Rozprávky, večerníčky a animácie vhodné pre deti

svajdlenka
28. máj 2007

Uz tu taka tema asi niekedy bola, ale pozeral som aj dozadu a nepodarilo sa mi ju objavit. Takze v podstate si tu spravim trocha skrytu reklamu a sucasne Vas chcem poziadat o pomoc. Pre svoje deti som vytvoril stranku, kde su okrem inych veci aj odkazy na videa s vecernickami, ktore je mozne pozerat priamo na webe.
Tu je

http://sk.svajdlenka.com

Tu najdete zoznam vecernickov, ci uz klasickych slovenskych a ceskych,pripadne z inych krajin, ktore su vsetky pre deti nezavadne. I napriek tomu ze som tu stranku dal ako reklamu, myslim ze sa do tohto fora hodi, a viaceri z Vas ju ocenia, ked budu hladat nejake vecernicky pre deti. A teraz moja ziadost o pomoc. Pomozte mi rozsirit tuto stranku o dalsie vecernicky, ci uz nase alebo zahranicne. To znamena kto chodite na stranky s videami ako youtube.com, dailymotion.com, metacafe.com a narazite na nejake zaujimave rozpravky vhodne pre male deti, dajte mi prosim vediet a ja ich tu zverejnim. Dakujem Vam vsetkym.

svajdlenka
autor
6. jún 2007

Toto vyzera naozaj dobre. Nasiel som tam dokonca Bambulku, Krtka, Tip a Tap,
Kremilek a Vochomurka a vela vela dalsich. Teraz mi manzel hovori ze je tam aj No Pockaj. Uz sa tesim ako si to vsetko s detmi pozrieme. SUper stranka, drzim palce!!!

petruska77
6. jún 2007

svajdlenka, sam sebe si posielas pochvalne prispevky? 😅

dryada
6. jún 2007

Vyzera to trochu ako reklama, ale pozrela som si stranku a je tam naozaj kopec dobrych rozpravok.

svajdlenka
autor
6. jún 2007

Sorry, priznavam sa dobrovolne. Ale bolo to s dobrym umyslom. Este raz prepacte.

silente
6. jún 2007

Svajdlenka - určitě máš šikovné stránky, ale tohle je smutné, takhle si sám sobě vše pochválit ☹ Oceňuji, že jsi se dokázal omluvit 😉

cubatour
8. jún 2007

mne sa ta stranka velmi paci, skoda za tie videa nejde stiahnut 😔 😅

svajdlenka
autor
8. jún 2007

Ale idu stiahnut

Pozrite si stranku
http://keepvid.com/
Tato umoznuje stiahnut online videa z podobnych stranok. Problem je ze tieto videa su slabsej kvality, t.z. oplati sa ich pozerat neroztiahnute na celu obrazovku.

franti
8. jún 2007

no a co ked sam seba pochvalil? hlavne, ze nam ju tiez doporucil... 😉 ci doporucila? ked pises, ze manzel hovoril, tak si muz alebo zena? 😕

mikca
8. jún 2007

souhlasím s franti proč by se nemohl někdo pochválit, vždyt je to pohoda ne.....jo a stránky dobrý 🙂

zirafka105
8. jún 2007

velky + za zirafi pohadku... chvaliiiim 😵 😵 😵 😵 😵

biccy
8. jún 2007

Petruska,Silente a vy ho hned musite kritizovat. 😠 Mne to ako chvalenie nepripada. 😕 Aspon mame opat nejaku dobru stranku pre deticky. 😉
Svajdlenka,diky za stranku. 😀

petruska77
8. jún 2007

biccy, reagovala som na druhy prispevok kde svajdlenka pise ako by bol niekto iny... pise v muzskom rode a zaroven hovori o svojom manzelovi... trochu divne...

svajdlenka
autor
10. jún 2007

biccy:
To je v pohode, ja si to naozaj zasluzim. Len sa mi zdalo, ze tato tema(moj prispevok) niekde zapadne, myslel som si ze prispievam anonymne, a az ked som prispevok zaslal, tak som zistil ze to preslo pod mojim menom. Zdalo sa mi blbe sam sebe posielat odpoved na moj prispevok, tak som to takto zahral. A nakoniec som zo seba spravil blba a dobre mi tak. Ale nakoniec som aj tak rad, ze sa Vam stranka paci, a slubujem ze sa polepsim.

