Rady, triky a povzbudenia pre tehuľky. Pridajte sa

perla200
3. máj 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som založiť túto tému, lebo je tu určite vela tehuliek, ktoré sa nevedia zaradiť do nejakej témy, ktoré zmeskali komunikáciu vo svojom mesiaci pôrodu a pod.....aby sme sa v tejto téme stretli a povzbudzovali sa a radili si samozrejme, kto sa pridá????

juliett99
16. okt 2009

tak potom hej asi ste ok.. 🙂 to je dobre..
jujkz moja co uz by sme len my mohli robit stale sa u nas maka,, ale uz sa vcera zacala natahovat fasada v obyvacke a dnes robi dava obklad na stenu.
zajtra by chceli dokoncit fasadu a aj obklad.
ved uvidime ako im to pojde.
😉 a co vy ako planujete vikendik??

alexandrah
16. okt 2009

no, ani som poobede nezaspala, manzel si teraz lahol, jak mu zavidim!!!!!!!§ aj som unavena, ale zase sa budem len prehadzovat, a za 2 hodiny vstanem ...ale skusim sit do postele, mozno ...
alli - to je nejak skoro, v 29tt?? inak, mne uz brusko t vrdne castejsie, staci sa trosku hybat, iba na chvilu von, a to som dneska dost oddychovala, jak som bola unavena ...
julie - co cez vikend, ideme skladat postielku a prebalovak, uz nam to doslo, trochu preorganizovat riskovi izbu, ozaj, uz mam zrkadlo v chodbe a kupelni!!!!!!!!! tak pomaly ale isto sa aj nase renovacie blizia ku koncu!!!!! a idem zajtra este dokupovat veci - ikea, kika, dm, lekaren a tak ... este potrebujeme svetla nad zrkadlo do kupelne, a jednu knizku pre babo, a este zvlhcovac vzduchu, mame strasne suchy vzduch, my obaja alergici, uz teraz sa mi zle dycha, co potom riskovi... a co vy cez vikend??

sweet84
17. okt 2009

zdravim vas vsetky!
Luka ja som bola uz na pasoch a prietkoch aj uzv, zistila ze mala ma iba 2400 g a je velmi nizko, chceli si ma nechat v nemocke ze mala ma male brusko(ostatne rozmery su ok) ze musia kontrolovat prietoky kazde 3 dni.. trochu sa obavam, dufam ze to nie je nic vazne, ale odmietla som tam zostat, ze radsej tam budem chodit ..
Alex aj my uz sme zlozili postielku,dali sme tam celu tu supravu s baldachynom a je to nadhera 🙂 biela postielka a ruzova suprava ako pre princeznu.. a tiez mam len 56 kg skoro ako ty ale to uz je tiez zataz pre nas tie posledne 2 mesiace,tiez ma vsetko bolii

luka04
17. okt 2009

ahojte babky...ako vyspinkane?? ja uz mam navareny obedik, dnes je majonezovy salat a kuracie rezniky...idem troslu upratat, okupkat sa a poobede vyrazame na oslavu..
Julli...ideme k nasim, asi naposledy vo dvojici 😅 do zajtra...Lukino ma meninky...este sa stavime v meste v Maxe alebo Mlynoch...
Sweet..nebojkaj, ked ta budu sledovat to je hlavne...asi je malinka, ked si taka chuducka...ja mam zas ocakavat slonika, ale uvidime 😅
juj babky, ja uz sa v tomto tele necitim vobec dobre, hrozne sa tesim na ten pocit ked bude malinka vonku...strasne ma boli ked sa prevraciam na posteli v noci...

allinka79
17. okt 2009

ahojte
luka vyspinkana... a uz pomaly aj znova unavena. Tlacim palacinku s nutelkou a tvarohom... dnes uz piatu... proste neodolala som...🙂

ako je to s tymi hodnotami CS v teh.knizke? Oni sa scitavaju tych 6 cisiel aelbo ako to je?

alexandrah
17. okt 2009

ahojte, dneska som to prehnala - zase- potrebovali sme donakupovat, a boli sme v obchodoch 6 hodin, vsetko ma bolelo, ledva som sa vliekla, ale zase uz skoro vsetko mame ... muz so svagrom zlozili postielku - fiha, uz je to nejak vazne, ked som tak na nu kukala... a teraz sa este morduju s prebalovakom, snad to do hodiny maju ... este chcem kupit taku konstrukciu na zaves na postielku, + aby som tam mohla dat aj tie zavesne hracky, postielku sme kupili cez internet, tak toto snad zozenieme. ale uz mam skoro celu drogeriu, a lekaren, decky ...
sweet - tiez podla mna neboj, moj maly je vraj aj dost velky, ale zase pri mojej vyske a utlej konstrukcii by som nechcela, aby mal moc cez 3 kil,a neviem, ako ho dostanem von ... ci neni som uzka ... urcite bude malicka v poriadku!!!!!! brusko jej narastie, ked sa napapa!!!!!!! 😀
ludia, uz sa nam to blizi, ze?? ja prvorodicka, neviem, co mam cakat ... vlastne luka, ty ides asi prva ... kde je julie?? inak, som spala cca 5 hodin, cely den mrtva, uvidim, co dneska ...

