Rodina v núdzi

januschka10
8. feb 2012

Ahojte, chcem touto cestou poziadat o pomoc pre jednu rodinu v nudzi, ktoru osobne poznam a pomaham im. (ani neviem ci je takato diskua vobec na MK povolena, mozno mi to tu zrusia,ale pokus stoji za to). Rodina, ktora ma 3 krasne male deti, ziju v Nalepkove (SK), pani Zuzana je na materskej dovolenke, muz prisiel o pracu. Ako iste viete, nie je jednoduche si najst pracu v tychto casoch a uz vobec nie v meste ako je Nalepkovo a okolie. Ja tejto rodine posielam oblecenie pre deti, poslala som im aj nejake hracky. Posledny balik obsahoval aj trvanlive potraviny. Momentalne su v takej takzej financnej situacii, ze nemaju uz ani na zaplatenie liekov pre deti. Ak sa najde niekto, kto by im mohol podat pomocnu ruku (v podobe nejakych potravin, prip. potrebnych liekov atd.) ozvite sa prosim bud mne alebo kontaktujte priamo pani Zuzku na tel. cisle: 00421 944 552703. Z celeho srdca a aj v mene pani Zuzky vam vsetkym dakujem.

ajca123
8. feb 2012

@januschka10 dobry den 🙂
Je mi ľúto že sa pani Zuzka s rodinou ocitli v núdzi :(
Takých rodin za pár rokov bude viac a viac...
A ake staré deti má pani Zuzka???? A ake lieky potrebuju??

anjelicek26
8. feb 2012

@januschka10 - aj keby clovek chcel pomoct, bez blizsich informacii to nepojde - ide o potraviny, ake lieky? Cipky, sirupy na kasel, vitaminy, co presne? Aj vek deti je dolezity..

Takych rodin je mam pocit stale viac. Je sanca, ze sa manzel v dohladnej dobe zamestna? Je tu kopa mamin, mozno by sa touto cestou dalo najst to nejlepsie riesenie - praca pre manzela, zabezpecenie rodiny do buducna. Co on robil predtym?

viki2912
8. feb 2012

tak ja mam oblecenie po sofinke,ale presne,treba dopisat ake stare su deticky....a ake lieky potrebuju.ja mam nejake lieky ktore nie su na predpis v zalohe...cipky,nurofen,paralen....dajte vediet...poslem im ak treba nieco...

januschka10
autor
8. feb 2012

Dakujem vsetkym, co sa ozvali. Ja viem,ze takychto rodin bude a je viac, vsetkym sa pomoct neda, pripadne o nich nevieme. Ja som to touto cestou skusila, dakujem za kazdu odpoved. Deti su chlapci: 8 a 3 roky, dcera 1 rok. Manzel robil podlahara. Viete ako to je, praca u sukromnika. Ten raz zaplati, potom nie. Hlavne na Slovensku je to viac ako normalne, urcite nie je jediny. Potraviny pomozu akekolvek (ja som im napr. poslala detske vyzivy, cestoviny, nejake konzervy ako hrasok atd. Zijem v Taliansku,ale robila som v logistickej firme, vela soferov sme mali zo Slovenska a ochotne vzali balik a doviezli ho priamo tej pani). Ja som tej pani aj radila pripadne predat nejake oblecenie ci veci co uz nepotrebuje. Ale to sa nam, co mame pripojenie na internet a sme na MK lahko vravi.
Pomoze paralen, cipky nurofen, plienky, aj praci prasok.

seve_ranka
8. feb 2012

@januschka10 , ahoj, prosím ťa, mohla by si mi napísať adresu na pani Zuzku do ip?

matat
8. feb 2012

aj mne prosim napis adresu, rada im poslem balik

januschka10
autor
6. mar 2012

Baby, dakujem vsetkym co pomohli a poslali Zuzke a jej rodine balik.

rora
6. mar 2012

poprosim aj ja do ip adresu, co sa mi bude dat poslem

nanulik
6. mar 2012

môžem aj ja poprosiť adresu? rada pomôžem, ked len troškou

dadda02
6. mar 2012

Toto je jedna z najkrajsich tem na MK.!

januschka10
autor
12. dec 2013

@michaela.g dakujem

viktoria35
14. feb 2014

Dobry den mile maminky chcela by som Vas zo srdiečka poprosit o oblečenie pre moje babätko ktore sa ma narodit v juni .Bude to dievčatko ak by sa našla mamina ktora by mi podarovala oblečenie bola by som vdačna za pomoc.Sme s manželom momentalne nezamestnany .Nemame peniažky na potrebne veci pre babo .Dufam aspon trochu že sa niekto najde .Vopred dakujem.

