Relácia "Zámena manželiek". Čo si o tom myslíte?

zuzana581
9. mar 2009

Ahojte. Myslím, že takáto téma tu ešte nie je. Pozerávali ste zámenu manželiek? Teraz to na markíze začalo znova chodiť a mňa by zaujímalo aký mate na to názor. Ja takéto relácie rada pozerávam, lebo ma vždy bavilo pozorovať ludí, ako sa chovajú, aké majú zvyky, povahy. Niekedy zisťujem, tak ako v dnešnej časti, že mať takú rodinu ako tá dnešná s tým jedným chlapcom, tak by som šťastná určite nebola, lebo tam bolo tolko faloše, že to bolo cítiť každým jedným gestom toho manžela aj tej ženy. Aj keď nie som zástanca toho aby bolo vela detí v rodine, tak predsa len tá viacpočetná rodina mi bola sympatickejšia, lebo bolo vidieť, že sa velmi lúbia a sú úprimný. Dúfam, že tu moc netrapoším s touto témou, ale zaujíma ma ako sa na to ludia pozerajú.

mukky
18. mar 2009

Ja uz sa tesim na novu cast 😀

andy.a
18. mar 2009

http://www.katalog.exil.sk/jump.php?sid=135&url......

mukky,ti si chcela tento program ?? 😕 😅 😝

andy.a
18. mar 2009

ti má byť ty 😝 preklep 😉

dúfam,že ti to pôjde prehrať,ja to radšej ani neskúšam 😝

milhaus
18. mar 2009

andy to mas tolko času že si všade? ja ked som všade tak na mna len frflete ako jett

andy.a
18. mar 2009

milhaus,kde všade ?? 😕 😕 😕 chodím do pár tém a rozhodne nie tak často,ako kým som bola doma na MD 😝 😕
teraz som hlavne na "Depresii" 😝

mukky,ten link neviem prečo nejde otvoriť 😖 ale zadaj si do googlu prima.cz a vyhodí ti to o.i.aj hlavnú stránku Primy a tam sa preklikaj do Zábavných programov ..a na druhej strane je ten program 😝 🙂

mikike
18. mar 2009

ahojte, prvy diel som nepozerala, len ten druhy. Nebolo to nic moc. Viete co som nechapala? preco ta mladsia manzelka tak plakala na konci?

mukky
18. mar 2009

andy kuknem 🙂 diky,este mi maly nespi tak opat neskor,klasika 😀 😀 len som tu odbehla...mikike urcite si pozri prvu cast,bola ovela lepsia,akcnejsia 😀

katrin21
20. mar 2009

mikike: lebo si uvedomovala, ze sa domov netesi a ma manzelstvo na prd... resp. nai nie manzelstvo, ako skor to, ze ona muza nelubi.. podla mna to bolo jasne.. akurat ja neviem pochopit, ako si baba spravi dev deti s muzom ku kt. ju to ani netaha, citi, ze to je na prd... a pritom on ju mal rad....

mna ale zaujal ten prvýdiel.... ten riaditel skoly, to bol debil na n-tú..... jezis, to lutujem tu jeho zenu, ako len sklopila usi a pocuvala co hovoril... ten cigan to vystihol.. oni sice nemali take IQ, ani doma nic moc, ale cistotný boli a mali sa radi... to privitanie, ako po sebe skocili a riaditel svojej zene podal ruku a dal pusu, co si aj cudzi ludia daju... no chuda zena!!!

katrin21
20. mar 2009

inac ked ide o to.. niekto tu pisal, ze zivot v zlatej klietke.. podla mna mal ten riaditel doma uplne priemerne...a toho maleho neviedli vobec k samostatnosti! kupat 11 rocneho syna????? moja dcera ma 8 a kupe sa sama, dokonca sa uz vie aj zmyt ! aj tie ulohy... maju z neho totalneho slušačika, co ale asi bude mat problem v zivote sa presadit.. ved sam povedal, ze na mamu sa netesi.. lebo ved taka mama ani nemoze mat chut zit..! viem to, ked som bola ja v manzelstve nestastna, nemala som silu na nic!
Keby od neho odisla, lepsie by jej bolo... aj na konci, ked sa chceli stretnut, on ze " to ide mimo mna!".... absolutny nezaujem..
alebo ako jej napisal tie body, ze co ma robit, ked jej bude smutno... sak on ju uplne manipuluje, to ona sama nevie, co ma robit?? dobre ze jej nehovori aj ako sa ma ist vycurat a co sme a co nie... podla mna sa zhodil a ked ho videli jeho studenti, tak ho lutujem.... ale nie viac, ako jeho zenu....
tí cigani boli dobrí, sice zavislaci na telke, ale klapalo im to. a lubilo sa mi , ako povedal, ze nebyt jeho zeny, tak sedi v base 😀

