Relácia Paľba. Komu napísať svoj problém?

denisocka
3. jún 2009

neviete mi niekto povedať,kam sa ma človek obratiť,kam napísať,na aky mail - a komu,ked potrebuje, aby mu pomohla Palba (relácia TV Markízy) ? A ako dlho trva,kým si ho "vyberu" alebo či ho vobec vyberu? Vie nikto o tom niečo? Je to dosť surne

ivanivanic
6. okt 2014

dobry den chcem vas velmo pekne poprosit o radu mam 40rokou som ciastocny invalid zo 120euramy moj problem zacal tim zesom ciastocne ochrnul nemohol som chodit operacia dopadla na polovicu mozem chodit ale prejdem asi50metrov o francuzkich barlach a musim zastm pridalo sa ktomu tazka depresia doktor psichiater aj na lieceni ked som bol tak mam v zaznamoch tazka depresia neni schopny zaradit sa do pracovneho pomeru do konca zivota a co chodim k neurologicke napisala nezohybat nenamahat nedvyhat nic tasie chodim este pravydelne na chronicku bolest berem opiaty rozneho druhu lebo mi uz nic poriadne nezabera od bolesti nespavam kvoli bolestiam chodil som na posudkove ale ten doktor bol zaujaty voci mne caka len ktomu co da tam som bol 3krat potom somsa odvolal nasud tam som bol 2krad zvysila mi zakazdim po 5bodou vdnesnej dobe mam 50bodou na posledy povedala zesa mam odvolat do blavy ale tam si musim platit neda sa vsetko napisat jetam viac problemou aj zdravotnych aj inich znami dal moje papiere jednemu pravnikovy co zastupuje invalidou vo zvolene tak on povedal zesom nemal chodit nasud zesom mal chodit po posudkovych lekaroch timto sa chcem spitat aj ci mam narok na zmenu posudkoveho lekara a ci si ho mozem vybrat velmo krasne vas prosim o radu o pomoc uz som sa chcel aj otravyt pojedol som lieky len mi bolo strasne inak nic ani otravyt sa neda este ras vas prosim cim skor oradu ak bisom nezil u rodi cou tak som bez domovec lebo som zadlzeny kvoli zdraviu velmo dakujem za skoru odpoved lebo uz to nezvladam dakujem a prajem vam vela zdravicka to je hlavne

ivanivanic
12. okt 2014

dobry den ja som uz pisal neviem ci vam mam problem som ciastocny invalid mam vazne zdravotne problemy aj som bol nasude 2krat dali my 50percent ale vsade vzdravotnych zaznamoch mam pisane aj od neurologicky aj od psichiatra ze niesom schopny zaradit sa do pracovneho pomeru a nemozem sa namahat nezohybat nedvihat nic proste nic nerobit a racej bi som robyl ak bi sami dalo ako zit zo 120eurou ak bi som nebival u rodicou tak som bezdomovec ale uprimne sami neda robit a mam stoho tazku depresiu prosim vas poradtemi comam robit len chodim po doktoroch berem opiaty od velkej bolesti a kazdy doktor povie touz budete mat dokonca zivota tak nechapem preco mi nechcu dat plny invalidny su zdravy ludia a maju plny a nic im neni vopred vam dakujem a prajem vela zdravia

lubka1709
16. okt 2014

Ahojte dnes sme mali pojednavanie ohladom sporu Rapid Life poistovni kde sme sa dostavili aj dostavila sa aj protistana.Sud nam odrocili na zaciatok roku 2015 z dovodu ze protistana nemala oroginal zmluvy ktoru sme s nini uzatvorili mali len kopiu doloziek ktorymi nas nachytali a teraz sa nimi obhajuju.Je tu niekto taky ktory musel zaplatit dlznu sumu aj ked nebol dlzny?

lubka1709
16. okt 2014

Po kolkych pojednavaniach nastava krajsky sud sudime sa s poistovnou Rapid life

mimi1234560
19. okt 2014

Dobrý deň píšem vám lebo iba vy mi môžte pomôcť pred troma mesiacmi nás vyhodili z rodinného domu v ktorom som býval ja s manželkou s tromi deťmi a s rodičmi.Som z obci Vyšný žipov v ktorom som vyrastal.Prosím vás aby ste nám pomohli lebo náš starosta obce Vyšný žipov Miroslav Ondič nás zo dňa na deň vyhodil z domu.Neposkytol nám náhradne bývanie neviem kde sa mam obraťiť.Teraz som u svokrovcov ktorý sami nemáju nič a nám pomáhaju.Chodím aj do práce ale veľa toho nezarobím prosím vás o to aby ste boli taký dobrý a prešetrili toho nášho starostu lebo ja si myslím že aj na neho je uzatvorený zákon.Najstarsieho chlapca mám operováneho na obličky ktorý má 12 rokov.chcel by som aby nám vratil to čo nám vzal mojim detom domov. Dakujem Vám veľmi pekne a dúfam že si môj príbeh prečitate a pomôžete. Dakujem

