Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

ella1
31. mar 2009

práve som si to pozrela.
nuž viete ako to je.ked žena túži po dieťati tak ju nezastaví nič!a nieto ešte neideálny manžel 😀
opitý domov asi nechodil,ked si dal jedno, dve pivá.no ale každý deň?
tá jitka či ako sa volala.to mi pripomína moju sesternicu jednu.tiež má 40 a nevie čo chce.
chudák ten miloš, zjavne ju má rád a ona s nimi(chlapmi) len zametá.
a tie decká.tá dcéra s dieťatom tam bývala alebo len tam chodila?lebo ak tam bývala tak nech sa nehnevajú, ale upratovať by si mali predovšetkým oni.však oni tam žijú.hrozné podmienky.ja by som sa na to tiež vykašlala.na jej mieste by som ale nebola ticho a snažila by som sa aspoň na tú chvíľu prinútiť ich k upratovaniu.

zuzana581
autor
31. mar 2009

Tak v týchto dvoch rodinách nebola ani jedna jediná vec, ktorá by sa mi páčila a s ktorej by sa dal zobrať príklad. Hrúza. Blonďáka by som na to pivo poslala natrvalo a ten chaos a bordel v tom dome s vela deťmi by som asi podpálila.

claudinka
31. mar 2009

tak ta vcerajsia cast nemala chybu.. pozerali sme, lebo po Panelaku nic poriadne neslo a nechcelo sa nam to uz potom prepinat, kedze to nepozeravame, ale uuuplne som z toho nechapala..
a uplne s vami suhlasim, s tym pifcikom si urobit druhe babo no ty koki odpadla som.. sak to bolo nieco strasne!!! sice nadavam obcas svojmu muzikovi, ale mozem dakovat, ze je taky, aky je..
a kolko veci sa tam vcera udialo, dobre to spravili, ze je tehotna, hentie vyznania toho chudaka milosa a tej jitky, no ja som len kukala, co vsetko do jednej casti nasukali..

sasiki
31. mar 2009

podľa mňa ta tehulka dobre vedela do čoho ide. Veď keď už s ním jedno dieťa mala a nezmenil sa, podvedome musí s tým byť zmierená. Možno to bolo jej túžba mať druhé baby.

zuzitka
31. mar 2009

aj ja som pozerala ...

ten blondak, co chodil furt na pivo ..... policku navrtat nemal cas 😠
a tie uhorky nechali radsej skysknut .... jemu sa nic nechcelo robit, podla mal nazor, ze kedze on chodi do prace, vsetko ostatne je na zene 😕

no a ta druha rodina .... dcera mala 21 rokov, mala male dieta ... ale sama povedala, ze jej praca je sa starat o svoje dietatko a nie upratovat 😕 .... o boze!!!!
nikto sa tam nicoho nechytil, len brblali na tu nahradnu matku 😠

a tie podmienky ... polka steny chybala medzi kupelnou a izbou alebo kuchynou .... katastrofe ... mi ppvedzte, ci naozaj nemohli aspon tu dieru zamurovat 😠 😠 ??

zuzitka
31. mar 2009

... a ta dlhovlasa tam smutila za tym susedom, nakoniec jej odpustil, vratili sa k sebe .... ale nikto tomu neveril, ze ostanu spolu ... preto sa kamera vybrala za nimi po 3 tyzdnoch a fakt boli rozideny a ona uz bola s tym druhym
chlapom a vysvetlovala to tak, ze ten jej je ziarlivy moc a furt jej nadaval za toho kamarata, lebo videl, ze medzi nimi je laska a nie kamaratstvo ... takze jej ho furt vlastne podsuval az si ho nechala 😕 😕

tak nejak to tam bolo povedane..... 😅

teodorka
31. mar 2009

ja som to nevidela od zaciatku ...skoda ale tiez som nechapala ze preco im davaju ze ich b=vztah vydrzi len do vecera ale ked prisli po troch tyzdnoch a bol tam druhy chlap tak som pochopila.Co ona bola taka nymfomanka? 🙂
a ten blondak no uzas ja by som ho pratala kade lahsie ,radsej byt sama ako s takym chujom ,a ona mu este ide porodit druhe dieta a mysli si ze sa napravi.... 😀 😝

monkula
31. mar 2009

zuzitka, mohli, len nechceli... lebp leniví boli ako vši, všetci do jedného.... a čo že má dieťa? ja mám dve a taký neporiadok som nikdy nemala... hnilá bola dačo porobiť..
aspoň keď liezli do telky, tak mohli upratať...

