Relácia Paľba. Komu napísať svoj problém?

denisocka
3. jún 2009

neviete mi niekto povedať,kam sa ma človek obratiť,kam napísať,na aky mail - a komu,ked potrebuje, aby mu pomohla Palba (relácia TV Markízy) ? A ako dlho trva,kým si ho "vyberu" alebo či ho vobec vyberu? Vie nikto o tom niečo? Je to dosť surne

peluskovo
22. nov 2012
stefi812
22. nov 2012

ahojte,mám problém podobný ako sofi123.Avšak, sofi, neviem,či ide v tvojom prípade skutočne o zapadoslov.energetiku alebo o tú novovzniknutú podfukársku spoločnosť ENERGETICKÉ CENTRUM na Sartorisovej 10,v Bratislave.Nachytali spústu ľudí, hlavne staršej vekovej hranice na to,že sa spája plyn s energiou a oni robia takú službu po domácnostiach,že na základe faktúr uskutočnia túto službu bez toho,aby museli ísť priamo do Bratislavy si to vybavovať.Starším ľuďom je takáto služba vítaná,avšak až neskôr zistia,že sa stali obeťou podvodu.Spätný krok nieje možný.Môžte vyvolávať,písať,neakceptujú nič.Aj tí,čo reagovali hneď a využili 7-dňovú zákonnú lehotu na odvolanie,neuspeli. Energetické centrum chŕli zo seba novovytvorené fiktívne zmluvy, poukážky a penále. Písala som na kontrolný úrad,skúsim ešte reláciu PALBU.Výsledok som neskôr uvediem.

bejbina188
26. dec 2012

Dievcata minuly tyzden to prislo aj mne, ako ste to riesili? ja som napisala na asu a prisla mi takato odpoved:
Dobrý deň.

Žiadne polatky neplaťte. Nemusíte sa obávať žiadnej exekúcie. Uź je podaná žaloba na súd.

S pozdravom

Ing. Oliver Petrík
predseda AUS

Co myslite, fakt to neptreba nijako riesit? Len cakat?

orsulova
13. feb 2013

mam problem som chora žena každy na mna kašle mam takeho mam dvoch mamželov ten druhy je moj priatel s fb nikto mi nechce s ničim pomôct chodim na psychyatriu kažždy mi robi zle vedia o tom že mi je zle že sa zachvilku nervovo zrutim poradte mi čo mam robit vysoky tlak mam už vela rokou nikto ma nechce liečit m mam priatela ktory o mne všetko o mne vie a robi mi stale zle nikto mi nechce pomô§sť asi o jedneho na svete bude menej už nevladzem nikto ma nema rad lebo som škareda A KDO JE šKAREDY TAK SI KAžDY DONHO DOVOLUJE HLAVNE DO CHOREHO som už na dne už som sa pokušala zabit že som pila alkohol s tabletkami aj vela tabletiek som pojedla nedfa sa mi zomriiet asi preto lebo ma najviac na svete lubi moj mrtvy tatinko ježiško panenka maria a šetci anjelikovia neviem komu to mam na pisa t dajde to kde chcete ajdo televizie že jedna slvenka na svete trpi doktori ma nevedia liečit povedala som im všetko a nevedia ma liečit len jeden človek ktory je celych 24 hodin so mnou najprv mi robil zle a teraz je mi s nim dobre on je lepši lekar ako všetci dokrori velmi ho lubim nemožem vam všetko napisat lebo je to nadlho majte sa krasne

orsulova
13. feb 2013

prosim nehladajte ma nemam sa komu vyspovedat dakujem za pochopenie ja si neprajem aby ste ma hladali sme chudobny a som chora toto som mala na srdiečku prosim nehladajte ma

jozefdzurenda
4. mar 2013

V roku 2009 ma poistovna Rapid Live dala na Arbitáž.sud bez mojho vedomia vyplatil som dlžnu sumu,ako rozhodol sud 39,83eur plus sud.trovy 230eur a teraz 4.3.2013 mi prišlo rozhodnutie z Arbitráž.sudu z dátumom 4.1.2012 o zaplatení sumy už 51.45eur plus sud trovy žalobcovy276eur. Neviem už čo mám robitˇ!? To mi budu posielatˇ každé 3 roky kedˇ som im už všetko vyrovnal? Poradite mi niekto? Jozef Dzurenda.