tel.č: 0940558401
Meno: Miroslav Kurečaj

thomaskored
17. jan 2015

Dobrý deň, mám problém, s ktorým sa borím už 14 rokov. Ide o súdny spor so staviteľom, ktorý síce vzal peniaze, ale stavbu nedokončil. Problém je v tom, že ja chodín na súd vždy pripravená a dostatočne som preukázala formou fotografií, videozáznamu, svedkov, faktúr, čo staviteľ urobil, ale sudkyňa to neberie do úvahy Aj krajský súd ju upozornil, aby brala do úvahy moje dôkazové materiály, lenže pani sudkyňa všetko ignoruje. Nepatrím k ľuďom, ktorí by sa vyžívali v súdnych sporoch, o to viac ma psychicky deptá tento nekončiaci proces a pocit krivdy zo strany sudkyne. Najprv som si myslela, že zaujatosť sudkyne sa mi len zdá, ale keď som sa stretla s ďalšími ľuďmi, ktorí prišli s ňou do kontaktu, pochopila som, že sa nemýlim. Veď posúďte. Muž zbije ženu a ona vynadá na pojednávaní žene/ prípad mojej kamarátky/. Naviac. To, čo urobil staviteľ mne, urobil aj iným. Má exekútora, i preto žije v Česku, aby mu nemohol siahnuť dnes už na penziu. Viem, že podľa ústavy mám nárok na objetívne a nezávislé pojednávanie, ale prax je iná. Staviteľ mňa i moju rodinu na pojednávaní uráža a sudkyňa sa usmieva. Žiadam preveriť jeho účtovné doklady, ktoré bol povinný ako podnikateľ viesť, veď stavbu neodovzdal, a aj preto sú to stále moje peniaze. On povie, že neukáže a sudkyňa sa tvári, že nepočuje. Na poslednom pojednávaní sa priznal, že žiadne dôkazy nemá ,. ˇČím vlastne potvrdil moje tvrdenie, že moju stavbu robil načierno a sudkyňa nič. Keď som upozornila advokáta na dôkazový materiál, priznal sa , že on spis nemá naštudovaný, lebo nie je sprotý študovať 500 stránkový spis. Myslíte si, že sudkyňa z toho vyvodila nejaký záver ? poslal už tretieho súdneho znalca na moju stavbu, hoci sme sa na pojednávaní dohodli na niečom úplne inom. Sudyňa chce silou mocou dokázať, že ja nie som poškodená, ale chudák staviteľ. Všetky svoje tvrdenia môžem kedykoľvek dokázať. Ďakujem. Prajem príjemný deň. Mgr. Saxová

janka167
16. sep 2015

Ahoj...chcela by som sa s vami poradit...mam velky problem...pred dvomi rokmi mi zomrel brat pri dopravnej nehode...mal iba 36rokov...vosiel mu do protismeru kamion istej spolocnosti...su mrtvi styria ludia...traja su poliaci, ktorych kamion navesom zmietol z cesty a potom nasledne vosiel do protismeru mojmu bratovi...policia dala na expertizu tej nehody na vyskumny ustav dopravnych nehod v Ziline...az dnes prisli vysledky,ze na vine je kamion, lebo sa mu odtrhol cap na niadeni a tak kamion bol nezvladnutelny...nas milovany pravnik nam zavolal, ze tym padom niet vinnika...a nemozeme sa sudit...ako to, ze neexistuje vinnik?Ja ako laik som nasla dvoch...poistovna nepripada do uvahy, ani neviem preco...ale firma, ktora vlastni take nespolahlive kamiony ano....alebo stk-ked necha prejst kamion s takou zavaznou chybou...ci za smrt styroch ludi nie je zodpovedny nikto???...iba kamion???preboha v akom state to zijeme...az mam strach vyjst na cestu...prosim vas o radu...nieco mi tu nesedi... 😝

tana67
30. nov 2015

Chcela by som poradit.kde na koho sa oratit do medii s problemom aby ho zacali riesit bez toho,aby som nebola medializovana.poradte prosimm

tana67
3. dec 2015

Prosim pomozte mi dopatrat sa niekomu myslim nejake media co by mi pomohli vyriesit rychlo problem s firmou ktora odkupuje dlhy od Vub a vymaha ich aj s velkymi urokami ajnapriek tomu ze vedia ze som nedostala od Vub banky ziadnu upomienku od r.2007. A nechcu mi poslat zmluvu ktoru aj uzatvorila s Vub bankov.povedali mi ze uz sVubkou nemam nic riesit,ale ani industria nechce so mnou to riesit. Len vymoct dlh.sos

