Relácia Nanny / Super mama. Sledujete ju?

mirka414
11. mar 2008

chcela by som sa spytat,kedze som momentalne v cudzine ci aj na SK bezi tato relacia??
aky je vas nazor na takuto pomoc rodine??keby ste mali problemy s detmi,vyuzili by ste takuto pomoc???ja som to sledovala a deti tam hrozne nadavali rodicom,kusali ich a hovorili skarede veci,matky tam az niekedy plakali...aky je vas nazor?dakujem.

ella1
11. mar 2008

chodilo to vlani myslím.nechápem,že rodičia dovolili aby to zašlo tak dalekoa že si nevedia dať rady s deťmi.

geegee
11. mar 2008

u nas to silo ako Pestunka - ja si myslim, ze to bola jedna z mala relacii, ktore sa oplatilo pozerat. Ak rodicia spravne pochopili co od nich pestunky chceli, tak si myslim, ze efekt to mohlo mat aj z dlhodobeho hladiska. Jedna z pestunok, Simcakova - Tothova ma ucila na vyske, tak som bola rada, ze som ju videla v akcii 🙂

ella1
11. mar 2008

ale sa potvrdilo,že vždy je chyba v rodičoch 😉

maruschka
11. mar 2008

ja si myslím,že to tie decká aj schválne preháňali,lebo to od nich chcel niekto-napr.režisér....Trocha pochybujem,že by to tak skutočne bolo aj reálne-nešťastné odpadávajúce matky,neskutočne zlé deti,príde pestúnka a všetko je zachránené 😎 😎 Ja teda neviem,ale podľa mňa je to len akože...

aponchie
11. mar 2008

no jasne,ze je chyba v rodicich 😉 deti napodobuji nas 😀

maslenka
11. mar 2008

maruschka nepochybuj, teda, čo sa mamičiek týka - to neviem posúdiť, ale robila som pred časom učiteľku a to by si sa teda dívala, ako sa deti menili po príchode ich rodičov. chlapec, ktorého som viedla za ruku, privítal mamu so slovami "ty p..a" a to nebol zo sociálne slabej rodiny, ani jedináčik. Útlučké dievčatko tĺklo päsťami otca do trváre, ktorý potom bezradný volal manželku, lebo si s ňou nevedel dať rady a tak malá potom bila aj ju. Ja som už do toho potom nezasahovala, iba som povedala, že sa mi nepáči čo robia, ale bolo to viac menej zbytočné, pretože tie deti akoby chceli aj mne ukázať, pozri sa, ako sme si ich vyxcvičili a čo všetko s nimi môžeme robiť! Podotýkam, že konkrétne s týmito dvomi deťmi sme nemali mi učiteľky najmenšie problémy a nebolo na ne nikdy treba ani len zvýšiť hlas. Iba presne vedeli odkiaľ- pokiaľ. Mohla by som písať ešte dlho...Možno každý povie, že chyba je v rodičoch. Áno, ale kde sa mladí ľudia učia vychovávať svoje deti? Maliby sa v škole učiť aspoň niečo z pedagogiky a psychológie, pretože tým prejdú v živote takmer všetci a vôbec ich nikto na to nepripravý.

maslenka
11. mar 2008

mňa zase mali v škole lepšie pripraviť zo slovenčiny - opravujem MY učiteľky 😀

karolinkafe
13. mar 2008

Ja zijem v zahranici a tu si tuto relaciu rada pozriem 😀 Az sa mi niekedy rozum zastavuje 😀 ako sa to moze rodicom az do takej miery vytrhnut z pod kontroly 😖 Aj ja si teda myslim, ze trochu sa v relacii prehana a ze kvoli kameram je to trochu "zahrane" ale na druhej strane verim, ze toto naozaj existuje. Fakt niekedy len neveriacky krutim hlavou a "modlim sa" nech sa toto u mna nestane 😀

bubba
13. mar 2008

😎

mirka414
autor
13. mar 2008

a ja zasa viem,ze jedna rodina,kde som robila operku mala naozaj deti zle ako certy 😠 chlapec rozbil okno,hodil kamen do hlavy susedke a kamenom pocmaral auto ako Picassso 😒 a rodicom hrozne nadaval a hadzal aj taniere o zem.

