Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

lucinda7
10. mar 2009

aj j som si to rada pozrela 😝

tá malá u Romov nemala chybu,že:teto,kolik tam dalas soli???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 /do toho gulášu/ 😵

a ten chlapček mi pripadal riadne utiahnutý......a bolo smutné,že sa netešil na svoju mamu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

eva7780
10. mar 2009

mukky hod sem link,ja neviem kde to najst

lenkasimco
10. mar 2009

baby a to ked prisiel s prace a ze si ide zacvicit v rifliach 😲 a potom ked si zehlil kosele ze si pusti svoju kazetku s hudbou a naleje si seche martiny pre mna to je taky malomestiak

ukana
10. mar 2009

ak mozem, chcem vyjadrit sympatie tej romskej rodine, sudrzna, mali sa radi....trochu mi vadilo to varenie 😅 .....ten riaditel bol debil, ked povedal,ze mu ta show nic nedala...........teda asi ani pocit, ze mu chyba manzelka.....a ked povedal, ze oni v pohode bez seba aj 2 tyzdne vydrzia 😠 ...by som sa zdvihla a odisla, ta jeho zena bola riadne uslapana a podcenovana, absolutne si ju nevazil a ani trochu ju nemal rad 😠 😠 😠 a ten syn detto 😖

adamtim
10. mar 2009

No ja som to pozerazla v nedeľu na Nove. Nie od začiatku, takže neviem, či tá utiahnutá žena pracovala ani ten otec - róm. Riaditeľ bol podľa mňa otrvný , bezcitný, sebecký despota. CHlapec ho celý natešený vítal a chlcel s ním hrať futbal a riaditeľ že: Nerozumiem ti lebo mám špinavé ústa a išiel domov. Ale ktovie aká bola v podstate jeho žena, či sa niekedy snažila niečo v rodine vylepšiť aebo jej to takto vyhovovalo, že nemusela v ničom rozhodovať a iba sa viezla.Lebo chlapcovi mama nechýbala, takže to o niečom svedčí a veľa to naznačuje.

mikalove
10. mar 2009

aj ja som si to pozrela,ten riaditeľ strašná povaha,despota,asi má chorbu z povolania a riaditeľuje aj doma.a tá romska rodina...otec ma prekvapil ako nevedel od plaču volať s manželkou,asi mu chybala a ma ju rad,na rozdiel od riaditeľa,ktory city asi nemá a vychová tak asi aj syna 😒

zabka78
10. mar 2009

mikalove - tak, tak ten otec sa mi tiez moooc pacil ako nemohol do telefona ceknut 😀 😀 😀 zlaty.
Tiez to celkom rada pozeram, ako ziju ini ludia, ale vobec nechapem preco na nieco take vobec pristupia. Co si chcu ti ludia dokazovat? A este pred kamerami ukazovat svoje sukromie. Ja by som sa v zivote na nic take nedala nahovorit. Nepozerala som to cele, ale dost by ma zaujimalo kto z riaditelovej rodiny vymyslel ist do tej sou. Chvilu co som to pozerala pan riaditel - trapak, trapak, trapak 😝

mikalove
10. mar 2009

ja by som tiež nešla,ani mm by ma nepustil 😀 a pri mojej smole by som "nafasovala" 12 detí v dome bez elektriny a vody 😀 😀

ella1
10. mar 2009

mať takého muža doma ako riaditeľ tak ho v noci udusím vankúšom 🙄 totálny debil.
myslím, že jeho žena robila na pošte.
chudák chlapec z toho vyrastie dobrý debilko.lutujem jeho budúcu ženu...

romovia. no on bol na materskej a ona predavačka myslím.ale akože toľko detí, dievčat a ani jedna sa nehrabala pomôcť s varením...totálne závislý na telke, otras.....však deti nič iné nepoznajú.a celý týždeň bol v tom istom tielku, fuj 😝
a keby ja mám variť toľkým ľudom, tak tiež neviem, lebo je rozdiel uvariť v malom hrnci pre troch ako vo veľkom....

a v takýchto chvíľach dakujem bohu za môjho skvelého muža 🙂 aj ked toho by som tiež niekedy.... 😀 ale hotový ideál oproti iným..... 😉

andy.a
10. mar 2009

adamtim,ten otec -Róm bol na MD s tým najmladším deckom..jeho žena si robila rekvalif.kurz na predavačku 😅 😝

Žabka,idú tam pre peniaze,na Nove myslím platili každej rodine 50.000,- keď tam šli..aspoň predtým to tak bolo..tí Rómovia tam asi išli pre peniaze 😔 a riaditeľ sa išiel predvádzať 😠 😠 😠 a to bol jeho nápad,aby šli do tej súťaže 😠 😠 😠

