Rozchod, lebo sa bozkával s inou.

niquska55555
20. máj 2019

dobry vecer. priatel sa so mnou teraz rozisiel, som dost na dne.... v sobotu vecer sa bozkaval s inou, a v nedelu mi napisal ze ho to mrzi. aj teraz pred hodinkou ze chce mna nic ine. a ked som povedala ze dobre dam mu dalsiu sancu, povedal ze je koniec ze mi uz viac nechce ublizovat... veľmi trpim lebo ja som za nic nemohla to on mi ublizil. odôvodnil to tym ze to neklapalo tie 2 roky. velmi sa trapim a placem, chcem aby sa vratil, no viem ze by som to chciet nemala

vamajka
20. máj 2019

@niquska55555 a to chces, aby ta cely zivot podvadzal

janusik45
20. máj 2019

@niquska55555 ahoj podla mna len videl ze si sa mu hodila "do naručia" a ked videl ze si lahko dostupna vykaslal aa na teba.. keby ta mal dobijat podla mna by to nevzdal

diewcatqoo
20. máj 2019

Takto sa chlap nesprava, bud rada, ze si sa ho zbavila. Otvor flasu vina, vyplac sa, zacni sa venovat sebe a kasli na neho. Taky pako nestoji za to, aby si sa kvoli nemu trapila dlhsie ako 2 dni ;)

janusik45
20. máj 2019

@diewcatqoo kazdy zase preziva bolest inak .. moNo bude nato potrebovat viac casu ale dostane aa z toho

pribinak
20. máj 2019

Kde je nejaká tvoja hrdosť a sebaúcta? Čo si ty dajaký havko, na ktorého keď zapíska tak ty dobehneš?
Veď on by ta mal nejako dobíjať, snažiť sa ta získať, ale nemusí, tebe stačí povedať, ze ta chce....
Čo máš 14 rokov?

nika3136
20. máj 2019

Žiaden muž nechce ženu, ktorá sa dokáže takto zhodiť a povedať - dobre, kašlem na tvoju neveru.
Predýchaj to, pozbieraj troška sebavedomia, sebaúcty a ukáž mu, že si žena, o ktorú sa oplatí bojovať a že to nemal robiť. Neľutuj sa, nebuď na dne, hlavu hore.
Ak ťa skutočne miloval, vráti sa.

niquska55555
autor
20. máj 2019

je to pre mna tazke, mam 17 rokov a naozaj som si myslela ze je to vazne pretože sme planovali budúcnosť. deti, psa a atd zaco sa hanbim takto pisat lebo viem ze pre vas su to sprostosti, no ja som zila kvôli tomu a teraz sa vsetko na com som stala zrutilo a som na dne

lusinda1989
20. máj 2019

@niquska55555 prosím tá nehadz flintu do žita. Bývalému sa neozyvaj keď pochopí o čo prišiel ozve sa ale daj mu to vyžrať a nedaj sa zlákať na ľahkú korisť. S mojim už teraz manželom sme si prešli niečim podobným v tvojom veku cca... najprv so mnou nechcel chodiť... potom už aj keď začal nechával sa kamarátmi ovplyvňovať... dokonca sa so mnou aj rozišiel pre nejakú hlúposť lebo si myslel že mu bude bezo mna lepšie. Tiež sme už plánovali budúcnosť atd. No k pointe po rozchode som revala jak malé decko ale pred ním som nedala nič poznať. Asi po týždni sa chcel stretnúť a porozprávať sa. Povedala som mu ok nech mi donesie veci čo mám u neho. Keď prišiel strašne som mu vynadala ako sa so mnou mohol rozísť. Tuším som mu toho nakecala viacej ale to už si nepamätám. Dopadlo to tak že nakoniec sa mi ospravedlnil odprosil o pár rokov neskôr sme sa vzali a mali dieťa a potom ďalšie. Ak to je ten pravý tak sa to urovná. Ak nie užívaj si mladý bezstarostny život a hľadaj lásku dalej. 😉 držím palce daj sa rýchlo dokopy a nový deň nový začiatok 💪🏼💪🏼💪🏼

niquska55555
autor
20. máj 2019

@lusinda1989 dakujem pomohli ste mi, a velmi

mariejenka
20. máj 2019

Kazda,co uz mame o polovicu viac rokov od teba,ti tu napiseme,ze .... netráp sa kockaaa...zi,uzivaj si mladost,skolu,partiu dobrych kamaratov..pravy chlapec,aj v 17 rokoch,keby Ta lubi,sa nebude cmaqat s inou...asi sa chalan zlakol,ze uz v 17 planujete rodinu...joj zlatko,pousmiala som sa nad tym psom, prepáč mi..lebo ja som tiež tak mala,ze e si s frajerom zaobstarali seniatko,a az o 7 rokov prisiel ten pravy život,a to dieta, dom rodina...

