Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

mamartinka
7. sep 2012

@luciferova ale nemusis vobec banovat.Uplne ze humus v tej jednej rodine.Fuj.

lili007
10. okt 2012

Caute, isli by ste niektora do Zameny??? Seriozne.

lenka2992
24. jan 2013

Chcem sa spýtať kolko penazí dostanu za to vystupovanie pred kamerami alebo to je zadarmo .

lenka2992
24. jan 2013

@lili007 no rozmyšlame o tom ale obavame sa aj toho

lenka2992
24. jan 2013

kolko sa dostava za nakrucanie zámeny manželiek,

ssisska
24. jan 2013

Dostanes 1500 eur za ten tyzden co si v inej rodine,ale ja to uz nepozeram,lebo mi vadi ,ze sa tam nasackovali cesi,a slovaci sa neak neprihlasuju do tejto relacie,asi nemaju zaujem.Neviem. 🤐

ssisska
24. jan 2013

Pre mna boli velmi zaujmavi ti Danihelovci,to bola pastva pre oci,to bol fakt extrem,myslim ,ze cesi take divadlo urobit nedokazu.Ceske rodiny v tejto relacii sa mi zdaju velmi strojene az mam pocit ,ze si davaju pozor na kazde slovo co o inej rodine povedia.

maruska24
24. jan 2013

niekedy to zadarmo nebolo a vyberali sa iba také tie rodiny, čo dokazali urobiť "šou" a "tupoňa" aby prilakali divakov. Si na tom až tak finančne zle, že ti to za pretriasanie tvojej rodiny na verejnosti ozaj stojí? Ja vždy ak túto reláciu náhodou zhliadnem, tak ich len ľutujem čo všetko sú pre peniaze urobiť a pred kamerou si takto odhaľovať /často ani nie pravdivé/ súkromie.

lenka2992
1. feb 2013

@maruska24 pre peniaze je človek schopný urobiť šecko

gabriellka
4. feb 2013

@lenka2992 no máš relatívne malé dieťa. neviem si predstaviť že by som odišla od rodiny na 10 dní. ale samozrejme každého vec

lenka2992
5. feb 2013

no presne ved predstaviť si to nevim ani ja ale čo už

anatalia77
6. okt 2013

tak som si pozrela prednedávnom reprízu Danihelovci versus slušní romovia...neskutočný hnus u toho Martina a Zuzany.Už v tom dome nežijú,ale prestahovali sa dalej na východ.Mám pocit,že utekajú pred socialkou.

marika1230
2. feb 2015

@anatalia77 Ty ich poznáš?Ako teraz žiju?lepsie?

lili007
11. dec 2015

Tak čo mal by niekto seriózny záujem vyskúšať niečo nové? Netreba sa báť, podmienky sú viac než prijateľné. Kľudne sa ozvite🙂

taminnnna
29. feb 2016

dobre

mamartinka
29. feb 2016

@taminnnna o com tu tocis.

micusa2222
26. máj 2023

@zuzana581 ťažko primitívna relácia, nič viac, nič menej...