Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

andrejka10
8. máj 2009

Mimi, ja som si myslela, že už sa tešíš z bábätka. No čo budeš musieť ešte chvíľočku počkať. Ale aj tak ty to máš už za pááár. 😀

Svištík, neviem či sa toho zbavíš, ale ak máš pocit, že je toho veľa skús sa opýtať v poradni. A takého pstruha by som si veru dala. 😉 Mńam, mňam.

svistik
8. máj 2009

no ... dakujem... velmi si ma nepotesila 🙂, problem je, ze do poradne mam ist az 19.maja, cize za tyzden a pol... no mozno budem nutena ist skor... ta lekarka so mna uz musi byt chora, ja som tam s kazdou blbostou 🙂

andrejka10
8. máj 2009

Svistik, ale veď nato tam sú tí lekári 😀 😀 😀

Babullka, prečo si sa rozhodla meniť pôrodničku? Našla si niečo lepšie??? 🙂

svistik
8. máj 2009

to mas pravdu... len si uz niekedy pripadam ako hotentot 🙂. dokonca aj moja mamina tvrdi, ze sa nemozem tolko skumat a pozorovat, ale ja sa o malicke bojim a naozaj pojdem k lekarke radsej 10x zbytocne ako raz neskoro 🙂

Idem spinkat... to slniecko ma nejako zmohlo 🙂 Prajem vsetkym krasny zvyysok vecera 🙂

babullka1
8. máj 2009

ahoj Andrejka 🙂 No ja som povodne chcela ist rodit do Ilavy,ale kedze som stale na rizikovom,tak sa bojim,lebo Trencin ma lepsie vybavenie pre babenka ako Ilava a zalezi hlavne na tom aby bolo v poriadku moje malicke,tak preto....Ale Trencin mam zas dalej,tak sa bojim aby sme to tam potom stihli 😀

andrejka10
8. máj 2009

Svištík dobru noc. 🙂 🙂 🙂

Babulka, ako ďaleko máš do Trenčína? Ja som tiež nešla rodiť Andrejku do Popradu, ale do Kežmarku. To bolo 15-16 km, a stilhli sme to len tak tak. Ale to som ja ostala doma do poslednej chvíle. A obdivujem môjho manžela, aké železné nervy má. Nastúpili sme v Poprade do auta 10,40 a 11,15 bola malá na svete 😀 Ale toto neodporúčam nikumu. 😵 😵 😵
Takže ak to nemáš veľmi ďaleko, a nenecháš si to na poslednú chvílu - stihneš.

babullka1
8. máj 2009

No do TN to mam po dialnici asi za pol hodku 😝 Ale aj tak sa mi to zda byt dost 😠 ..To si mala vazne len tak tak,ale ja nechcem ostavat doma az do poslednej chvile...ja budem isto ako prvorodicka stresovat hned ako sa zacne cosi diat 😀

dadkag1
8. máj 2009

Neda my nenapisat Andrejka .Takto isla rodit moja segra.Bol ju v tedy zaviest teraz uz moj manzel a to do najblizsej nemocnice mame 20 km a stihli mse to za 11 minut a za 15 minut nam segra volala ,ze mala ja na svete. 🙂
A to uz v aute moj manzelik sledoval ,ze bolesti ma uz kazde 3 mimuty.Este ,ze sa nic nestalo s autom ,lebo hadam by sme si to skusili ako je odrodit.
Neni to sranda nechat si to na poslednu chvilu. 😉

dadkag1
8. máj 2009

babulka tak to urcite nebudes sama. 😀 😀

andrejka10
8. máj 2009

Joj dadka, potešila si ma, aspoň viem, že nie som jediná streštená 😀 😀 😀 Len ja som po prvej skúsenosti nechcela ísť hneď.... no a to sa potom rozbehlo...... 😉

babullka1
8. máj 2009

Dadka myslis ze aj ty budes stresovat? 😀

dadkag1
8. máj 2009

Ani mi nehovor. 😅

babullka1
8. máj 2009

Tak aspon nebudem sama 😀 ja uz mam teraz stresy ze ako to zvladnem 😕 a to mam este vydrzat 8tyzdnov 😝

perla200
autor
8. máj 2009

každá bude stresovať....ja niekedy si už teraz myslím, že idem na to🙂))) ale nastastie nejdem.....

