Relácia Paľba. Komu napísať svoj problém?

denisocka
3. jún 2009

neviete mi niekto povedať,kam sa ma človek obratiť,kam napísať,na aky mail - a komu,ked potrebuje, aby mu pomohla Palba (relácia TV Markízy) ? A ako dlho trva,kým si ho "vyberu" alebo či ho vobec vyberu? Vie nikto o tom niečo? Je to dosť surne

twinflame
3. jún 2009

tel.: 02/6827 4452, palba@markiza.sk

cuchre
3. jún 2009

ked sa ozves, tak zvyknu zavolat (teda aspon susede sa ozvali, ked nieco riesila), na nete maju aj poradnu, mozno tam najdes odpoved na svoj problem. a ze maju strasne vela podnetov, tak pripadne skus normalne nejakeho redaktora sprav 🙂

zajo79
3. jún 2009

mna by zaujmalo o co sa jedna....ja som straaasne zvedava

denisocka
autor
3. jún 2009

xiiiiiiixi dik baby, no nejde o mna,ide o moju tetu, psyxicke tyranie ..... je toho velmi vela,ale problemom je,že tuna naša "obecna" policia a uradničky su uplne vymlete, najprv jej cele mesiace tvrdili,"pani,ked budete mať papier zo sudu,potom možme konať" a ked ten papier dostala tak zas " nie je pravoplatny bo sa tam piše,že sa može ešte odvolať " ... uradničky zas"je neplatny,bo pečiatka nie je na predposlednej strane,ale na poslednej" proste je to hrozne,ako ti policajti nepoznaju zakonyx a ona na to doplaca , je to už take neunosne že JA preto nespím a bojim sa o nu,aj o svojho syna ked je s nou vonku,že čo ak ... čo ak jej ex prepne a niečo sa stane,alebo čo ak prepne jej a dačo si urobi?

denisocka
autor
3. jún 2009

je tu niekto,kto je pravnik, teda - kto sa do toho vyzna?potrebovala by som len par otazok , cez IP kludne, len aby som si niečo overila - plís

maruschka
3. jún 2009

ja som písala do JOJ- Ako to nespackať... Je to tam už dlllho a nič..Písala som 2x aj na mail aj priamo tam do diskusie-tam je také kontaktné okienko,napíšeš, čo ťa trápi a oni sa ti ozvú..
Predpokladám, že tam toho majú strašne veľa a ozvú sa mi, keď to už nebude aktuálne..asi tak za pol roka. 😀

denisocka, so soc.pracovníkmi a policajtami je to ťažke-bohužiaľ túto profesiu robia ľudia, ktorí nemajú ani šajnu o čom to je-jednoducho sedia na riti a dávajú pečiatky podľa ľubovôle..Nejaké vyššie vzdelanie v tomto smere-nemajú, sem-tam sa stane, že sú na úradoch vzácne prípady, ktoré socku vyštudovanú majú..Tak sa ani nečuduj, že keď si tetuškám pokazila posedenie pri kávičke a chceli ste niečo riešiť, že vás odpálili....

Na tvojom mieste by som si tam čo najskôr zavolala-na to číslo od twinflame a dohodla sa čo a ako..Tvojej tete držím palce,aby to dopadlo, čo najlepšie pre ňu..a vlastne pre všetkých.. 😵

denisocka
autor
3. jún 2009

ono je to tažke pochopiť,malo kto sa v živote stretne s takou svinou jak je moj ujko,malokto,a kto ho nepozna (ako tie tetky a tak) tak mu proste uveria . On by pred bohóm poprel aj vlastnu matku,a to su veci ktore su dosť silne na žaludok,ako znasilnenie .... pokusy o znasilnenie a tak,všetko poprie a eľšte pred policajtom do oči vykriči,že vas uda za krive obvinenie..a za dverami sa vam do oči zasmeje a povie " dokaž,no dokaž "

