Samovražda Ivety Bartošovej

mamulka211
29. apr 2014

Akurat citam na Blesk cz. ze Iveta to uz ma za sebou. Som uplne sokovana, musela na tom byt psychicky fakt velmi zle ☹

janinah
29. apr 2014

@sunshineka uverím 😉 a dúfam,že ty a ja nebudme v tomto jediné 😉

janulik2008
29. apr 2014

nech odpočíva v pokoji. nikdy som sa o ňu ako tak nezaujímala ale tak či onak bol to človek tak ako my. Je mi to ľúto.
dnes som videla na fotkách jej manžela a zdá sa mi taký čudný.

victory1
30. apr 2014

Sorry dievcata, ale zda sa mi neeticke zakladat takuto temu.... 😖

stzu27
30. apr 2014

@victory1 jasné že je to choré... ale založilo ju iba jedno dievča 🙂

jabadaba
30. apr 2014

@macamac cela doba je dnes obludne cynicka. Citlivy clovek v nej miesta nema. Je na posmech a nakoniec ho ustvu ako zver. Ako tot Bartosovu. No, tak si zas niekto moze odfajknut splnenu misiu a moze sa presunut na inu obet. Na jednej strane svine, ochotne sa ludom rypat v sukromi, na strane druhej slintajuci dav, volajuci po lyncovani. Od dob verejnyhch poprav ludstvo mentalne velmi nepokrocilo, akurat, ze iste svoje obludnosti doviedlo k vacsej dokonalosti. A korunu tomu vsetkemu nasadzuje hlavny predpoklad tejto doby - POVRCHNOST. Prvoplanove prejavy a prvoplanove reakcie. Tak krasne to vidno aj tu napriklad, v pripade tych uz tolkokrat omielanych fotoblogov. Skoda reci. 😝

jabadaba
30. apr 2014

@victory1 okrem ineho...

jabadaba
30. apr 2014

@mamulka211 jezisu kriste, som sa zhutorila z toho prispevku. 😀

kaktusik007
30. apr 2014

mna odhliadnuc od temy, ktora fakt nema opodstatnenie, zaraza iba jedna vec... Ako tolke roky rokuce je o Sepesim ticho, ako ked si pustam album Knofliky lasky - nikdy nik nevedel, co to je a uz vobec nie, ze to spieva iveta bartosova... ako som tie piesne odtial pocula hrat v radii tak raz za pat rokov jednu.... A zrazu, su toho plne radia, plny televizor.... a piesne z albumu Knofliky lasky odvsadial... Toto je fakt HNUS.

A inak... vlak... ona to cele tie roky od smrti Sepesiho mala v sebe a nech mi nik nevravi, ze si ho vybrala len preto, ze byvala pri trati...

haaaluska
30. apr 2014

polovica sa pozastavuje ze sa zalozila tato tema ale komentuju vsetky.ked nechces a vidis nazov ani sem nemrkni pre boha.

ivett1
30. apr 2014

aj ja som ju mala rada... a bolo mi z toho včera smutno ... hlavne, keď som čakala, že možno už bude konečne šťastná 😢 ...

ajca123
30. apr 2014

Anjelik išiel domov,tu mu bolo ublizovano

lilitela
30. apr 2014

@haaaluska Ano, je to pokrytecke, ze?

zuska_bluzka
30. apr 2014

no bolo to asi takto: Iveta sa pýta manžela: drahoušku co bys chtěl na narozeniny?
Josef: svatý klid miláčku.
no a ivet ako poslušná manželka sa usilovala jeho narodeninové želanie splniť...

a teraz vážne, každá takáto smrť je zbytočná, bez ohľadu na to či ide o bartošovú alebo niekoho iného. snáď aspoň teraz bude mať vytúžený pokoj.

sandrika1986
30. apr 2014

Nech odpočíva v pokoji....

lencika
30. apr 2014

je to velka strata ako cloveka, je skoda ze nevieme pomoct ludom s podobnymi problemami radsej to ignorujeme ked ziadaju o pomoc keby sa liecila na psychiatrii......
teraz uz odpociva v pokoji

maminuska
1. máj 2014

Zaujímavé je to , že najväčšie naše slovenské a české celebrity tiež nenechali na nej nitku suchu a jediný kto sa jej aj verejne zastal bola Mojseová so svojou neyvmáchanou papulou a teda tá sa pustí do hocikoho a hocikde, nadá jak svini do koryta..... ale tu nie, tu sa udržala na uzde a sama povedala že Ivetu komentovat nebude, že je to velmi krehká duša a a aj ona vie kde sú hranice.
Paradox že ?

cerez
1. máj 2014

@janulik2008 Aj tebe? Ja mám z neho divný pocit. Veď videl ako upadá a že potrebuje odbornú pomoc. Vedel moc dobre že má silné depresie a nechávať ju samú bez dozoru je riziko. Mne keby niekto na kom mi veľmi záleží upadal pred očami, urobím čokoľvek len aby som urobila to čo mi svedomie káže. Chorá osoba si nikdy neprizná že je zle alebo že potrebuje pomoc. Ale tváriť sa, že nevidím a nepočujem, to nie je láska. Tiež mi nejde do hlavy, že ešte len pár hodín od tragédie a s toľkými sa ide súdiť. Ako kľudne a suverénne vystupuje v médiách. Vôbec som v ňom nevidela emócie. Všetko je také divné. Veď uvidíme, dávam tomu čas. Som ale presvedčená, že sa toho ešte veľa dozvieme.

jahodka8
1. máj 2014

@cerez asi si myslel, že je dosť chorá a nikam v tom stave nepôjde. No a dávať stále pozor na jedného dospelého človeka je ťažké, keby ju zatvoril do izby, hned by ho ľudia súdili, že ju obmedzuje. No na jeden ženský život bolo tých vzťahov dosť, ten tlak bol asi zo všetkých strán.

janulik2008
1. máj 2014

@cerez a to jak sa bijú šak mne sa to zdá trápne už. Aj vtedy čo sa pobili minulý rok myslím. to je ... najviac to ublížilo jej a ako píšeš ako suverénne. no plakal vôbec?

cerez
1. máj 2014

@jahodka8 Jasne že sa nedá strážiť furt, ale vedel v akom stave je. Preto to bolo riziko. Veď uvidíme čo vypláva na povrch. Má už kľud a tí, čo ju mali radi, ju budú mať v pamäti stále.

sendy182
1. máj 2014

.....ešte sa len dozvieme veci............

kaaaty
1. máj 2014

@lukavicka toto je tak krasne napisane. Mam syna a v zlych chvilach ma vzdy postavi na nohy.

labelo
2. máj 2014

ja som toho nazoru,že Rychtar bol platený bulvarom a podla mna Ivetu nutil pit on aj jej daval nejake omamne latky alebo lieky,aby bola v takom stave,že by nezabranila novinarom točit tie videa,ved včera ked ukazovali to video neviem kde to bolo či v jej dome ako mu hovorila,že je na nu zlý atd....to akože kto natačal?vždy na každom videu bola uplne mimo a neviem či ten kto natačal tie videa k nim chodil ako na klavir, ved kopec videi bolo prave z jej domu,takže určite novinarov vždy Richtar zavolal aby to natočili ....
teraz sa objavil članok alebo video,že je to lož a že Iveta žije 😀 natočil ju akýsi fanušik

jahodka8
2. máj 2014

@cerez Bola tam asi kombinácia viacerých faktorov, aj dosť búrlivý život a potom asi občas aj nuda, predvádzanie sa pre bulvárom, klebety, ohovárania atd.