Reklamácia bez bločka. Je to zo zákona možné?

dominica
24. mar 2008

Je to zo zákona možné, alebo sa dá len s bločkom? Vie mi niekto poradiť?

martinadt
24. mar 2008

dominica skús prečítať niekde tu
http://www.diskontbike.sk/sk/navody/rekl_poriad...

síce neviem či som sem mohla dať odkaz na stránku ak nie admin to zmaže, a ospravedlňujem sa

dadka212
24. mar 2008

Dominica neviem, ale v tescu sa dá aj bez bločka, tam keď vieš kedy si to kupovala tak v počítači nájdu kópiu 🙂 robí tam sestra tak viem 😀

kosicanka1
24. mar 2008

mne sa bez blocka nikdy nepodarilo reklamovat, ale kamosovi sa podarilo reklamovat po vianociach tesco sendvicovac. povedal, ze je to darcek a uz jeden ma doma a kedze bolo jasne ze je kupeny v tescu, tak navela mu vyhoveli a vzali spat aj bez blocka...

dominica
autor
24. mar 2008

v Tescu to viem aj ja, robila som tam tiež 😉 , ale ja som kupovala v takom lacnejšom obchode, bloček vyhodila a tentoraz sa nezadarilo s kúpou, aj keď doteraz nebol problém a vždy bolo všetko kúpené ok, ale raz to asi muselo prísť a je mi to ľúto vyhodiť, aj keď zas nebolo to veľa peňazí, ale ja tak...

nattie
25. mar 2008

reklamaciu je mozne si uplatnit len na zaklade paragonu - to je vlastne doklad o kupe ktory musis predlozit..pokial niektory predajca prijme reklamaciu bez neho - je to len jeho dobra vola.....ale nie jeho povinnost

emogeon
25. mar 2008

presne ako pise nattie..
zalezis na koho natrafis ked pojdes reklamovat, ale vsetko je o ludoch...
ja mam skusenost,mne sa to podarilo, povedala som kedy som nakupovala datum a cas, nahodou som si pamatala a predavacka mi to nasla v zurnali teda v ich pokladnicnej paske...

biba12
25. mar 2008

Ono sa to da vyhladat, ale napr. v hypermarketoch zapalti denne pri pokladni cca 5000 ludi. A pokial nevies presne datum, hodinu a pokladnu , tak to riesit nebudu, pretoze kto by sa v tom hrabal. Ale pokial je to napr. Tesco vyronok, z toh oje jasne, ze si to nekupila v Carrefoure, takze to urcite zreklamauju aj bez blocku. ale v malych obchodoch blocky treba, jedine, ze by si Ta pamatali a boli ustretovi. Ale pochybujem. Kazdopadne za pokus to stoji.

dominica
autor
25. mar 2008

díky baby, tak asi nič neporiešim... ☹

tinusi
25. mar 2008

Ahoj, mne sa podarilo reklamovat bez blocka v malych specializovanych obchodikoch, ktore predavali tovar, ktory si poznali. Samozrejme, ze som to sla len vyskusat, ale podarilo sa. Islo napriklad o predajnu bizuterie v nasom meste a tiez v obchode, kde predavaju a aj si samy siju kostymi a podobne oblecko.
Dominica, vyskusaj, za to nic nedas... pri najhorsom ti to nezreklamuju...

julova
16. máj 2008

ahojte,

nenajde sa niekto, kto by mi vedel poskytnut vzor reklamacie? resp. co vsetko by mala reklamacia obsahovat - nejaku osnovu...konkretne sa tyka o reklamaciu ojazdeneho vozidla (kupovane od fyzickej osoby, nie autobazar) 😖...dakujem.

julova
16. máj 2008

ziadna dobra dusa co by "fundovane" poradila sa nenajde? ☹ 😢

emjee
16. máj 2008

http://referaty.atlas.sk/slovencina-a-cestina/g...) 😀 je to sice o niecom inom, ale v podstate to tam treba - kedy si co kupila, co sa ti teraz nezda a co ziadas

emjee
16. máj 2008

a vseobecne rady k reklamacii kuk http://www.euroinfo.gov.sk/index/go.php?id=1193

julova
16. máj 2008

juj - emjee..si poklad...nauc ma tak dobre googlit 😀 ...ja som nic nenasla 😝....dakujem...aspon nieco od coho sa odrazim....na SOI sme uz zistili, ze v podstate je to reklamacia ako kazda ina a na jej vybavenie je tiez 30 dni aj ked ide o dost korun ☹ ...tak dufam, ze uspejeme 😖..dakujem este raz...napisala by som to so zapnutym "caps lockom" ale to sa nesmie 😀 😉

emjee
16. máj 2008

😉