je to ťažke pisať, ale vidim,že na neho fakt neplati nič,mysleli sme si,že sudnym prikazom "zakaz vstupu do domu" ´bude pokoj,ale nie,to je ešte horšie,just tam bude chodiť,potajomky ,nie potajomky..... a všetkých - policiu aj uradničky presvedči,že vyrdikt sudu je neplatny,lebo ... lebo je tam napísane,že sa može odvolať.... a oni mu to zožeru

tilly
3. jún 2009

ja som do jednej diskusie písala a z markízy sa mi ozvali hneď dvaja, herman a jedna kočka do tv novín... teda išlo o odlišné témy, ale ozvali sa sami...

adetka
3. jún 2009

denis... skus sa obratit nie na Palbu, ale na Lamparen (Palba je skor o podvodnikoch, zlodejoch, machinaciach, Lamparen je relacia, kde sa riesia pripady neschopnych uradnikov, policajtov, aj zneuzivania,...)... na ich redaktorku Radku Rusnakovu... je to moja kamaraka a velmi dobry clovek... uz pomohla vela ludom.. ak mi das na seba kontakt... poviem jej...

denisocka
autor
3. jún 2009

a kde su tie doskusie? nejak mi ta stranka markizy ide pomaly....skoro vobec

adetka
3. jún 2009

no.. Patrik Herman... opat Lamparen... nie Palba

tilly
3. jún 2009

áno, ja viem, že herman robí lampáreň, len píšem, že sa ozvali sami, čiže záujem o reportáže určite je 😉

boli to diskusie na mamičovských fórach, dokonca jedna tu 😉 a druhá na mama a ja

a reportáže fakt aj boli, videla som ich, aj keď ja som sa teda odmietla zapojiť...

maruschka
3. jún 2009

tilly a to bolo o čom???Ja som zasa mimo obraz..Ja len viem o krasuliakovej maličkej dcérke-to bezočivé narábanie a iné zasa neviem...Kde som bola zalezená??

tilly
3. jún 2009

ja zas neviem, že by boli krasuliakovci v tv...

jedna reportáž bola minulý rok o preplnených škôlkach to bolo v tv novinách a druhá reportáž bola o mamičke, čo nás okradla, založila si súkromnú škôlku, povyberala peniaze, nezaplatila nájom, mzdy, faktúry za hračky... skrátka škôlku vytunelovala a zavrela...

maruschka
3. jún 2009

neviem, či boli krasuliakovci v telke, ale bola tu téme, kde sme to rozoberali-a dokonca sa hovorilo o tom, že sem medzi nás chodí nejaký redaktor/ka z telky a tá sa toho chytila a oslovila ich..Tak neviem, či to dotiahli do konca, ale mali dať vedieť, ako to dopadlo..
Inak s tou škôlkou to je sila 🙄 😠 A s tou mamičkou-zakladateľkou škôky je to na infarkt..to som ani nevedela 😠

denisocka
autor
3. jún 2009

baby, teta nechce žiadnu "medializaciu " 😒 teraz som došla od nich a bola som svedkom dalšieho vyčinania, nou koment - bože,ja keby tam byvala ,tak sa osobne obesim,alebo jeho zabijem

nie je tu na MK žiadna pravnička,len by som potrebovala jednu vec ozrejmiť, nič zložite ... prosim,ozvite sa IP

vinka
3. jún 2009

Denisocka ale ona môže byt v úplnom utajení.Aj tvár aj zvuk.A to ju nespozná nikto.Ani sa jej nedivím,že nechce byt medializovaná.Skúsila si len markízu do správ.A oni ked uvidia,že je to kruté možno sami sa pustia do toho,že to dajú do palby.Ved to má markíza.

