Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

monkula
27. mar 2009

jevel, presne to isté sme povedali s MM..
že tie deti by asi boli radšej, keby chruňo vypadol z ich života...

zabka78
27. mar 2009

Podla mna to nie je normalne...nesedi tam vela veci

dadulka19
27. mar 2009

ja dúfam,že ich štáb za nejaký čas navštívi a budeme vedieť,či sa fakt človek dokáže zmeniť 😎 ,hoci,ja dosť pochybujem o tom chruňovi 😒 ,asi je len taká sľubotechna 😀

zabka78
27. mar 2009

ja nedufam nic...su mi ukradnuti...ale ten skiting /ci ako sa to pise/ by som chcela skusit

zabka78
27. mar 2009

ciiting? ako sa to vlastne pise?

dadulka19
27. mar 2009

hovorili kajtovať,takže asi Kite?nie?

dadulka19
27. mar 2009

googlik je šikula a našiel toto: kite. (lietacie krídlo, šarkan). kite nie je nič iné ako vlečný drak pre športy ako snowkiting

zabka78
27. mar 2009

😀 dadulka este vygoogli, kde sa to na sk da naucit 😀

majcik
30. mar 2009

Pozerali ste dnes?

kotenko
30. mar 2009

jasneeeeeeeee

majcik
30. mar 2009

Odozvy?

jancia
30. mar 2009

chudak ten maly blondacik, mat takeho otca co vysedava stale pri pive... no neviem 😖 , ja sa sice stazujem ze ten nas chodi hravat futbal ale vidim ze mozem byt este stastna ze sportuje na cerstvom vzduchu 😝

majcik
30. mar 2009

A teraz cakaju surodenca ... uff

sasiki
30. mar 2009

mne všetci zúčastnení pripadali divní......

biela
30. mar 2009

tak ten chlap čo len v krčme sedel bol riadny bulo... chudáčik jeho syn, ani nevie, že má tatina. keby v tej krčme sedel s kamarátmi, ale on tam sedí aj sám. to čo je za človeka, že ho baví samého sedieť v krčme.

thera1
30. mar 2009

ja som skôr bola mimo z tej druhej matky.....čo sa o nej aj vlastná dcéra vyjadrila,že by mohla brať ohľad na svoje deti pri striedaní partnerov....to už je aký príklad matky... 😒 🙄

majcik
30. mar 2009

Tiez som sa zamyslela nad tym, ze aky priklad dava matka svojim detom, co sa tyka partnerskych vztahov.

andy.a
30. mar 2009

a tá Jitka,teda tá 4-detná..bola rozvedená alebo ?? 😕 a každé dieťa mala s iným ?? 😕 😕
tá jej dcéra tam tiež nemala partnera 😕 😝 asi slobodná mamička..bolo to tam spomínané ?? 😕

andy.a
30. mar 2009

nabudúce bude lesbický pár 😝 😝 😅

kotenko
30. mar 2009

ja som sa cudovala tomu, ze 4 deti v dome a nikto nebol schopny umyt riady, pripadne pozametat..... 😔
a ten otec milan....... by som ho poslala niekam, keby siel na pivo neskoro a pravidelne.

majcik
30. mar 2009

Uff ... to by som nezniesla, ze chlap denne v krcme na pivku a syna si ani nevidi ... joooj, mozem byt vdacna za mojho (vobec nie idealneho) manzela 😀

biela
30. mar 2009

tak tá dlhovlasá mamina bola ozaj čudná, celý čas básnila o milošovi a nakoniec sa bozkávala s iným chlapom. tých detí mi bolo ľúto, vyzerali, že majú radi toho miloša. mne ona potom pripadala ako nejaká hipisáčka,alebo voľnomyšlienkárka alebo také čosi... ináč zo začiatku mi bola sympatická, ako brala toho malého milanka na výlety.

sasiki
30. mar 2009

Ale asi som nepochopila - tá mama sa starala aj o svoju 21-ročnú dcéru??? Mylím, či po nej upratovala, varila a tak...... 😨
No a Miloš mal dobrý dôvod na žiarlenie.

horallka
30. mar 2009

No tak dnes som sa na tej zámene dobre pobavila. Mladá z Prachatíc zjavne nie je spokojná so svojím manželom, ktorý zdá sa, viac holduje pivku a posedeniam s kamarátmi ako rodine. Všimli ste si, ako len tak vetril, aby už mohol konečne vypadnúť na pivo a vôbec mu nevadilo, že malý bol z toho celý zmätený, že kam ten zas tatino ide od neho preč? A mladá si myslí že keď si dá spraviť druhé, tak sa jej mužíček zmení.
Tá druhá dvojica, alebo ako by som ich nazvala- polodvojica- he- tak to bola sila. K Jitke sa Miloš absolútne nehodil, ale vyzeral taký, že ju trochu držal nakrátko- ináč mi pripadala riadne uletená. V dome či čo to bola za zbúranina mala bordel ako v tanku, hlavne že telo vyšportované ako mladica. A ten záver, jak sa olizovala s tým týpkom ala americký týpek, som nepochopila. Najprv básnila o Milošovi a zachvíľu sa líže s druhým. No na ten svoj vek už mohla mať teda lepší rozum. Dcéra tam tiež nespomínala žiadneho partnera- asi bude taký týpek ako jej mati. Podľa mňa mala tie prvé dve deti s jedným a tie ďalšie dve už s každým iným. A mladá mala pravdu- že absolútne žiadna disciplína- a ani návyky a výchova- rozpustené decká - jedno lepšie ako druhé.

