Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

silvia123
20. mar 2012

Včera som nechápala...chúdatká deti..., mimochodom týraná žena by sa takto nesprávala... vypisovať v manuáli a kydať celý čas na manžela, podľa mňa týrané ženy by sa do takejto relácie ani neodvážili prihlásiť a už vôbec nie niečo zlé povedať na svojho partnera, lebo by mali nesmierny strach. Táto bola obyčajná svinská mrcha, ktorá vyvolávala hádky a spory -viď. už jej to zrejme chýbalo aj u náhradného manžela, tak začala vyrývať ohľadom tej spálne, aj keď jasne vedela, že ho tým naštve -tak ona je ten rypák v rodine, ona muža podviedla s tromi naraz, podľa mňa aj ona je tá čo začína s fyzickými potyčkami -podľa toho pohára čo chcela po ňom na konci hodiť...však sa nečudujem že ju zmlátil, čo si nechá do seba poháre hádzať? ale tiež určite nie je neviniatko -vyzeral byť tiež dosť prepitý... A inak najviac som sa pobavila na tom druhom manželovi, keď ako idiot meral rozpätie rozloženia karík na záclone ale to že fajčí v byte je ok... 😀 😀 😀

zuzkatko
29. mar 2012

aj teraz posledná zámena bola dobrý nášup ten chlap že jedáva psov bociana hrôza a ešte že aj ženu mláti pozerali ste niekto?

mamartinka
30. mar 2012

@zuzkatko Pozerali 😉

zuzkatko
30. mar 2012

@mamartinka no ja som nechápala s toho psožrúta a že bocian má kyslé mäso inak tých dvoch čo tam boli tá Katka a Peťo tak ich poznám

mamartinka
30. mar 2012

@zuzkatko ty si tiez z Holica,Kutov ci odkial ich poznas?Zevraj predvcerom mal byt u nich aj Rozboril.Zeby boli aj v Modrom z Neba?Ale naco?Neviem.

katushka16
30. mar 2012

@zuzkatko aj ja ich poznám🙂

zuzkatko
30. mar 2012

@mamartinka ja som myslela tých Tpolčancov čo majú tie dve dievčatka

zuzkatko
30. mar 2012

@katushka16 myslím že ich pozná viac ludí sú milá rodinka

katushka16
30. mar 2012

@zuzkatko to sú

miskakyska
30. mar 2012

Mne sa zdá,že do tejto druhej série zámeny vyberajú len same divne indivídua a uplne protikladné rodiny,prva séria taká nebola,či??..aale šak pozriem aj na to,ak nezaxrním pri malom a ak nie som v práci..

katka1981
1. jún 2012

Ahojte dievcata niekde tu niekto spominal, ze mu chyba relacia Pestunka. Prosim vas nie je to niekde v archive? My by sme ti potrebovali ako sol, dakujem

mamartinka
27. aug 2012

@eva7780 No pocitam ze sledovanost bude dnes nizka nakolko zacina Panelak a vsetci sa nan uz tesia. 😉

eva7780
27. aug 2012

@mamartinka zajtra poobede by to mali opakovat,ja tiez kukam panelak 😉

mamartinka
27. aug 2012

@eva7780 aj minuly tyzden mali a neopakovali.Uvidime.

rainee
4. sep 2012

tak ja som mala tu cest vcera vidiet kusok ku koncu, akoze to bolo co sa psychopatov? by som sa ani necudovala keby im socialka vzala tie deti chudatka. ma uplne dostalo ako ich ta stara svokra mlatila pri tv trstenicou ci co to bolo a vkuse vrieskala ☹

mamartinka
4. sep 2012

@rainee a take daju do tv.

eva7780
4. sep 2012

@rainee tá stará bola riadne hlučná,aj ked je jasné,že tv si
to postriha ako chce ,len aby bola sledovanosť

sendy182
4. sep 2012

nepozerám......pre peniaze urobia čokoľvek..........radšej som pozerala na Spektre dávnejšie Mamička štrajkuje

157misicka
7. sep 2012

hroza samy asocialy s prepacenim.ale normalnu rodinu som tamdlho nevidela...typy ktore pre peniaze urobia hocico...az na tu romsku rodinu pred nedavnom ti boli slusny ...ale inak velka pohroma a ide to stale dolu vodou
dufam ze som nikoho neurazila ale prave pozeram vcerajsiu reprizu a je to hrozne mne osobne z tej Zanety je zle...ved doma to ako u nej vypada a ide sudit druhych

mamartinka
7. sep 2012

Mariu to co bolo vcera za zamenu.Ta mikrovlnka vsetko hnus.Fuuuj.No hrozne nieco.

luciferova
7. sep 2012

da sa to niekde este pozriet? okrem plateneho archivu...

mamartinka
7. sep 2012

@luciferova Bohuzial.Myslim ze nie.