babullka1
8. máj 2009

No a to som zvedava ako budu reagovat nasi manzelia 😀 neviem si mojho predstavit....on sa strasne o mna boji uz od zaciatku ako som mala problemy

dadkag1
9. máj 2009

Ahojte moje krasne tehuky kde ste vsetky? 😎

perla200
autor
9. máj 2009

ja som tu...ale polomrtva...lebo mame brigády odvčera a ja si už necítim nohy 😒

dadkag1
9. máj 2009

a co kedy vcera skoncili a v akom stadiu ste?

perla200
autor
9. máj 2009
dadkag1
9. máj 2009

Moj manzelik bol vcera tahat to dreva na vazbu ,a dnes isli opat ale uz len dokoncit a troska pocistit 🙂
Isli len dvaja a takj mi netreba tak vyvarat,Ale mam u seba segrusku tak ju zneuzivam 😀 😀

Ti verim, aa este po tej chorobe,A manzelik ako?Sa dal dokopy?

perla200
autor
9. máj 2009

my kožujeme zvnútra...už to vyzerá velmi dobre🙂)))))

manžel je nezmar...chvalabohu....dadkag vy ste v akom štádiu?

dadkag1
9. máj 2009

Zatial mame postavene iba pivnice,a to mame podpivniceny cely dom a aj garaz.Mame super teren 😀
Postupene uz pojdeme do hora.Podlazie a podkrovie.No uvidime ako to pojde ,lebo robit mozeme iba na vykend ,takze sobota.Osobne my to terz vyhovuje .Sama vies ked sme ako slonicatka. 😀 😀

svistik
9. máj 2009

ahojte dievcata!!! mne je az smiesne ako vsetci prerabame... Ja sa normalne uz nemozem dockat kedy budeme mat dokonceny byt... teraz sme u mojich rodicov, uz od Velkej noci tazko sa mi na to zvyka, ked som bola zvyknuta n asukromie a vlastnu domacnost...
Uz nech to mame vsetky za sebou 🙂
Dievcata!!! Nemate niektora psa?? Pytam sa kvoli tomu, ze moj pes je v podstate taka macka ziarliva a vzdy sa ku mne tulila a dnes na mna normalne prvykrat zavrcala... a hovori sa, ze pes citi ked je zena tehotna, tak neviem co si o tom mam mysliet

perla200
autor
9. máj 2009

no tak to ešte mate dlhú cestu pred sebou🙂

my sa dúfam tak za tri štyri mesaice sťahujeme....dúfam teda

svistik
9. máj 2009

ani nie... ide to rychlo... a za mesiac a pol by sme sa mohli vratit uz domkov 🙂 .... takze mozno skor ako vy 🙂 ... stierky uz mame vsade nove, uz mam v niektorych miestnostiach aj dlazby... kuchyna sa nam uz robi... a kupelna sa zacne v pondelok ... tak dufam, ze to bude coskoro...

dadkag1
9. máj 2009

To ti prajem aby ste to nejak zvladi,niej nad vlasten byvanie. 🙂
Sice my s tym nemame problem,lebo byvame na takej chtke vedla Minkovho rodineho domu.A som stastna .Lebo kym sa budeme stahovat ,to moze byt za takych 5 rockov. A vlastna domacnost je valstna domacnost.

Svistik o takom som nepocula este.Ale ze ked ti pes lahne na chrbat a ocurat ,tak ho treba dat utratit ,lebo ,ze stratil respekt.
A rychlo doprerabajte. 😉

svistik
9. máj 2009

dakujem.... neviem preco na mna tak zle zareagovala... az som si poplakala... som strasne precitlivele a hrozne sa ma to zamrzelo, ze pes, ktoreho mame 5 rokov, zije si ako v bavlnke, vzdy sa tuli, rad hladka a dnes som si ju k sebe pritisla a zavrcala...

dadkag1
9. máj 2009

Svistik nemusi byt nic zle, mozno len nieco zle zjedla a dobre jej to nesadlo.Pockaj a uvids,co sa bude diat. 😉

babullka1
9. máj 2009

ahojte babule,tak nam uz dnes dali podlahy 😀 uz len omalovat a mozeme sa stahovat 😀 😀 😀

svistik
9. máj 2009

ahoj babulka!!! ja ti normalne zavidim!!! Nam strasne vela casu zabralo prerabanie elektriky 🙂, ale uz by to malo ist rychlo!!!
ako si sa mala cely den??