Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

penelope2066
6. mar 2012

@maminuska Mas pravdu 4 deti nieje az tak vela ale priviest ich do takeho prostredia je maximalne lahkomyselne a nezodpovedne. Za to v akom prostredi ziju si mozu sami. Ked nemaju peniaze tak budis, ved vela ludi zije v chudobe ale mat taky humus doma, to je uz sila! Takych ludi mi luto nieje. Ona pravdepodobne pracovat nemoze lebo je na materskej ale aby som ja obskakovala muza, ktory sa nevie ani o rodinu postarat takto je uz prilis.

maminuska
6. mar 2012

@penelope2066 v tomto s tebou na 90 % suhlasím.

penelope2066
6. mar 2012

@maminuska 😉

dada1212
6. mar 2012

@katecameron ja neidealizujem, ale ver, že väčšina cigáňov žije lepšie ako oni a je zodpovednejšia, ked už nič, tak aspoň úrady pobehajú a vybavia si kopu vecí.
s tým občianskym to bola fakt sila, to ako môže byť niekto takto, ale ona je tiež riadne nezodpovedná, ak si nejde ani vybaviť nový. neviem či taká bola vždy alebo sa spustila až pri ňom, ale to tiež nie je normálne, aby bola taká nezodpovedná a nič neriešila.
aj s tými rukavicami, keby on vyfajčil o 2 škatule menej za mesiac, tak majú rukavice nielen pre deti ale aj pre seba, ved to nestojí majetok, prípadne existujú aj rôzne charity kde je kopa oblečenia, čo si nejde zobrať aspoň tam niečo, to nie je normálne aby matku nezaujímalo že jej deti nie sú primerane oblečené ročnému obdobiu.

teodorka
6. mar 2012

@maminuska plne s Tebou so vsetkym suhlasim .Je lahke cloveka odsudit za cokolvek ale ja tazske cloveka pochopit alebo aspon snazit pochopit .Tej rodine nepomoze nic iba ak s aniekto chyti a zacne ich ucit zit tak ako sa patri .Oni to fakt nevedia .S tym IQ ake maju to od nich bohuzial nemozme ani ako spolocnost cakat .To ze maju 4 deti -myslite ze oni nad tym nejako rozmyslaju ci mat alebo nemat? Maju len obycajny sexualny pud a to ze je z toho dieta o ktore sa treba starat skoro po cely zivot a niekedy aj po cely zivot to neriesia .S tym ake maju IQ to fakt od nich zbytocne cakame .Pisete ze keby chceli ...fakt ste sa nikdy nerozpravali s nikym kto bol od Vas o dve urovne inteligencne slabsi?Tito dvaja aj ked dospeli ludia su od vacsiny z nas slabsi inteligencne mozno o 5 stupnov ...od takychto ludi Vy ktore ste inteligentne cakate ze budu rozmyslat tak ako Vy? Kde sa maju ich deti naucit slusne zit?V skole vsetkym smrdia ,v dedine takisto ,nikdy nebudu ucitelom ani nikym obdivovane tak ako aj moja rocna babika ...aka buducnost caka tie deti?Kde maju vidiet vzor?V com vyrastali ich rodicia ?Preco takto dopadli?A kam este spadnu?A pri tom staci mozno len chytit pomoct im zbuchat chalupu ,muzovi dat robotu a k zene aby chodila socialna pracovnicka pomahat a usmernovat ju kedze ona ma fakt malo zavitov a jej muz este menej ...nie su zli ,fakt tie deti nie su tyrane a su milovane mozno viac nez deti z bohatych rodin kde rodicia sice daju detom vsetko ale cas a lasku im nedaju .Tito dvaja nevedia ako von z kola a ak sa o nich spolocnost nepostara tak o 10 rokov budu ich styry deti mat dalsie styry mozno aj viac deti a spolocnost sa bude starat o 24 ludi ktori nebudu vediet co s nacatym dnom ...toto spolocnost dovolila s romami po revolucii a kedze sa chudoba len prehlbuje k ciganom sa pripaja uz aj vela bielych ...hold niekto sa vozi na 10 milionovom aute a ini ma 20€ na tyzden ...

