Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
9. júl 2009

ahojky babule,, nejako to tu viazne,, kde ste??
uz dovolenkujete??
andrejka to mas pravdu teraz sa nieje dobre zaoberat tym kolko mame na sebe ale ci su nasi drobcekovia zdravucky a ked nam chuti preco sa obmedzovat,, a chudnut budeme potom ked budeme behat za drobcekmi no nie?? 😀

svistik
9. júl 2009

ahojte dievcata!!!

juliet!!! som rada, ze sa mate fajn... mate krasne fotecky zo sona 🙂 Dufam, ze nebudem drza... len informativne by som sa chcela opytat kolko u vas stoji 3D sono??

juliett99
9. júl 2009

nemi si vobec drza,,, stoji to 35eur,, dakujeme za pochvalu..
juj moja veru doteraz bolo vsetko fajn ale dnes zas nastali problemy z bruskom.. dufam ze to bolo len dnes,, ak sa to bude opakovat zajtra tak podem do TT 😒

svistik
9. júl 2009

mna tu z toho Martina asi porazi!!! Tu robia iba 4D a chcu za to v prepocte 2000,- Sk... to sa mi zda brutalne vela!!! Idem hladat kde to robia lacnejsie... a relativne blizko!!!

ake problemy s bruskom???

svistik
9. júl 2009

inak ked sme pri tom priberani... ked som bola pred 2mi tyzdnami v poradni, tak som mala na sebe 5,5 kila a to sa mi uz zdlao dost... ale asi je to fakt voda... lebo rano sa zobudim a mam pocit, ze okrem bruska som vsade rovnaka... a ked idem vecer spat, tak mam pocit, ze nohy mam raz take tucne... asi naliate 🙂

juliett99
9. júl 2009

no tak to uz je nejako dost nie,? inak ked ti robia 3D trebars v nedelu alebo ked to tebe vyhovuje stoji 40.. ale to sa mi zda uz dost..
moja presne take stahy ako ked som bola v nemocnici,, dnes som sa z postele ani nepohla,, len na wc,, a napapat,, no mam pocit ze po tretej tabletke magnezka je brusinko kludnejsie.

svistik
9. júl 2009

aspon ze ste sa trosku ukludnili 🙂 Verim, ze to bude uz lepsie a nebudete zajtra musiet nikam ist!!!

podla mna... tu vyuzivaju, ze to centrum je jedine siroko daleko kde to robia!!! preto je to take strasne drahe!!! Kamaratka co zije vo Francuzsku skoro odpadla ked som jej to povedala!! Jej robili 3D automaticky a zadarmo pri kazdej navsteve gynekologa!!! My sme tu fakt asi sto rokov za opicami!!! Ale nie... slovaci su v tomto hlupi... my zaplatime za vsetko a hocikolko i ked sme chudobni ako kostolne mysi ☹

juliett99
9. júl 2009

aj ja dufam moja,, len sa bojim noci lebo nas maly bol vzdy aktivny v noci,, ☹ ale tak modlim sa aby sa uz nic nedialo..
tak to hej,, tu sme ste v tomto zaostali, malo ktory lekar si moze dovolit 3D alebo 4D,, a podla toho si aj pytaju a hlavne ked vedia ze siroko daleko nikde nieje..

svistik
9. júl 2009

ide ma z toho vystriet!!!

ja som uz zo vsetkeho chora!!! Tiez prerabame byt a uz od velkej noci sme u mojich rodicov!!! Stale to nejako nemozeme dokoncit lebo stale este nieco treba... a ja uz mam taku brutalnu ponorku z mojich rodicov!!! Ja uz potrebujem byt doma, v klude!!! a hlavne bez rodicov a bez ich zbytocnych otazok!!!

zuzicka19
10. júl 2009

perla-bodaj by!!!!vsak uvidime uz coskoro...potom napis ci si ichtam nechala 😝 ,lebo ty pojdes asi skor 😉

zuzicka19
10. júl 2009

kessiee-aj mne sa stalo to pychanie,ale ja som to mala pravidelne.najprv na lavej strane na brusku a potom ma to bolelo nizsie a nizsie az som pred dvomi tyzdnami skoncila v nemocnici z nejakym zapalom,ale nechcem ta plasit.ked sa ti to stalo len raz,tak je to podla mna ok!Ja som vobec s tym nevedela ani chodit...