Mikalove,ja by som mala asi rovnaké šťastie 😀 😀 😀 a ešte by ma dali na dedinu,kde by chovali kravy,býkov,prasce,kozy a neviem čo ešte 😀 😀 😀 😀 😀

kili
10. mar 2009

andy, rekvalifikačný kurz na predavačku? to je vtip 😀 😀 😀
ja som to nepozerala, ale teda môžem asi ľutovať
raz si spomýnam na jedných mladomanželov, čo tam išli asi len preto, aby tej "manželke" dali vygruntovať celý dom 🙄 (dali umývať všetky okná, ešte kybicoval, že tam to je ešte špinavé) do toho by ma teda nedokopali ani keby čo bolo

katusha
10. mar 2009

to som rada, ze ste tu objasnili, ako to bolo s tym otcom - romom 😀 ja som predpoklada, ze je nezamestnany, tak som mu trosku asi krivdila 😅 😀

a ella - presne - ja sa tej zene, co bola na vymennom pobyte u romov vôbec necudujem, ze mala take problemy s varenim, lebo ved varit pre troch a varit pre xy ludi je rozdiel 😅 😝 a potom tolké hrnce umyvat 😀 nechcela by som

mikalove
10. mar 2009

ani ja by som asi v takom množstve nevedela navariť 😅

ankam
10. mar 2009

noooo s tou telkou to uz bolo moc 😠

kotenko
10. mar 2009

ale videli ste to, co robil cigan tej chude bledej zene? ty navar, ty poupratuj.
a to kde sme, ze v dnesnej modernej a rovnocennej dobe by muz mal rozkazovat zene??? a co on nema ruky a ma slepaci rozum, ked jej nevie pomoct u upratovanim a varenim??? 🙄
riaditel bol dobra paka.. a ten syn, "chudacik".. jeden den siel dedkovi pomahat a druhy den mal svalovicu... asi ho ovialo 😅

katusha
10. mar 2009

kotenko 😀 😀 ze ovialo ho 😀 ale hlavne, ze jazdil na traktore 😅 😀

mikalove
10. mar 2009

kotenko,oni maju inu mentalitu

leva
10. mar 2009

Ano je pravda ze aj mna ten rom strasne nahneval tym rozkazovacnym tonom,co ma zena robit a na co je zena a podobne...no ten riaditel bol poriadne trapny,vraj treba mysliet na buducnost dietata,prehlasil na koniec,no myslim si ze ten jeho syn si v buducnosti ani zadok sam nevytre.

ankam
10. mar 2009

leva 😀

ella1
10. mar 2009

no veru, keby sa tak nechali obskakovať ženy na MD.......ako ten rom...to by všetci chlapi 😕 .. 😀
a čo zahlásil na konci riaditel, že u nich je dieťa budúcnosť a u romov prítomnosť....mňa len zaujíma aká budúcnosť bude v ich synovi...však to bude ťuťmák...

andy.a
10. mar 2009

ale tá riaditeľova žena sa tam vôbec nevedala zaradiť,len sedela,mlčala a pozerala 😕 😕 😕 a Róm varil,upratoval..neviem,či tá baba aspoň s tými deckami čo-to pomohla,ja si vybavujem akurát,že ešte o 22.,hod.,ich nemala uložené spať 😕 🙄

a neviete teda,či bola zamestnaná,alebo iba pán riaditeľ bol živiteľ rodiny ?? 😕 😝

ella1
10. mar 2009

andy, neviem či robila, ale je poštárka alebo niečo také.....ale či chodí aj do práce..

diddi
10. mar 2009

neviem,ale mam pocit,ze ten chlapcek bude homosexual...uz mu aj melir naordinovali....bol take sladke dievcatko

katusha
10. mar 2009

andy, to jej asi kazal manzel - len siediet, mlcat a pozerat 😅 😀

kotenko
10. mar 2009

riaditel jej kazal, aby nezasahovala do chodu rodiny a nic nemenila... tak bola ticho...

zabka78
10. mar 2009

Mna zarazilo ako si na konci pripijali a ona tam stala ako taka smutna socha, ako keby sa ho bala. Mozno ju tyra 😲 a mozno chcel preto tu sou, aby okolie videlo, ze zije normalnym zivotom... 😲 Mozno o nich ludia v okoli trusia reci... 😲 😝
Baby ja sa asi nudim, ze? 😀 😀 😀

mikike
10. mar 2009

Kocky vie mi niekto povedat kedy bude dalsi diel zameny?

zuzana581
autor
10. mar 2009

Baby ale ten rom tam práveže varil aj upratal, len ona kukala furt do blba, tak jej potom povedal, že čo to je za ženu, že ani neuvarí ani nesprace. To uznávam, veď ona sa až potom chytila varechy. Bola divná, ale pri tom jej riaditelkovi sa ani nedivím. No mňa by inak zaujímalo, ako teraz chodia po ulici, lebo ja by som chodila asi po kanáloch. Riaditelko si chcel zamachrovať v telke, ale podla mňa je aj s rodinou na smiech celému okoliu aj neokoliu. Len toho chlapca mi je lúto, lebo sa mu podla mňa budú aj v škole posmievať. Deti vedia byť zákerné (uprimné, ale zákerné) a keď počujú doma, že dospelý niečo rozoberajú, tak to hneď šplechnú do tváre. No chudák chlapec naozaj.

tomaslavka3
10. mar 2009

to,co bolo,ze Nerozumiem ti ,lebo mas/mam/spinave usta?ako sa hrali na dvore a p.riaditel prisiel domov Pochopili ste toho sebca?

sasiki
11. mar 2009

mne je najviac ľúto riaditeľovej manželky. To kôli nemu je taká utiahnutá, smutná 😒
Inak ja by som sa na niečo také nedala nielen kôli súkromiu a tomu, že by mi chýbal manžel, ale nechať svoje deti cudzej ženskej............... 😕