jankando
20. mar 2009

No ja sa pridavam
booze, vcera som mala moznost skusknut toho pana riaditela a mala som dost
jeho zena absolutne chuda..a hlupa k tomu, ze sa tak da manipoulovat
ta ciganka na koniec povedala pekne, ze radsej byt chudobna a mat lasku okolo seba, nez zit v ladovom zamku, alebo tak nejak
No a o tom sprchovani uz ani nepisem......

eva7780
23. mar 2009

akurat som dokukala čast,co pojde dnes na markize,tak ten chlap čo maju 4 deti,no hroza.............nechcela by som ho do domu

zuzana581
autor
23. mar 2009

No ja sa teším na dnes. My sme už druhý víkend sťahovali, respektíve dolaďovali niektoré veci a samozrejme je to tu stále ako na bojisku a vyšťavená som totálne, tak budem relaxovať pri telke.

krasuliak
23. mar 2009

to je debil 😠 😠 😠 😠 boha jeho takych stretnut 😠 😠

zuzana581
autor
23. mar 2009

No tak to bol teda fakt totálny pako, ale lubilo sa mi, ako si to aj ku koncu uvedomil a zmenil to. Pokial to ovšem nebolo len divadlo pred kamerami. Tá žena bola teda fakt tolerantná a nekonfliktná, keď to dokázala tak dlho znášať. A tá rodina s grécka, tak tý boli taký pohodový. Fakt sa nikam neponáhlali a mali sa radi. Ten manžel bol perfektný. Aj do voza aj koča, ako sa hovorí. Šikovný.

mimikyky
23. mar 2009

podobného h.a.j.z.l.a aom maladoma aj ja..............sľuboval že sa zmeníja som x-krát naletela,ale zmena žiadna........ale už mám od neho pokoj a šťastný život 😉

smisova
23. mar 2009

zuzana581 no ja neviem ale myslim že takyto chlapíci sa nemenia, ved on nepotreboval ženu ale služku a lutujem jeho deti ktore sa od strachu schovavali do skrine. Obyčajny ubožiak

zuzana581
autor
24. mar 2009

No tak tých detí bolo aj mne lúto. Tá malinká dvojročná, jak dostala po zadku, len za to, že sa rýpala v jedle a potom sa pocikala, šak to bolo choré. Malé deti sa ešte nevedia najesť ako dospelý. Hrajú sa s jedlom. A ten chlapec tiež, ako chcel isť s tým fasom na tenis a ešte za to aj dostal. Dobre išiel starý za nejakou k..... a znervóznel, že chce ísť malý s ním, tak vyrobil scénu. No chúďatká deti a aj tá žena. Tiež si myslím, že starého psa novým kúskom nenaučíš, ale možno....

sasiki
24. mar 2009

mne tiež bolo ľúto tých detí. Páčila sa mi Kačka, na to, že mala len 20 to zvládla fajne.

mikike
24. mar 2009

ten s tou cigaretou..fuj

ale viete co? ja by som teda nebyvala ani v tom Grecku... neviem preco...more ok, ale to ostatne, ako v pionierskom tabore..