Tento ta nieje hoden, si myslim, ze vyhovorka,ze sa s tebou rozide, lebo ti nechce ublizovat,ho ma vyvinit z toho ze ta oklamal,a podviedol. Ublizil ti uz len tym,ze bol radsej s inou babou.
Poplac si, bud vela vonku s niekym kto je ochotny byt s tobou,segra,mama,kamoska...a o tyzden,dva a casom ti bude lepšie.

codal
20. máj 2019

@niquska55555 první lásky se nezapomínají a rozchod je vždycky těžký. Smířit se s tím, že to skončilo, člověk se pořád ptá proč, co mohl udělat jinak, co se vlastně pokazilo. Je úplně jedno, jestli ti je 17 nebo 50. Vždycky to bolí. Je úplně normální,že se teď cítíš na dně a mas pocit,že tvuj život nez nej skončil. Snaž se teď být s nějakou kamarádkou, pokud máš ségru nebo pokud si rozumíš s mamkou, tak si o tom promluvte, pokud chceš plakat, tak plač, je to přirozené a očistné. Snaž se něčím rozptýlit, koníčky, sport, cokoliv. Vim,že ho teď chceš zpět a je dost možné, že on přileze, ale pokud o to budeš ještě stát, tak mu to moc neulehčuj a dej mu to sežrat. Chlapi potřebují být dobyvatelé, tak se nech dobývat. Upřímně bych ale takového chlapa zpátky nechtěla, jsi mladá, ještě pár kluků potkáš. Ten pravý jednou příjde a i když tomu teď asi nebudeš věřit, tak jsem si téměř jistá, že tenhle tvůj princ na bílém koni nebude.

niquska55555
autor
20. máj 2019

chapem ze mozno tato otazka sem nepatri a neviete odpoved... ale... je mozne ze po ton vsetkom mu to niekedy vôbec pride luto ze sa so mnou rozisiel? ze mozno sa niekedy priplazi?

niquska55555
autor
20. máj 2019

pretoze teraz mi pride ze mu to je jedno, mozno sa pretvaruje neviem

romiada
20. máj 2019

@niquska55555 nemožeš "žiť" len kvoli chlapovi a veciam ktore Ste si naplanovali. Si mlada, maš ešte vela toho pred sebou. Každy si prešiel takym rozchodom so zlomenym srdcom. Aj ja. A moja mamina mi vždy povedala: Pro jedno kvítí slunce nesvítí. A asi Ste si neboli súdení. A mala pravdu. Takyto zničujci rozchod som zažila v 23rokoch po 5rokoch vztahu.... A v 24 som stretla mojho muža s ktorym mam pekny život a krasne deti 😉

niquska55555
autor
20. máj 2019

@romiada dakujem pomohli ste mi

codal
20. máj 2019

@niquska55555 klidně se může stát, že si to uvědomí, ale spousta kluků to pak nepřizná. Je možné,že se mu to rozleží a přileze, ale jestli ti to vážně stojí za to, to už ti tady nikdo neporadí.. jeho reakce je celkově divná,je vidět,že neví co chce, je to ještě kluk, má nárok na chyby, je pravda,že na vážný vztah a plánování rodiny jste ještě hodně mladí. I starší chlapi jsou občas nedospělí a chovají se jako deti, tenhle na to má aspoň vek. Každopádně nevera (i když to byl jen polibek) není v pořádku. Dej tomu teď čas, nepiš mu, nevolej, nech to plynout, ať se posnaží on, pokud o tebe vážně stojí. Pokud ne,tak je to jen jeho problém, přišel o fajn holku a ty určitě najdeš někoho lepšího.

niquska55555
autor
20. máj 2019

@codal dakujem vam vsetkym😭😭

niquska55555
autor
20. máj 2019

velmi mi pomahate

romiada
20. máj 2019

@niquska55555 drž sa. Jednym chlapcom život nekončí . vyplač sa, smúť ...ale potom keď bude pekne počasie choď von. Každym dňom to bude lepšie. Len sa musiš zamerať na ine ciele - učenie, cvičenie, skrašlovanie, zabava s kamaratkami. Ešte len prideš na to aky je život naozaj pekny a kolko fešakov beha po svete na ktorych treba žmurknuť 😉

