Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

svistik
12. máj 2009

ze fit lopta je vpohode... len na nej naozaj nemozte skakat 🙂, ale je to naozaj super vec na spevnenie celeho chrbatika 🙂

kwetinnka
12. máj 2009

presne tak,ja si na nej hopkam stale ked sa da....skakat odporucaju Z V 1.DOBe porodnej,akurat na jednej stranke pisu ze zabraňuje bolestiam chrbtice, odľahčuje pocitu tiaže rastúceho bruška. Perfektne sedí pri chôdzi, státí, sedení aj v ľahu.

kwetinnka
12. máj 2009

http://www.maderna.sk/vsetko-pre-tehotne/spodne... je o takom pase pisane...len neviem ci je pas ako pas

macilaci
12. máj 2009

vám je teplo? už aj o tom som čítala, mne je stále zima, ale aj predtým.
no práve pás ako pás?

perla200
autor
12. máj 2009

teplo macilaci? ja horím celé tehotenstvo....už teraz mi je zle ked idem von... ☹

macilaci
12. máj 2009

no ja som ešte stále naobliekaná 😝

juliett99
12. máj 2009

hehhe tak mne je teda skoro stale zima,, tak ale co uz,, uz aby bolo teplucko,,

perla200
autor
12. máj 2009

ved je teplúčko juli🙂)) teda ja už od tepla neviem spávať, čo bude v júli n eviem? 😒

juliett99
12. máj 2009

jaj perli ,, kde je teplo?? ja mam husaciu kozu a furt studene lica , bruusko, nohy, a dokonca sa ani nejako nepotim,, 🙂 🙂 🙂

kwetinnka
12. máj 2009

takpre nas co je teplo teply pas urcite netreba...no mozno je dobre ho zacat nosit hned...macilaci,,..ked ste nemas brusko,...aj ked tiez nad nim rozmyslam,,,ked uz pomaly zacina rast

kwetinnka
12. máj 2009

ale asi medzi nimi bude rozdiel ked jeden stoji 10E a druhy skoro 40E

andrejka10
12. máj 2009

Ahojte dievčatá, chvíľku som tu nebola a vy ste sa rozpísali o 106. Ja stále otváram okná, lebo mi je strašne horúco a moje deti kričia, že idú pomrznúť. 😀 Takto to vyzerá u nás. Ale tešia sa, že som tehotná, pretože teraz sme sa vratili z potravín - mamina mala chuť na niečo dobré a nevedela čo to má byť. 🙂 Tak, máme doma plnýýýý košík, sladkostí, ovocia, coly no samé "zdravé" dobroty.
Ináč nedalo mi a prečítala som si tie príspevky v tvrdnutí bruška a nemám slov. Normálne sa mi tlačia slzy do očí. ☹ Keby som tak mala tú moc a možnosť pomôcť.

juliett99
12. máj 2009

andrejka veru ma to tazke,, ☹ ☹ mne je tiez z toho smutno,, bojim sa nejako poradit lebo sa neciti dobre, a nechce, aby sa nieco stalo,,, ☹

perla200
autor
12. máj 2009

veru andrejka....ja si v takýchto chvílach hovorím, že aká som stastná žena, že mam dobrého muža,ktorý nás lúbi, že netrpím nastastie nijakou finančnou krízou, že som zdravá aj malá je ok....mne to pomáha vtedy ked ma chytia hormony a tie stavy....ved to poznáte.....

andrejka10
12. máj 2009

juliet, ja si to neviem ani predstaviť, nie to zažiť. Ja mám pocit, že je zúfalá. Taká mladučká a toľko toho už prežila. Vieš ja si myslím, aké mám strašnééé problémy, ale tie moje, vôbec nie sú s jej porovnateľné a už vôbec nie strašné.