teodorka
31. mar 2009

monkula servus Ty zijes? som Ta 100 rokov necitala 😀

monkula
31. mar 2009

žijem, žijem.... bola som u našich a začala som do posilky chodiť, ta mám svalovku ešte aj na dlaniach.... 😝 😝 😀

teodorka
31. mar 2009

no aj ja by som mala zacat do posilovky ,naposledy som bola v januari ,mam zaplatenu aj permanentku ale neviem sa k tomu dokopat ,mozno zajtra 😀 ja sa uz tesim na kolieskove joj to si dam aj 5-6 kilakov denne 🙂

zuzitka
31. mar 2009

monkul ... to ano, lenivy boli ze az ... ale zase ked si ich tak mamicka naucila, im to tak vyhovovalo ... 😝
ale aby si este hubu otvarali na tu nahradnu mamu ... ta tam chudera plakala ....
lebo sak ona bola zvyknuta robit, sak doma musela vsetko, ale tu sa jej zdalo, ze by mohli aj slecny lenive pomoct

a to este nasla pradlo v pracke s pred 2 dni 😀 😀 😀

womenne
31. mar 2009

teda ked som zbadala tu kuchynu a kupelnu až mi zle prišlo preboha ako tam možu byvat??teda bordel riadny by som ani nepovedala že by tam bol poriadok ako hovoril jej byvali.
No a ona sa pekne vyfarbila najskorho prosikala o odpustenie a do mesiaca bolo po laske nejak rychlo nanho zabudla.Iked to zvalovala na neho jej decka povedali že by sa konečne mala rozhodnut.

No a to pivo by som mojmu určite nedovolila nepoviem raz za čas ale každy den????a tie uhorky ma dojali,ved to mohla aj ona spravit nie???

mikalove
31. mar 2009

fakt byvali v hroznych podmienkach,by ma porazilo tam vychovať deti...a ten pivkár hrúúúza,ja by som to netolerovala,fakt raz za čas je to v pohode ale každy deň po robote tam utekať 😠

abetka
31. mar 2009

ja by som toho chlapa hnala hned a zaraz aj s jeho pivciskom.
No a ta dlhovlasa bola trapna.

womenne
31. mar 2009

ved prave nič jej nepomohol maly len zanim plakal,sa nečudujem že ho nenechal ani najest ked ho malo videl 🤐 no a druhe dieta??ja by som stakym asi nie 😖

claudinka
1. apr 2009

to asi malokto 😀

claudinka
6. apr 2009

dnes som sice videla iba zaver, ale tooolko slz 😀 😀 hotove udolie 😅

andy.a
6. apr 2009

http://vymena.nova.cz/
-claudi,dnes bolo toto 🙂 😉 celkom kľudný diel,bez nejakých akčných scén 😝 😅 😕

dadulka19
6. apr 2009

tak tak,dnes to asi divákom moc nedalo,ale zúčastneným evidentne veľa 😉

zuzana581
autor
6. apr 2009

No ja som akurát nepochopila to, že matka pri tele, otec tiež nie najštíhlejší a chlapec musel držať dietu. Oni evidentne to dieťa vykrmili, robili proste chyby v stravovaní, tak ako aj u seba aj u detí a teraz ich budú trízniť nejakými dietami. Šport im tiež nič nehovoril, tak to sa mi vôbec nepáčilo.

ewwe
7. apr 2009

moj nazor na vcerajsi diel - celkom klud, ale nechapem jedno minule bolo ze chlap pride domov a ani s palcom nepohne a nam zenam to samozrejme vadi, vcera mu ta blondina hovori aby ked pride z prace domov ostal nadalej chlapom a domacnost nechal na nu nech jej nepomaha, tak ja neviem ale neposobime na chlapov ze ani same nevieme co chceme? ked chlap pomaha je zle, ked nepomaha je zasa zle tak si vyberme konecne, ja som za pomahanie 😀

sasiki
7. apr 2009

aj ja som za pomáhanie 😀

andy.a
7. apr 2009

aj ja som za pomáhanie,ale ten chlap to podľa mňa trocha preháňal..s tým najstarším synom sa mal venovať nejakému športu,chodiť s deckami viac von a pod..nie stále len do toho materského centra..chlap v materskom centre 😝 😝 😝

a tie návštevy,čo si tam všetci len kľučky podávali a chalan sa nemohol učiť 😠 😕 🙄

ewwe
7. apr 2009

no tie navstevy boli otras, jak v ,,šalenom dome,, 😀

bibula
8. apr 2009

no na slovensku sa uz nechcu vymienat manzelky? 50 000sk je uz malo? 😀 😀 😀

sasiki
8. apr 2009

asi to ešte nemajú prerátané na euro 😀 😀 😀
alebo sa minuli manželky ochotné podeliť sa o súkromie 😀 😀 😀
či sa staral ten chlap prehnane??? Hlavne, že to vyhovuje obom, nie??? Mužovi aj žene, je na nich, ako si zariadia.

mukky
8. apr 2009

Ja som pozerala,to si ujst nenecham....ale uz by to chcelo nejaku akciu 😀 😀

renca3
9. apr 2009

odkedy som videla zamenu na Rodos, nepozeravam uz tuto relaciu. na zaver som pochopila, ze je to viacmenej hrane. hlavne ta posledna veta: "Zamena manzeliek nam zachranila manzelstvo" alebo tak nejak. taky clovek, ako ho predviedli, sa len tak nezmeni. v telke potrebuju akciu, aby divaka uputali. obycajne usporiadane manzelstva by boli nudne. ved co clovek nespravi za par korun....

mukky
9. apr 2009

dievcata ja sa neviem nijako dopracovat k starsim castiam co davala markiza,to boli tusim slovenske casti nie????? ☹ vselijak som hladala no neviem ako na to.....aj ceske by som rada kukla ale tie celkom prve diely,len neviem kde hladat........ ☹