zigmundova
18. mar 2013

na koho sa mam obratit ? v meste b.stiavnica mame skorumpovanu panni primatorku uz rok chodim za nov ale marne doslova si roby zomna zarty moje dbe cerky su u staej matky z dvovadov tich ze nemam strechu nad hlavov prisla som o byt lebo otec dety ma on pipravil .tu v bs to ide podla znamosty keby som jej pripravyla ludi na hlasi do volieb tak mam jej simpatie a stim aj pomoc mesta za nejaku pomoc poskitnutie informacii vam dalujem 😢 😢

patrikferenc
19. mar 2013

zdravim vas chcem sa na vas obratit s takim problemom ,mali sme ucet v postovej banke a chodili nam tam peniaze z materskeho prispevku fungovalo nam to dlho stale nam tam chodili tie peniaze ,a raz me vibrali z toho ucu 180 eur ,a od vtedi nam rastol urok az do mineleho roku sme tam mali dlh 467 eu.a stahli nam raz 237 ue,a potom sme si spravili vkladnu knizku a na tu sme vlozili 250 eu. a bolo to virovnane a to bolo v rou 2012 v 11 mesiaci a bolo nam povedane ze tenucet je nefunkcni ze uz len mame virovnat dlh a sa zusi tak sme misleli ze sa to zrusilo ,ale nie lebo sme pred 10 dnamiobdzali list z INVEST KAPITL ze sme dlzni este 36.53 eu ,tak sme tamboli v postovej banke sa spitat ze ako to ze namprisiel este tento papier s timto uroko ,a oni to tam nejako riesili riesila nas jedna pracovnicka potom druha az potomprisiel pacovnik a zacal toriesit on a on namnato povedal ze to boli nejake uroki tam mi sme virovnali vsetko co sme tam mali celidlh a teraz zase nam prislo neco ine nevieme si stim dat radi tak sa obraciam na vas budem velmi rad ak nam pomozete lebo mi sa vtom nerozumieme ze o cotam vlatne ide vopred vam dakujem .

alojz1
30. mar 2013

☹ ahoj mam velki problem.2010 .oresny sud .RIMAVSKEJ SOBOTE.odsudil ma NEMINE ,co som ani nerobil,viacej svedkov som mal,ale sud nebral ich do uvahi,dokazi nemali,a havni dokaz ,zvukovi zaznam,sa vimazalo aj od datababi,navine bol prokurator.na zaklade dvoch nedvorihodni svedkov ,ktori viackrat menili vlasni vipovede,sud im veril,mam vsetki dokazi,ale naobnovu konanie nemam.a teraz jeden svedok chce sa priznat ,ze som bol nevinni,a nevine som musel odsedet.a VAZENI TERAZ SA BOJIM ABI MA AJ ZATOT DOPIS NEZAVRELI,prosim vas viete mi pomoct.moj .tel.0919177564.budem cakat na vase volanie,dakujem

lili766
19. jún 2013

s poistovnou Rapidlife som dopadla aj ja rovnako, čo robit?

lili766
19. jún 2013

@janettka93 ja som takýto list dostala dnes,,ako ste to riešila?

janettka93
20. jún 2013

Ahoj, hneď som si dala u právničky napísať odvolanie a to som im tam doporučene 1. triedou poslala a od vtedy sa nič nedeje ( chvalabohu ).

kenzla
22. jún 2013

no ja som tiež dostala tučnú obálku. od Rapid life..Myslím,že odpor,namietka nestači a podla mna potom pride exekucia,pretože to aj tak zamietnu.Takže podať do 30 dní žalobu na zrušenie rozhodcovského sudu.Ja som kontaktovala združenie v HOOS vPrešove.

jozefdzurenda
24. jún 2013

Predsa som sa rozhodol dať Rapid Life na sud. Sud bude22,7,2013 v Sp. N. Vsi. Verím že to vyhráme,pretože im platiť 2krát je proti zdravému rozumu. Sud chce vypočuť aj mna,som zvedavy,či aj mne zaplatia zo sp.platnosťou ked´ som mal uraz oka a bol som 2krat operovaný.Uvidím ako sa zatvária keby mali platiť oni.Výsledok zverejním.Joz..Dzurenda

simisi
24. jún 2013

@jozefdzurenda Rapid life bol nedavno spominany v televizii,presne toto,myslim ze na STV1 v nedelu,mozno sa to da pozriet v archive

bejbina188
25. jún 2013

Mne to riesi tato mila pani:
JUDr. Jana Pajtašová, občianske združenie Právne služby spotrebiteľom a vlastníkom bytov /Kosice/, 0908 894 850

je to obcianske zdruzenie, takze vysokych poplatkov ako maju ini pravnici, sa nebojte.