tinus27
29. mar 2014

@viktoria35 Dobry den, u mna sa najdu vecicky, ktore nebudem potrebovat tak by som vam poslala, len mi napiste adresu. Dakujem

marsula
13. jún 2014

Ahojte. Rada by som zohnala akekolvek kntakty na rodiny v nudzi. Na facebook stranke Yato darujem chceme pomahat vecne rodinam ktore to potrebuju. Kedze je to novy projekt vcera spusteny ma velky ohlas a maminky su ochotne poskytnut oblecenie, drogeriu, dokonca nabytok a pod. Nejedna sa o financne dary. Je to cisto pomoc od ludi ludom v nudzi, nie o nejaky ziskovy projekt. Ak by ste o niecom veceli prosim kontaktujte ma. Chceme pomoct co najviac ludom.
Dakujem, a krasny den

chilli
5. sep 2014

ahojte este niekto vie podat adresy nejakych rodin v nudzi? mam oblecenie ale uz skor pre vacsie dievcata 10-15 rokov

sasa16simon
23. mar 2015

@viktoria35 Dobrý deň, pošlite mi prosím Vašu adresu rada Vám pomôžem Zuzana

fabianko23
10. mar 2016

"Dobry Den mam 20rokov nevjem ci to sem patri ale potrebujem pomoc,povjem vam celi moj pribeh. Som zacala na strednej skole a zacala som pouzivat facebook gde som si nasla mileho chalana storim som si pisala a jednehho pekneho dna sme sa stretli a zacali sme spolu chodit bolo to vjac ako pol roka tak som ho zavolala knam na Vianoce a a pocase zacal unas bivat a prispevat do domacnosti.Bola som druhacka a zostala som tehotna a moj zarabal 400e a nemali sme si ako pomoc tak sme si zobrali pozicku abi sme mali pre babetko.Nakupili sme mu vsetko co sme pre nho potrebovali a co nam zostalo som dala rodicom zato ze prinas stali a bolo dobr.Babetko sa nam narodilo a bolo dobre ale po case bolo us zle tak muz zobral dalsu finacnu pomoc pre mojich rodicov lebo je velky dobrak ,Nakonec ho moj otec vihodil zdomu a vratil sa domov k rodicom a mal depresie a ujeho rodicov nemozme bivat maju len jednu izbu a ma ktomu mensu sestru jeho oco ma silnu cukrovku a mam sa leci na tlak a maju velmi vela liekov a nemaju vela penazi.Moj muz dal v praci vipoved a po mesiaci isel na tidnocki abi prenas neco zarobil z materskej sa neda zit a us mu nechcu nigde dat pozicku preto vas prosim o radu a o finacnu pomoc ak sa najdu taky ludia alebo o pozicke a bii sme si mohli bivat sami babetko ma len 9 mesiacov a oca potrebuje ja som u teti sama z babetkom a sama som na vsetko,Dakuejm za pochopenia ak sa nadu ludia prosim pomozte a otpiste.Zvvelkov laskov dufam ze mi pomozet"

betusa
17. máj 2016

Zo srdca ďakujeme všetkým za venované 2%, veľmi si to vážime. Do konečnej sumy nám však ešte málinko chýba, preto ak niekto môže prosím pomôžte nám akoukoľvek čiastkou, keď sa to spojí veríme, že to dotiahneme dokonca a liečenie budeme môcť absolvovať. Ďakujeme veľmi. IBAN: SK4609000000000461926076 https://www.ludialudom.sk/vyzvy/3190

laurikaamy
25. okt 2016

Som matks s 5 detmi s chcela by som vas poprosit o akukolvek financnu pomoc.konci mi pobyt a nemam kde ist je to tszke s podnajmom nemam si jak kupit vl,dom.xom na tom zle

betusa
20. dec 2016

https://www.ludialudom.sk/vyzvy/4042 prosím pomôžte nám ďakujeme vopred zo srdca. Z blížiacimi sa sviatka prajeme krásne Vianočné sviatky a všetko dobré v Novom roku

nikuska55555
30. aug 2017

pekny den prajem mamicky touto cestou Vas chcem pekne poprosit o akukolvek pomic dom mamina s 2 detickami manzel menil pracu a v predoslej ho nevyplatili lebo robil iba na dohodh prosjm mam syna teraz bude orvacik a mladsi bude mat 3 rocky akkakoovek pomoc co uz potraviny trvablnive alebo veci do skoly alrbo aj financna kedze pitrebujeme peniaze za najom aby dme neostali na ulici uz od 15ticb rokoch dom bojivala k svoje dieta led sombola znasilnena a chcelj mi hi dat na sdopciu najstastnejsi by boli keby slm sla na potrat ale nevzadala som sa a teraz bude orvacik

vierasvarcova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonka100592
6. dec 2023

Ahojte volam sa Simona touto cestou hladam financnu pomoc .Emília a Liliána sú naše vytúžené dvojičky. Narodili sa skôr, v 31.týždni tehotenstva. Kým Emília predčasný pôrod znášala dobre, žiaľ, Liliána nie. Dostala krvácanie do mozgu a neskôr pribudla epilepsia a diagnóza detská mozgová obrna kvadruparéza. Boli sme sklamaní, zúfalí, beznádejní, nevedeli sme ako a kde začať s liečbou. Všetky naše predstavy o šťastnom živote troskotali.Potrebujeme financne pomoct pre deti na Vianoce .