Rodokmeň

bibula
1. máj 2008

🙂 skuste aj na nete su superne prepracovane moznosti "stavby" rodokmenu.ja som si uz spravila poriadne siroku rodinku-skuste aj vy "ci nepatrite k nam" 😀
ked je zhoda mena,automaticky vam to oznami a vy sa mozte skontaktovat so zakladatelom toho druheho rodokmenu.
tak piste a piste a tvorte a spominajte 😉
www.rodokmen.com, resp. www.rodostrom.cz.

deina
20. máj 2008

Jej, to je parada, taketo veci ma bavia. 🙂

otrivinkajanka
20. máj 2008

no baby ja tam ani moje priezvisko nemozem najst je tam toho plno a od nas nikto ☹

vavka33
20. máj 2008

Eli idem skusit. 😉 len to budem mat dvoch muzov? 😀

ella1
20. máj 2008

no,tak nejako.inek sa nedá 😀

vavka33
20. máj 2008

Eli mam to,vdaka. 😉

ella1
20. máj 2008

niet zač...... 😉

ella1
20. máj 2008

našla som vás 🙂

vavka33
20. máj 2008

Koho si nasla?

najjulinka
20. máj 2008

Joj blbé to je...
Lebo ak viem rok umrtia či rok narodenia,a le neviem komplet dátum, tak to tam zadať neviem
Potom napr. normálne sa v rodokmeni udáva miesto narodenia a úmrtia a nie kde osoba bývala, takže ak aj niekto má info z matrík, tak v tomto to nenájdeme sa spoločne....... Tak isto miesto sobášu chýba.... Normálne človek ak hľadá, tak na matrikách a v matrikách sa značia tieto veci...

ella1
20. máj 2008

no,mne dalo rok narodenia v pohode,ale ak nevieš rok umrtia,dáš tam otáznik..

vavka,no vás som našla 😉

lindda
20. máj 2008

cafte ja by som potrebovala radu nemate niektora skusenost potrebovala by som najst Dedka teda mamineho otca nikdy ho nevidela on ju uznal sa svoju ked este ani nebola na svete je z Budapesti netusim ,ze ci existuje nejaka agentura ktora sa nieci podobnym zaobera dik

vavka33
20. máj 2008

Eli ano a ako?poznas ma? 😀
Ale staci si dat mesto v kt.vas niekto zaujima a ak su pridani,zobrazi ich.

vavka33
20. máj 2008

Eli,si katka?

ella1
20. máj 2008

no,ano

vavka33
20. máj 2008

tak mam aj ja teba 😀

ella1
20. máj 2008

lindda,určite,viem,že sú aj ľudia,čo spravia rodokmene,ale to niečo stojí....

vavka,no podla dcer,veku,a máš tam dokonca rovnaký nick. 😉

ella1
20. máj 2008

no,pozri moju mamu,nás je ako hadov 😀

vavka33
20. máj 2008

Nick?vidis,to ja nevidim,ze to tam je.

najjulinka
20. máj 2008

Ja viem rok a mesiac úmrtia, den nie... a nevzalo mi to nijak...

anjelinka
20. máj 2008

lindda, ano, robia to, ale stoji to od 8 do 16 tisic, ale to je len orientacne, ze to ide podla toho, kolko sa na tom robi a kam sa az siaha, ja som to raz chcela spravit, ale ma to odradilo, ta cena teda, skus:

www.predkovia.sk

bibula
autor
20. máj 2008

vavus-pis iba co vies,aj manzelia sa ti zmestia dvaja 😀 aj mne sa vosli,len bibka je dotknuta,ze je v inej tabulke ako ondrik 😉 🙂

bibula
autor
20. máj 2008

aha,iba pridaj dalsieho aj ja som tak,o rozvode sa tam nepise-zial 😀 😢 vlastne tam mozes mat aj ovela viac manzelov_dobre co?

najjulinka
20. máj 2008

No len je blbé, že nemajú dosť značiek
Lebo otec dieťaťa nemusí byť manžel a pod...
No a napr. strýkovi by som vedela pridať manželky, ale neviem jeho manželke pridať dalsieho chlapa 😀 Asi by sato dalo obist tak naokolo, popísať jej rodičov ako neznámich ale ak tam potrebujem proste mať len veci, ktoré mám zozbierané, tak sa nedá...
Chýba mi tam moc miesto narodenia a miesto úmrtia - lebo fakt nemám šajn kde kto žil v 19.storočí, viem pri niektorých miesto narodenia alebo úmrtia... Ale nemám šajn či umrel v mieste posledného bydliska a pod... 😒

bibula
autor
20. máj 2008

da sa to,len to trevba trochu pospekuovat 😀

najjulinka
20. máj 2008

hej ak strýkovej manželke popíšem rodičov a pod... proste zbytočne tam popíšem plno otáznikov 😀 😀 😀

ifrimka
20. máj 2008

super.prave zacinam.....a co ak je moj muz cudzinec?

ella1
21. máj 2008

dá sa tam pridať napr, dole ked vypisujete,meno,adresa.....a dole je,že poznámky...tak tam môžete dopísať niečo,ja tam píšem napr.,že rozvedená a tak,ked si niekto klikne na to meno,tak uvidí,že tá osoba bola rozvedená,prípadne niekoľkokrát vydatá....

no,ja neviem,ako napr. spraviť,ked manželov otec má veľa detí s niekoľkými ženami,ktoré neboli jeho ženy.... 😖

no a neviem,ale mne sa pri jednej osobe dalo dať,že len rok narodenia......

najjulinka,dá sa to,v pohode.......

najjulinka
21. máj 2008

ella1: to tam ešte chýba, žeby sa dali spraviť nemanželské deti 😉

ella1
21. máj 2008

no,dá sa to vlastne ta,že pridáš dalšiu manželku ale do poznámky dáš,že nie je manželka.ale mohlo by to tam byť normálka,že nemanželské deti a tak.....

snád to časom zdokonalia....

bibula
autor
21. máj 2008

najjulinka-- 😀 😀 😀 😀 velka pravda,napis tomu,co to tam tvori a pripomen mu rozvody,diky za vsetky 😀 🙂 😉