maslarova
25. jún 2013

@bejbina188 ahoj ako si dopadla lebo mne prislo minuly tyzden z arbitrazneho sudu ze mam zaplatit hoci poistenie som ukoncila v roku 2008 a odvtedy sa mi neozvali. Ake ma poplatky JUDr. Pajtasova? Je to uz vyriesene alebo sa to este riesi? Kludne mi napis aj do IP. Dakujem za odpoved.

jaja59
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikinka50
2. júl 2013

Ak máte problém od poisťovne Rapid Life a došiel Vám rozhodcovský rozsudok, nič neplatiť, osloviť združenie - napr. je aj v Prešove - Združenie HOOS a tam Vám poradia, čo ďalej - email: zdruzenie.hoos.po1@gmail.com

vikinka50
2. júl 2013

Prosím pozrite si reláciu

archív stv1 - občan za dverami zo dňa 07.04.2013 - Rapid Life poisťovňa - je to veľmi zaujímave

vikinka50
2. júl 2013

@lili766
kontaktujte čo najskôr združenie, lebo Vám beží lehota 30 dní na podanie žaloby o zrušenie rozhodcovského rozsudku

lili766
3. júl 2013

viete o tom či už vyhral niekto s rapidlifom sud?

lili766
3. júl 2013

@vikinka50 uz to riesim,,ta relacia je naozaj zaujimava, keby na zmluve chybal co i len jeden podips bola by neplatna,,vyhral s nimi uz niekto sud, ?

vikinka50
4. júl 2013

@lili766 ÁNO, spotrebitelia boli už úspešní

bejbina188
12. júl 2013

Takze mile zienky, moju vec riesi Judr. Pajtasova, v predoslom prispevku najdete na nu kontakt. Je to velmi mila osoba, ochotne mi poradila a oboznamila ma so vsetkym co bude nasledovat, dokonca ma zobrala uz mimo jej pracovne hodiny. Za jej sluzby som platila formou daru-poukazkou na poste. Suma 50euro, su neziskovka, ale vacsinou kazdy im plati 50euro, tak som to zvolila i ja. Ak by ste to dali riesit klasickym pravnikom, tak len za zacatie si pytaju od 150euro a vyssie. Odvolanie je podane uz len cakam, kedy budem mat termin pojednavania. Ziadna exekucia Vam nehrozi, pokial to date na sud, ziadny exekutor nemoze konat pokial je to v stadiu rozhodovania. Ale bolo mi povedane, ze poistovna ani neposiela exekutorov, pokial to date hned na sud. Judr. Pajtasova zatial vyhrala tieto spory. Tie rozhodcovske posudky ci ako sa to vola, ktore nam vsetkym posielaju su nepravoplatne, tak automatiky poistovna prehrava, ale trva to dost dlho pokial na Vas pride rad, ja som to davala este na zaciatku januara a doteraz este nic, ale to je zas chyba nasho sudneho systemu. Neodporucam Vam nic platit, o rok alebo o dva roky by Vam to mohlo prist zas a este vo vacsej sume. Fakt odporucam sa obratit na Judr. Pajtasovu, ona ma velmi upokojila a vsetko vysvetlila, ake su postupy, trvanie atd.

jozefdzurenda
12. júl 2013

Už druhý krát som im nezaplatil,ale našiel som si právnika - JUDR Rybára z Košíc.Dva krát bol sud odložený,na 16,9,2013 v SP.N.VSI.Právnik mi povedal,že mal 2 sud.spory s Rapid Life a obe vyhral v prospech klienta!! Právnik berie 66eur,kto nemá vyplati ho z vysudených penazí. Ludia už im nedajte ani cent !!! Právnik chce vysudiť aj peniaze ktoré som im zaplatil 1 krát v strachu pred exekuciou ako každy z Vás. Kto bude chcieť kontakt na právnika rád ho poskytnem.

jozefdzurenda
4. aug 2013

@podnos Až teraz sme prišli z dovolenky a tak som si Váš príspevok prečítal a rozhodnutie zo sudu ma utvrdilo,že som správne urobil, nezaplatil a dal ich na sud. Dˇakujem za zverejnenie sud.rozhodnutia! Ten istý právnik ma bude zastupovať.

bejbina188
12. sep 2013

tak zajtra idem na sudne pojednavanie, drzte prsty 😉

lili766
14. sep 2013

@bejbina188 možem sa spytat ako to dopadlo? vdaka za info,,