhovuje maximalne, ja mam skrateny krcok a musim len lezat, takze sa nepotrebujem valat na slnku 😀 a takto mi idu rychlejsie dni, ked prsi, tak cely den prespim, a ked je teplo tak sa tu len potim...uz aby to bolo za nami 🙂

silvuskaa
28. jún 2009

Ja rozmyslam nad Glesom🙂 Aha takze si na PN od zaciatku tehotenstva?

maja177
28. jún 2009

ja to mam od 26 tt a na PN nie som, lebo som nepracovala 🙂 komu chodis gyndovi?

silvuskaa
28. jún 2009

juj baby taaak som si poobede dobre pospinkala 🙂 Idem na krupicovu kasu a pred telku.
maja chodim k Dr. Kováčovi...ty?

svistik
29. jún 2009

Ahojte dievcata!!!

Viem, ze som tu dlho nebola, ale ta pedagogicka dokumentacia da na konci roka zabrat 🙂, ale zajtra dam vysvedcenie a mam volno!!!

Ale hlavne som chcela zahlasit priebezny stav!!! Dnes som bola na sone a ako som pisala naposledy, ze sme boli v 17tt ale babatko zodpovedalo len 16tt... tak uz to dobehlo!!! dnes koncime 18tt a male zodpoveda 18tt a 5 dnu 🙂 A lekar nam povedal, ze na sone je uplne vsetko v poriadku, ze nevidi jediny naznak ze by malo mat downov syndrom, ale na 100% to nevie... ale ze ani ta amniocenteza nie je na 100% takze je to na mne. Tiez mi povedal, ze on by mi ju velmi neodporucal kvoli tomu mojmu nestastnemu potratu... Takze uz som viac menej rozhodnuta, ze tam nejdem!! Velmi sa o tom malinke bojim! Neviem co by som urobila keby som aj o toto prisla!!

A ten lekar bol uplne super!!! male stale kopkalo a on povedal, ze sa s nim musi nejako dohodnut lebo sa stale vrti a nemoze ho zamerat!!! a on by mi aj robil amnio keby som tam v stredu isla!!

Ozaj!!! a zatial to vyzera na neposedne dievcatko!!! ja som strasne stastna, ze som toho maleho cloviecika videla!!!

som rada, ze sa tu mate ostatne dobre!!! Mne sa trosku ulavilo, ze bude dievcatko, teda co sa tyka nakupovania, pretoze sestra ma dievcatko, takze vsetko dedim po nej 🙂

babullka1
29. jún 2009

Svistik ..to je super ze dievcatko 😀 ...ja osobne by som na amnio tiez nesla........takze teraz mas dva mesiace prazdnin.,.aka parada 🙂 ja uz zachvilku hadam aj rodit pojdem 😀 uz som aj v nemocke bola ale doktory mi este davali magneziove infuzie aby sme este porod odialili...ale uz sa tesim ako budem mat po tom 😀

perla200
autor
29. jún 2009

súhlasím s babulkou..... no čo už, každý doktor je iný.....ja som sa akurát dozvedela, že v pôrodnici v ktorej budem rodiť pred mesiacom tam jeden doktor nestihol urobiť cisarak a babo zomrelo a odvtedy idú skoro všetky cisarakom 🙄

babullka1
29. jún 2009

ja si myslim ze niektory doktory na cisarsky moc dlho cakaju,ked su niake komplikacie tak by mali k tomu pristupit co najskor....aj ked je jasne ze cisarsky je predsa len operacia,ale radsej byt rezana ako sa ma dietatku cosi stat

perla200
autor
29. jún 2009

no ale to bol asi taký doktor, že on normalne strašne pije a nadáva ženám na sále.....

babullka1
29. jún 2009

boze tak takeho by som teda pri porode nechcela mat 😔

juliett99
29. jún 2009

ahojcek ,, babulky jak sa mi tu mavate??
jej babulka ,, ty si tu uz dlho nebola,, ako sa mate s drobcekom,?? 😉

svistik
29. jún 2009

prepacte... ja som normalne zaspala 🙂 😅

babulka a preco Ti este oddialuju porod??? vsak v 39tt je to uz v pohode, ci nie??

