Robili ste rigoróznu skúšku na UKF? Čo ma čaká?

petalihi
12. aug 2009

Ahojte,
mám maličkú otázku: nerobili ste náhodou niektorá rigoroznu skúšku na UKF v NItre? Lebo mňa to čaká o dva týždne a nemám vôbec žiadne infošky. Akurát mi zo študijného zaslali posudky a okruhy. A ja sa tak veľmi bojím. Vôbec neviem, do čoho idem. Ak ste to niektorá absolvovali, prosím hoďte nejaké dobré rady, infošky a tak. Vďaka. Peťa.

qwera
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
buzgovic
22. jún 2016

Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať či ste niekto robili rigorózne skúšky a máte otázky so sociálnej práce na UK v BA. Som vďačná každej info. Ďakujem J.

nellygirl129
1. aug 2016

@silvana33 ahoj,nezohnala si nahodou tie vypracovane tezy na rigo skusku?ja sa chcem v septembri prihlasit,tak by sa mi hadam zisli....ozaj,robia problemy pri prijimani na rigo?ja som koncila v 2007...tiez PEPg...za tie tezy si kuldne zaplatim...

09mimka
16. nov 2016

Ahojte, chcem ísť na rigorozne konanie do nitry na UKF odbor sociálna praca, bol niekto? Vieme sa nakontaktovať aj cez telefon? Stačí ma prezvoniť prosím budem vdačná za každú radu. moje t. č. 0907 510062 zavolám. dakujem

lussy9
12. mar 2017

Ahojte. Zaujímam sa o doktorandske štúdium na UKF do Nitri ale mám vela nezodpovedaných otázok. Potešila by ma rada. Mám predstavu o čom chcem písať avšak takáto ani podobná téma nie je v ponuke. Ako by som mala postupovať. A za druhé- sú prijímačky aj z jazyka? Mám záujem o pedagogiku- Pedagogiku hudobného a hudobno-dramatického umenia. Čo viete o stáži ktorá sa má absolvovať. dakujem za pre mna hodnotné rady.

buzgovic
12. mar 2017

@nellygirl129 ahojko, nie nezohnala som ich, a už ani neviem či chcem ísť do toho...ô

valentovamaja
23. mar 2017

ahojte baby......ak ste niektorá z vás absolvovali doktorantúru na ukf pedagogickej, potrebovala by som vedieť, či tam skúšajú aj cudzí jazyk, alebo nie.....lebo v BA je to vraj tak, že dávajú prekladať anglické články....díííík

27lubica27
28. máj 2018

Dobrý deň, prosím, nájde sa tu niekto, kto robil alebo sa chystá na rigo skúšku na TU na Pedagogickej fakulte? 🙂

golinka22
10. jún 2018

@27lubica27 ja som robila pred 2 rokmi.. jaj sorry ale na UKF

ankapip
27. okt 2018

Čaute, kupim vypracované otázky na rigo sociálna práca. Ďakujem

katkazoricakova
26. apr 2019

ahojte, mal by niekto prosim vypracovane otazky tiez by som mala zaujem?

qwera
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkazoricakova
27. apr 2019

@qwera hm?

koalin
11. jún 2019

Ahoj dievčatá, mohla by som sa pridať k tejto téme ? rada by som sa opýtala, je rigorózna práca ťažká ? ja som už síce 3 roky po škole, ale pracujem na samosprávnom kraji a robím to, čo som aj vyštudovala... a už pár mesiacov sa pohrávam s myšlienkou spraviť si RP, ale mám strach...a stále nejaké výhovorky hľadám podvedome,
ako ste na tom ? 🐙

dida894
1. jan 2020

Ahojte, robil tu niekto rigoroznu prácu z histórie/dejepisu. Ktorá univerzita je najlepšia? Môžem si zvoliť sama tému a podať to rovno s prihláškou?

jolana88
11. sep 2023

Dobrý deň. Robil niekto z vás rigoróznu skúšku na UKF pedagogickej fakulte v študijnom programe špeciálna pedagogika, sociálna pedagogika a manažment vzdelávania? zháňam vypracované otázky na štátnu rigoróznu skúšku, nechcem to zadarmo 🙂 Ďakujem

jolana88
11. sep 2023

Dobrý deň. Robil niekto z vás rigoróznu skúšku na UKF pedagogickej fakulte v študijnom programe špeciálna pedagogika, sociálna pedagogika a manažment vzdelávania? zháňam vypracované otázky na štátnu rigoróznu skúšku, nechcem to zadarmo 🙂 Ďakujem

anomisk
19. sep 2023

Ahojte, súrne hľadám niekoho kto by mal k dispozícii vypracované tézy na rigorózne skúšky v študijnom programe špeciálna pedagogika, sociálna pedagogika, manažment vzdelávania - pedagogická fakulta UKF. Ak je tu niekto, prosím kontaktujte ma mailom simona.kucera@gmail.com Veľmi pekne ďakujem. 🙂