Redukcia na WC. Kde nájdem takú, čo dobre sedí?

kili
18. jan 2009

neviete poradiť nejakú redukciu na WC, ktorá fakt aj sedí? dnes sme kúpili tú s kačkou a som tak naštvaná, vôbec to nesedí, ani na vrch ani pod prkienko 😠 a MM určite nemá ani bloček.
ale potrebujeme také, čo má vpredu dosť vyvýšené pre chlapcov

denisab32
18. jan 2009
babulka123
19. jan 2009

kili teraz maju v Lidli taku tu zachodovu dosku ktora je 2v1 aj pre dospelych aj pre deti... ked zdvihnes vrchnu cast je z toho doska pre dospelych , ak nie tak je to pre deti..
neviem ci ti to pomoze, len vcera som to tam videla.

titkovamiriam
19. jan 2009

denisab to je kraasne,ja mam len tu stru klasuki a samlik pri vecku,no toto vyzera perfisne 😀

lucaska
19. jan 2009

denisab, prosim ta mozes hodit stranku kde si to objednam...........dakuuuujem

sirinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelik
19. jan 2009

my sme mali taku obycajnu z Tesca, a chlapci ju nechceli, na zachode sedeli tak, ze sme ich spociatku pridrziavali, potom sami, len pod nozickami mali schodik z Ikei

denisab32
19. jan 2009

Lucaska link dať nemôžem 😉 , ale do IP som ti napísla....

katy1979
20. jan 2009

vsak denisab hodila stranku podla fotky sa to dá lahko nájst.
vyzerá to dobre len ma odrádza jedno a to skladnost. kam to dám v tom nasom malom záchode. asi budeme musiet ostat pri klasike.

kili
autor
20. jan 2009

denisab, no je to pekné, ale bohužiaľ moc drahé a tiež to nemáme kam dať 😒
ale to prkienko z lidla by mohlo byť super, idem kuknúť 🙂

denisab32
21. jan 2009

katy1979 to sedátko sa dá krásne zložiť vedľa WC, my máme malinké WC, starý 30 ročný panelák 😉...
kili podľa mňa to sedátko sa oplatilo, aj keď nestojí 3 Eura...mali sme aj klasickú redukciu, ale tento sedáčik je o samostatnosti dieťa....

kili
autor
21. jan 2009

denisab, no ja netvrdím, že sa neoplatí, ale fakt na to nemáme peniaze. ale keď niekedy nájdem 100€, tak ho kúpim 😝

kukulik30
21. jan 2009

kili my mame redukciu na wcko, neviem skus pozriet je v albume/ neviem ci dobre uvidis, lebo Samko na nej sedi/, nie to ta klasicka, ale je vystuzena akoby gumenou latkou a detskym motivom a ochrana na pipika je dost vysoka, pre Adamka a Samka by mohla byt dobra 😵 ak chces vyfotim ju a dam extra do albumu, aby si mala predstavu 😉 stala cca 350sk...kupovala som ju u nas v SNV, nikde inde som ju nevidela

kukulik30
21. jan 2009

kili fotky redukcie na wc som supla do albumu, tak kuk 😉

janetina
21. jan 2009

kukulik30 tu mame presne aj my na nocniku vobec nechce sediet 😀 a tam obcas ano ale zatial bez cikania, je makkucka tak hadam je ok

denisab32
21. jan 2009

kili tá redukcia predsa stojí niečo cez 23 Eur 😉 , tak za tú 100-ku by to muselo byť zlaté 😅

janetina
21. jan 2009

ta nasa stala cca 280 sk

schnek
21. jan 2009

kukulik, nevíš, co je to za výrobce?

kili
autor
21. jan 2009

deni, ja viem, ale keby som našla len 23€, tak by som ich dala radšej za niečo iné 😅

kili
autor
21. jan 2009

kukulik, moc dík, vyzerá super, ale mi príde, že mi tadial A. prepadne 😀 ako je to široké a dlhé?

kili
autor
21. jan 2009

ale napadá ma, že to asi nesedí kôli našej mise, že máme ju anatomicky tvarovanú, v predu je trošku vyvýšená, to nám tam asi nebude sedieť žiadne 😒 . tú kačku čo sme kúpili je asi určená pod, ale ani tak to nesedí, tak sa zas nezmestí a vzadu nedočiahne a prepadne dnu.
možno by bolo lepšie prispôsobiť novú misu na tú kačku 🙄 😝

sirinka
21. jan 2009

kili ta co mame my, ide rovno na keramiku, takze je jedno, aku mas dosku 😉

najjulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisab32
22. jan 2009

kili jasné sú priority....náš syn mal sedáčik požičaný od známych, takže nie si jediná, čo rieši cenu...ale keď porovnám, tak je to nielen viditeľný rozdiel...

kukulik30
22. jan 2009

schnek, praveze neviem, aky je to vyrobca, lebo obal sme hned vyhodili 😖

kili tie rozmery su vnutorneho otvoru sirka 13cm , vyska 14, 5/ to je od tej ochrany na pipika/ a vonkajsie sirka 30cm a vyska 31cm...ten vnutorny otvor je naozaj malicky 😉

janetina
22. jan 2009

ja mam ten isty ako kukulik je to nejaky polsky vyrobca to si pamatam, odkial si maju ich v Hlohovci v kupelnovom studiu

ina.b
23. feb 2009

Obnovuji toto téma, protože jsem docela naštvaná. Pořídili jsme přes net redukci od chicca a stačí sebemenší pohyb a hned to spadne do záchoda. Je to extrémě malý ☹ Máme úplně obyč. WC s obyčejným prkýnkem a nedrží to na tom 😠
Asi už to nebudu moct vrátit, protože jsem to rozbalila 😢

ina.b
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slunicko552
23. feb 2009

ina tak já jí mám taky a sedí mi 😕 Ono asi bude záležet na prkýnku co máš přímo na záchodě.Třeba změřit.A nyslím,že nevadí,že jsi to rozbalila.Zkus to vyměnit,že Ti to nesedí.Já jsem taky měnila a bylo to v pohodě 😉

ina.b
23. feb 2009

jj, určitě záleží na velikosti prkýnka. Ale už jsem jim do toho obchodu napsala a čekám na odpověď 🙂 Mrzí mě to, protože nebyla právě nejlevnější.

slunicko552
23. feb 2009

Věřím,že Tě to mrzí,já taky nerada vracím věci,které jsem koupila 🙄 Snad Ti to vymění nebo vrátí peníze 🙂