Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

svistik
29. jún 2009

Andrejka.... to je fakt super, ze tie paskudne protilatky ustupili!!!

naozaj je to super, ze su tu same dobre spravy 🙂

andrejka10
29. jún 2009

Ďakujem moje zlaté tehulky, je fajn vedieť, že niekde máte spriaznené dušíčky s ktorými si môžeš veselo pokecať a aj ti rozumejú. Ešte raz veľmi pekne ďakujééééém. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Som rada, že vás mám. 🙂

svistik
29. jún 2009

v tomto sa musim pridat.... velmi mi pomahate!!! Som strasne rada, ze vzdy aspon jedna z vas vie odpoved na akukolvek otazku!! 🙂

juliett99
29. jún 2009

tak sme sa tu nasli,, lebo kto iny by nam najviac rozumel ako tehulky.. 🙂 🙂
je super vediet ze sa mas komu postazovat a ze ta babenky podporia no nie?? 😵 😵 😵

lulu19
29. jún 2009

ahojte baby prepacte ze vam sem leziem chcem sa opytat nieco a ted apotrebujem radu v sobotu mam dostat mrchu ale uz skoro dva tyzdne ma bolia prsia vcea som skusala test a vysiel negat myslite ze bolo skoro na test este vcera som bola 21 dc myslite ze keby som tehu tak mi to uz ukaze test dakujem za odpovdd

juliett99
29. jún 2009

lulu ja som si robila test ked mi mrska meskala 2 dni a poviem ti ze sice to ukazalo na teste ale velmi slabulinko, skus este vydrzat do soboty. 😉

lulu19
29. jún 2009

dakujem uvis´dim ci priddem mrcha alebo nie

perla200
autor
29. jún 2009

no andrejka...super gratulujem....

lulu - ešte vyčkaj...to je hrozne skoro..... tie bolesti môžu byť aj mrchove..... ktovie...uvidíš....

babullka1
29. jún 2009

Andrejka ved aj ty uz si v peknom tt ani sa nenazdas a babo je na svete 😀

andrejka10
29. jún 2009

Tak, babullka,ako píšeš, strašne sa teším na malú,ale už sa len gúľam a nič nevládzem. To teplo ma zabíja, kedy som prespala celú noc, si už ani nepamätám a ešte kto mi to odrodí????? 😀 😀 😀 😀
Ale vychutnávam si to, uvedomujem si, že toto je posledný krát. A tých 8 mesiacov ubehlo ako voda. 🙂 Aj tebe babullka?
Lulu, ja som si pred 5 rokmi robila test, lebo sme sa s manželom rok snažili a nevychádzalo nám to. Potom som sa naštvala v práci, urobila som si test, vyšiel negat a dala som výpoveď. 😀 Dnes to negat má 5 rokov a volá sa Andrejka. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Aj to sa niekedy stáva. Držím ti palce. Ale tak, ako píše juliet, skús ešte jeden test ak nepríde mrska.

kwetinnka
29. jún 2009

AAhojte,velmi dobre sa to pocuva..cita.same dobre spravy.....Andrejka to je super ze sa tie protilatky ustalili,silvinka,vidis hovorili sme to ze to bude v poriadku,a asi naozaj netreba riskovat tu amnio.Ako ste hovorili o tých cisarskych,dnes bude v palbe pribeh nasich znamych. Asi som to aj spominala,chlapcek bol zadockom,a nakoniec zomrel....nechcem vas strasit...ale tým ze su to nasi znamy....je to smutne,a hrone zaroven. Tak cakam na to..kuknem to...

perla200
autor
29. jún 2009

no mne na cvičení povedali, že pôjdem minimalne týžden dva pred termínom rodiť.... 😲

andrejka10
29. jún 2009

Perla,tak to každú chvíľku potom môžeš čakať. V 38 t.t. je to v poho. Obe deti som rodila v 38 a boli veľké a mali všetko čo mať majú. 😀 Verím, že aj toto budem rodiť v 38. 😵 Lebo 2 týždne skôr je vždy lepšie ako 2 týždne neskôr.
Takže perla už máš všetko pripravené do pôrodničky, však? Budeme na teba myslieť. Nezabudni na nás a daj nám vedieť.
Kwetinka, videla som upútavku na tú paľbu. Aj ja si ju pozriem, ale viem, že to nie je jediný prešlap v petržalskej nemocnici. Nechcem to tu nejako pitvať, ale tam, ak by som naozaj nemusela, tak by som nešla rodiť.

juliett99
29. jún 2009

ja tiez planujem pozriet palbu.. 🙂 uz som o tom pocula,,je to smutne.
moj drahy chcel aby som isla rodit do tej nemocnice ,, ale to bolo este predtym nez som bola v nemocnici teraz uz som rozhodnuta ze pojdeme rodit do TT tam aspon budu vediet moj stav a co vsetko sa dialo. no nie?