katrin21
31. mar 2009

ludia: no ja som vcersa pozersalsa a ja by som toho krcmoveho povalaca hnala kade lahsie a niesi este dalsie babo spravit !!! ved bol uplne hrozny, vobec sa rodine nevenoval... a ta zena s tymi 4 detmi bola sice kocka na svoj vek, ale asi strelena, alebo nymfomanka, lebo podla mna strieda chlapov ako na beziacom pase a chudence deti sa musia stale prisposobovat.... ten Miloš sa snazil, bolo vidiet, ze ma zaujem aj o deti !! co nie je len tak, kedze su 4, mohla mu ruky bozkavat... a on taktoí... najviac ma dorazilo, ked povedala, ze on ziarli na kamarata.... a ze je to fakt len kamarat... jasne!! a preto ho ma teraz doma a cmága sa s nim a spoí s nnim???? Vlastne si na.... do huby..... prepacte, ale nemam rada take typy.. ked uz tak si mala priznat, ze nevie co chce.. lebo ona to nevie.. a v 43 rokoch povedat, ze ona nevie co bude.... no tak to sa mi zda dost nezodpovedne... deti musia mat totalny chaos.... ved ja ta starsia dcera to vidi... obe rodiny svojim sposobom divne... ani cisto nemali, steny polorozpadnute( ta kuchyna...) a pritom sa snazili, ze ta nová neupratovala... tak neviem.... asor by som to nazvala bordel mensi a vasci.... ale nie poriadok... a ot ja nie som typ , co chodi stale s metlou.... 😝

katrin21
31. mar 2009

horalka)? dcera mala partnera na tej diskoteke.. len ho noc nemadializovali... ale ma priatela..skor by ma zaujimalo, kto je otcom tych 4 deti..... alebo otcovia 😀

katrin21
31. mar 2009

baby sorry za preklepy.... ja ich nikdy neprestanem robit.... 😀

ukana
31. mar 2009

horalka, ved na konci to bol ten Milos co za nou prisiel, ci nie? 😅 Ten alkoholik( lebo podla ma bol) bol pekne blby, a ta jeho trubka tiez 😖 😖 taky prazdny zivot viedli, len telka, pivo,telka, pivo, inak nic 😖 😖 otras 😝

ta Jitka mi bola trochu sympatickejsia, ale zasa ja mam tiez rada nejaky system v domacnosti a vo vychove a ona bola taky vetroplach.....trosku v oblakoch zila, ten partner ju zrejme trochu chcel uzemnit........ 😒

slnieckova
31. mar 2009

Mne sa len pacilo, ako od tej mladej vyzadovali, aby upratovala a pritom ona uz prisla do bordelu (najma v kuchyni nebolo ani vidno, kde je vlastne kuchynska "linka"....) takze ma trosku dojali... a tiez si myslim, ze 19-rocny zasran by uz namiesto toho, aby dirigoval, ze nie je pozametane, mal vziat sam zo svojej iniciativy metlu a pozametat....

No a Milanko? 😀 To si ani nezasluzi komentar.... kolko mal ten "sexos" rokov? 40? 😀 A ze druhe dieta? No pekne sa s tym druhym dietatom mlada obesila....

dudinka21
31. mar 2009

No my sme sa tiež zasmiali na tom pivku ja by som to nezniesla obzvlašt, ked by tým bol kráteny syn o čas s ocinom.. A ten malý ako ho posadili pri tú telku, že doobeda bude pozerat to moj by neobsedel ani sekundu, no vidiet, že ten malý bol naučený. Matka musela všetko robit sama, tak syna naučila na telku aby stíhala, takže podla mna sa synovi nevenuje ani matka ani otec..Ale ja ich nepoznám súdim len z telky a to nieje pekné.
Čo sa mi nepáčilo bolo to, že tie deti ako jej rozprávali, že neupratuje a tak to bolo smiešne.. Nech sa idú pozriet do jej bytu, mala všade poriadok čistúčko a ona ked prišla tam všade bordel..
Ja tiež neviem, či by som dokázala robit sluhu ved tá jedna dcéra mala tak isto rokov a len ústami robila..
Asi by jej z krásy ubudlo,,,

No a tá mala ako nechcel nič jest.. Myslím, že v tej rodine nieje absolutne systém každý si robí čo chce, vrátane matky. A tá druhá rodina nikdy by som si s takým neurobila druhé dieťa...Ved on sa vyjadril, že nechce nič menit, žiadna lutost, že je všetko na žene, niekt. sa aspon pred kamerou hrajú.. No on na rovinu, že nič nechce menit.. 😝