Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
19. okt 2009

a kam do nemocky mas nastupit??
ved uvidis ako tam bude a ci ti cas neutecie aj tym ze budes mat dobru spolubyvajucu 😀

allinka79
19. okt 2009

idem na Antolsku

juliett99
19. okt 2009

tak drzim palceky aby ste neboli dlho v nemocke,, a hlavne aby sa ten nepodareny krcek prestal skracovat 😉

allinka79
19. okt 2009

dakujem
budem mu dohovarat 🙂

juliett99
19. okt 2009

daj vediet ako pokracujete budeme cakat 😉

allinka79
19. okt 2009

zajtra dam, ked sa mi zadari prihlasit sa na net... 🙂

juliett99
19. okt 2009

alinka 🙂

allinka79
19. okt 2009

neviem si to v nemocke predstavit len s knizkou 🙂

juliett99
19. okt 2009

tak ja som na zaciatku mala len same krizovky,, a dobru spolocnost 😉

allinka79
19. okt 2009

tak tu snad budem mat aj ja... ved uvidim a dam vediet

juliett99
19. okt 2009

verimm ze budes mat dobru spolocnost a budete sa mat aj ocom spolu bavit.. urcite tam budete maminky cakatelky..
ja som bola najskor na gynde a tam som mala dva potraty apotom staru babku az potom ma prelozili na rizikove a to bolo tisic a jedno.. 😀

allinka79
19. okt 2009

no to som teda zvedava, ze kam ma daju....

juliett99
19. okt 2009

ved to ze nikdy nevies,, koho dostanes na izbu,. 😵

allinka79
19. okt 2009

budem dufat 🙂

juliett99
19. okt 2009

a inak ako sa citis?? malinka poslucha??

allinka79
19. okt 2009

citim sa uplne super, mala ja hlavickou dole a vrti sa zvesela... obcas mi tvrdne brusko a tak

juliett99
19. okt 2009

no to tvrdnutie nieje dobre este je skoro,, aj uzivas magne?? ja som uzivala 4x1
teraz uz vraj nemozem a tak mavam jak tvrdnuie tak aj krce v nohach kazdu noc ☹

alexandrah
19. okt 2009

alli - daj potom vediet, ako bolo na antolskej, ja sa tam chystam rodit, aj ty? dufam, ze tam nebudes dlho, poznam baby, co s tymto posielaju domov, ale musia lezat. ako napisala julie - aj jej samik sa tlacil von, ale dal si povedat 😎
kocky. ste ma vystrasili, som si myslela, ze uz vsetky rodite - luka, julie - a ze tu ostanem sama!!!!!!
julie - uz to neni sranda, uz toho tolko nezvladnem, som unavenejsia, bolia ma nohy, tvrdne brucho, ale prave teraz este finisujeme, dokupujem kozmetiku, drogeriu, lekaren vykupujem a tak. nastastie mozem soferovat, nemam take velke brucho, tak sa zmestim do auta 😉 inak, uz mame aj postielkiu, aj prebalovak, cez vikend to muz s bratom skladali - do 2 v noci. ked som tu postielku videla, nebolo mi vsetko jedno, akoby mi docvaklo - ze to naozaj???!!! ale tesim sa, jasne!!! dneska som bola na masazi, tak mi je hej!!!
alli - ja som v nemocnici precitala vzdy more knih!!!!!!! ale len lezat, fakt nuda!!!!!!! ale neboj, budete mat so spolubyvajucimi podobne problemy, urcite vam ubehne cas!! 😅
julie - mne brusko tvrdlo aj skorej ako v 30 tt. a teraz uz coraz viac, mozno to neni zle, ked len obcas, a na chvilu. vidim ale, ze ty sa nahanas este viac ako ja, a to si uz pokrocilejsia 😎

luka04
20. okt 2009

ahojky alex...veru, okolo tvojho tyzdna uz zacina ist do tuheho, aj ja som sa vtedy zacala citit fyzicky horsie... ja som sobotu vysavala cely doma a potom umyvala dlazky, ale jak mne potom zle bolo 🙄 som myslela, ze do rana idem zarucene rodit, take bolesti do krizov az bruska som dostala...len som cakala co sa bude diat..brusko aj mne tvrdne, uz davno, aj od 30 tyzdna, ale nikdy mi nic na ot nedali aj ked som to vravela, ze to je normalne..tak asi to nebolo az tak moc...teraz ked som opisala na poradni moje pocity dokimu, tak povedal, ze to su poslickovia...
inak aj ja este soferujem auto, ale na dlhsiu trasu sa uz nechcem vybrat sama, bez doprovodu, predsa keby nieco...ale na nakup, do lekarme, susednej dediny alebo kamoske si beham kludne...

