Redukcia na WC. Kde nájdem takú, čo dobre sedí?

kili
18. jan 2009

neviete poradiť nejakú redukciu na WC, ktorá fakt aj sedí? dnes sme kúpili tú s kačkou a som tak naštvaná, vôbec to nesedí, ani na vrch ani pod prkienko 😠 a MM určite nemá ani bloček.
ale potrebujeme také, čo má vpredu dosť vyvýšené pre chlapcov

ina.b
23. feb 2009

Pak dám vědět. Mají v tom obchodě spoustu redukcí na WC, no a já vybrala právě tuto měkčí, aby se malé pěkně sedělo 😀

slunicko552
23. feb 2009

Jj já taky právě proto 😀 Škoda,že Ti nesedí.Malý je fakt spokojený.Když jsme na návštěvě a tam mají obyč,tak na tom být nechce.Tak jsem fakt ráda,že nám sedí 😵 Pak dej určo vědět 😉

ina.b
24. feb 2009

Tak se zatím nikdo neozval z toho internet. obchodu ☹ Ještě počkám a pak tam zavolám. Jinak jsem zjistila, že když to dám obráceně (tedy tím zaobleným směrem do zadu), tak to tam jakš takš sedí, akorát si říkám, aby malá nečůrala na ten rantl, když je to obráceně.

slunicko552
24. feb 2009

No zatím to můžeš vyzkoušet,ale určitě tam zavolej.Je zbytečné,aby jsi měla doma sedátko,které Ti nesedí.Možná pokud Ti to nevymění,tak ještě zkusit koupit novou desku přímo na záchod 😖 Ale pořádně si to změř,aby Ti na to sedlo to sedátko.No je to škoda.Hodně štěstí 😉 A dej vědět jak pokračujete 🙂

najjulinka
25. apr 2009

Tak my sme dnes kupili klasicku socikovsku redukciu na wc... Maju ju v Baumaxe a v Hornbachu. V Baumaxe stoji 7,60€ a v Hornbachu 3,15€ 😉

martina46
30. apr 2009

neviete prosim, kde kupit redukciu, ktora je vacsia ako nasa? mame rozmery otvor - vnutorna sirka 12cm a dlzka 16. ak by bola mala chlapec, tak tam nenarve nic. strasne jej preteka tadial sadielko a skoro sa jej tam ani cikulka nezmesti 😅

slunicko552
30. apr 2009

marti a co kdyby jsi to zkusila v tom Hornbachu 🙂 Nebo mrkni na net,třeba něco najdeš 😉

najjulinka
30. apr 2009

http://www.sam-holding.sk/zachodove-sedadla/t-3... - tu su rozmery takej ako máme my... 😉

brinzulka
30. apr 2009

mne sa paci toto...len neviem ako to sedi...ibaze uz mame dva schodiky..dve redukcie 😖 tak by to zavadzalo
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

ak by som cakala prve babo...a nic nemame..a poznala by som niekoho, kto ma s tym skusenost

martina46
30. apr 2009

slunicko, skusim asi ten hornbach..... no co som pozerala a zatial nasla na nete, nikde neuvadzali rozmery 😒
prvy link s rozmermi je ten od najjulinky...
brinzulka, toto uz je fakt luxus 😀 🙂

martina46
1. máj 2009

tak som kupila v DM znacku baby nova, je vacsia a fajn, nie je tak anatomicky tvarovana, nez ta nasa stara, ale malej je zda sa aj tak pohodlna.

ikke
16. okt 2009

katka84 • 1d • Včera o 21:54
Chcela by som sa opýtať, či niekto nemá skúsenosti so závesným wc-kom Jika Mio. Máme nové wc a fakt mám problém zohnať redukciu naň. Už som ich zopár vrátila spať do obchodu, ale už ma prepadáva úplné zúfalstvo. Na výmenu nového záchoda ozaj nemám chuť ani peniaze. Moja dcérka akurát začína chodiť na wc a máme dosť problém. Už som skúšala kontaktovať aj Jiku- nemajú aj tých, čo vyrábajú pre Jiku- ani oni nemajú. Tak už moja posledná šanca je len mamina tu na nete, ktorá náhodou kúpila niekde redukciu na takýto záchod a sedí. Budem strašne šťastná. Ďakujem ak sa ozvete aj s dobrými radami ako to nahradiť možno niečim iným. Myslím, že veľa ľudí bude mať takýto problém, pretože to nieje nijaký výnimočný záchod. Tak ak niekto viete pomožte. 😢

kpetra
16. okt 2009

Ahoj
My máme pro matýska tuto redukci http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26084138&tab=3 a bez problémů. Sedí se mu na ní dobře a má dost místa na čůrání. 😉 🙂
Já jsem ji kdysi koupila v Kauflandu, ale viděla jsem ji i u nás v prodejně s dětským zbožím.

berenika39
16. okt 2009

katka, my máme wc mísu hranatou...děsně krásná, moderní, ale redukce na ní prostě nula. měli jsme jich asi pět, žádná neseděla, manža i vyštípal ten plast zespodu, ale hrůza...
Konečně jsem před měsícem našla NUKK, najdu ti a dám link, ta nemá zespodu to usazení, jen gumové kraje, takže neklouže a sedí super. Péta nějak vynechal nočník a chodí rovnou na redukci na wc, tak se z toho těším. Čůrání ještě ne úplně, ale kakání 100 bodov.Má pod nožičkma ty tlapky od medvídka, takže když cestujeme (a to my pořád),nesedí na prkénku wc, ale na méďovi.Vyzkoušej, není drahá,dala jsem za ní asi 250 kč..

http://www.malvik.sk/Na-doma/adaptery-na-WC/Nuk...