sweet84
18. okt 2009

diky baby ste strasne zlate ze ma upokojujete... to som potrebovala 🙂
inak mi pojdeme s Lukou v rovnakom case, ked sa dovtedy nic nezmeni,ze moja.... si mi urobila chute s tym salatom a reznami, ani mi nehovor.. a tiez v noci neviem jak mam lezat, sa mi to prevaluje z jednej strany na druhu ale davam si medzi kolena vankus, je to troska lepsie
😒

allinka79
18. okt 2009

alex, mne to doslo vcera, ked sme postielku vytiahli z krabice, okukali dosky ci je ok a vratili ju. Potrebujeme este vymalovat izbu a cim menej velkych veci na stahovanie, tym lepsie.. len ktovie, kedy to bude a ci budem u toho...
drzte mi zajtra palce...prosim

luka04
18. okt 2009

ahojte babky... hej ja so sweet ideme prve...ale clovek nidky nevie, kto nas predbehne 😅 Juli sa nejako neozvala, dufam, ze uz neni v nemocke, ale to by snad dala vediet... 😅 ja som po vikendovej oslave, total prejedenaaaaa

tinad
18. okt 2009

mamicky cakatelky, co robite, ked vas bolia krize? ja som v 36tt a strasna bolest..to preco?

alexandrah
18. okt 2009

ahojte, tinad, ja chodim na masaze, uz od 3. mesiaca, kazdy tyzden, zajtra idem, pomaha fakt!!!!!!! inak iba si lahnut, kym prejde, este mastickujem mast z lekarne, viprolan, tiez velmi dobra!!!!!!
inak, som sa vytesovala cele tehu, ze to nic neni, ale cim dalej ... tvrdnutie brucha, nohy bolia, brucho je uz fakt velke, aj na moje pomery, uz tolko toho neurobim ... no uz to neni sranda!!!!!!!!
veru - alli - vcera skladali ten prebalovak so pol 2 v noci, ked som videla tu postielku, chytalo ma vselico, take cudne, + depky, neda sa to vratit???? ale nie, to len zmeny nalad, klasika ... proste sa nejak zahustuje ten byt riskom, kopec veci, postielka, oblecenie, kozmetika, zrazu plny byt, a na furt ... a pritom mame velky byt ... no uz je to raz tak ... len mi to tak nejak viac doslo, ked som tu postielku videla... len aby bol zdravy!!!!!!!
luka - julie je asi v nemocnici, nemas na nu kontakt??
alli - zabudla, som, co mas zajtra? kazdopadne drzim palce na vsetko!!!!!!

juliett99
19. okt 2009

dobre ranko babulky,,, ja som este stale 2v1 este zatial nic..a stale sme domka.
Len nestiham nic nasi chlapy sa snazia rychlo finisovat ale uz teraz ako to vidim ze kym pride Sami tak to urcite moj drahy postiha.
Luci takze si poriadne napapkana ?? no super urcite aj Leuska si riadne zabastila,, 😀
co ste kupili Lukaskovi??

alex ahojky a ty jako sa nam citis??? 🙂

tun1ska
19. okt 2009

Dobré ránko...Chcela by som sa opýtať, v ktorom týždni je najlepšie ísť 1.krát ku gynekológovi- od zistenia tehotnosti..? Ja som bola už tak dávno, že som zabudla......:🙂) 😵

vefi89
19. okt 2009

ja som bola hned ako mi vysiel test. si myslim, ze toto by sa odkladat nemalo

juliett99
19. okt 2009

tun1ska
ja som bola tusim v 5tt ale co sa tyka oficialneho potvrdenia tehu bolo az o 2-3tt a tehu knizku som dostala az v 10tt

allinka79
19. okt 2009

luka, len aby... zajtra nastupujem do nemocnbice si polezat. Skracuje sa mi krcok... mala tlaci... a ma 1560 gramov... v 30tt asi dost, nie?

juliett99
19. okt 2009

alinka,, co to ze sa malinka uz tlaci von?? musis jej dohovorit 🙂
ako som ja nasemu Samimu dohovarala,, a teraz to vyzera ze ako by sa mu tam aj zapacilo,, hehe na koniec. 🙂

allinka79
19. okt 2009

juliiet, jej dohovaram... ale ked je asi rpilis velka a tazka... 🙂 Snad to teda zvladneme, trochu sil polezime a tak... budem amt internet, tak snad mi bude cas rychlo utekat 🙂

luka04
19. okt 2009

awojteee..uz sme doma z poradne...vsetko ok, neotvaram sa... teraz ma cakaju stvrtok predoperacne vysetr...