tana67
3. dec 2015

Prosim pomozte mi dopatrat sa niekomu myslim nejake media co by mi pomohli vyriesit rychlo problem s firmou ktora odkupuje dlhy od Vub a vymaha ich aj s velkymi urokami ajnapriek tomu ze vedia ze som nedostala od Vub banky ziadnu upomienku od r.2007. A nechcu mi poslat zmluvu ktoru aj uzatvorila s Vub bankov.povedali mi ze uz sVubkou nemam nic riesit,ale ani industria nechce so mnou to riesit. Len vymoct dlh.sos

lili766
7. mar 2016

@lubka1709 ahoj, ako to na sude dopadlo? aj my ideme,,

annykubikova
3. máj 2016

dobry den prajem....sme dve rodiny ktore ziju v ziari nad hronom v
rodinnych domoch na partizanskej 67 a 69....mesiac riesime upchatu
kanalizaciu ...mesto ci vodari v ziari nad hronom davaju od toho ruky
prec ...posielaju nas z dveri do dveri a tvrdia ze to nie je ich ....my
sme uz podnikli dost krokov na to aby sme si teda pomohli sami
...platili krtkovanie,,,sondovanie atd vsetko co sa dalo...no stale
nemame vyrieseny problem ...platime faktury za vodu,vodne stocne za
zraskovu vodu vodarom v nasom meste no stale tvdia ze kanalizacia popred
nase domi nepatria im....sme uz naozaj zufaly nakolko nam vytapa pivnicu
..tym podom podmocuje dom ...dalej splasky nam tlacia do wc..vane ....
nevieme si stym dat rady preto vas prosime o pomoc ..asi v nasom state
vsetko musi riesit televizia aby sa kompetentny zobudili ...ked treba
platit tak musime a ked potebujeme pomoct nie je nik schopny sa toto
ujat...prosim o skoru odpoved dakujeme...p.kubikova a sedliakova....tel
cislo 0903 818 089

vlasticka185
16. aug 2016

dobry den,na koho sa mam obratit?ako postupovat dalej?alebo sa tvarit,ze sa nic nestalo a nech si isty autobazar nadalej predava auta so stocenymi kilometrami za predrazene sumy,viacmenej ponuka 3-4 rocne auta z dovozu,....chcem upozornit na podvadzanie ,ako v papieroch,tak aj na ukazovateli prejdenej vzdialenosti /tachometry/ 04,08,2016 sme kupili z isteho autobazaru v Michalovciach osobne auto Ford C-Max, s prvou evidenciou vo Francuzku 11/2013,kedze auto bolo nove,chodilo pravidelne predchadzajucim drzitelom na servisne kontroly,ktore nam potvrdili aj v autorizovanom servise Ford,posledna kontrola bola 03/2016 a potom auto bolo dane na predaj-bolo dovezene k nam na Slovensko,kde sme ho my zakupili cez leasing Quatro Car,ako to byva vo zvyku,auto sme dali do servisu,aby ho prezreli a v pripade potreby urobili servis v oblasti vymeny oleja,filtrov,...hned na zaciatku nam bolo povedane,ye ukazovatel /tachometer/ sa nezhoduje so skutocne prejdenymi km,kedye pri poslednej servisnej kontole malo auto najazdenych 180 000km,cize o 50 000 ma auto teraz menej,takysto nam bolo oznamene,ye je dookola otlcene a neodborne nastriekane,hodnotu vozidla stanovili na 9000€,my sme dali za auto 10700,e a este ho budeme musiet dat prestriekat,co cini asi 2000€ investiciu,v tomto pripade sme sa rozhodli odstupit od kupno-predajnej zmluvy,z dovodu zavadzania a podvodu,v servisnej knizke su prepisane km,skutocny stav prejdenych km neobsahuje ani jeden dokument ku autu/kontrola originality,Technicka Kontrola,Emisna kontrola/ ktora bola vydana ku autu vydane na Slovensku,AKO DALEJ POSTUPOVAT?CO ROBIT?my sme sice autobazaru zaslali ziadost o odstupeni ymluvy,no dnes nam zaslali odpoved,ze podpisanim zmluvy sme vsetko zobrali na seba,ze oni auto nepreverovali,cize je to nasu zodpovednost,CIZE PAPIEROVO MAJU ZMLUVY SUPER UROBENE V NEPROSPECH KUPUJUCEHO ,A ONI SI MOZU KLUDNE DALEJ PODVADZAT A KLAMAT KUPUJUCEHO,dokonca aj vsetke vystavene doklady k autu su v poriadku,a nikoho nezaujima skutocny stav prejdenych kilometrov a tachometra,a co servisna knizka?ved ani ta sa nezhoduje,TAKZE CO DALEJ 😖 😠