Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

mimikyky
9. mar 2009

Zuzka,tak ja mám presne ten istý názor... boli falošný,a ten chlapec bol podľa mňa chúďa

shaarka
9. mar 2009

aj ja som to pozerala.. strasne hnusny bol ten chlap, normalne mi bolo z neho zle... a on sa citil ako kral! a chuda t ajeho zena... je mi jej naozaj velmi luto ☹ ma zniceny zivot 😒

siwike25
9. mar 2009

Zuzana mam ten isty nazor ako ty..... Ty romovia nemaly peniaze ale maly vela vela lasky.A dalo sa vidiet že su velmy štasny.Nie?a aj som si poplakala snim ked volal žene,dalo sa vidiet že je uprimny a miluje svoju ženu.A ten p.riaditel tak to nemam 😒 😒 😒 slova.....to kde vydel 12r chlapca sprchovat?maj synovec ma 13 a za kočkamy beha,nie??? 😒

alon111
9. mar 2009

ja nie som zastanca takych relacii ale zamenu manzeliek si sem tam pozriet.niektore ma vedia prekvapit tymi narokmi na tu druhu.pamatam si jednu ktora tej druhej dala umyt okna v celom dome a to sa jej ani nechcelo s tych spinavych okien dat dole ani ochrannu foliu na ramoch.alebo sa mi nepaci menenie bytu ci uz nabytku malovania presuvania nabytku to nieje podstata vymeny manzeliek a o prevychovani deti uz ani nepisem ako sa mi to nepaci.ona sa ma o deti postarat nie menit ich doterajsi zivot a ich navyky a zvyklosti

siwike25
9. mar 2009

alon moja suseda bola v zamene a ta druha jej dotrepala domou zajka,xixixixixi.v kuchiny odrezala koberec a atd.... 😉

teodorka
9. mar 2009

to isli dnes nove diely? ja som to nevidela 😕

zuzana581
autor
9. mar 2009

No ten riaditel bol fakt hnusný. A to sprchovanie 11, či 12 ročného chlapca, tak to som nepochopila. Moja malá má 5 rokov, ale robí to sama a my jej nechávame súkromie. Umyjeme jej vlásky, ale ostatné robí sama. Nezatvárame dvere, aby sme zasa vedeli, že je v poriadku, ale aj keď ideme do kúpelne, tak jej zaklopeme a ona sa tam hrá, počúva rozprávky (máme tam magnetofon, velmi daleko od vane samozrejme) a relaxuje. Tomu chlapcovi podla mňa narúšajú zdravý psychický vývoj.

zuzana581
autor
9. mar 2009

Alon to sa ani mne nepáči, že tam menia nábytok podaktoré, alebo sa snažia zmeniť niečo, čo tí druhí nechcú, ale zas ak so zmenou napríklad zvykov súhlasia (iba že to vyskúšajú), tak to nie je zlé.

siwike25
9. mar 2009

zuzana s toho chlapca spravily totalneho TRUTKa,nie????
Teodorka to bolo nakrucane v čechach,to su nove diely 😉

shaarka
9. mar 2009

no ja neviem neviem, aky chlap z toho chlapca vyrastie.. ale normalny a zdravy isto nie. 😖

siwike25
9. mar 2009

tak to ani ja neviem......................... ☹

alon111
9. mar 2009

zuzana581 ja beriem ak s tym oni suhlasia ale pamatam si jednu zamenu manzeliek kde nutila deti jest na ranajky chlieb ked boli nauceny na jogurty a to mi pripadalo trochu pritiahnute za vlasy.a niektore tam idu nie skusit nieco nove ale zmenit celu cudziu rodinu.
ja som to nepozerala tu novu to fakt este kupali 12-ho chlapca?to uz je na priamo pre psychologa ale skor pre rodicov ako pre toho chlapca

cessy
9. mar 2009

zuzana581 mam ten isty nazor, sice som to nevidela od zaciatku, to čo som videla mi stacilo

mikike
9. mar 2009

ahojte, nevedela som ze to ide v telke, ale si to rada pozriem nabuduce. Mne sa raz velmi pacil jeden diel, strasne som sa na tom zasmiala, ked u jednej rodiny muz zbieral vselijake haraburdy, na dvore mal dve tony smeti zo zeleza, a ta nova zena ho prehovorila aby to isli odovzdat do zberu, dostali par tisic korun, a ta zena zbierala smeti vonku aj vnutri cely tyzden.. 😀
inac ja sama by som to vyskusala, uz len kvoli tomu, aby moj manzel videl, co vsetko robim pre rodinu, ze ma stale navarene, upratane, atd..vela zien to nespravi..