SLavy....no konecne si sa ozvala.. jaj fajn bolo u nasich, maly sa tesil, kupili sme mu mikinu, taku hracku /novodobu, ja ani neviem co to je, ale on bol hotovy ze to reklamuju/ a sladkosti....mala som koopu zakusokv mojich milovanych, aj penovu torticku 😅 cela rodina riesila ci budem schopna toho 14 Novembra ist, teda my, na tu dedkovu 70-tku...nuz rada by som, ale uvidime potom...

Alinka...to vazne? tak to nevies kolko tam budes..snad nie uz do konca tehu. 😨 tak drzim palce...vies co, aj moja mala v tom tyzdny tak nejako..okolo 1600gramov...vraj..

Sweet...ako??? pripravena psychicky?? ja mam take zmiesane pocity, raz som hrdinka, potom sa zacnem bat 😝

allinka79
19. okt 2009

luka, tak to potom nie sme take velke... 🙂
a do kedy budem? Netusim... povedal ze tyzden a ked sa to ukludni, tak pojdem lezkat domov....

luka04
19. okt 2009

no ked sa ti skracuje krcok, tak to uz si asi odlezis....ked aj domka... a to aj nejako citis, alebo to ti len doki povedal?

allinka79
19. okt 2009

len dufam ze odlezimdoma a nie v nemocnici este 2 tyzdne...
ale necitim to nijako... teda neviem, ako by som mala

luka04
19. okt 2009

preco 2 tyzdne?? budu ti vyvolavat porod, ci to len tak si napisala??

juliett99
19. okt 2009

alinka ak sa to ukludni tak asi 1 si polezite ale ak nie tak minimlane 😉 do 35-36tt si ta tam nechaju aspon ked ja som bola v nemocke tak to tak riesili doktori s mamickami cakatelkami..
nechcem ta strasit dufam ze tolko ty tam nebudes...

luci no super teda aj ja som bastila zakusky,, mamina kolegyna oslavovala 50 a tak nam poslala celu krabicu roznych zakuskov mnam..tiez som si pripadala ze len sladke papkam,, 😉
takze aj Luky bol spokojny to je super 😉
takze super ze tvoja poradna dopadla dobre,, teda tak Leuska sa este nechysta no to je super aspon sa nemusis bat ze ta Leuska predbehne,, 😉 a prekvapi porodom. xixi

luka04
19. okt 2009

ja mam zakusky este v chladnicke, maminka mi nabalila 😅 asi pojdem kostnut 😅 bola som teraz este cestou domov so svagrinou na pizzu, nezjedla som, tak mam aj tu..neska nevarim, matko pride az vecer...neviem co budem robit, asi si lahnem na chvilku..potom ma prist kamoska, ta ide zajtra na laparoskopiu...co sa snazia o babetko.. dalsia kamoska dnes odletela do Egypta robit na pol roka... ta co sem chodila najcastejsie...mi je smutno.. ani malu neuvidi tak lahko.. 😢

allinka79
19. okt 2009

luka, to 2 tyzdne neviem preco som napisala... uvidime, ako sa to vsetko vyvinie
juliet neboj, nestrasis ma...neboj. 🙂 hold, nejako uz musime vydrzat 🙂

juliett99
19. okt 2009

luci narobila si mi chute idem aj ja skontrolovat chladnicku co mi tam nechali xiixixix
no teda,, tak tvoja kamoska sa rozhodla ist do sveta nas skusy dufam ze sa jej bude darit a ty jej aspon foto po nete posles alebo cez sms.
hmm pizzu celkom dobry napad,, my mame este papat od vcera takze dnes dojedame,,

alinka,, vy to zvladnete nebojkaj,, Miriam sa bude drzat v brusku ked budes poctivo lezkat.. viem ze je to tazke dodrzovat lebo aj my sme to mali nakazane a nie vzdy sa to dalo dorzat..ale dokazali sme to a dotiahli az sem 😉

allinka79
19. okt 2009

tak v nemocnici budem lezat, to mi je jasne, a potom snad doma... pirinutim sa... lepsie ako nemocnica... 🙂

juliett99
19. okt 2009

tak v nemocke hej to budes lezkat,,, a ked mas netik tak ti aj cas rychlejsie utecie,, ak mas filmy tak si zober zo sebou,, ja som to tak riesila cely cas..
ked som nebola online tak sme zo spolubyvajucou pozerali dvdcka ,, bolo nam fajne takto len dve na izbe.. 🙂

allinka79
19. okt 2009

uvidim, zatial pojdem bez ntb a potom uvidim... netusim, co ma caka, aki ludia, strava, a co vsetko - ci budem len lezat a nic nerobit?