12didi12
20. máj 2019

@niquska55555 bože, pripadá mi to ako včera keď som sa ja takto trápila kvôli bývalému. Mala som o rok o 2 viac ako ty a tiež som myslela, že sa mi zrútil celý svet nejedla som, nespala som a len som plakala asi dva týždne v kuse. Až potom som sa aspoň ako tak začala zaclenovat do normálneho života. Tiež ma trápili všetky tie myšlienky nato co všetko sme si spolu naplánovali. Ale vieš co ti poviem?? Asi tak po vyše mesiaci som sa stretla s jedným kamarátom, ktorý mi podal pomocnú ruku, rameno na vyplakanie, bral ma von, staral sa o mňa. A ten chudák sa zrazu čakal ozývať, prosiť ma, plakať. Ale ja už som mala svoju hrdosť a povedala som nie. A vieš čo ten kamarát ? Je to láska môjho života, môj najlepší priateľ, môj muž. žijeme spolu a už 2 roky sa aktívne snažíme aj o rodinu a ja som v živote nebola šťastnejšia 😊.. A ten bývali sa mi prosil ešte 3 roky po rozchode.. Takže hlavu hore princezná ❤️ Nevieš kde teraz čaká tvoja prava láska a tým, že sa budeš trápiť nad byvalim(ktorý určite ten správny nebol keďže ti ublížil) ju nenájdeš.. On si určite raz uvedomí o čo prišiel a bude sa chcieť vrátiť, ale ty už potom musíš mat tu svoju hrdosť a povedať NIE! ✊

vinkel
21. máj 2019

@romiada ja som mala čosi podobne 😂 tiež v 22 rokoch. V jan. som sa rozišla s priateľom po 5 ročnom vzťahu a v Marci som spoznala muža 😂😂 a už sme spolu 14 rokov a z toho 9 rokov manželia. Sranda ako to život sám píše..

galioska
21. máj 2019

Tie večer začínajúce témy mi prídu ako.z Brava, občas tu zablúdia decká alebo si tu dospeláck robí prvú🙈🥴😊🤣

vevuska1990
21. máj 2019

@niquska55555 nebuď smutná možno to len neni ten pravý ten pravý ešte len na teba čaká ver mi.Ja som mala frajera ktorý si stále hľadal na pokeci baby mladčie od neho pri tom mal doma priateľku ktorá mu varila,prala,skakala okolo zadku pomohla som mu keď nemal kde bývať nemal prácu všetko som platila vyše pol roka a vidíš nakoniec aj tak som nebola dobra podvadzal ma a ked som povedala že viem o tom ešte ma aj zbil. Boli sme spolu vyše 5 rokov no som si povedala ja nebudem revat koli nemu ani sa mu viac prosiť nemyslim si že nemám na lepšieho jedného dna ked bol v práci som zavolala kamoške aby mi prišla pomôcť sa pobalit odišla som od neho aj keď som ho lubila no viac som už nemohla sa nechať bit a pozerať sa na to ako ma podvadzat.Teraz som už štátne vydatá vyše roka a môj ex stále otravuje vypisuje že ako mu chybám a že bol hlupak že sa tak ku mne choval a iné dristi mňa to jasné že nezaujima mal sa chovať pred tym tak aby ma nestratil.
Držím palce aby si sa dlho netrapila a našla toho pravého 😍💗

alica_matejka
21. máj 2019

@niquska55555 podviedol ta raz, bude schopny urobit to znovu, nechces taky zivot ani taky vztah, teraz to velmi boli, ale proste prejde tyzden bude lepsie a takto kazdy dalsi den, tyzden, mesiac a za ten mesiac ti mozno bude chybat, ale budes rada, ze sa to stalo teraz a nie za dalsie dva roky ...drz sa 🙂

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h_petra
21. máj 2019

@niquska55555 🙂 tiez som v 17tich planovala s frajerom buducnost 😁 ja viem, ze je to tazke, ale ver mi, v 17tich malokto najde lasku na cely zivot.
Hlavu hore...
A tu flasu vina, co ti radila @diewcatqoo si neotvaraj 😁

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diewcatqoo
21. máj 2019

@h_petra ked som jej radila tu flasu vina, vtedy som este nevedela, ze ma len 17... aj ked som tusila, ze je velmi mladucka, ale myslela som, ze uz mala aspon 18 🙂

h_petra
21. máj 2019

@diewcatqoo ja vieeeeem 🙂 😉

17juraj17
21. máj 2019

@niquska55555 Na strednej sme stavali vzdusne zamky, planovali zivot az do dochodku nasledne to rucali sme ich aspon 4x do roka. Neboj ten pravy este len na teba caka. Skoro kazdy mal v tvojom veku osudove lasky. Par x sa vyspis a bude lepsie.😉