perla200
autor
29. jún 2009

hej až mi došlo zle z tej palby....ty kokso..... je toto možné baby?

leri
29. jún 2009

ahoj perluska, co este nebuvas.......zase sa neda??? 🙂

perla200
autor
30. jún 2009

no jasné, že sa nedá a už som hodinu hore......

kwetinnka
30. jún 2009

Bree ranko babulky,uz je aj mne teplo...uz ma postel vykopla. Ja som tam lezala raz ako netehu a velmi som nadavala..ale na sestricky,som si myslela ze v tomto by boli lepsi,tiez som tam chcela ist,a stale vaham ze kam...ba je relativne velke mesto s 3 porodnicami,ale ani jedna ma nepresvedcila.No ale je hrozne,ze ieco take sa unas naozaj moze stat.

perla200
autor
30. jún 2009

ja som už doma z poradne.... vsetko je ok, ešte idem na prietoky o hodinku....tak uvidíme čo tam povedia

juliett99
30. jún 2009

ahojky 🙂
takze vsetko je ok perli?

mne sa dnes nejako divne spalo,, vsetky organy sa mi tlacili hore a ked som sa chcela otocit tak som si pripadala jak velryba na suchu,, 😅

kwetinnka
30. jún 2009

od kedy sa vlastne na tie prietoky chodi...a ako casto chodis?

babullka1
30. jún 2009

andrejka mne to uchodilo pomaly,cely cas na rizikovom,tak som odratovala kazdy uspesny tyzden co bol za nami 😵 teraz mam do terminu 11 dni a zda sa mi to vecnost...uz by som chcela mat malickeho pri sebe...a aj manzel by bol kludnejsi....tomu je ma az luto ked vidi ako sa uz v tychto teplach trapim 😔

juliett99
30. jún 2009

ahojky babulka,, no to ti verim ze uz mas toho dost ale uz len 11 dni ,, a zda sa to cela vecnost..u mna to bude asi to iste kedze som na pn od 6tt a dokonca musim byt stale v posteli alebo teda bez ziadnych extra pohybov 😖

kwetinnka
30. jún 2009

a ako sa mas luliet? v poriadku?už vam davidko vymzslel meno pre babetko?

babullka1
30. jún 2009

juliett tak to si uzijes,mne uz z toho prepinalo....ale za tych drobcov to stoji 😀 ja dneska nevladzem ani navarit..proste na to uz nemam silu....

juliett99
30. jún 2009

kwetinka mame sa celkom dobre pekne rychlo rastieme,, mrkni albumiky,, 🙂 Dadus nam mena vybral ze Jakubko, Samko, Lubko alebo Alex ale nevieme sa zhodnut,, zatial vyhrava Samko 😉

ty sa nam pochval ako sa mate?? a co malinka poslucha?? 🙂

babulka to verim ale ako pises za tych drobcekov to stoji,, 🙂 🙂

kwetinnka
30. jún 2009

Samko bol nas favorit ak by to bol chlapcek..ale pre tu nasu princeznu sa nevieme zhodnut....dnes som bola u diabetologicky..výsledky boli dobre..a vo stvrtok ideme do poradne...mam pocit ako keby to bola vecnost co som tam bola naposledy. mamcely byt rozbombardovaný,vsade krabice s vecami...tak sa pomalicky tento týzden prestahujeme...aj je mi luto ze nemozem drahemu pomoct...to co odnesiem nieje pomoc..ale co už. Uz aby to bolo za nami,lebo je to hekticke...

juliett99
30. jún 2009

No my sme mali zas pre dievcatko meno hned od zaciatku mala to byt Nikolka,, teraz sa nevieme dohodnut ako aj vy.
No teda uz sa stahujete?? super. My zatial cakame uz na to povolenie od mesta ,.. a potom sa to aj uu nas zacne,, a tiez mi je luto ze nebudem moct pomahat,, aspon ze je mamina doma ma 1 mesiac dovolenky od 10.7 a aj Robi je este doma,, tak to hadam nejako zvladneme 🙂

kwetinnka
30. jún 2009

Jedine co sa da je tie krabice naplnit...ale to tiez..k tomu sa zohybat,za chvilku mam tvrde brucho..ale hlavne som rada ze to stihneme este pred tým nez sa mala narodi...a brusko už mas pekne:o))

juliett99
30. jún 2009

to ti verim,, ja ked aj nieco chcem porobit tak hed fucim jak mech,, dns som si zmyvala vlasky,,a hrozne ma bolia krize..
dakujem veru brusko uz mi rastie pekne,, 🙂