dadulka19
9. mar 2009

ja si to tiež rada pozriem 😉 ...ten riaditeľ bol fúúúj nechutnýýýý 😝 😝 😝 ....

a pozerali ste aj,čo bolo pred pár dňami na Nove,?....čo sa vrátili po nejakom čase do tých vymenených rodín a spomínali a hovorili,ako im tá relácia život zmenila... 🙂 😎

jancia
9. mar 2009

Caute, Zuzi aj mna to po dnesku napadlo ze ci tu na konikovi uz je taka tema, ta dnesna cast bola dooost husta, sme sa s muzom zhodli ze ten riaditel je riadny chrapun, a ako sa naparoval ked tam sedeli pri tom stole na konci uz vsetci 4...
Alw aspon si clovek uvedomi niektore veci... ktore su dolezite... a ake dolezite je pre deti citit lasku, aj vo fyzickej podobe od svojich rodicov... 😔

mukky
9. mar 2009

Ja som sa na to strasne tesila 😀 je to take zaujimave,diri bol drbnuty 😝 chudak jeho manyelka,bola taka utiahnuta siva myska,este je napisal instrukcie a podla mna aj doma jej este nalozil 😒 No trosku mi jej bolo luto ze nevedela varit,ale potom bol k nej milsi no..ale je to asi dost yostrihane,skoda ze to nejde aspon 3 hodky..ale toto kupanie tak velkeho chlapca 😲 🤐 ,pritiahnute za vlasy...je mi ho luto,noo...A pamatate si taku cast,co ona nic doma nerobila ani u seba,ani tam,mala asi 50 rokov,isla si ku kadernicke,muyovi kupila pastety na obed,sebe kopu jogurtov a 1 krat isla varit halusky 😀 😀 a to cesto jak robila,liala tam vodu z kiohutika,hadam aj liter 😀 😀 on len gulal ocami,no sranda nenormalna,tesim sa nabuduce...este mi chyba pestunka a otec v akcii 😀 😎

majcik
9. mar 2009

AJ ja som to dnes pozerala ... zaujimave. Asi by som sa na take nieco nedala osobne, ale pozriem si to v telke, ked mam cas ... som si vsimla, ze ta ciganka kazdy den vraj varila a zienka z druhej rodiny raz za 3 dni. Sranda, co?
Ja som zo siestich surodencov, nemali sme vzdy vsetko, ale zakladne veci ano a vzdy bolo doma veselo, clovek sa necitil sam a mal sa s kym porozpravat a je to super ... myslim, ze sest deti by som asi ja nezvladla, ale ked je dieta samo, tak tym vacsinou trpi ... ja viem, nie vzdy sa to da, poznam viacere zeny, ktore zo zdravotnych dovodov viac deti jednoducho nemohli mat, ale ked sa len trosku da, tak je fajn, ked su aspon dvaja surodenci.

tomaslavka3
9. mar 2009

ja som to nekukala,ale MM a som mu citala vase prispevky,uplne s vami suhlasi.Ja len rozmyslam,aky potom musel byt pan riaditel ponizeny,ked dostali cigansku rodinu 😀

mikike
9. mar 2009

mukky aj mne chyba pestunka..
teraz ma napadol jeden diel otec v akcii, ked muz pral, a nevedel kam dat hadicu pracky, stale padala dole na zem, tak doniesol z obyvacky velku kristalovu vazu a tu oilozil na hadicu do umyvadla., A JE TO 😀 , ale nechcem ist mimo temy..

mukky
9. mar 2009

majcik tak aspon 3 maj 😀 ,kompromis 🙂 Ale ona tusim romka nebola...myslim ze isto nie....ja nevarim na kazdy den nove jedlo,Vy ano??Ja si to kuknem este raz v archive,lebo som odbiehavala..

