Rámčeky pre fotoprogramy. Odkiaľ ich stiahnuť?

babatko88
2. máj 2009

ahojte žienky. 😎
Potrebujem poradiť:
Neviete, odkiaľ si môžem stiahnuť rámčeky na fotky???
Nechcem robiť scrap, len rovno vložiť do rámčeka svoju fotku, nikde som tu v téma nič nenašla a to sa tu hrabem už asi dve hodiny.
Prosím poradťe, mám program na foto Zoner Photo Shop 11 a AMS Photo Efect, kde mi zoberie všetky rámčeky, len ich potrebujem vo veľkom rozlíšení. Poradťe, prosím... už neviem, kde hľadať. Všetko, čo som našla boli hrozne malé obrázky - teda rámčeky.
Dík moc za každú radu a pomoc 🙂

babatko88
autor
2. máj 2009

nie je niekto zaregistrovaný tu www.lamky.net? chcela by som niečo stiahnuť, ale dať 3eurá za registráciu sa mi zdá prehnané 😠

vivere
2. máj 2009

aj tak skus skocit do temy digiscrapbook a priblizne na poslednych piatich stranach su linky na ruske stranky na www.lenagold.ru
treba sa trochu preklikat, je tam niekolko ramcekov vo velkom rozliseni, mozno sa ti zapacia 😉

eva7780
2. máj 2009

babatko http://www.loonapix.com/cz/ ja robím tu,je to jednoduché,a sú tam aj ramiky 😉

eva7780
2. máj 2009

a nemusíš nič stahovať 🙂 pekne ta to naviguje

linddi
2. máj 2009

eva: dík za super stránku 😉

eva7780
2. máj 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 linddi nemáš za čo 😉

bika
2. máj 2009

mám 1 otázku: keď sa tam načíta nejaká moja fotka a dám ju do rámika a potom uložiť, tak to ostane aj na nete? nedá sa to stiahnuť len do môjho pc? nie som moc nadšená tým, keby tie fotky aj s rámikom boli niekde len tak na nete... som úplný laik, tak sa možno pýtam hlúpo... 😉 vďaka

eva7780
3. máj 2009

bika ja si to stahujem do mojho počítača,kedže to je pre mna jednoduchšie,a to by si mala vediet ako, 🙂 klikla som už na vytvorenu fotku v ramiku a potvrdila som uloženie(u mna v mojich dokumentoch)

babatko88
autor
3. máj 2009

ahojček, dík za rady, v téme discrap som už hľadala, no nič mi neotvorilo, alebo keď otvorilo, nič tam nebolo ☹
niečo som našla, tak uvidím, len teraz mám pomenej času... na loonapix robím aj ja, ale je to v malom rozlíšení

eva7780
3. máj 2009

babatko na tie moje pokusy to stačí 😀 aj ked by som chcela vedieť robiť viac,ale nedarí sa mi,aj ked som prestudovala návod ako na to 😠 nejako mi nejde vrstvenie,a hlavne to chce viac času

babatko88
autor
3. máj 2009

eva7780, no tak to sme dve, program mám, ale už ma to nebaví, prečítala som aj špecializovanú knižku, presne k tomuto programu (photoshop) a nič, som pri ňom denne už dva mesiace a prestalo ma to baviť... tak som našla iný, celkom ľahký program, tak tam potrebujem rámčeky vo väčšej kvalite... nie je to také ľahké, ale ľahšie ako photoshop... no ja som sa sprvoti tiež hrala, lenže teraz pomáham kamošovi v jednej foto agentúre a dostala som niekoľko fotiek, ktoré musím prerobiť a dodať rámčeky a tak... keď som sa pýtala ako!? tak mi povedal, že všetko je na nete... skoro ma je*lo... tak skúšam, ale keď ich vyvolám, tak je to trochu rozmazané, tak hľadáááám 😀

bika
4. máj 2009

eva7780, ja som si podľa postupu vybrala fotku z môjho pc, načítala, vybrala rámik, vložila do rámika a keď som mala fotku v rámiku, tak som na ňu klikla a dala uložiť do pc a uložilo mi to len rámik bez mojej fotky (neurobila som ten 3. krok podľa tej stránky že "ulož")... potom som skúsila aj to "ulož" a to mi už uložilo aj s mojou fotkou do môjho pc, ale zároveň tam hodilo akýsi link /pre mojich priateľov, ak by som im to chcela poslať/. tak podľa toho som usúdila, že sa to potom asi musí nachádzať niekde na nete... alebo sa mýlim? alebo sa to dá nájsť len po zadaní toho linku (keď ho nevieš, tak sa k tej fotke nikto nedostane?) díky za radu. bika

babatko88
autor
5. máj 2009

bika, áno, ukladá sa to tam... ja som sa tam našla 😠

bika
5. máj 2009

😠 😠 no to sa mi práve nepáči... 😠 😠

leniciatko
6. dec 2009

dnes som klikla aj s mojimi fotkami na loonapix.com a som nadšená a sama so sebou veľmi spokojná. len ešte uvidím,aký bude finálny produkt. 😎

jareso
18. feb 2010

Pokiaľ hľadáte rámiky všetkých možných druhov môžete skúsiť pozrieť sem, ťažko ich niekde zoženiete viac:
Komerčné: (za pár centov za jeden) a je ich niekoľko sto tisíc na výber 😀
http://www.stockphotos.sk/search.php?srh_field=...
Alebo zdarma: tých je tiež zopár stovák 😉
http://www.stockphotos.sk/search.php?srh_field=...

lenka3007
18. feb 2010

baby na tej loonapix je napisane že keď to do 24 hodín neuložíte tak sa to automaticky zmaže...

lenka3007
18. feb 2010

najlepsie je sťahovať rámčeky z warez fóra. ja sahujem z Warxtremw.com cucaj.sk www.ourphorum.com

sabiatko
29. jún 2010

ahojte, nemate este niekto dalsie linky, kde su pekne detske ramiky, kde netreba stahovat software, ani sa registrovat... proste len uploadovat fotku a je to? dakujem 🙂

oertel
17. jan 2013

Pozadte mi kde si vyrobím a stiahnem nejaké pozvánky na oslavu pre dcérku ďakujem. Niečo pekné, milé, detské... 😀

e1s2t3e4r5
4. jan 2014

😀 ja poznam par stranok jedna zo sto: pff.me