Registračný list FO. Ako ho vyplniť?

yravas
23. jan 2010

Viete mi niekto poradiť??? Na sociálke som dostala tlačivá na vyplnenie: Registračný list FO a Vyhlásenie fyzickej osoby, že sa riadne stará o dieťa na účely dôchodkového poistenia 😕 ... potrebujem to na to, aby sa mi počítali roky, čo som so synom doma do dôchodku a aby štát za mňa platil dôchod.poistenie ....

... na nete nemôžem nájsť vzor, ako to vyplniť - mám z toho riadny "hokej" 😝

ďakujem 🙂

jaduska
23. jan 2010

yryvas - na Registračnom liste sú vysvetlivky vzadu, ako to vyplniť, čo konkrétne nevieš vypísať?

vieraj
24. jan 2010

vypis na RLFO č. 2,3. potom dolu podpis a datum a este tusim v oddieli 10 datum nar. dietatka a odkedy budes poistena.
vypisovat to budes az v marci, ked sa ti narodi druhe babo, alebo to ides vypisovat s prvym.lebo potom budes prihlasena len dnom podania ziadosti. a ostatne papiere, len udaje tvoje a udaje dieta.

veeron
13. aug 2011

Ahojte, mohli by ste mi poradit. chcem sa prihlasit do socialnej poistovne, registracny list a vyhlasenie som si stiahla z netu. Ktore kolonky mam vypisat v Registracnom liste? Skusala som to vypisovat podla poucenia no mam z toho aj tak chaos. Vypisala som bod 2,6. V bode c.10 mozem dat datum 20.8 alebo treba 1.9.2011. a co este tam treba vypisat? V c.11 datum mozem dat hocijaky? a vymeriavaci zaklad mi vypocitali 19,87 eur.Kedze mam cca 664 eur v hrubom. Je to tak? CHcem sa tiaz spytat, od septembra si skracujem uvazok tam kde pracujem v BA uz 8 rokov a budem mat este jednu robotu, kde budem rok na dobu urcitu. Som ucitelka.Takte sa mi moze vymeriavaci zaklad bud zmensit al. skor zvysit, kedze budem mat 2 zamestnania, co v tomto pripade? Mozem si dat orietacnu sumu ako vymeriavaci zaklad? Babo planujeme buduci rok, kedze mi to tento rok nevyslo (zial potrat). Od ktoreho dna sa mozem nahlasit? chcem tie tlaciva poslat postou do socialnej poistovne. Dakujem za cenne rady...

salvinka
2. jan 2012

ahojte, ozivujem tuto temu.. pri narodeni synceka som podpisovala ten RLFO aj Vyhlásenie fyzickej osoby, že sa riadne stará o dieťa na účely dôchodkového poistenia..(aby sa mi počítali roky, čo som so synom doma do dôchodku a aby štát za mňa platil dôchod.poistenie..) teraz som ale zacala pracovat na dohodu- treba mi ist podat odhlasku? alebo staci az ked nastupim na trvaly pracovny pomer??