Recept na kuracie soté

sandrika
28. dec 2007

Ahojky poradí mi niekto jednoduchý recept na kuracie soté? ďakujem pekne

dadulik75
28. dec 2007

ahoj to je skor specialita mojho muza a ten nakraja prsia na pasiky alebo kocky a zasype vsetkym co ho napadne ale nikdy mi nepovie cim necha asi hodinku marinovat a potom sup na panvicu alebo kastrolik a k tomu ryzu s hraskom zamiesane a vzdy je to mnaaaaaamko......
sice asi som ti moc neporadila ale to by som sem musela nahnat jeho,a mozno skusis co som napisala 🙂 😉

veronika13
28. dec 2007

nakrájaš na kocky, obdlžníky čo chceš, hodíš na panvicu s trochou oleja, osmažíš, potom podlejem trochou vody, pridám grilovacie korenie, alebo korenie na pečené kurča, alebo inú zmes korenín, podľa toho čo je doma, tiež dám sladkú mletú papriku, vegetu, proste nikdy to nie je rovnaký postup 😎 ale vždy chutí, k tomu ryža alobo zemiaková kaša, a nejaká zeleninová obloha.

certica
28. dec 2007

kludne k tomu masu mozes prihodit nejaku mraz. zeleninku, najlepsie zmes ( napr. kukurica, hrasok, mrkva...)
alebo pridas nakrajane sampiony a dusis spolu

sandrika
autor
30. dec 2007

ďakuejm Vám už som dačo zhotovila hádam bude chutiť 😉

kiwuska
1. jan 2008

alebo kura na poriku: nakrajat kura na kococky alebo rezance, dat na trochu oleja orestovat, potom osolit, okorenit. Por pokrajat na koleska, na troch oleja podusit, pridat lyzicku medu pomiesat, zaliat deci vinkom, pomiesat, prida lyzicku solamylu. miesat, podliat vodou a pridat orestovane kkura. namiesto poru moze byt cibulka, treba jej viac.