denisocka
autor
3. jún 2009

baby,dik - dakujem mamine pravničke za radu, zajtra ideme urgovať našho pravnika,aby dodal papiere ,aby mala teta v rukách nejake veci a mala sa čim braniť,potom dam vedieť

azerbajdzan
7. okt 2010

dobry den potreboval by som kontak na neakeho moderatora s lamparne pisem maily volam do markyzi a nic som uz zufali dakujem vam michal z nitry

antoncukan
3. sep 2011

Zakupil som si VIDEO KAMERU , ked som listoval / MANUL.SK / v preklade , bol som prekvapeny .ze otazka bola dane v Slovencine , ale odpoved bola dana v Madarcine ... ./.UNIKATNY slovensky manual /

Srdecne Vas pozdravujem ..Anton Cukan cukan@ipbox.sk

erique1
7. jún 2012

dobrý deň,
potrebujem poradiť, či sa mi vôbec oplatí dať príspevok do TV markíza či už do lampárne alebo paľby.
Svokor má problémy s SPP. Na konci minulého roku 2011 sa im pokazil plynomer. O tri dni ho vymenili. O týždeň prišla opravná faktúra za obdobie 2010-2011 odber zemného plynu na nedoplatok 481 €. Keďže si svokor značí každý mesiac na konci a v polovici mesiaca stav meradla, tak zistil, že mu plynomer nešiel len 14 dní, čo teda nemôže nijako dokázať, je to jeho slovo proti SPP. Mňa len zaujíma, prečo mu za obdobie, ktoré je uzavreté tj. 2010-2011 (odpis plynu býva vždy v máj/jún) poslali opravnú faktúru o 1000 m3 odobratého plynu viac, keď závada na plynomeri bola až v decembri 29.12.2011 nahlásená a 3.1.2012 odstránená. Už som z toho na mŕtvicu, keďže si s SPP dopisujeme už 5 mesiacov a stále žiadna normálna reč s nimi, vždy len zamietnutie reklamácie. Na poslednú opätovnú reklamáciu nám neodpovedali v lehotnej dobe do 30 dní. List od SPP sme dostali až 5 dní po uplynutí lehoty. Vie mi prosím Vás niekto poradiť ako ďalej?
ďakujem.

kelemenova11
11. júl 2012

Dobry den prajem.som invalidna dochodkyna.od roku2009 som rozvedena.mam2deti.som tazko zdravotne postihnuta.byvam v ke.v prenajme.invalidny poberam260euro.privyrabam si ako upratovacka.Byvaly manzel od rozvodu ponechal si cely majetok 2domy zahradu auto a nedal mi ani cent.daka som ho na exekuciu ale pan Hustak exekutor s ke vobec som sa snim ani nestretla vobec nic.komunikuje somnou len jeho sekretarka.Trva to uz rok a pol.Je to spravne?som chudobna zena.viete mi poradit alebo pomoct?moje c.je0902337127.S pozdravom Kelemenova Viera.Dakujem

evita2828
30. júl 2012

@erique1 Mam podobny problem s SPP. Podarilo sa vam nejakym spôsobom uspieť pri reklamacii proti SPP? Potrebovala by som poradit! Dakujem!

kominar
9. aug 2012

@adetka Ahoj Adetka. Teraz by som chcela napísať lebo medved Sovenska sporitelna ma dnes rozculila musím mať stomilove topanky lebo si nemôžu zapametať adresu na ktorej byvam10rokov a postu Výpis poslali zasa na staru adresu 10rokov staru,zase musím iť do banky a oni mi zase povedia ospravedlnujeme prac . O doverihodnosti Slovenskej sporitelni sporitelnosti pomlčim a stomilove topanky zase oprašim už ma nebavy chodiť hore dolu.Jeto suce lebo medveď?Alebo nie?kominar001 snažilka14rokov

