Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
29. júl 2009

ahojcek,,
silvuska dufam ze uz dalsie tabletecky pekne cumles,, 😀 a ze sa ti aj ulavilo..

Andrejka to som velmi rada ze si spokojna s tovarom co si objednala, aj mne sa odtial vela veciciek pozadavalo,, takze ak si ty spokojna tak verim ze aj ja budem..

olalka ja zas mavam notebook na stehnach s vankusikom,, a tiez maly sa stale hmyri xix

a inak o perluske viem ze mala simca je na svete od vcera 20:46 a mala 4400g teda riadny cvalik ze?? perluska si ju pekne vykrmila,, a inak su ok ,, zdravucke od zajtra by mala mat malu uz na stalo pri sebe,, a aj perluska sa po cisarskom citi dobre 😉

juliett99
29. júl 2009

ozaj silvuska ano kupili sme ho v HC ,, mali ho hned na predajni a uz dnes mi volali ze uz mame na predajni aj autosedacku,, tak zajtra sa pre nu zastavime..ked pojdem z odbreov z nemocnice 🙂

alexandrah
29. júl 2009

olalka, vyuzijes, iba ak by si nemala vobec mlieko, vtedy nie ... ja si kupim automaticku, taku co vlastne len pricucnes, a saje samo (neviem ako, ale super vec, technika 😀 )

silvuskaa
29. júl 2009

juli aj mne uz dnes volali ze mame kocik u nich na predajni...super, uplne ma prekvapili, lebo mal byt az o tyzden. Uz sa nan hrozne tesim, bud dnes alebo zajtra sa pren zastavime🙂
Ja si myslim ze odsavacku staci kupit az po porode, mozete si ju vybrat a ked bude treba tak ju kupi aj manzel, no nie? tada spon ja by som tak urobila keby mi ju nepozicala svagrina.
Inak vcera som cuculala ten panthelok na hrdlo a musela som tu tabletku vyplu, normalne mi vadila ta chut a napinalo ma ..hrozne, takze sa liecim len s citronom a medom 🙂 S hrdlom je uz lepsie len nadcha sa mi vyrutila.

alexandrah
29. júl 2009

ahoj silvuskaa, na nadchu mi super zabral sinupret, to sa moze aj v teh., 3 krat denne 50 kvapiek, ak mas chytene aj hlasivky, tak homeovox, to je homeopatikum.
no ja neviem s tou odsavackou, ked sa vam uz zapalia prsia, ako sa to stalo vsetkym naokolo, potom uz bude neskoro, a budete ale rychlo upalovat ju kupit ...

juliett99
29. júl 2009

super tak teda gratulujem,,, ze uz aj vy mate kocik..
no pekne takze teraz uz aj nadcha asi aj z toho tepla nie moja,?,
ten panthenol poznam aj ja je to hnus ti poviem 😕

kwetinnka
29. júl 2009

AAhojte dievcence, k tým flaskam...myslim ze 6 flias je fakt vela,ja som si tiež kupila len jednu aventacku a jednu dostala.
Perluske veeelmi gratulujeme...teeedaa...aaale mala bucloska:o),prajeme im veela zdrava,a maminke rychle zotavenie,sak nam snad pride napisat ako to vsetko prebiehalo.
A s tou odsavackou ste ma teraz dostali do pomykova,myslite ze ju budeme fakt hned potrebopvat..ak by som vedela ze hej,tak si ju radsej kupim sama..nie ze by som drahemu neverila 😀 ,ale vidim ze dnes to nejak flakate...nikto tu zas nieje:o)
Ozaj este jedna vec...alexandra a ktoru si ides kupit? tu odsavacku...

silvuskaa
29. júl 2009

alexandra dakujem, hlasivky nastastie chytene nemam, mozem kricat o 106 😀
juli tak kocik uz mame doma...parada...hovorili nam v prejni ze ku kociku je aj pumpicka na kolesa a plastenka ale my ju nemame, teda prehladala som vsetko a nikde to nie je. Este som sa aj pytala ci to tam urcite je. Vy ste to mali ku kociku?
kwetinka ja by som ukazala manzelovi ktoru odsavacku presne chcem a potom keby ju naozaj potrebujem, tak by som ho vyslala 😉

kwetinnka
29. júl 2009

noo ale to by som musela vediet aku chcem..ale neviem 😀

silvuskaa
29. júl 2009

Aha, tak to ja nepoznam tiez ktora je aka. Ja mam pozicanu normalnu rucku ale vraj lepsie su automaticke.

kwetinnka
29. júl 2009

noo nemam predstavu...asi to necha,m na mamu...robi v lekarni a ked bude treba ona mi skor nejaku splasi...inak uz mas nachystane veci pre drobca? ozaj...meno uz mate?