penelope2066
7. mar 2012

Dovolim si nesuhlasit s par vecami. Preco by sa mala o nich postarat spolocnost, za to kde su si mozu sami. A pomoct im dat dokopy chalupu?Za koho peniaze?Za statne?To su peniaze kde prispievame my vsetci a ja rozhodne nesuhlasim s tym aby moje peniaze isli na takychto ludi.Cela spolocnost je chora aj co sa tyka romov lebo aj tych zivime my vsetci z nasich penazi.Tym by som tiez priskrtila davky a dala by som im ich odrobit.Lebo na takuto bandu zarabame my vsetci,ktory sa snazime slusne zit.Aj ked je coraz viac ludi co ziju od vyplaty k vyplate,musia si peniaze poziciavat aby vyzili...Oni su dvaja a obaja su lenivi darebaci.Co potom ma povedat zena ktora je na dieta sama a nema muza?A predsa sa snazi aby vyzila. Ale normalny ludia sa snazia ako mozu.To by sa vsetci mohli prihlasit do telky a cakat kto im poda pomocnu ruku bez pricinenia.Jaaaaj to by bolo sveta zit...

sherynkamalinka
7. mar 2012

co si mysliet o tomto http://www.facebook.com/profile.php?id=10000172...

ovela vacsi poriadok ako v tv, dokonca autosedacka v pozadi...na internet su peniazky...

teodorka
7. mar 2012

@penelope2066 asi si nepochopila co som pisala ...mna ,Teba a vacsinu nas co sme tu ,zaclenili do spolocnosti nasi rodicia ...ak tito dvaja ludia vyrastali v takych podmienkach ako teraz oni sami vychovavaju deti (co je dost pravdepodobne)-ich nemal kto do spolocnosti a do zivota pripravit a s IQ akym maju sa proste sami do spolocnosti zaclenit nevedia ,dovolim si tvrdit ze s tym IQ si sami robotu najdu velmi tazsko .A to iste caka ich deti ...

traktor
7. mar 2012

@sherynkamalinka ked pozries datum, je tam 2010..cize za ten cas sa to u nich mohlo riadne zmenit,...vyditelne k horsiemu

sherynkamalinka
7. mar 2012

@traktor ale ked vtedy vedeli zit v poriadku? myslis ze len tak z nicoho nic sa z nich stanu bordelari? nejak sa mi nechce verit..je jedno v akych podmienkach zijes, ak si poriadna, vies zit v cistote aj pivnici.

traktor
7. mar 2012

@sherynkamalinka vies mna to ani neprekvapuje..videla si toho chlapa..vsetko mu je jedno, hlavne, ze kuka telku a ma ho kto obskakovat..ak nie je cim kurit, tak rozrubem nabytok..za ten cas spohodlnel..teraz nastal cas sa zviditelnit , urobit na ludi velke oci..aky su biedny..prisla zamena..a tym urcite aj kopu darcov..ved predsa nenechaju chudak deti v biede...deti mi je strasne luto..a v podstate aj tej matky, ved aspon sa snazila, .isla po drevo a tak...mozno uz celkom rezignovala..ved ked ukazal tu jej fotku s dietatom, tak tam bola este taka pekna baba..a teraz vychudnuta troska......s toho chlapa nikdy nic nebude..pokial viem, pochadza myslim z 9 deti a takto zili stale..uz ma svoju rodinu a nerisi ju,..zije tak ako vyrastal..