Stejné webovky mají i na cz. Kuk 😉 😉

watergeenie
30. nov 2009

Berenika, to sedatko je nadherneeeee, nemohla by si mi prosim napisat rozmery, nikde som ich nenasla. Aj my mame totiz hranaty zachudek. 😉 Dakujem 🙂

berenika39
30. nov 2009

ahoj, tohle jediné nám sedí....

36x30 je rozměr vnější, ten dosedá na prkýnko, 12x15 je ten vnitřní, na kterém trůní Péta. Používáme jí pořád a máme na den 2 plínky🙂.

Když tak písni, metr mám🙂)).

majatob
17. dec 2009

ahoj,
prelouskala jsem celou diskuzi a vcera jsme vyrazili na nakup, nakonec jsme koupili Kiddyloo, tak su zvedava 🙂 ale zatim se Tobik tvaril spokojene, tak uvidime, snad to nebudou vyhozeny penize 😀

beruska2x
17. dec 2009

berenika prosim te a to sedi na vsechny WC??

berenika39
17. dec 2009

no beruska já mám doma jen jedno wc, takže nevím....každopadně tím, že to nemá takový ten vnitřní "dosed" na vnitřní obvod prkýnka, ale sedí to vlastně navrchu kdekoliv na prkýnku, tak snad ano.....nejde to u vás třeba půjčit - já se u nás tak dohodla, zaplatila, že když to nebude pasovat, vrátím to v neporušeném obalu,jen nebudu chtít vrátit peníze, vyberu si za to něco jíného....

beruska2x
17. dec 2009

no ja nevim, musim se podivat zatim jsem koukala jen na netu na to a je pekny a asi i prakticky... 😉 diky

berenika39
17. dec 2009

no víš co, zase taková položka to není, že bude pasovat je skoro jistý, tak objednej a případně ho dáš pak někomu jako dárek🙂))).
Petas vůbec neměl nočník a sedí tam jak ředitel zeměkoule, je to pohodlný, nepadá z toho...tedy ne že by si říkal, ale kakání už celkem jo, čůrání nula. Dávám ho vždycky po spaní a po jídle.

beruska2x
17. dec 2009

no me chodi malej na nocnik super, kadeni taky skoro 100% - kdyz teda nema prujem ze zubu 😅 a i na curani docela.. tak v 75% kdyz ho dam tak se vycura - on naopak nechce z nocniku 😀 takze na redukci mame relativne cas nez zacne na zachod, nevi kdy to presne davat 🙂

watergeenie
31. dec 2009

Berenika, diky za rozmery, dlho som tu nebola 🙂
Medzitym sme uz kupili inu a hned aj vratili, lebo nesedela. Takze asi nam ostava objednat tu, co mate vy.
Vsetko dobre do Noveho roku vsetkyyyyyyyyyym 😉

mikulka
23. feb 2010

Holky, od kdy jste přešly z nočníku na redukci?

beruska2x
23. feb 2010

ja jsem ho tam zkousela dat asi pred 3 tydny a bal se, nechtel, brecel, tak jsem ji ulozila a zkusim to az treba zase za 2 mesice, je cas, kazdej to ma jinak ale 😉
ale na nocniku je rad a spokojenej...

inac
25. máj 2010

ahojte maminy, nemate, prosim, niektora skusenost s touto redukciou ?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3616465&tab=3

tigri
25. máj 2010

Inac, ak ti mozem poradit, nekupuj si takuto plastovu redukciu, ktora sa dava pod dosku, ale taku ktora sa dava hore na dosku, my sme s takymto typom nemali dobru skusenosti a ani kamosky s tym neboli spokojne...vacsinou to dobre nesedi a treba mysliet aj na to, ze dietatko jedneho dna zacne samo pouzivat redukciu, takze jednoduchsie aj hygienickejsie je pouzivat taky typ, ktory sa nasadzuje priamo hore na dosku 😉

hladaj takyto typ:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

alebo takyto:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

utaninka
25. máj 2010

Suhlasim s Tigri.

jizurka
21. júl 2010

Ahojte, neviete mi niektora poradi aka redukcia by sa hodila na WC-ko znacky JIKA Mio. Uz som kupila dve a vsetky su zle, este ze som ich mohla vratit a vratili mi spat peniaze 🙂

ella1980
13. jún 2011

ahojte, sice tu uz rok nikto nebol, ale snad sa najde niekto a odpovie mi. Prosim vas ma dakto skusenost s WC stolickou? je to stupienok a sedatko rovno na wc. Mali sme kupene uz dve reduckie (aj tu, co tu jedna mamicka spomina, ze jej pasuje na hranate wc) ale nam nepasuje - teda ten otvor vnutri je maly pre synceka a to si nemyslim ze by mal nejaku zvlast velku ritku. Na nocnik som ho skusala ucit, ale po pravde mne to nevyhovuje, tak tajne dufam ze sa nauci na wc rovno, lebo splachovanie ho fascinuje..vdaka za kazdu odpoved.