zuzana581
autor
9. mar 2009

Ten riaditel robil zo seba ešte aj ťažkého frajera. Ste si všimli tú rozopnutú košelu ako bol v kancelárii? A hrozne sa mi nepáčilo ako na konci, keď boli všetci spolu, tak pri rozprávaní kukal do blba. Na jednu stranu, na druhú, do hora, ale ani raz na nikoho. Nikomu do očí... A stále zdvíhal hlavu hore. Proste faloš, faloš, faloš. Fuj.
Inak ani ja nevarím každý deň. Väčšinou ostane aj na druhý, lebo sme cez týždeň s malou samé. Ale tri dni už väčšinou nie. Ale jasné, že v ladničke by sa nepokazilo. Niektoré jedlá, napríklad kapustnicu... navarím viac a máme ju aj 5 dní, ale vždy sa snažím meniť aspom jedno jedlo. Buď hlavné, alebo polievku. Ona ale asi nevarila, lebo nevedela.
TOMASLAVKA ja si myslím, že ponížený hlavne z toho, že nielenže dostali romsku rodinu, ale tá romska rodina bola ovela sympatickejšia, milujúcejšia a uprímnejšia ako oni.

andy.a
10. mar 2009

Tak ten pán riaditeľ bol asi niečo extra,mal by si dať funkciu riaditteľ zemegule..tá jeho žena zakríknutá,utiahnutá..ona bola iba doma alebo bola zamestnaná ?? 😕 to som nejako nepostrehla 😕 😅
Ich syn typický rozmaznaný jedináčik,ktorý sa v pubert.veku pomaly ani nevie smá vychystať do školy.. a to,že ho ten otec ešte kúpal..no comment 😕 🙄 😖

zarazilo ma na konci,keď ten p.riaditeľ povedal,že oni by od sena vydržali aj viac ako tých 10 dní..No problem.. 😖 tak načo potom spolu žijú ?? žijú vlastne len vedľa seba,ale nie spolu 😔 😒

a ten Róm s manželkou-že už nikdy v živote od seba nepôjdu,tak si chýbali
😅 😵 tiež mi boli oveľa sympatickejší 🙂

tá riaditeľova manželka bola príliš submisívna..no,ja by som takému chlapovi dala 😀 😀 😀 😝 nakopať ho kamsi 😅 😝 ale zrejme bola od neho fin.závislá-ten úplný začiatok som nevidela,že či je ona zamestnaná,alebo len pán riadíteľ zarába 😝

andy.a
10. mar 2009

Pestúnka chýba aj mne..myslím tá relácia..ale česká,na Prime bola oveľa lepšia..aj česká Zámena manželiek-na Nove-vlastne to včerajšie reprízovali z nOVY/tam to bolo predvčerom/ je oveľa lepšia ako markízácka 😝 🙂

katusha
10. mar 2009

aj ja som to pozerala. pan riaditel si naozaj o sebe moc myslel 😅 ale aj pre takych slnko svieti 😀
a ten chlapec - nesamostatne dieta, stale zavrete doma, aby sa mu asi nedajboze nieco nestalo 😕 tak mi to pripadalo 😒

ale mam vyhrady aj k romskej rodine, aj ked je pravda, ze mi boli sympatickejsi ... ale cely den sediet len pred telkou a spoliehat sa, ze ich niekto bude obskakovat 😖 no neviem ... a ten otec ... neviem, nepozerala som uplne od zaciatku, ale vydedukovala som, ze zrejme nepracuje 😅 tak by ma zaujimalo, ze z coho vlastne ziju 😕
no naozaj v tejto romskej rodine bolo pekne, ze bolo vidiet, ze sa maju radi a drzia spolu 😉

mukky
10. mar 2009

Tak a kedy chodi na nove...ale asi si to nekuknem ked na antiku novu nemam,ci?? 😀 Da sa este nejako inak,cez ich stranku...neviem,este som nekukala.Inac vsimli ste si v zamene ked tam dosla mu desiatu doniest,ze nejako rychlo z tamad vystrelila taka mlada kocka,asi sekretarka,ci osobna asistentka??? 😲 😲 to asi koli nej mal tu koselu tak rozopnutu..joj ja by som ho tak preflieskala,podla mna si urobil hanbu tou relaciou,ze je magoooooooooor na entu 😀 😝

eva7780
10. mar 2009

ja som nekukala ,hádam sa da pozriet v archive 😉 oplati sa to kuknuť?

eva7780
10. mar 2009

ani som to nenasla, 😠

mukky
10. mar 2009

Ja som kukala aj v archive na antiku,a slo to

petrahy
10. mar 2009

ani ja som to nevidela od zaciatku ale väcsie sympatie som mala k romskej rodine. Ten riaditel bol strasne namsleny sam na seba a nemal byt veru na co tej jeho manzelky mi bolo docela luto posluchala ho na slovo a zila podla neho
rada pozeram taketo zameny ci dokonca ta pestunka paci sa mi to a clovek si moze mnohe veci uvedomit kde robi sam chybu ked to vidi aj na druhych