Rozchod, lebo sa bozkával s inou.

niquska55555
20. máj 2019

dobry vecer. priatel sa so mnou teraz rozisiel, som dost na dne.... v sobotu vecer sa bozkaval s inou, a v nedelu mi napisal ze ho to mrzi. aj teraz pred hodinkou ze chce mna nic ine. a ked som povedala ze dobre dam mu dalsiu sancu, povedal ze je koniec ze mi uz viac nechce ublizovat... veľmi trpim lebo ja som za nic nemohla to on mi ublizil. odôvodnil to tym ze to neklapalo tie 2 roky. velmi sa trapim a placem, chcem aby sa vratil, no viem ze by som to chciet nemala

niquska55555
autor
21. máj 2019

stale cakam nato ze si to uvedomi, napise mi a bude sa chciet doplazit späť, no nejak ma ubíja pocit ze co ak mu je vsetko jedno a nikdy sa uz neozve... viem nemala by som mat o neho zaujem lebo mi velmi ublizil ci uz predtym velakrat alebo teraz. ale ked ma miloval tak bol naozaj dobry človek a vyhovoval mi po vsetkych stránkach a bojim sa ze uz takeho nenajdem a nebudem citit to co k nemu

17juraj17
21. máj 2019

@niquska55555 Ked si uvedomis ze je to fakt bude sa ti zit lepsie. Ty sa bojis ze nenajdes takého ktory vopcha jazyk do ust inej zeny ? 😝 Neboj to iste najdes a mozem ti garantovat ze aj 100x lepsieho.😉

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariejenka
21. máj 2019

Bre ranko,.ale cosii, kasli na neho. Píšeš ,ze najvaic ta trápi,ze jemu je asi jedno,co citis,ze sa trapis, no načo ti je taky. Doplaziaceho sa chlapa,by som veru nechcela, svoj charakter ukazal,ked ta oklamal. Aj on je v tvojom veku? Tu sa este povaha formuje,ale su aj taky nastrocny,co uz vedia co chcu. Moj brat so svagrinou ss stali velmi mladymi rodičmi,ale vzali,brat pracuje,deti rastu ako z vody.
Cas je uzasny liečiteľ, všetko prebolí.
Konečné rozhodnutie je na tebe,ak by aj prišiel s prosikom,ze ta chce späť...pche, ty pytaj hodinky z vodotriskom😄 inak sa daju kupit na ali,ale to mu nehovor😉 drz sa Nika🤗

niquska55555
autor
21. máj 2019

@mariejenka v juni bude mat 18,co tiez povedak ze je mlady a chce si život este uzit... ako nedozrete decko

mariejenka
21. máj 2019

@niquska55555 noo vidíš,o starost menej pre teba. Teraz si zranena, dusa boli viac,ako niekedy zub. Kazdy zazil trapenie pre lasku,kto nie? Možno su takí.
Teraz len vyhdrz do prázdniny,leta...mas brigadu nejku? Zozen si nieco, zamestnaj mysel. A co ma prísť pride. Pekny den.

diewcatqoo
21. máj 2019

@niquska55555 chalan ma tak trosku pravdu... v tom, ze je mlady a chce si uzivat zivot. Vies, maloktory chalan v 18tke je pripraveny na rodinu a deti. To je vazne ako hladat ihlu v kope sena. Mnohi chlapi na to nie su pripravení ani v 30tke.
Aj ty si este mladucka na zakladanie rodiny. Vyuzi to, ze sa s tebou rozisiel. S takym chlapom, ktory podvadza a nevie, co chce, by si to nemala lahke.
Sustred sa na seba, na skolu, uc sa jazyky, precestuj svet, objavuj nove veci.. uzivaj si mladost, ved to je najkrajsi vek. Ked budes mat rodinu, uz si taketo veci uzivat nebudes moct. Resp budes moct, ale obmedzene. Takze utriet slzicky, hlavu hore a chod vpred novym moznostiam, neobzeraj sa za takym chlapom. Drzim palce

deti95060810
21. máj 2019

Prosím ťa preber sa - nemyslím to zle...Tento chlap je haraburda ktorý si teba ako ženu už NIKDY nebude vážiť...
S tou šancou pre neho by som si to dobre rozmyslela...

niquska55555
autor
21. máj 2019

@diewcatqoo ja by som na rodinu nemyslela, ani na buducnost s nim keby mi to on nezacal rozoravat ze so mnou rodinu chce mať. nikdy by ma nenapadlo nato ani pomysliet, preto je to take ze mi domotal hlavu a potom nic, preto ma to tak boli

niquska55555
autor
21. máj 2019

posielal mi fotky malych deti a ze to so mnou chce uz mat, a kedze som dievca tak kazdej to pomota hlavu a je viac zalubena

amelia000
21. máj 2019

@niquska55555 neboj aj blbcovi to dojde. Tiez som mala chlapca s ktorym sme sa rozisli lebo "on este nevie co chce". Ja som s nim chcela travit cas a on chcel travit cas inaksie...Poplakala som si a dajako fungovala dalej. No po roku sa ozval. Stretli sme sa pokecali a az potom sa mi ospravedlnil a snazil sa vratit spat..bo za ten cas si nasiel inu a teraz bol on ten co s nou chcel travit cas a ona ani nie. Karma je zdarma a tu sa krasne ukazala ze si prezil to co ja a zistil aky je to pocit. A dali sme sa dokopi? No nie v tej dobe som bola stastne zadana a aj stale som s uzasnym chlapom.

