Reiky. Čo na to poviete? Dali ste sa liečiť energiami?

zuzkaprofant
1. apr 2008

Zaobera sa niekto tym , alebo sa dal liecit energiami🙂

alionuska
1. apr 2008

Ahoj zuzka.. moja sestra je tym uplne posadnuta a lieci celu rodinu.Ja sa ti priznam,ze tomu neverim,ale ona si je ista,ze to pomaha.Podla mna je to iba o presvedceni a o tom,ci clovek veri na tieto veci.... 🙂

zuzkaprofant
autor
1. apr 2008

preco si myslim na tebe to neskusala 😀

alionuska
1. apr 2008

Ale ja neviem...Ja som bola u jednych reiky liecitelov,ked mi zistili ze malinka mi po porode zomrie a vies,vtedy clovek mysli na vselico a chyta sa aj poslednej slamky.A taka som isla od nich znechutena,ze az!Povedali mi ze mam byt rada,ked zomrie,lebo by sa iba trapila a zaplatila som 5OO korun.O to by ani neslo,ale spytali sa ma v ktoro som tyzdni a ako daleko byvam.a ci som schopna prist kazdy tyzden az do porodu.Hned mi bolo jasne ze chceli iba zarobit.Co tam po babatku,nech umre ale zarobili by este nejakych 35OO keby som tam bola chodila kazdy tyzden...Tak asi tak!
Inak sestra ma take sviecky s nejakej latky a vcelieho vosku a to zapali a prilozi na to bolave miesto a vraj to ma vytiahnut tu bolest.Nebola som pokusny kralik,lebo tu bolest,ktoru mam ja nevytiahne zo mna ziadna sviecka. 😅
Ale ona tomu veri a mysli si,ze dokaze liecit.Nech,ja jej to neberiem.Treba niecomu verit v zivote,to len ja uz neviem comu...

zuzkaprofant
autor
1. apr 2008

ja tie sviecky mam tiez mne to pomahalo respr si myslim 😀 ver sama sebe 😉 to bude najlepsie a nebud smutna