juliett99
20. okt 2009

dobre ranko
tak vidim ze uz ste zas vyspinkane babule..
luci ahojky takze uz mas poslickov,, opis ake to je ci uz tym neprechadzam aj ja.. 🙂

alex tak je super ze uz mate kopec veci nachystanych a uz len tak finisujete to je super pocit vsak??
my tak finisujeme s nasim byvanim,, 😀 😀 😀 😀

no mne tvrdne brusko od 17tt vtedy som mavala aj slabe kontrakcie a od vtedy som musela uzivat to magne a to nehovorim kolko infuzii sme museli zobrat a injekcii brrrrrrrrrrrr 😒
ale dokazali sme to,.. a uz len par tt alebo dni 😉

co dnes varite?? ja idem urobit spenatik zo zemiackami a vajickom mnammmm 😀 😀 😀 😀

luka04
20. okt 2009

ahoj Slavy... no mozno to mas aj ty, ved tie stahy, cele podbrusko az do krizov... musim to predychat niekedy...ale nie je to v pravidelnych intervaloch, par krat za den, sem tam aj v noci...
mne sa strasne nechce varit...polievku spravim kyslu fazulkovu z mladej fazulky ale druhe sa mi nechce 😖

luka04
20. okt 2009

pozeram, ze si v Novembrovkach je dalsie babo...preco rodila skor? prislo to na nu, ci musela? ty si s nou v kontakte?

sweet84
20. okt 2009

cauute
luka ja som to mam take iste, som hrdinka nebojim sa cisaraku lebo sa snazim namysliet na ten priebeh, ale ked si predstavim na tej operacnej sale co bude.. neni som uz taka odvazna. ale ja vzdy myslim pozitivne,tak dufam ze to bude v pohode 🙂 .inak ani ja sa neotvaram, a idem v stredu na predoperacne, ty stvrtok vsak. vcera som bola znova v nemocke na pasoch a prietokoch, zatial ok, ale v tt nemocnici je taky chaos strasne vela tehotnych, no hroza!
juli ty mas rodit v tt,nie? ak si dobre pamatam.. uz si bola na kontrole v nemocnici?
no co baby, zbalene tasky? ja so si ju zacala chystat..ale neviem co presne pre babo, ze ci zavinovacku a deku alebo len jedno z toho? 😒

luka04
20. okt 2009

ahoj sweet..hej ja idem stvrtok na predoperacne..ja uz som zbalena.. aj ja som bola vcera v nemocke na vsetkych vysetreniach...a kedy to mas datum cisarskeho? tiez 29.10 ako ja??? ja si beriem len decku na prikrytie ak bude zima..zavinovacku nie, tu mi donesie drahy az ked pojdeme domov...

sweet84
20. okt 2009

ahojky moja, no doki povedal ze 29. ako ty.. ak sa dufam nic nezmeni..

sweet84
20. okt 2009

ja by som totizto najradsej zobrala vsetko nase pre babetko lebo z tych nemocnicnych veci sa bojim aby nemala alergiu, ze sa to stava..

luka04
20. okt 2009

ved aj ja som chcela svoje veci, ale vraj u nas oblecu do nemocnicneho...aj zavinovacku... 🙄 a kupila si si aj tie jednorazove nohavicky??

sweet84
20. okt 2009

nie nekupila podla mna su zbytocne.. zoberem si neake starsie a vacsie 😉. ale este dokupujem posledne veci, vcera tu masticku na bradavky od aventu a este aj tie homepoatika arniku na rychlejsie zotavenie po porode... ty uz mas vsetko? este mi chyba kozmetika pre malicku

luka04
20. okt 2009

ja uz mam asi vsetko..teda o com viem ze mam mat..ale urcite sa daco vyskytne, ked tam budem lezat, pri najhorsom manzel dokupi, donesie... a inak beriem si aj vecicky moje, kosielku, capicku, rukavicky, ponozky...aj ked mi vravia baby, ze netreba 😅

juliett99
20. okt 2009

sweet84
ahojky ano ja idem rodit do TT , a do nemocky ja uz chodim od 19tt ked ma prepustili z nemocnice ako rizikova pacientka.
Sestrick aje tam velmi mila ,, len sa tam dost dlho caka lebo maju malo doktorov a obcas sa stane ze zavolaju z ordinacie k porodu.

luci hmm tak veru take veci sa aj mne stavaju,, takz euz aj k nam dorazili poslickovia,, som zvedava co mi zajtra povedia na poradni. Juj bola by som rada ked by mi aj urobili sono ze jak nam zas drobcek podrastol. 🙂

co sa tyka tych veciciek aj ja mam nachystane svoje vecicky a uz aj zavinovacka sa mi schne zajtra alebo pozajtra to vsetko uz pozehlim ,, jak bude podlaha hotova tak za vrham na zehlenie, 😀
a jednorazove nohavicky?? to su ake?? naco ich treba??
ja mam len stahovacie.