niquska55555
autor
21. máj 2019

@amelia000 presne.. napisal ze nevie co chce

niquska55555
autor
21. máj 2019

no nemal mi motat hlavu blbinami ked si chcel uzivat

amelia000
21. máj 2019

@niquska55555 najlepsie po rozchode je vzdy ukazat chlapovi aka si bez neho stastna. Vtedy ich to vie riadne zozierat. Rozisli ste sa a on sa tvari alebo vazne ho to netrapi a ty si ta co doma places? No nie draha nato zabudni. Sup do ibchodu alebo vytiahni zo skrine tie najlepsie veci. Zober kamosky a chodte na party. Pofotte sa chodte na vylet. Alebo sa nahodne ukazte tam kde chodieva. Ale vzdy v top stave sprav si nechty,urob vlasy namaluj sa oblec sa a nech ho porazi o koho prisiel.

rojko
21. máj 2019

Vykašli sa na neho, máš 17- nast, nájdeš niekoho kto si ťa bude vážiť...veď nieje jediný chlap na svete. Ja viem, že to strašne bolí, ale všetko raz preboli a buď rada, že nemáš s ním rodinu a nerieši š rozchod vtedy.

romiada
21. máj 2019

@vinkel 😉 my 15spolu a 12manzelia

moonlight1210
21. máj 2019

@niquska55555 myslim, ze kazdu tu vec, co robi a hovori ti, mysli aj vazne. Aj tu s detmi a rodinou mohol mysliet vazne.
Problem je, ze to mysli vazne iba v tej chvili, ked je tou myslienkou nadchnuty. A on ocividne je nadchnuty kazdu chvilu niecim inym.
Je to taky vek. Kazdy tyzden by clovek chcel byt niecim inym a zamerat svoj zivot na nieco ine.
Jeden tyzden chce mat rodinu a deticky, zit iba spolu a lubit sa. Druhy mat moznost si stale vybrat a slobodne si vychutnat sladke bozky s inou zaujimavou babou, ked sa naskytla taka prijemna situacia. A nie si od ust utrhat, krotit sa.

Aj ty by si si to mala uzit, lebo cas ti bezi. O cca 5-7 rokov budu od teba ocakavat, ze si uz rozhodnuta, zamerana, spolahliva a uz ides jednou cestou, uz nieco budujes, nie skaces z jedneho zivotneho projektu do ineho. Ziadne blbnutie uz nebude tolerovane. Skor ti to daju riadne pocitit. To bude to “vitaj vo svete dospelych”. 😁

A ono 5-7 rokov vyzera dost casu, ale ubehnu ako blesk.

niquska55555
autor
21. máj 2019

keby sa unormalnil bol by to dokonaly vzťah... pretoze velmi sme sa lubili a vsetky tie veci co hovoril, jednoducho sa nato zabudnut neda. chcela by som aby si to uvedomil a mozno v to aj dufam, dufam ze napise ze ho to mrzi a chce mat späť. no keby to tak napisal nehodila by som sa mu okolo krku, urcite nie.prvé co by som urobila by som mu dala pocitit co urobil a pekne by si to odtrpel. no velmi by som si priala aby sme spolu boli, lebo ked ma miloval tak bol ten najlepsi

niquska55555
autor
21. máj 2019

neviem preco no zoziera ma pocit ze uz nikdy nenapise a bude stastny s inou

niquska55555
autor
21. máj 2019

a ze si ju najde coskoro

diewcatqoo
21. máj 2019

@niquska55555 keby som bola na tvojom mieste a mala by som tych 15-17, asi by mi tiez take recicky o detoch a pod pomotali hlavu a tiez by som sa trapila ako ty. Ale teraz mam uz takmer 2x tolko rokov a viem to zhodnotit racionalnejsie. Chalanom v tomto veku ide vacsinou len o sex - skusaju. Oblbnu dievcata roznymi recickami, aj o detoch, len aby to dostali.
Prepac, ale keby si ta vazil a chcel mat s tebou deti naozaj, bozkaval by sa s inou? Chcela by si mat deti s takym chlapom? Vycerpana doma sa starat o decka a lamat si hlavu nad tym, ci tvoj mily sa zas niekde nebozkava s inou? Aby ti jeden den hovoril, ze ta lubi, na druhy den, ze nie a potom zas, ze ano? Co by to bol za vztah? Ako by to niesli deti, ze ocko mamku raz lubi, raz nie?
Mozno ste si sudeni, mozno raz pride za tebou s prosikom, bude vyzretejsi, dospeje psychicky a budete zas spolu. Ale momentalne vidis sama, ze nie ste na rovnakej vlnovej dlzke - on si chce uzivat, ty nie. On sa potrebuje vyblaznit a dozriet a ked konecne dostane rozum, mozno vam to bude potom klapat.
Teraz mu ukaz, ze vies byt aj bez neho. Nepodkladaj sa mu ako rohozka, necakaj na telefonat, nevypisuj mu, vaz si samu seba. Uzivaj si zivot aj ty, bud sebecka, nauc sa mat rada samu seba. Uvidis, ze ked sa o rok pozries spatne na tuto situaciu, budes sa smiat sama zo seba, ze si kvoli takemuto chlapovi ronila slzy do vankusa.