juliett99
12. máj 2009

ved to,, my si uz piseme dlhsie,, a je fakt zufala,, mozno ani nema kam ist,, a ma strach byt sama s detmi,, tazko je ked do toho nevidime,,
ja so si tiez myslela ze co mam jake problemy ale to co prezila dianka je fakt hrozne v jej mladom veku,,

perla200
autor
12. máj 2009

presne andrejka....ked si pomyslím čo som ja dnes riešila...že či si kúpim knihu kuchárka pre tehulky alebo nie? kde zoženiem krátke nohavice pre seba a čo si oblečiem zajtra do roboty....kriste čo sú to za

babullka1
12. máj 2009

Juliett mne jej je tiez hrozne luto,je to mlada kocka v mojom veku a ja si to osobne vobec neviem predstavit ze by som mala byt na jej mieste ☹ je to hrozne smutne

andrejka10
12. máj 2009

Juliet ja s tebou úplne súhlasím, len je to nespravodlivé, že niekomu osud naloží toľko. Ja nevravím, že sa mám ako v bavlnke, ale od kedy som sa vydala a mám krásne deti, všetko je nááádherné a ok.
Keď si budeš s ňou písať, odkáž jej, že má veľa ľudí okolo seba a veľmi, ale naozaj veľmi jej fandia a držia palce.

Inak, zajtra ideš do poradne, niee? Budem na teba myslieť a nech počuješ samé dobré správy 🙂

perla200
autor
12. máj 2009

skoro som to odoslala a nedopísala....

problémy, ktoré ja mám? lebo mna niekedy chytí panika, a pritom sme celkom dobre finančne zabezpečení, materiálne je to fakt ok a milujeme sa...ja neviem si predstaviť, že by môj muž do mna kopol...alebo že by mi vynadal strašne....

juliett99
12. máj 2009

veru andrejka zajtra idem uz je konecne 13teho,, hned rano na 8 tam mam byt uz odratavam hodiny,,
neviem sa dockat kedy zas uvidim to nase drobciatko,, 😉 😉
hned ako pridem domka dam infosky, a mozno aj fotecku,, 🙂 🙂

andrejka, ja si snou budem pisat ,, len skoda ze je tak daleko lebo ako by bola blizsie urcite by som sa jej snazila nejako pomoct,, aj ked len moralne podporit,, mam pocit ze nema kamaratky,, ktore by ju podrzali a tak ma len nas tu na nete,, ☹

andrejka10
12. máj 2009

Perla to si neviem predstaviť ani ja. A to som vydatá od 91roku. Mala som 18. Manžel pred vojnou, miliónová hypotéka bla bla bla. Ale to všetko je úplné nič. Keby som tak mohla pomôcť.

perla200
autor
12. máj 2009

asi ano juli...asi nemá nejakú oporu....no andrejka v podstate sa asi žiadny človek nemá ako v bavlnke, každá mame nejaké trouble, ale v norme...chuda....je moc mladá na také životné skúsky.....idem spať babulky, zajtra idem do práce a vstávam....cmuk dobrú noc...dnes mam muža v práci (robí 24h) tak mam prázdnu postel a je mi smutno za ním....

babullka1
12. máj 2009

Juliett budeme sa tesit na infosky 😉 dufam ze ti to dobre dopadne 🙂 A ked budes pisat s Diankou..napis jej ze ma v nas vsetkych velku podporu...

juliett99
12. máj 2009

jasne babenky odkazem ze ma nas velku podporu co na nu myslime,, a mame ju radi,,, 🙂

perluska dobru nocku,, zajtra si to uzi v tie posledne dva dni v robotke,, 🙂 🙂

babenky idem aj ja offky,, idem este drahemu nachystat na zajtra do roboty,, a ja sa pojdem okupkat, ocholit a spinuskat,, paaaa pekne snicky 🙂 🙂

andrejka10
12. máj 2009

Pekné sníčky, krásne tehulky. 🙂 🙂 🙂

hanam
13. máj 2009

dobre ranko 😉

saska73
13. máj 2009

Dobré ráno všetkým 🙂

hanam
13. máj 2009

nuz asi sme tu zatial len my dve 😉 saska chcem sa spytat...co povies na farbenie vlasov v tehotenstve? Ja uz by som potrebovala aj upravit v tomto smere ale neviem ci je to zdrave? 😉

saska73
13. máj 2009

hanam je to aj moja dilema - všade čítam, že aspoň v 1.trimestri sa tomu treba vyhnúť a potom len šetrnejšie farby. Zatial mám výhodu, že mám šedivých vlasov len pár a to hlavne na ofine a tie si vždy vystrihnem 😀
Zase neviem, čo s chĺpkami - predtým som používala Veet ( to je určite riadne chémia) teraz sa len holím, lenže sa mi potom robia drobné vyrážky.
http://zena.centrum.sk/farbit-vlasy-pocas-tehot...

http://koktail.pravda.sk/ako-zostat-pekna-aj-v-...