zuzicka19
10. júl 2009

silvuskaa-nie v bokoch?ako ti zavidim 😠 !!!ja to mam vsade ☹ !!!ludia az v 7dmom mesiaci zistili,ze som tehotna 😝 .dovtedy si mysleli,ze to som len pribrala,lebo ja to mam naozaj vsade a brusko nemam velke.

zuzicka19
10. júl 2009

andrejka-nemusis sa ospravedlnovat,lebo mozno som to len ja blbo pochopila!4rozky 😲 ??no to je dost si myslim.ja zjem maximalne 2 a zevraj ani to by som nemala...jasne,ze to zvladneme!buchta teda nechcem byt...chcem sa pacit a to hlavne sama sebe!dat si suknicku cez leto boze to bude nadhera.teraz tie moje naliate nohy radsej neukazujem,lebo by to nevyzeralo bohvie ako 😉 No som zvedava co bude po porode.bodaj by som tam nechala aspon 20kg! 😀...

silvuskaa
10. júl 2009

zuzicka nemaj strach, hlavne ze je mala v poriadku a tie kila nejako zhodis...ved sa uz blizi finale 😀
Inak bude to aj tym ze sa ti zadrziava voda v tele ked mas naliate nohy.
Baby mna uz od nejakeho 22tt stale tlaci na pravej strane rebro. Je to dost neprijemne...neviete cim to je? Nemyslim ze by maly don obcas kopol lebo ma to boli aj 2hodky a potom chvilu nic a potom zasa:(

zuzicka19
10. júl 2009

silvuska-no vsak mne ide hlavne o to aby vaneska bolo o.k 🙂 no tak naliata som cela nie len nohy aj prsty na rukach mi opuchaju a to uz minimalne zo 2mesiace...tesim sa uz na finale a najviac ked mi daju do ruk hlavnu vyhru!!! 😅 a vravela si gynekologovi,ze ta to boli?

silvuskaa
10. júl 2009

nie nehovorila som mu to, ale teraz ma to tlaci cim dalej tym viac, najblizsie mu to poviem. Zasa som sa napchala krupicovou kasou...ledva funim 😀

kessiee
10. júl 2009

zuzi mna to pichanie az zaskocilo, bolo to po celej lavej strane bruska a to je teda uz dost velke... a tiez som ledva chodila... my pomalicky tiez uz finisujeme, tak snad to bude fajn 😔
silvuska nemohla by ta tam tlacit maternica napriklad ked ti brusko stvrdne alebo len ked zvolis nejaku polohu? nic ine mi nenapada, ked pises, ze to tak citis od 22tt - to je babo este malicke, takze tak velmi by ta tam tlacit nemohlo 😕

juliett99
10. júl 2009

babenky ahojky ako sa mame??
ozaj poradite mi?? od dnes citim Samka tak intenzivnejsie uz aj rano bolo vidiet pohyby a teraz poobede ma zacalo pobolievat podbrusko... je to tym ze drobcek kopka viac?? Obcas mi stuhne brusko a potom sa zas uvolni 😒

silvuskaa
10. júl 2009

ved prave ze este v 22tt je babo malinke a urcite mi to tam netlaci ono, to by som citila ked kopka, aleto je take ine, neviem co mi tak zavadzia.
juli myslim ze z pohybov by ta nemalo boliet v podbrusku. Mna bolieva v podbrusku len ked zdvyham nieco tazke alebo to prezeniem s upratovanim 😒

juliett99
10. júl 2009

dakujem silvuska, tak asi je to az tym co som mala aj v nemocke,, dufam ze sa to nebude zhorsovat..
moja ty uz mas v pase ze 32 tt to je super,, 🙂

silvuskaa
11. júl 2009

no a dnes uz 33tt, ale to uteka, zatial mam ale este ten stav ze nechcem mat silou mocou uz po porode 😀
Juli ako sa dnes citis? Dufam ze bolest presla, vies ono to je tak ze nas stale nieco boli a picha a tlaci....aj ked viem ze u teba to bolo vaznejsie, ale zvladnete to ved uz mas krasny 23tt...supeeeer🙂