a stymi doktormi... no vam poviem!!! prvorodicka ma traumu zo vsetkeho a este ked sa tam vovali nejaky buran co by mi mal nadavat tak sa asi zosypem ☹ Neboj Perli... Ty urcite dostanes nejakeho dobreho doktora 🙂

babullka1
29. jún 2009

Ahoj Juliett...,mas nove foto 🙂 mame sa dobre,ale uz keby sme vonku lebo kopeme jak slak 😝 ...svistik ja neviem,proste sa ta doktorka v nemocke rozhodla ze este ostane v brusku...no nebola som z toho nadsena uz to mohlo byt za mnou 😅

juliett99
29. jún 2009

babulka co to citam?? mas problemy s doktormi?? 😒
babulka a kedy mas termin?? ja si tiez myslim ze uz by si aj mohla rodit.. 😉 to verim ze uz by si to chcela mat za sebou,, mna drobcek este az tak nekope,, teda kope ale este to neboli chvalabozku. 🙂

saska73
29. jún 2009

svistik som rada, že to nakoniec celé takto dobre dopadlo, ozaj sú veľakrát tie testy klamlivé

babullka - chlapčekom sa asi nechce ísť von, ževraj dievčatká sa rodia skôr

juliett - nová foto, kočka si tam

babullka1
29. jún 2009

Juli termin mam 11.7 ale vlastne ked som tam dosla mala som 17dni do terminu a tej pani doktrorke sa to nepozdavalo....zato ja by som tam porodila aj hned,uz som chcela mat fakt potom 😀 a ty sa mas ako?Aj teba zacne zachvilku riadne okopavat....ja uz sa niekedy az prikrcam ked kopne lebo je to riadna bolest 😵

juliett99
29. jún 2009

babula..a teraz kedy ides na alsiu poradnu?, 😉 dufam ze sa drobcekovi bude uz chciet ist za maminkou,, 😀
ja sa mam teraz dobre,, chvalabozku,, som zvedva co mi povedia na poradni mam ju v piatok.. a vo stvrok idem na tu blee glokozu,, 😒

saska dakujem za pochvalu,, 😉 vies novy fotak v rodine tak sa vsetko foti 😀 😀

svistik super ze sono dopadlo super,, a je jasne ze drobcek bude zdravucky.. 🙂

saska73
29. jún 2009

jej babullka 11.7. som sa narodila 😀 😉

neviem či som sem už písala - ale už týždeň pociťujem pohyby, tak výraznejšie len 2 razy ale bolo to roztomilé 😵 🙂

juliett99
29. jún 2009

super saska,, vsak je to uzasne,, 😵 😵 😵 gartulujem

babullka1
29. jún 2009

juli na poradnu idem az 8.7..teda ak to este stihnem 😀 zda sa mi to dost neskoro ale co uz

andrejka10
29. jún 2009

Svistík tak blahoželám k dobrým správam. Teším sa spolu s tebou. Aj my sme chceli dievčatko 😀 , aj nám vyšlo.
Juliet, bruško ti veľmi pasuje. Ako keby som videla nás, keď sme si kúpili foťák, tiež sme všetko fotilil. 🙂 🙂
Saska, neboj sa, ešte si tých kopancov užiješ až, až. 😉 Ja viem, prvé sú prvé.
Babulka, "závidím" ti ten 39t.t. Čochvíľa to budeš mať za sebou. A nezabudni, nie všetci doktori sú brutál. Ak máš možnosť zazmluvni si lekára, kt. chceš mať pri pôrode. Dnes máš takú možnosť. Držím palčeky a budem na teba myslieť.
A mám aj ja dobrú správu, síce neviem, ako to je možné, ale protilátky mám negatívne. Neviem, či sa mohli niekam stratiť len tak(dúfam, že nepoplietli výsledky), ale už neohrozujem bábo. 🙂 🙂 🙂 Tak mám dnes veľkúúúúúú radosť. Asi ma vrátia do obyčajnej poradne. Aj tak sa mi tam viac páčilo. 😝 😝 😝

saska73
29. jún 2009

andrejkaaaa tak to je perfiš správa s tými protilátkami, nejako sa to všetko začína tu na dobré obracať, sa teším spolu s vami

juliett99
29. jún 2009

andrejka to je super sparvicka co si nam napisala,, hrozne sa s tebou tesinkame,, 😀 😀 😀 😀

veru saska koncene tu pocuvame aj dobre dobre spravicky.. 🙂 🙂 🙂