karolinkafe
13. mar 2008

No bubba co tu porabas? Hop hop k nam! 😠

bubba
13. mar 2008

ze co tu ja porabam?ta sa domov karol 😠

sue
13. mar 2008

...sledovala som vlani tú reláciu ako tehotná...a teda... keby som ju videla aj predtým, možno by pôsobila antikoncepčne 😀 😀 😀 ale vážne... viem, že také decká a rodičia sú... poznám aj osobne a naozaj je v 99% prípadov vinná najbližšia rodina... len panebože ako sa tomu vyvarovať 😕

maslenka
13. mar 2008

sue tak, že deti majú stanovené pevné hranice a rodičia ich neposunú ani po ich plači, prípadnom hádzaní sa o zem a pod.

otrivinkajanka
13. mar 2008

lenze niekedy to nie je vychovou to dieta to ma jednoducho v sebe jedovitost a zurivost ja sa tiez niekedy cudujem po kom moja dcera je ma dva roky a je jedovita a vzdorovita,ze ma az poraza niekedy tiez zacala fackat a bit mna babku tatka a podobne a nemala to kde vidiet kolko krat to nie je len o vychove rodicov ale aj o dietati rodic sa moze snazit kolko chce a dieta aj tak neposluchne a bude si robit co sa mu zachce

mouse
13. mar 2008

Maslenka, uplne s Tebou suhlasim.. A este je dobre, ked si dieta odmalicka osvojuje tieto hranice, lebo vo vela rodinach je to tak, ze nieco povazuju do isteho veku za roztomile a neskor za to dieta hresia, lebo uz "sa to nepatri".
A este je dobre, odklonit pozornost dietata inym smerom, ked zacne vystrajat. Chce to vela trpezlivosti a predpoklada to byt rodicmi "na plny uvazok", ale funguje to.

briketa
13. mar 2008

U mna je hodenie sa o zem nepripustne. To by si syn nikdy ku mne nedovolil, respekt mu to nedovoli.
Moj vztyceny ukazovak a formulka, "na to ani nepomysli" funguju ako Damoklov mec 😀

janulka7
13. mar 2008

tak baby to by ste mali byt tu kde zijem ja.Spanielsko . ja ked som sem prisla tak som nevedela ci plakat alebo rovno trielit domov. Take decka som v zivote nevidela. Nadavaju trodicom a rodicia sa usmievaju, v obchode sa hadzu o zem , kopu rodicov a tie mami albo ocinovia, vraj milacik ved prestan. ja by som mu dala milacik. riadnu slovensku na rit a na usta a bolo by.
okrem toho moja ma 5 rokov, a vsetko bolo super kym nezacala chodit do skoly , to bol horor a ja som z tho doma mala hotovu traumu. nevedela som si rady ale ako jedna z vas hovorila , ked tam nie som nie su s nou problemy dokonca mi niektory rodicia povedali ze nevidela take slusne dieta. tak neviem?????????
ja som dost tvrda lebo nechcem aby mi o par rokov skakala po hlave, ale niekedy je to prosne neunosne. ta moja neposedi ani minutu. a dokaze unavit ako 10 chlapcov.od kedy som prisla o male , tak moja to zle znasala a tak som trosku povolila uzdu 🙂 no vysledok je priserny. mala to vzala tak ze hura mozem si robit co chcem a teraz kym to dam zas doporidku to trosku potrva. ale to vam vazne hovorim to co vidite v telke je u nas bezne vidiet na ulici. tu vam povedia ze dat na zadok je nepripustne lebo mu znicite charakter, ale to ze vam decko znici nervy to je vedlajsie...

julia225
15. mar 2008

mirka byvalo to aj tu... ja som uz aj uvazovala, ale potom sa nas problem vyriesil...ella nie vzdy to rodicia nehaju zajst daleko...