niquska55555
autor
21. máj 2019

@diewcatqoo otvorili ste mi oci tym ze by som to niesla s detmi tazko, pomohli ste mi a zacinam si to vsetko uvedomovat, ze je tu predsa aj iny ktory ma bude naozaj milovat a s ktorym rodinu budem mat

romiada
21. máj 2019

@niquska55555 len sa teraz tak na tu rodinu neupinaj. Mas kopec času. A svet je taky krasny všetko maš pred sebou....more možnosti a nesplnenych snov. Vzdelavaj sa, cestuj. Aby sa Ti v buducnosti nestalo že ostaneš sama s deťmi, mlada, ale nevzdelana a bez perspektivy. Lebo teraz chlapi ženy opušťaju raz-dva kvoli inej a manželstva su za par hodin rozvedene 😏

niquska55555
autor
21. máj 2019

pisem si aj s jeho maminou vie o tom , lebo je strasne mila a vie akeho ma syna. vsetko co spravil som jej povedala aby si nemyslela ze som zla ja pretoze sme mali dobry vztah medzi nami. v stredu mu ma vycistit zaludok ako sa tak mohol spravat tak ak chcete dam vediet co si zas mily vyplodil v tej jeho sprostej hlave

niquska55555
autor
21. máj 2019

dakujem budem na vase slova mysliet. dost mi toho povedali aj nasi, ze taky si ma nezasluzil lebo vedia ze som dobrák

diewcatqoo
21. máj 2019

@niquska55555 vidis to sama, takto sa nesprava clovek, ktory naozaj miluje a ktory chce s tebou deti. Urcite raz pride niekto, pri kom budes vediet, ze si milovana a ze ak by prisli deti, boli by z vas super rodicia. Pretoze rodicia maji drzat spolu a nie raz sa lubit, raz nie.
Naozaj ti to prajem, aby ten pravy prisiel, aby si bola stastna v zivote. Na rodinu mas este kopu casu, uzivaj si zatial zivot, mladost.. pretoze ten cas ti nikto nevrati. A minule som citala clanok o tom, ze ludia na smrtelnej posteli vacsinou najviac lutuju to, ze si neuzili mladost 🙂

amelia000
21. máj 2019

@diewcatqoo ja uz teraz lutujem ze som si neuzila mladost :D

niquska55555
autor
21. máj 2019

boli to 2 roky ano je to tazke ze zo dna na den ma prestal lubit a ukoncil to. no ten pocit ze som teraz sama, ze cez vikend tu uz nebude a uz s nim nebudem nikam aj s jeho kamarati chodit je tazke. bude mi chybat to ako sme sa objímali a mali sa radi. teraz je to zrazu vsetko prec a boli to

niquska55555
autor
21. máj 2019

a tie recicky ma polozili, a to dost. pretoze hovorik to naozaj krasne a bola som blba a naivna. "ked pridem z roboty nechcen vidiet nic ine iba teba s nasimi malinkymi, uz chcem aby to bolo zlato" atd atd bla bla... velmi mi to ako babe pomotalo hlavu

mimka1402
21. máj 2019

@niquska55555 hlavne veľmi naivná si 🙂 a to som staršia o 2 roky, ale takto som nikdy nepremyšľala... Nikdy som zatiaľ nemala vzťah alebo som nerozmýšľala nad rovesníkom práve preto, že dospievajú neskôr. A to vidíš aj tu. Ty trošku ber lásku aj reálnejšie. 🙂 I keď je krásne sa zamilovať až po uši...

Mala som také niečo podobné, chalan mi motal hlavu a keď som aj ja sa namotala tak cuvol.😀
Klasika.😀

Tak ti poviem. Daj si čas od chlapov. Ale ako vážne. Radšej sa uč do školy. Chlapi prídu a aj odídu..😀
Jasné, že ti bude chýbať ako aj píšeš tie objatia a podobne.

Osobne mne keď chlap začne s tými rečami tak dovi dopo.😀 S deťmi už taktiež. Tipujem, že asi došlo aj k viac a ste spali spolu. Tým si asi ešte viac namotana.. Ale neboj. Sľubujem, že to bude ok. Skús nebyť namotana na chlapov. Kľudne môžeš byť sama aj do 20tky 🙂
Držím palce. Keby niečo môžeš napísať 🙂