cubatour
11. jún 2007

svajdlenka 😀 😀 😀 😀 uz to tu nerieste, stranka je fajn 😉

elliana
11. jún 2007

😀 😀 popleta jeden, betaaaar...ale nie, vdaka za tip, taketo reklamy su dobre reklamy

svajdlenka
autor
12. jún 2007

Ked je mi uz odpustene.
Ak mate nejake dobre tipy na rozpravky, pripadne programy vhodne pre deti
dajte mi vediet a ja sa pokusim ich najst.
Uplne perfektne by bolo, keby ste vedeli o nejakych rozpravkach priamo na internete na youtube.com, metacafe.com video.google.com a pod.

expertka8
12. jún 2007

...stranku sme spolocne s dcerou poctivo pozreli...velmi sa nam pacila..vdaka nej mala 1.krat videla "Pockaj zajac"..rozpravku mojho detstva 😉 ...len skoda...ze mi neslo otvorit "Pa a Pi" ☹

..pre autora ...pusu na celo..skvely napad 🙂

petruska77
12. jún 2007

svajdlenka, vsak v poho 😉 ja som to nemyslela zle, ani ziadneho zamraceneho smajlika som ti nedala 😀
a da sa to stiahnut aj v takej kvalite, ze ked si to potom napalim (teda manzel ked to napali), tak sa to bude dat pozerat v telke cez DVD?

petruska77
12. jún 2007

no a napadlo ma, ze by si mohol rozsirit sortiment o hovorene rozpravky... ja ked som bola mala strasne rada som pocuvala platne s tymito rozpravkami... a viem, ze nejake nahovoril aj Jozko Kroner a tie su uplne skvele...
no a keby si este postahoval aj nejake detske pesnicky, tak uz by som nemala slov... 😉

svajdlenka
autor
12. jún 2007

Expertka:
Pa a Pi, zial boli z povodneho zdroja na youtube.com vymazane (kvoli poruseniu autorskych prav ☹ ). Horko tazko sa mi podarilo najst 2 diely z tejto serie, takze skuste si pozriet aspon tieto.

Petruska77:
Stiahnut sa daju ako som pisal vyssie napr. pomocou
http://keepvid.com/
Kvalita na pozeranie priam v TV bude velmi slaba, a premenliva v zavislosti na konkretnych rozpravkach. Ja tu v podstate len davam linky na existujuce veci na internete, takze za ich kvalitu nie som zodpovedny. Treba skusit nieco stiahnut a uvidite, ale velke sance tomu nedavam.

svajdlenka
autor
18. jún 2007

Nasiel som zaujimavu konkurencnu stranku z Polska takze ak mate chut pozrite sa

http://www.kreskowki.fani.pl/index.php

To aby som si nerobil reklamu len sam sebe

svajdlenka
autor
22. jún 2007

Kto mate radi Benny Hilla, doplnil som na stranku odkazyna nove videa tohto skveleho komika. Zaroven tam pribudli nejake klasicke rozpravky od Walta Disneya, konkretne Donal Duck a pribudnu dalsie.

svajdlenka
autor
23. jún 2007

Najnovsie 1 diel Rakosnicka.

svajdlenka
autor
24. jún 2007

A kto ma rad Mr. Beana tak tu najde kopec videi v mojom najnovsom prispevku.

saska73
25. jún 2007

Veľmi dobre prepracovanú stránku máš. Odkaz na ňu som už poslala zopár ľuďom. Dobre sa bavili, hlavne na tých starších rozprávkach. 😀

svajdlenka
autor
25. jún 2007

Vdaka, chvalu pocuvam rad 🙂

mikca
25. jún 2007

ahoj svajdenka musím se připojit k chvále super pohádky..nej dcery jsou žirafa a telátko, škoda že jen nejsou česky ☹

svajdlenka
autor
27. jún 2007

A zase pribudli nove rozpravky Mucha alebo Fly Tales.

svajdlenka
autor
11. júl 2007

Po dlhšom čase je tu nová rozprávka Pingu.

svajdlenka
autor
20. júl 2007

Z trocha ineho sudka:
Kto ma rad ceskych komikov:

Kaiser a Labus
Felix Holzman
pripadne divadlo Jary Cimrmana

pribudli nove prispevky s ich videami. Verim ze sa pobavite, tak ako ja ked som ich vytvaral.