sherynkamalinka
7. mar 2012

@traktor neviem ci to tam bolo spomenute ale vsetky deti su jeho? Ja uz len cakam kedy budu v Modrom z neba..a pekne krasne im zabezpecia nove byvanie...ale ako hovoris chudat deti, ci je to tak ci onak deti z toho vyjdu najtragickejsie

zuzana06
8. mar 2012

@sherynkamalinka myslim, ze to tu uz bolo pisane, ze budu v Modrom z neba, takze sa mame na co tesit
ja si tiez myslim, ze udrziavat poriadok sa da aj v biednych podmienkach, ako ta mamina v Modrom z neba, co zila s tymi detickami v tej zahradnej chatke

sherynkamalinka
8. mar 2012

@zuzana06 no a pamatas sa na ten pribeh co zili niekde v pivnici ci kde, ani okna tam nemali a mama chodila na wc len raz denne a to vecer ked deti spali....a ta tam mala vacsi poriadok ako ja doma niekedy 😀

zuzana06
8. mar 2012

@sherynkamalinka presne toto myslim,ze nech su akokolvek chudobni, tak ten zakladny poriadok sa da udriavat, ale ono je to cele tak poprepletane, len mi nejde do hlavy, ked predtym zili celkom slusne, ako teraz mozu zit takto? ked ma profil na FB, tak neboli vzdy v takej hroznej situacii, takze ani to ze on je z 9deti a asi tak zili doma ich neospravedlnuje,ze by nemali ziadne socialne navyky z domu 😖

zuzkatko
8. mar 2012

podla mňa to bolo čiastočne zinscenované aby to ludí prilákalo a mali sledovanosť kedže na Fb majú čisto a zrazu špina bordel .....

makeka
9. mar 2012

Babenky ako sa dá pozerat zámena manželiek cez archív?ide to iba cez to voyo.markiza.sk?a treba sa zaregistrovat ked chcem aby mi to šlo pozerat?dakujem za odpoved 🙂

traktor
9. mar 2012

@makeka cez voyo si to pozries..musis sa zaregistrovat, neplatis za to 😉

zuzkatko
9. mar 2012
makeka
9. mar 2012

Dakujem pekne určite sa zaregistrujem a konečne si pozriem.dalšia upútavka čo beží teraz tak ten pár bývali volakedy v našom dome ,tak som zvedavá.

katecameron
9. mar 2012

@maznacik007 písali to na www.markiza.sk tam pod tou relaciou su komentare a písal to sam pan Robert C.

eva7780
19. mar 2012

dnes podla ukaziek to vyzera byt dost akcné

mimikyky
20. mar 2012

ja som včera pozerala, a veru neviem, čo si mám o tom myslieť...ale pravda bude niekde uprostred

eva7780
20. mar 2012

@mimikyky tiez mam s toho zmiesane pocity,len oni vedia kde je pravda,ale zase takto sa chvalit,ze ju muz tyra hned od zaciatku.Podla mna take zeny neradi o tom rozpravaju,skor sa za to hanbia.Ktovie co sa dialo ked vypli kamery 😨 ale vypiju si radi obaja 😝 to na nich vidno

penelope2066
20. mar 2012

No ja si tiez myslim,ze si radi obaja vypiju ale v tomto pripade si myslim,ze ta zena je na chybe.Ved ake divadlo hrala a potom tie jej reakcie na konci ked sedeli vsetci styria pri stole.

ukana
20. mar 2012

no ja sa ani nedivím tomu mužovi, že ju zbil, a včera na záver ona prvá sa po ňom zaháňala pohárom...takže skor ju zbil preto, lebo bitku vyprovokovala....riadne taliansko majú doma...zasa len chudence decká 🙄
a ak pomíňala všetky prachy, neplatila účty, požičiavala si prachy...došli tomu mužovi nervy...i ked ani on nebol bez viny... 😖

mimikyky
20. mar 2012

veru, sťažovala sa ako ju bije a včera chcela zbiť ona jeho, tuším mu aj vypálila

penelope2066
20. mar 2012

No na vine su tam obaja,ale vecsiu podla mna nesie ta zena. Ved to bola cista hysterka a ani spravat sa nevedela.Najprv toho nahradneho manzela klamala ako sa ona ma zle a potom ked uz videla pri stole,ze pravda vychadza najavo tak sa prestala pretvarovat a ukazala pravu tvar.

@mimikyky No veru udrelo ho,dostal facku a potom sa nanho este aj poharom zahnala.

eva7780
20. mar 2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=1000019...
inak v tej druhej rodine by tiez mali robit nieco s tym "zavislakom od pc"