mukky
25. mar 2009

Mne bolo velmi luto tych deti....spomenula som si na ...ale,nechajme to tak ☹ toho chlapa by som chytila a bila den a noc,ak nie ja,fakt by som ho dala zbit,aby vedel co je to bit slabsich a deti,ktore sa nevedia branit... ☹ a odisla z toho vztahu,nie preto ze ja by som trpela,to by som zniesla....ale ak by mi takto udieral deti a deti by sa bali.....pomocovali a boli nestastne,to by som nikdy nepripustila,nikdy!!!!!Je jedno ci by malo dieta 2 roky,ci 2o rokov....tie deticky si to ponesu so sebou po cely zivot,a tie oci tej malej....take smutne,normalne mi zviera srdce,,,viete si predstavit ze tam boli kamery a neovladol sa a predsa tie deti udrel????????On urcite bije aj zenu a tie deti ovela,ovela viac.....nezmeni sa,nezmeni....a dala by som tu rodinu sledovat socialnymi pracovnikmi.....len som sa trosku divila ked sa jej ten novy manzel opytal ci by tam chcela rodinu,povedala ze nie ☹ ☹ ved rodina su aj deti,a tie nejak nespominala...a ja by som urobila to,ze by som ich uprosila aby potom na stretavku tam.mohli prist aj deti a uzit si more....lebo pri tom despotovi asi tazko...a ani penazi asi nemaju na rozdavanie....idem posepkat mojmu malemu ako ho lubkam 🙂

ewwe
25. mar 2009

baby neviem ci ste to uz spominali ale ta zamena manzeliek na rodose bol iba podvod na divakov bolo to iba hrane, hlavne ten ocko sadista co nic doma nerobil, tak zasa nas divakov osr..i 😠

slnieckova
25. mar 2009

ewwe a na to si ako dosla? 😅

ewwe
25. mar 2009

normalne chod na nejake ceske stranky napr. aha.cz tam je to popisane a dokonca ,,spoved toho tatinka,,

ewwe
25. mar 2009

kukni uplne naspodu stranky 😉

sasiki
25. mar 2009

😕 😕 😕 🙄 🙄

dada27
25. mar 2009

Tak to je teda dobrý oblb,asi to prestanem pozerávať 😢

zuzana581
autor
25. mar 2009

Ale baby, čítali ste to celé? Lebo tam píšu, že to je tak ako to bolo, len ten manžel sa sťažoval, že aj keď občas je taký hnusný, tak je aj dobrý. Aj varí, aj sa stará o deti a jeho žena chodieva na diskotéky s ich dcérou, tak nie je až taká chudinka. Oni to proste len zostrihali tak aby to na obrazovke vyzeralo, že jeden je zlý, druhý dobrý atď, ale úplne vykonštruované to nebolo, že by tá rodina neexistovala tak ako tam bola. Je inak úplne jasné, že televízia, všetko prekrúca, alebo zostriháva, tak ako sa to hodí a tak, aby bola čo najväčšia sledovanosť, takže podla mňa žiadna novinka, len som lutovala tú ženu a teraz mám pocit, že zbytočne. Tu je ten link presne na ten článok: http://www.ahaonline.cz/cz/spolecnost/35311/»he...

ella1
25. mar 2009

zuzana-nie jeho žena chodí na diskotéky.ale tá vymenená kačka bola s jeho dcérou na diskotéke.a tvrdil, že prišli opité.
ja si myslím, že to rodina chce teraz uhrať, že to nie je až také zlé. aj ked samozrejme to zostrihávajú a niektoré veci vyzerajú potom úplne inak .lenže ako sa vraví malé deti neklamú a ked sa to malé schovalo do skrine a vravelo, že sa tak schováva (asi častejšie) tak by som povedala, že neklamalo.
a aj ked boli s ,,pestúnke" tak tá pestúnka tam vraví, že vtedy boli iní a teraz zas, tak niečo na tom asi bude.

jankando
25. mar 2009

Baby,
mne sa ta zamena pacila
hlavne ten rhodos samozrejme
otca ani tak neriesim
ze udrel dieta pre mne nie je v poriadku, a zvlast ze sa nedokazal ovladat ani pred kamerami.. 😠
mna skor nastvalo, ze si tak pohodovsky fajci pri detoch a to ak som dobre pocula, niekto tam mal astmu, ci nabeh ci co a este i to dite povedalo, ze ich dusi...a on nic... 😠 😢
Ale ten druhy par bol zlatunky.... 😉 teda, paci sa mi, ze maju dieta a predsa ziju tak, aby si uzili.. 😉 😉