juliett99
11. júl 2009

ahojky silvuska,
tak to hej moja uz 23tt a v pondelok zaciname 24tt,, leti to veru,, mas pravdu ze je to take ze nas stale nieco boli, picha,, mna dnes zacali pobolievat krize..a brusko boli tak v norme.. nieje to take ako stvrtok sok pisala.
no poctivo dodrzujem ze lezim.. 🙂

silvuskaa
11. júl 2009

krize aj mna pobolievaju od nejakeho 25tt, vzdy ked mam dlho jednu polohu.
Az teraz som si vsimla....takze ste uz pevne rozhodnuti na mene Samko?? 🙂

juliett99
11. júl 2009

ja som si to dnes v noci uvedomila a rano som bola jak seknuta,, na obedik som zjedla zeleninkovu polievocku a zaspala som na dve hodiny,, zobudila som sa vlastne nato ze zas musim ist curkat.. v noci chodim asi 4-5 x za noc.. asi aj preto dospavam.
hej moja uz sme rozhodnuty,, mne sa paci aj Lubos- lubko ale doma mi nepreslo je to 1 k 4 😒
a Vy ako este ste neni rozhodnuty??

olalka
12. júl 2009

ahojte 🙂
tu zasa nikto. ja som bola teraz par dni u svokry, ale uz som rada, ze som doma a zapovedala som sa, ze uz do porodu na noc nikam nejdem. aj doma spavam velmi zle, ale tam este sto krat horsie. ja chodim inak v noci cikat aj 10X, som hore kazdu hodinu. a ked si predstavim tie tepla, co zasa hlasia na tento tyzden... 😒

silvuskaa
13. júl 2009

juli my sme rozhodnuti pre meno David, ale mne sa paci aj Marko.
Baby ja tirz v noci beham curat aj 2-3krat a to este oducame psa od nasej postele, cize som v poslednej dobe uplne nevyspana:( A horuce noci 😠 na to ani pomysliet nechcem, lebo ked je mi teplo cela sa odokryjem a potom ma zasa bolia krize, ale ani zakryta nevydrzim byt.

juliett99
13. júl 2009

silvuska to je pekne meno aj Robiho syn sa vola Davidko.. a Marko je tiez pekne..
ja sa hrozne tesim ze je pekne pocasko,a uzivam si tepla,,len sa modlim aby nebolo tak dusno ako bolo naposledy..
ja sa tiez uz ledba hybem v posteli som jak velryba ato neviem co bude do novembra,..

silvuskaa
14. júl 2009

juli aspon nebudes mat vonku ku koncu tehu uz take horucavy. Ja sa tiez tesim tohoto pekneho pocasia, laka ma to von ale nevydrzim tam, len v chladku, lebo mi je hrozne horko. Ked pofukuje vetrik je najlepsie 🙂
Vsimla som si ze aj vy mate Davidka, teda mas nevlastneho synceka. Moj muz najskor nechcel toto meno ale teraz sa uz paci aj jemu...nastastie🙂 Ja ked som maleho zbadala na ultrazvuku hovorim ,,no toto je cely Davidko" 😀

juliett99
14. júl 2009

no pekne super ze mate uz aj vy meno vybrate,, Davidko je krasne meno,, my sme tak na nasho Samka povedali teda aj z rodiny vravia ze maly je cely ja,,
to 3D je uzasne,,
veru je teplo ja sa na slniecku moc neopalujem iba doobeda som bola vo vrchnom dieli plaviek na dvore a inak som v chladku pod altankom tam mam lehatko.. ale zavidim tym nasim ze sa idu kupat.. ja sa oplachujem v maleho bazeniku,,xixi 🙂

olalka
14. júl 2009

ahojte 🙂
tak mam za sebou poradnu vcera a vysledok nic moc ☹ . zistili mi cukor v moci, tak hned zajtra idem na diabetologiu a pritom mi pred dvoma tt brali krv na cukor a vsetko bolo ok ☹
a dr. sa este nezdali prietoky, ale mala jej stale kopla do pupocnika, tak sa jej to nedalo dobre zmerat, tak som bola dnes zasa. takze aspon to je ok, urobila mi zasa aj 4D, takze mame krasne nove fotocky(zopar aj v albume) a je to isto Lujzicka, tak sme jej dneska dokupili este nejake drobnosti a zasli sme si na fasa obedik