Romantický víkend na Slovensku

kajacz
6. máj 2009

V septembri budeme mať s manželom 10-te výročie svadby a napadlo ma strávit víkend bez detí na nejakom peknom mieste nášho rodného Slovenska...
Budem Vám vďačná za tipy... 😉

bambusko
6. máj 2009

bojnice 😉 pekne prostredie, je tam aj co vidiet a robit, sluzby na dobrej urovni 🙂

ivana82
6. máj 2009

Suhlasim s Bojnicami, my sme tam boli na svadobnej ceste a nestazujeme sa, aj ked sme mali strasne pocasie a az jeden den pekne, a to sme sa stihli spalit na kupalisku 🙂

kajacz
autor
6. máj 2009

dakujem dievčence...
ivana- a kde ste bývali?

zrzulka
6. máj 2009

Podla toho co mate radi a v akej hodnote by vikend mal byt. my sme s muzom vela toho pochodili tak ak blizsie specifikujes tak by som ti mohla hodit nejake typy. Bojnice su fajn. Ak vsak hladate nieco viac intimne tak co ja viem. Asi by som Bojnice nevolila. teraz tam bude aj festival strasidiel tak to bude preludnene. No ale kazdy ma inu predstavu o romatike a vikende🙂))

etuska
6. máj 2009

Banska Stiavnica a okolie 🙂

kotenko
6. máj 2009

hory a chata.... zuberec.... to je nase.... sme tam pravidelne kazdy rok blizko LM a tatralandiu, ale v zime aj lyzovanie a podobne. a hory.... super vzduch...

danulik
6. máj 2009

hotel permon, super wellness 😉

mirela
6. máj 2009

Bojnice su romanticke, krasne okolie, dobre sluzby. My tam chodievame kazdy rok, ubytovanie riesime hotelom Lipa, ceny pristupne, cisto, utulne, pekne, 3 minuty od hradu - cize v centre 😉

kvietok23
6. máj 2009

kaja - tiez som za permon, nic lepsie nenajdes 😵 my sme si odtial doniesli nasho drobceka 😅 😵

vivere
6. máj 2009

terchova, uzasne prostredie, boli sme na vikend okolo 15. septembra, bolo uzasne pocasie. a v hoteli mak bolo velmi prijemne ubytko 😉

majcik
6. máj 2009

My sme boli s manzelom po svadbe na predlzenom vikende (od stvrtka do pondelka) v Rajeckych Tepliciach a bolo to krasne, prijemne prostredie, nie velke mesto, dobre sa jednalo, spokojnost 🙂

mima1
6. máj 2009

bojnice su podla mna moc take obyc. volila by som dake romanticke miesto kde sa da okupat vysaunovat pripadne masaz daky vylet. nieco ze rajecke teplice, urcite odporucam hotel permon jeden z mojich oblubenych prave pre oddych. okolie super. zase je dolezite ze co ocakavate. ci je pre vas oddych turistika alebo len take lenosenie niekde pri bazene a v saunach pripadne masaze.

mima1
6. máj 2009

no a hned som hladala a toto sa mi paci http://www.golftatry.sk/sk/aktualna_ponuka-type...

ivana82
7. máj 2009

V Bojniciach sme byvali v penzione Juko asi tri minutky od hradu, bol to taky maly apartmanik - manzelska postel, jedna valanda roztahovacia, kuchynsky kutik so stolom a 4 stolickami a kupelna s wckom. Bolo to akoby prave renovovane...my sme tam boli spokojni...cenovo to bolo tak akurat - v juli 2007 to stalo 1100 sk na noc za apartman...

kajacz
autor
7. máj 2009

dakujem za všetky tipy... 🙂
ved to, nemám ešte presne ujasnené, čo by sa mi páčilo...ale ked poznám dobre svojho manžela, volil by skor vacšie sukromie, prírodu, cykloturistiku...a aspon polpenziu

ivana82
7. máj 2009

my sme stravu nemali, ale chodili sme po restikach v bojniciach...to som zabudla dopisat...bolo nam fajn

skalnicka
7. máj 2009

Stiavnica 😀 nedaleko su Vyhne, da sa teda aj welness, pripadne Kremnicke vrchy, Sitno, tajchy, pocuvadla - turistika, aj bike, ak do mesta, tak je nedaleko BB - krasny kopcovity kraj - mojmu srdcu blizky, odtial pochadzam..je si na com oci popast...

kvietok23
7. máj 2009

rajecke teplice su strasne drahe a neoplati sa tam ist.Moj nazor 😉
kaja . ak sukromie, tak ten permon bude super, cykloturistika - daju sa tam pozicat bycikle, priroda - krasna tam je , a strava . svedske stoly rano aj vecer, obedy vyber z menu 😉

yasmina
7. máj 2009

mima black storke je krasny hotel ale tie izby ma sklamali...dost male a tmave a na tu cenu...
na buduce radsej inde...

yasmina
7. máj 2009

ja odporucam http://www.hotelamalia.webex.sk/index.php?ids=1...
krasne romanticke kludne miesto...super kuchyna...vysoka uroven 😵