silvuskaa
29. júl 2009

no myslim ze to je dobry napad,hlavne ked mama robi v lekarni...no veci pre maleho uz mam, teda urcite nie este vsetko ale vacsinu ano....a bude to David...a vy ste sa pre ktore rozhodli?

kwetinnka
29. júl 2009

no ja som sa uz tento tt donutila a vsetko si nachystala...aj do porodnice aj pre malu...abude to Liliana...

kwetinnka
29. júl 2009

noo vlastne vsetko tam nemam...lebo este som nejake veci prala...ale to podstatne by tam malo byt

silvuskaa
29. júl 2009

ja este nemam plienky, to musim este dokupit a vsetko pobalit...pre istotu skor🙂
Liliana..takze Lili a podobne...hm pekne a nezvycajne meno 🙂

kwetinnka
29. júl 2009

uz sme nad tym menom tolko rozmyslali...a nechcem o tom rozhodnut v porodnici..chcem jej tak hovorit:o)..no presne plienky som prala dnes...a jednorazovych beriem len nejakych 15 ze 5 na den mi daju....

silvuskaa
29. júl 2009

ake plienky si kupila? Rozmyslam nad pamperskami alebo vraj su dobre aj fialove z tesca....

kwetinnka
29. júl 2009

pampersky mam newborny...tie sme kupili uz davnejsie,a mam už aj v zasobe tie fialove..to drahy kupil v cechach to vysla jedna necele tri sk...tie newborn su od 3-do 6 kg, a tie fialove mam od 4- do 9kg.

olalka
29. júl 2009

ja som kupila na zaciatok pampersky a potom neskor uvidim, vyskusam aj ine

juliett99
29. júl 2009

silvuska veru to ma ani nenapadlo,, a veru ani tento komplet k tomu nemame,, asi sa tam zbehnem spytat..
My sme dnes boli vzaiat aj autoseacku,, je krasna,, inak ked sme boli na predajni tak tam mali ten nas cerveny, zeleny,a cierny,,
kwetinka takze ste s rozhodli pre Lilianku,, pekne meno,, 😉

kwetinnka
30. júl 2009

Nakoniec sme sa rozhodli,ved uz bolo aj na case....prajem vam dnes kraasny dnik, ja idem dnes do poradne,tak som zvedava co mi povie dr na tie moje slonie clenky 😀

juliett99
30. júl 2009

ahojky,, kwetinka tak drzime palceky,, aby poradna dopadla na vybornu.. 🙂

aj ja som uz prisla z nemocky urobili nejake odbrery a uz sme domka ,, robime stavebny dozor,, xxi majstri stavaju a my na nich kukame.. 😀

kwetinnka
30. júl 2009

noo ved to treba..aby bolo vsetko tak ako ma...dufam ze budem mat dobry tlak aby ma vysoky tlak a opuchnute nohy nedoviedli do nemocnice.....najhorsie je ze tie nozky bolia...este ze to zacalo az takto ku koncu

juliett99
30. júl 2009

no veru moja,, dufam ze nebude nutne ist do nemocky, drzim palceky,, a mas aj problemy s tlakom?? ja zas opacny mam ho dost nizky ☹

kwetinnka
30. júl 2009

noo doteraz bol dobry..tiez skor nizky...len ci to nejak neprichadza spolu...aale sak uvidim snad to bude v pohodkee..potom dam vediet....

juliett99
30. júl 2009

oki budem cakat,,, 🙂 verim ze to bude ok.. 😀

kwetinnka
30. júl 2009

tak ja teda letim,pekne na to dozeraj:o),inak a vy ako u Dr? nieco nove?

juliett99
30. júl 2009

ja som u dr. dnes nebola iba na ten odber moja,, na dasliu poradnu idem az 14.8 a to uy budeme v tretom kole,, xixix 🙂

silvuskaa
30. júl 2009

Ahojte🙂 Inak je pravdas ze u nas na Slovensku su tusim najdrahsie plienky 😒
kwetinka ako na poradni...dufam ze vsetko ok...
juli dnes som tam vovlala a vraj pumpicka ku kociku nie je, predavacka sa vtady sekla a plastenku vyzdvyhneme ked pojdeme okolo. Vy mate ale kocik asi z Babebtkova , my ho mame z aladina a len 2kombinaciu.

juliett99
30. júl 2009

ano my z babetkova,, a tam nieje ani plastenka,, ale neva vsak stoji 180sk.. na kocik a 190 na sportiak
a tam vas kolko vysiel??
tak s tymi plienkami som to aj ja pocula ze mame najdrahsie ,, a moja co tu mame na sk lacne??