concord1968
20. aug 2012

Ja mám podobný prípad s ČEZ Slovensko. Neodporúčam nikomu aby zmenil dodávateľa plynu a prešiel k tejto českej bande pokiaľ si chce ušetriť nervy a peniaze. Prešiel som k tejto vyčúranej spoločnosti od SPP. Po štyroch mesiacoch vo febrári, v čase vykurovacej sezóny, kedy je najvyšší odber plynu mi urobili odpočet a automaticky ma zaradili do najvyššieho odberného tarifu, napriek tomu že v celej zmluvy sa neuvádza v akom odbernom tarife sa bude fakturovať.Pritom som si do žiadosti uviedol odberný tarif D2- vykurovanie a ohrev. Kto sa v tejto problematike trochu vyzná, vie aký je rozdiel medzi týmito dvomi tarifami. Jednak fakturácia za odobratý kWh plynu je v tarife D4++ vyššia a hlavne o vyše 16 EUR je vyšší stály mesačný poplatok. Keď som to namietal, odvolávali sa na SPP a plácali tam nezmysli o tom že oni sú len dodávatelia plynu a odber sa riadi podľa SPP. SPP im tvrdí že mám dohodnutý odberný tarif D4++ a mne zas poslaii mail, že odberný tarif mám D2 a v tomto mi bola aj vykonaná faktúra pri ukončení odberu u SPP. Kocúrkovo nad Kocúrkovo. Je toto fakt banánová republika, stredoeurópska Guatemala. Tu sa obyčajný smrteľník pravdy nedovolá. Najsmutnejšie je to, že jeden pán z URSO z odboru kontroly mi mailom v piatok oznámil, že moja sťažnosť sa zamieta, lebo som podľa nejakéko paragrafu nedodržal ustanovenie záklona o reklamácii. Toto už mi silno pripomína komunistické časy, keď každý, ktorý mal v riti zapichnuté pero a v ruke držal pečiatku bol po Bohu všemocným. Vie mi niekto poradiť ako sa mám brániť voči zlovôli týchto českých buzerantov? Som penzista a nemám 253 EUR na zaplatenie tohto nenásytného molocha, hlavne keď som si vedomý že som v práve.

janettka93
9. okt 2012

Dobrý deň, poradíte mi..prišiel mi doporučený dopis z poisťovne Rapid Life, že mám uhradiť položku 96 eur + 276 správcovské konanie v rozhodcovskom súde, nie je tam bližšie špecifikované za čo to má byť, len také bludy, že sa to týka zmuv za obdobie 2010, ale ja som ku dňu 31,12,2008, ukončila s nimi zmluvu, aj všetky náležitosti mám vysporiadané, dokonca ku dňu ukončenia zmluvy som mala preplatok 17 Sk, mám im to zaplatiť do 5 dní ( čo normálne je 15 dní) a samozrejme na účet, číslo ktoré mi hneď pripísali do listu, máte takúto skúsenosť, podľa mňa ide o čistý podvod zo strany Rapid Life...J.

sofi123
1. nov 2012

ahojte chem sa spytyt ci aj niekto zvas ma zlu skusenost so zapadoslovenskou energetikou??????????????ak ano napiste mi .DAKUUJEM

sofi123
5. nov 2012

@erique1 no neviem ci sa v tejto republike dovolate vobec pravdy ja mam podobny problem so zapadoslovenskou energetikou a myslim ze nas je viac ci uz ludi nespokojnych SPP alebo s tymito.skusala som volat aj do markizi no nik to tam nedviha jedine sa ozve odkazovac tak neviemm co sym maam o tom mysliet.kontaktovali ste aj vy niekoho z markizi???

mykky
21. nov 2012

@janettka93 Presne to prišlo aj dnes mne len s tým rozdielom, že zaplatiť mám 51,47+276 správcovské konanie. Už ste niečo poriešili? Ja som nakoniec zistila, že je to poplatok za predčasné ukončenie zmluvy a to, že do troch rokov vám ju ešte spravujú, keby ste sa rozhodli ju opäť uzatvoriť. A blabla bla...Len vám to akosi "zabudli" pripomenúť a pekne si počkali až tie 3 roky prejdú a potom vás bez upozornenia dajú na súd. Napíšte mi prosím ako ste dopadli.